Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Namų sistema (+vilų, naujokų namų informacija)

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
Martis_Jeblostrel

Martis_Jeblostrel
  • 2.779 Pranešimai

  • Pasiekimai
    Metų serverio agresyviausias
    Metų serverio prikolistas

Reputacija: 125

Kaip ir realiame gyvenime, taip ir serveryje retai neapseiname be savo privačių namų. Mūsų serveryje namai turi didelė naudą: juose galite kaupti ginklus, maisto atsargas, narkotines medžiagas ir taip pat naudotis papildomomis namo funkcijomis.

 

Kaip nusipirkti namą? Tapti namo savininku nėra sunku. Visu pirma, Jūs turite susirasti labiausiai sau patinkantį ir prieinamą būstą. Jeigu namą yra galimybę nusipirkti, šalia namo durų matysite žalią pickup, o šalia kainos bus parašyta 'Namo numeris' [pic]. Įsiminę namo numerį, turėsite nuvykti pas 'Namų agentus', kurios galite rasti naudodamiesi /gps (30 numeris). Nuvykę ten, matysite du pickup, tad norint įsigyti namą turėsite užeiti ant kairiau esančio 'i' ženkliuko . Užėję ant jo, Jums turėtų išmesti lentelę, kurioje Jūs turėtumėte įrašyti namo id. Savo atveju rašyčiau skaičių 69. Na, o ant dešiniau esančio pickup galėsite pasikeisti namo interjerą. Namų interjerų id galite sužinoti šioje temoje.

 

Apie namo funkcijas ir kainą. Nepriklausomai nuo namo dydžio visi namai turi vienodas funkcijas. Dažniausiai naudojamas dalykas name, tai neabejotinai ginklų ir narkotikų seifai. Kad ir koks būtų namo dydis, tiek narkotikams, tiek ginklams name yra neribotai vietos. Tai reiškia, kad savo privačiame name galėsite pasidėti tiek ginklų ir narkotikų kiek tik panorėsite. Taipogi rečiau naudojamas dalykas, bet ne ką mažiau naudingas: maisto atsargos. Maisto atsargos veikia panašiu principu: jų taip pat galėsite prisikaupti kiek tik norėsite ir bet kada norimą kiekį iš pasiimti [pic]. Neabejotinai ne ką reikšmingesnis dalykas yra namo kaina. Daugelis iš mūsų mėgsta taupyti, o namo kainos - ne mažos. Namo kaina priklauso nuo keleto dalykų. Visu pirma tai namo vietovė. Jeigu pažvelgtume į namo kainą kuris tarkime randasi prie ligoninės, o po to pažiūrėtume į namo kainą kuris randasi miesto pakraštyje tai matytumėme nemažą skirtumą. Faktas, kad prie miesto centro gyventi patogiau, nes tuomet turėsite didesnį susisiekimą su pačiu centru, priešingai negu gyvenant name kuris randasi miesto pakraštyje. Antras dalykas - namo privalumai. Daugelis brangesnių namų turi papildomus privalumus. Iš dalies tuos namus galime vadinti ir vilomis. Visi brangesni namai, kurių kaina siekia virš milijono randasi Vinewood rajone. Daugelis namų ten labai skiriasi nuo kitų: jie turi didelius kiemus, garažus, vartus, o kai kurie ir helipad'us (vieta, nusileisti sraigtasparniui). Todėl ten, daugelio namų savininkai yra serverio milijonieriai.

 

Namai naujokams. Jau pakankamai seniai serverio naujokams egzistuoja galimybė įsigyti pigesnius namus, sukurtus specialiai jiems. Naujokų namų kaina yra šiek tiek mažesnė, nei namų, kurie skirti jau serverio senbuviams. Naujokų namų kaina siekia iki 300,000€, kas yra palyginus su kitais namais yra pigu. Be abejo, tie namai praktiškai neturi privalumų: ten nebus garažų, didelių kiemų. Dažniausiai šalia tų namų rasite tik vietą pasistatyti automobiliui. Tačiau kaip ir minėjau ankščiau, namo funkcijos nesiskirs nuo visų kitų.


Šį pranešimą redagavo Martis_Jeblostrel: 17 gegužės 2016 - 10:13

  • Titas_J, Justas_Qesto ir Electro_Intel tai mėgsta
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0    SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete