Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

nuomones

* * * * * 1 Balsai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598

*
Populiarus

Nu kadangi rašiau tik geras nuomones dabar gryna tiesa rasysiu , silpnu nervu zmones nespauskit
  • Tautis_Brd, Liam_Neeson, Marian_Ace ir dar 49 kt. tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai

Kevin Vanilla - susipažinom nepamenu kaip bet butent tada kada jsb pirma kart ikuriau , labiausia pamenu kai 10x2 padarem. Ždž esi ištikimas nrml bičas su tavim ne tik samp bet ir cs go galima paluošt , mldc.

Tom Vanilla - pamenu labai bazarinai ant musu su hero kai kevin pas mus atejo .. ždž charakteris tavo toks žostkas , o taip tai nrml bičas galima pajuokauti , sampa palošt nrml už*uhint kažką ir t.t žodžiu mldc. P.s " Fu taburėtem smirda " :D arba palangos tiltas.

Matt Payne - dar jaunas esi ir nesuprantu dlk ant taves visi stumia , manau esi normalus tinkamas gaujai ne taip kaip visi sako kartais vpš mane už*isi , gerai šaudai , tsg patariu nerašyk tu prikolu savo o tsg buk nrml. Nuomone prie gerų.

White_Boss - vpš neaiškus esi kai yra tab ir anti tab tu niekur neieni neutralus , žaidi tik savo malonumui.

Brad_Friscco - mano nuom viens iš geriausiu adminu kurie kažkada buvo , visad padedavai ir t.t daug bendraut neteko , esi ramus ir nesireiski daug ypac gauju karuos . Nuomone neutrali.

Ainius_Wayne - nepamenu kaip susipažinom , bet pirmas įspūdis tai , kad buvai mldc , paskui ***** , na , o dabar rimtas , atsakingas administratorius aišku su tavim daug neteko jau bendraut , o iš ankščiau nelabai prisimenu tai negaliu nieko pasakyt :(.

Ema_Anx - nepažįstu arba nepamenu.

Jeremy_Cleo - labai už*isdavai kai dirbau teisėsaugoj šiaip nuomones kaip ir nesusidaręs apie tave normalios tik , kad gerai šaudai galiu pasakyt.

Nenoriu_Zinot - nežinau del ko , bet su tavim galima pr pc linksmai prastumt laiką ypač per cs go :D , ždž vat ir cs go padėjo sudaryti apie tave normalia nuomone , žodžiu rimtai nežiūri į žaidimus , esi linksmas , nrml bičas nuomone gera , būtų geresne jei ateitum į grobimus :D

Dulkinas_Vaginskas - rašiau ta pačia tng rašyt :D , pusbrolis.

Laimis_Grand - esi geras bičas , mažai dar teko bendraut , bet kol kas patinki , kad neišduodi gaujos daugiau pasakyt nieko negaliu.

Andrius_Zipas - visko buva , esi geras bičas kartais padedi gaujose , esi buvęs pas mane memento mori gaujos pavaduotojas esi linksmas ,pozityvus , myliu tave.

Tetke_Rixton - neturiu nuomones.

Cocas - Esi geras adminas , bet daug bendrauti neteko , todėl realiai nuomones nelabai turiu.

Vitalijus_Drift - pašaudai kažkada teko bendraut skype , apie tave realios nuomones neturiu.

Tautis_Brd - vienas geriausių bičų serve , daug gaujuose patirties kaip ir neturejom , ta prasme nuo sandelių sistemos , išmokei mane gana gerai šaudyt tik dabar praradęs aš forma :D , gali patart , draugiškas , mldc bičas žodžiu įsimintiniausia frazę "aš mldc".

Šį pranešimą redagavo Jeff_Armani: 20 rugsėjo 2015 - 05:12

• Tautis_Brd, Matt_Payne, Infinity_Words ir dar 2 kt. tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Weed_Fanatic

Weed_Fanatic
  • 1.587 Pranešimai
Reputacija: 919

Lik'u pasirinkai?

Bone Thugz n Harmony

in da hizzouze!!

f67d2d6c01388b11c5baaa320688505f230.jpg

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai

Lik'u pasirinkai?

Aha.

Nikola_Kovac

Nikola_Kovac
  • 3.080 Pranešimai
Reputacija: 1.070

Kiek galima laukt?:D jau kada paspaudžiau :D

• Samuel_H tai mėgsta

Infinity_Words

Infinity_Words
  • 502 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017-08-24 Gimtadienio dienos Kovų menų čempionas!

Reputacija: 217
Nuuu ruski rašyk.

Pasiekimai:

GC pavaduotojas 2x

GC direktorius 1x

Advokatu direktorius 1x

Žurnalistu direktorius 1x

Taksi direktorius 1x

BUVES DPK NARYS

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai

Infinity_Words - na su tavim drauge mano mielas visad galima rasti bendra kalba tu niekad neišduosi , visad išklausysi esi linksmas , draugiškas ir prikolistas ir kaip gaujinis esi vienas iš pavyzdžių , aišku blogųjų savybiu apie tave negaliu pasakyt nes nuomonę viena geriausių serveryje.
Kevin_Boh - gerai šaudai daugiau nuomonės apie tave ner.
Vince_Taylor - na su tavim teko tai gerai bendraut per daug gerai tai pyktis žodžiu tu man esi keistas , per daug nežiūri į žaidimą.
Electro_Intel - ką čia pasakysiu tai dainininkas
Blizhub , Adomas , Gailius - neteko dar tiek bendraut nei šnekejas su jumis , kad nuomonę susidaryt.
Weed - Hello, tu esi vienas iš tų žmonių kurie man padėjo su gaujom ir pas kuriuos labiausiai norėjau į gaują , ką galima apie tave pasakyt , kartais tavo prikolų nesuprantu ir galvoju , kad tai įžeidimai , bet krč esi draugiškas , linksmas , per daug į žaidimą nežiūri , nuomonę viena geriausiu ir aišku vienas geriausiu gaujų tėvų.
EDIT:
Heroin - na su tavim turejau pirma savo gauja , esi toks bicas kuris turi gyvenima sakau del to , nes tokiu cia yra tikrai mazai , nesedi daznai prie kompo tai paskui daug ir nebendraudavom , vienu zodziu stanga ten spaudi zinau :D esi linksmas , draugiskas ir prikolini kartais neblogai.
Shadow - Ignasio. Buvai vienas is mano megstamiausiu zaideju butent judu su Tauciu ir priemet mane i pirma gauja , zodziu tu jau suauges taip daug nebendravom ir dabar nebendraujam zodziu kartais susinervindavai ir ismesdavai be priezasties , nuomones kaip ir siuo metu tokios placios neturiu.
Marian - nuomone tokia , kad vienas is subrendusiu ir protingiausiu sio serverio zaideju.
Popas - buvai pas mane keliuose gaujuose labai senai , zodziu kadangi ilga laika nebendravom negaliu dabar kazka pasakyt.
Marvin - vienas is geriausiu, istikimiausiu , pasiaukojanciu gaujiniu kuriu tik turejau butent tau ir Dulkinui uzdeciau bet koki darbo , gaujos pavaduotoja ar perleisciau koki direktoriu , gauja. Vienu zodziu daug teko sneketis esi geras pavadinkim tai draugelis , linksmas , nuosirdus ir istikimas , aisku dabar tau kazkas pasidare isdavei tu musu sena draugyste ir musu su Dulkinu bei tavo TRIO , bet aisku tai yra tavo pasirinkimas , nuomone geriausia serveryje. :* ( Dianai ir Goldenui linkejimai)
Simas - vienas kitam nepatikom , esi tas bicas kuris uz save pakovoja , kaip gyvenime nezinau , bet sampe taip yra , greitai moki uzpisti.
Deivis - siaip mldc , tik forume tu veju nerasyk aisku as pats anksciau rasiau , bet jokios naudos tik , kad 1 isp gauni ir sedi bane 2 sav :) , nei kart nebuvom tokioj rimtoje gaujoje visad buvom skirtingu barikadu pusej tu buvai locos as nwa , tu gf as savo gauja turejau ir t.t realiai nuomones kaip ir visai aiskios nesusidares , bet gerbiu.
Arty - nesusidares nuomones , tik , kad vejus sneki (nepyk) , anksciau pas tave i gauja norejau kai tik pradejau zaist , bet patekau pas Weed ir noro kaip ir nebuvo.
Dan - zodziu kai tik pradejau zaisti 2013 pradzioj tu buvai tas kuris man padejo , supazindino su serveriu pamenu dar pd drk buvo Neymar , tikslaus tuo metu tavo nick nepamenu , bet kazkas su Volodia, Dimitry, zodziu dar pamenu , kad buvai ikures kazkokia baikeriu gauja ir manes nepriemei :D nuomone geras administratorius , mldc.
Senasis - K-A-U-L-A-S. ESI AXUJENAS , siaip su tavim visad galima paprikolinti ir surasti bendra kalba , esi tas zmogus kuris sako , ka galvoja , nezinau kodel , bet tu man juokingiausias serveryje aisku geraja prasme , visad gali pralinksminti ar ant kazko draugiskai paprikolint tik tokie kaip Robke kartais nesupranta :D NUOMONE GERULE.
Tomas , Chris - nesusidariau nuomones tik , kad Tomai tyldik ta mociute :DDDDD.
Ciurka - Snaiperas , snaiperinio , snaiperis esi ramus , kartais per daug ramus turi atsilupusi drauga kuris tave veda is kelio , bet nieko tokio toks gyvenimas , zodziu esi istikimas gaujinis , per daug nesireiski , islik toks , nuomone tikrai gera.
EDIT:
Santiago - gerai šaudai , esi dar jaunas žaidėjas patiko kai sukūrei kažkokią gaują CWA man rodos , žodžiu nuomonė gera , nieko prieš neturiu.
Ieva - nedaug bendravom , matosi , kad savo malonumui žaidi ir nieko nesieki, nuomonė neutrali.
Alex - o jezus su tavim ir buvo mano geriausia gauja sukurta daug teko bendraut , šnekėti , bet dabar kažkodėl nesutariam nežinau dėl ko , žodžiu esi prikolnas ,rimtas , linksmas ir šiaip pamenu kaip su Aidu ir dar ten kažkuo kalbėjome per skype nuomone viena geriausių.
Robke_Bl - iš pradžių man atrodei tu nerimtas ,šiurkštus, durnas ir šiaip nemėgau tavęs , bet kai boostinau vieną asmenį per CS:GO susibendravau neblogai su tavim , patinka , kad tu gaują laikai iki galo nerūpi ar imi sandėlius ar ne, gerai šaudai , žodžiu esi mldc,ramus kartais daug užsišiki ir pagaliau radau tokį žmogų kuris gali tęst mano veikla (gaujos) , nuomone geriausia , kad ir mažai pažįstami ;)))) visko išmokysiu apie gaujas. :))
John - Donce. Na esi vienintelis su kuriuo susipažinau sampe ir susitikau realybej , visad buvai toks žmogus prie bapkių pamenu pardavem gaujos sultanus du po 200k , taip ir praturtėjom : , žodžiu esi vienas ištikimiausių gaujinių , bratuha kartais užsišiki ir per daug prikolini žodžiu negali sustot pizdavot žmonių tokių kaip 80's tai kartais ir tai patinka , nuomone geriausia. :)))))
Vito - esi serverio prikolistas visad prikolini ir moki iš savęs pasijuokt ir iš manęs žodžiu tavo klyčka 80-tieji , ankščiau kai buvai su senu nicku tai labai nepatikai , na , o dabar kai normaliai bendraujam nuomone pasikeite , esi mldc , draugiškas , prikolini per daug kartais žodžiu nuomonę geriausia.
Vitaliukas - žodžiu susipažinom jau senai ne vieną gaują pas mane buvai ir visad lieki ištikimas , visad esi prie bapkių, žodžiu linksmas , draugiškas , bet kartais per daug susinervini tai va šita ydą keisk , nuomone geriausia,
Auguste - tau nuomone tik privačiai galiu pasakyt :D

Šį pranešimą redagavo Jeff_Armani: 02 sausio 2016 - 10:52

• John_Martinez, Vito_Scaletta, Ciurka_Karatistas ir dar 3 kt. tai mėgsta

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai

kadangi ten jau smile negaliu rašyti , tai rašau naują nuomonių lapą.
Leila - su tavim taip gerai kaip ir neteko bendrauti , ką galiu pasakyti tai esi pirmoji mergina kuri galima sakyti turi rimtą gaują ir galiu pasakyti , kad esi atsakinga , protinga mergina , esi gera direktorė bei administratorė ir matos ,kad dedi pastangų dar tavo balsas gražus :D , nuomone nebloga.
Jim - neteko mum bendraut , bet galiu pasakyt , kad matos per gaujos karus minusų darai , na iš to galiu pasakyt , kad neblogai šaudai ir šiaip man niekad nemaišei , nuomone neutrali.
Tetke - Čiga. Tiesą sakant tu kartais man būni keistas , del jokių priežaščių palieki gaują , bet galiu pasakyti , kad esi geras draugelis , ištikimas , linksmas ir visad galima surasti bendrą kalbą nors ir esi jaunesnis keliais metais, išlik toks nuomonę tokia prie geresnių. ;)))

Šį pranešimą redagavo Jeff_Armani: 04 sausio 2016 - 01:39

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai
    Geriausia serverio administratorė
    Geriausia serverio direktorė

Reputacija: 424

Leila - su tavim taip gerai kaip ir neteko bendrauti , ką galiu pasakyti tai esi pirmoji mergina kuri galima sakyti turi rimtą gaują ir galiu pasakyti , kad esi atsakinga , protinga mergina , esi gera direktorė bei administratorė ir matos ,kad dedi pastangų dar tavo balsas gražus :D , nuomone nebloga.
Jim - neteko mum bendraut , bet galiu pasakyt , kad matos per gaujos karus minusų darai , na iš to galiu pasakyt , kad neblogai šaudai ir šiaip man niekad nemaišei , nuomone neutrali.

Ačiū už komplimentą, na o dėl gaujos, pasistengsiu taip padaryt, kad galėtume įdomiai pakovot. Dabar GC turiu gan neblogą komandą, bei labai gerą pavaduotoją, tad ir man lengviau, pasistengsiu daugiau dėmesio skirt gaujai, admin statusui. :)

• Daichi_Akiyama tai mėgsta

Harry_Johnson

Harry_Johnson
  • 1.310 Pranešimai
Reputacija: 482

Tetke - Čiga. Tiesą sakant tu kartais man būni keistas , del jokių priežaščių palieki gaują , bet galiu pasakyti , kad esi geras draugelis , ištikimas , linksmas ir visad galima surasti bendrą kalbą nors ir esi jaunesnis keliais metais, išlik toks nuomonę tokia prie geresnių. ;)))

Pagaliau parašei Dar yra nebaigtų istorijų apie čigonus :D Dėkui Draugy

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete