Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės nr. 2

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai
    Geriausia serverio administratorė
    Geriausia serverio direktorė

Reputacija: 424

*
Populiarus

Taigi, Jūs paspaudžiat "patinka" o aš Jums nuomones surašau.

P.s. Kas manote, jog būsite nepatenkinti nuomone, galit ir nespaust, nereikės verkšlent.

Pabandom. ;)

• Qyz_Escobar, Vilius_Gigabyte, Tautis_Brd ir dar 60 kt. tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Auguste_San - Esi faina mergina, nesukeli problemų, visuomet mandagi, viena iš geriausių mano darbuotojų, turim apie ką paplepėt. Linkiu išlikt tokia, kokia esi. Nuomonė tik gera!

Miguel_Cabrera - Jei pradėčiau dabar rašyti konkrečiai viską ką galvoju, užtrukčiau daugybę laiko. Esi draugiškas, linksmas vaikinas, kai tapai pirmininku pasidarei labai rimtas (arba tik man taip atrodo). Na bet nuomonė tikrai gera, manau pats tai žinai. ;) P.s. Jei nori išsamesnės nuomonės, parašyk, parašysiu privačiai. :}

Adidas_Boss - Per daug nieko negaliu pasakyt, nesam daug bendravę. Nesipykstam lyg ir.

Dan_B - Fainas žmogelis esi, nuomininkas mano. xD Na su tavim yra apie ką papliurpt, visuomet padedi kai reikia, nuomonė tik gera.

Chirs_Wyatt - Nesam bendravę , nuomonės neturiu.

Feat_Ather - Mldc esi, nepasisant to, kad mane ragana vadini. Nesipykstam, ppasijuokiam, o jei pasipykstam tai tik juokais. Nuomonė gera.

Don_Mario - Žinau, jog ko tik paprašyčiau, jei galėtum man padėtum. Ilgą laiką buvau Tavo DPK narė ,  niekuomet nesipykdavom. Esi protingas ,  linksmas, moki pabūt rimtu ir atsakingu. Nuomonė tik gera!

Jim_Corres - Esam vienoje gaujoje, karts nuo karto papliuriam, per daug nepažįstu , bet nieko blogo negaliu pasakyt. Jei norėsiu kažką blogo pasakyt, tikrai pasakysiu. xD

Gangsta_Kid - Na esi teisėsaugoje, per daug neteko bendraut, nuomonė neutrali.

Laimis_Grand - Per dažnai prašinėji TDM, tuo kažkiek su Mykolu užknisat, bet nieko prieš neturiu.

Ema_Anx - Sveika , nesu su tavim daug bendravusi , per daug nieko negaliu pasakyt. Žinau tik tiek, jog manęs nemėgsti, gal kada teks daugiau pabendraut, tuomet išsamiau galėsiu pasakyt. Nepaisant to, kad kažkada čia pasišaudėm, lyg pasipykom, nežinau kaip čia pasakyt, pykčio nelaikau, jei reikėtų pagelbėt kuom nors tikrai padėčiau. Tiek šiam kartui.

Jim_Jason - Seniau labai pykdavomės kiek pamenu, dabar nei bendraujam, nei sutariam. Nuomonė neutrali.

Tetke_Rixton - Na kiek pamenu visuomet tylus, ramus buvai, pykčių neturėjom.

Viktor_Vintazh - Jeigu nieko nemaišau, teko mums kartu administracijoj būt, iš pradžių sekės sunkiai bendraut, po to susibendravom, per skype papliurpdavom. Nuomonė gera.

Cao_Weed - Esi mano firmos pavaduotojas. Esi sumanus, kupinas idėjų, su tavim galima ir rimtai pašnekėt, ir pajuokaut. Turi savo nuomonę. Nuomonė tikrai gera. p.s. Nori Birutės? xD

Vince_Taylor - Per daug bendrauti neteko, bet nieko blogo tikrai negaliu pasakyt. Nuomonė neutrali.

Blizhub_Area - Nesam per daug bendravę, bet manau teks daugiau pabendraut, nes šiuo metu dirbi ginklų centre. Manau bet šieik tiek pažinus, galėsiu kažką pasakyt.

Ievaaa_E - Pamenu dirbom kartu GC, bet nebendravom, nežinau dėl ko. Pyktis lyg ir neteko, nuomonė neutrali.

Rokas_Comanchero - Nesam bendravę, visiškai nieko negaliu pasakyt. Frankie_Gallo - Esi senbuvis, per daug pyktis neteko, reikiant pagalbos padedi. Eina su tavim pasišnekėt, bet kartais užmeti labai nevykusių juokelių.

Adomas_Brazauskas - Manau esi bendraujantis, neproblematiškas, žinau, jog dabar esi užsikabinęs ant CS GO. Nuomonė nei gera , nei bloga.

Vicka_Vicka - Esi fainas žmogus, visuomet savo vietoje,  nesipykstam, nes neturim dėl ko. Visuomet esi mandagus, padedi kai reikia. Nuomonė tikrai gera.

Ramunas_Drg - Esi ramus , neutralus žaidėjas, neteko nei pyktis, nei bedraut. Nuomonė neutrali.

• Auguste_San, Chelovek_Nvm. ir Vicka_Vicka tai mėgsta

Jim_Corres

Jim_Corres
  • 1.194 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535

Auguste_San - Esi faina mergina, nesukeli problemų, visuomet mandagi, viena iš geriausių mano darbuotojų, turim apie ką paplepėt. Linkiu išlikt tokia, kokia esi. Nuomonė tik gera!

Miguel_Cabrera - Jei pradėčiau dabar rašyti konkrečiai viską ką galvoju, užtrukčiau daugybę laiko. Esi draugiškas, linksmas vaikinas, kai tapai pirmininku pasidarei labai rimtas (arba tik man taip atrodo). Na bet nuomonė tikrai gera, manau pats tai žinai. ;) P.s. Jei nori išsamesnės nuomonės, parašyk, parašysiu privačiai. :}

Adidas_Boss - Per daug nieko negaliu pasakyt, nesam daug bendravę. Nesipykstam lyg ir.

Dan_B - Fainas žmogelis esi, nuomininkas mano. xD Na su tavim yra apie ką papliurpt, visuomet padedi kai reikia, nuomonė tik gera.

Feat_Ather - Mldc esi, nepasisant to, kad mane ragana vadini. Nesipykstam, ppasijuokiam, o jei pasipykstam tai tik juokais. Nuomonė gera.

Don_Mario - Žinau, jog ko tik paprašyčiau, jei galėtum man padėtum. Ilgą laiką buvau Tavo DPK narė ,  niekuomet nesipykdavom. Esi protingas ,  linksmas, moki pabūt rimtu ir atsakingu. Nuomonė tik gera!

Jim_Corres - Esam vienoje gaujoje, karts nuo karto papliuriam, per daug nepažįstu , bet nieko blogo negaliu pasakyt. Jei norėsiu kažką blogo pasakyt, tikrai pasakysiu. xD

Laimis_Grand - Per dažnai prašinėji TDM, tuo kažkiek su Mykolu užknisat, bet nieko prieš neturiu.

Ema_Anx - Sveika , nesu su tavim daug bendravusi , per daug nieko negaliu pasakyt. Žinau tik tiek, jog manęs nemėgsti, gal kada teks daugiau pabendraut, tuomet išsamiau galėsiu pasakyt. Nepaisant to, kad kažkada čia pasišaudėm, lyg pasipykom, nežinau kaip čia pasakyt, pykčio nelaikau, jei reikėtų pagelbėt kuom nors tikrai padėčiau. Tiek šiam kartui.

Jim_Jason - Seniau labai pykdavomės kiek pamenu, dabar nei bendraujam, nei sutariam. Nuomonė neutrali.

Viktor_Vintazh - Jeigu nieko nemaišau, teko mums kartu administracijoj būt, iš pradžių sekės sunkiai bendraut, po to susibendravom, per skype papliurpdavom. Nuomonė gera.

Cao_Weed - Esi mano firmos pavaduotojas. Esi sumanus, kupinas idėjų, su tavim galima ir rimtai pašnekėt, ir pajuokaut. Turi savo nuomonę. Nuomonė tikrai gera. p.s. Nori Birutės? xD

Vince_Taylor - Per daug bendrauti neteko, bet nieko blogo tikrai negaliu pasakyt. Nuomonė neutrali.

Blizhub_Area - Nesam per daug bendravę, bet manau teks daugiau pabendraut, nes šiuo metu dirbi ginklų centre. Manau bet šieik tiek pažinus, galėsiu kažką pasakyt.

Ievaaa_E - Pamenu dirbom kartu GC, bet nebendravom, nežinau dėl ko. Pyktis lyg ir neteko, nuomonė neutrali.

Rokas_Comanchero - Nesam bendravę, visiškai nieko negaliu pasakyt. Frankie_Gallo - Esi senbuvis, per daug pyktis neteko, reikiant pagalbos padedi. Eina su tavim pasišnekėt, bet kartais užmeti labai nevykusių juokelių.

Adomas_Brazauskas - Manau esi bendraujantis, neproblematiškas, žinau, jog dabar esi užsikabinęs ant CS GO. Nuomonė nei gera , nei bloga.

Vicka_Vicka - Esi fainas žmogus, visuomet savo vietoje,  nesipykstam, nes neturim dėl ko. Visuomet esi mandagus, padedi kai reikia. Nuomonė tikrai gera.

Ramunas_Drg - Esi ramus , neutralus žaidėjas, neteko nei pyktis, nei bedraut. Nuomonė neutrali.

Papliurpiam* ačioks už nuomuonę.

Scott_Wought

Scott_Wought
  • 1.372 Pranešimai
Reputacija: 338

Rokas_Comanchero - Nesam bendravę, visiškai nieko negaliu pasakyt.

Frankie_Gallo - Esi senbuvis, per daug pyktis neteko, reikiant pagalbos padedi. Eina su tavim pasišnekėt, bet kartais užmeti labai nevykusių juokelių.

Dq už nuomonę daugiau su tavim į kazino neisiu kauliuku mest iš 5k...

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2

Advokatų direktorius

Advokatų pavaduotojas

Medikų direktorius

Medikų pavaduotojas

Ginklų Centro direktorius

Žurnalistų pavaduotojas

Taxi pavaduotojas

Fūristų pavaduotojas

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Edga_Naxalas - Iš pradžių lyg ir sutarėm , dabar pradėjom pyktis, klausimas kodėl? Ogi todėl, kad truputuką piknaudžiauji admin komandomis, bet tikrai nėra taip, jog nekenčiu ir noriu , kad netektum admin. Yra su tavim apie ką pašnekėt, kol nepradedam diskutuot apie serverio teisėsaugą ar gaujas. Nuomonė nei gera, nei bloga.

Arty_Ruso - Ouuu, nuomonė tik gera. Esi linksmas žmogutis, senbuvis, smagu su tavim bendraut. Gaila jog nebežaidi serveryje, nes tikrai trūksta senbuvių čia. Blogos naujienos Tau, su savo ping'u nebelinksminsiu , nebe Olandijoj. xD Mldc esi, tokiu išlik ir toliau. ;)

• Vicia_Zhylistyj tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Brad_Frissco - Nuomonė gera. Esi vienas iš senbuvių , nesiveli į konfliktus, visuomet mandagus. Manau nieko blogo tikrai negaliu pasakyti.

Bomzas_Alkanas - Neturiu nuomonės, kadangi nesu su tavimi bendravusi.

Kolya_Caldwell - Nesipykstam, bet ir nėra kad labai dažnai bendrautume. Nuomonė gera, ls laikais esi man ne kartą padėjęs.

Karcex_2 - Atsimenu dažnai dirbdavai armijoje, kai dar veiksmas LS vyko ir visą SoA gaują sodint mėgindavot. xD Šiaip nepažįstu, bet neturiu nieko prieš.

Pro_Mode - Šaudai mane dažnai, bet nežinau dėl ko. Nepažįstu, tad neturiu nuomonės.

Adomas_Brazauskas

Adomas_Brazauskas
  • 881 Pranešimai
Reputacija: 232

dq už nuomone :D

Pasiekimai:

Samdomų žudikų direktorius (buvęs).

Furistų pavaduotojas (buvęs).

Furistų direktorius (x3) (dabartinis).

Mechanikų pavaduotojas (buvęs).

Advokatų direktorius (buvęs).

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Tomas_Drag - Nesam bendravę, tad neturiu nuomonės.

Lukas_Qwerty - Na kiek esu mačius tavo darbų su PS , esi tikrai gabus (jei neklystu vieną iš tavo darbų ir paraše naudoju) , kiek tekę pabendraut mandagus , nesi koks vandalas. Nuomonė tikrai gera .

• Lukas_Qwerty tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

dq už nuomone :D

Dar va esi nindzė , nes gerai parkour eventuose pasirodai. xD

Šį pranešimą redagavo Isabella_Cabrera: 16 lapkričio 2015 - 11:50

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Jimmy_Vercceti - Nei pykstamės, nei labai gerai sutariam, nuomonė neurali.

Infinity_Words - Kartais atrodai visai normalus, bet kartais tiek išsidirbinėji, kad vajėėė, nuomonė nei gera, nei labai bloga.

Tautis_Brd - Esi fainas žaidėjas, niekuomet nesipykstam, nes tikrai nėra dėl ko. Kartais manęs labai gėdiniesi, pamenu šnekėjot su SoA af GF gauja, tik aš atėjau į TS Tautis nutilo. xD Na nuomonė tik gera.

Simas_Infinity - Paskaityk nuomonę apie Infinity_Words.

Ciurka_Karatistas - Dar viena mano parkour event legenda, sekas tau juose. Manau esi normalus, įmanoma su tavim pašnekėt, sulaukt iš tavęs pagalbos. Nuomonė tik gera.

Vitalijus_Drift - Labas , Cololo! Patinka man tave erzint, nes žinau , jog nepyksi, tik smagiai pasijuoksim. Linkiu tokiu išlikt ir toliau , Nuomonė tik gera! ;)

Al_Bundy - Uo tu tai seniai matytas, esi draugiškas, subrendęs, niekuomet nesipykom, nuomonė tik gera. ;)

Kevin_Boh - Nuomonė gera , vienas iš tų žaidėjų, kuris visuomet pasisveikina, visuomet padedi kai tik gali ir kai man reikia tavo pagalbos, supranti juokus. Turbūt vienintelis iš jaunesnių žaidėjų, kuris nedaro nesamonių ir neverkia pastoviai.

Šį pranešimą redagavo Isabella_Cabrera: 17 lapkričio 2015 - 11:32

• Tautis_Brd ir Manuel_Neuer tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Tom_Vanilla - Na, kad jau taip norėjai... Pasistengsiu be keiksmų, nemėgstu tavęs, turbūt tiksliau pasakius nei vieno iš Vanilų nemėgstu. Klausimas kodėl? O gi todėl, kad pastoviai dėl visko verkiat, kaip Jums yra blogai, koki bugovi sandėliai, kokios supistos serverio sistemos (Zlako neliečia, nes vpš nežinau kas jis toks) . Niekuomet man nepatikai nei Tu, nei Kevin. Visiškai nepažįstu, todėl neturėtų būt tokių išsireiškimų, bet yra kaip yra. Na , o dabar jei pulsit kaip visuomet keiktis ar įžeidinėt , tiesiog įspėjimų prisirinksit.

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Lil_Dee - esi bendraujantis, darbo klausimais neįkyrėji, atrodai tikrai normalus. Nuomonė gera. ;)

• Lil_Dee tai mėgsta

Lil_Dee

Lil_Dee
  • 61 Pranešimai
Reputacija: 14

:dance:

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Deivis_Ganga - Nuomonė gera, visuomet pasisveikini, jei reikia patari , padedi , dažnai prajuokini, kai pyksties su Administracija, esi vienas iš kelių žaidėjų serveryje, kurie pašaudo be papildomų programų. Na nežinau, ką dar čia bepridurt. :)

Vilius_Gigabyte - Nuomonė tik gera! Visuomet man padedi, su tavim yra apie ką pašnekėt, esi atsakingas, tavo bendravimo nekeičia net statusai žaidime, džiaugiuos, kad dar likę ne dviveidžių žmonių, vienas iš jų Tu. Per sandėlius esi mano skydas, kadangi šaudai labai gerai. xD Kąąą dar čia pasakyt apie tave, hm, seniai šnekėjom per ts, už tai truputį pykstu. Na linkiu visuomet išlikt tokiu, koks esi. :)

Šį pranešimą redagavo Isabella_Cabrera: 18 lapkričio 2015 - 08:40

• Deivis_Ganga tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Rolce_Rodriguez - Erikai, kol buvai SoA gaujoje lyg ir sutardavom, dabar nei per daug bendraujam, nei pykstamės. Nuomonė, nei gerai, nei bloga.

Evaldas_Samagonas - Nors ir neteko daug bendrauti, atrodai gan normalus, kulturingas, nesi iš tų kurie verkšlena kai nužudo. Nuomonė gera. Gal kada turėsim progą daugiau pabendraut, tuomet išsamiau parašysiu. 

Šį pranešimą redagavo Isabella_Cabrera: 21 lapkričio 2015 - 08:56

• Qyz_Escobar, Evaldas_Samagonas ir Trevor_Savage tai mėgsta

Leila_Williams

Leila_Williams
  • 420 Pranešimai

• Pasiekimai

Rokas_Jaunius - nežinau kas tu toks, neteko bendraut.

Deividas_Audine - Dirbai pas mane, esi vienas iš tų žaidėjų, kurie pastoviai dėl visko zyzia, viskuom nepatenkinti.

Santiago_Hernandez - Nuomonė tik gera, buvai pas mane gaujoj, esi savo vietoje, per daug neišsišoki, galima su tavim apie viską padiskutuot, nesi vaikas. :)

Jamani_Dandrea - Esu mačius, kad verkšlenai dėl bile sh, nežaidi ir gerai, ramiau serve. Šiaip nesu per daug bendravus, tiesiog pirmas vaizdas toks.

Jeff_Armani - Nuomonė gan nebloga, kad ir turim atskiras gaujas, bet nesipykstam, nei tu išsišoki dėl sandėlių, nei aš. Kiek teko bendraut lyg ir normalus esi, nieko blogo lyg ir negaliu pasakyt. Sėkmės su Memento gauja, smagu per sandėlius pasišaudyt.

Infinity_Words - Kartais keistas atrodai, bet nieko prieš tave neturiu, dirbi pas mane, savo vietoj esi, nuomonė neutrali.

Henry_Miller - Em, nežinau kas toks esi.

Marvin_Ginzalez - Mldc čiūvelis esi, padedi kai tik man kažko reikia, eina su tavim paplepėt, gerai direktoriauji, nuomonė tikrai gera.

John_Martinez - Esi vienas iš senbuvių, nuomonė gera. Kiek tekę bendraut, visad malonus esi, na manau net neturim dėl ko pyktis. Išlik toks koks esi. :)

Bulma_Gangstar - Esi labai faina , linksma , miela mergaitė, gerai išauklėta. Puikiai tvarkaisi su direktorės pareigomis. Nuomonė gera. :)

Dan_B - Nuomonė tik gera, manau pats žinai! :) Su tavim galiu apie visiškai viską pasikalbėt, palaikai mane, kai kas nutinka, visad stengies pakelt nuotaiką, džiaugiuosi, kad pradėjom bendraut. Išlik koks esi, na ir jei žinoma kas nors negerai, susisiek, visuomet padėsiu!!! :) Draugys mano ;p

Michael_Corleone - Na nesam per daug bendravę, bet nesu pastebėjus jog pyktumės, žinau, kad neblogai pašaudai, tenka pakovot per sandėlius. Ai pykau kažkada čia praeitoj savaitėj, kai mane apiplėšėt nevykusiai ir dingo tos 20k veltui. :D Nuomonė gan gera. :)

Vito_Scaletta - Nepažįstu tavęs gerai, vieną kartą per ts kai kalbėjau, pastebėjau jog esi įkyrus. Nuomonė neutrali.

Martin_Cocaine - Viliau, kartu einam Admin pareigas, esi fainas, bendraujantis, visuomet padedi bet kokiu klausimu. Karts nuo karto susukam event kartu. Gerai atlieki savo pareigas. Nuomonė tikrai gera. :)

Vladimir_Tomko - Nuomonė gera, esi vienas iš žmonių kuris man bet kokiu klausimu padės, nesvarbu tai susiję su gauja, ar su darbu. Su tavim plepant galima smagiai pasijuokt, linkiu išlikt koks esi. :)

Tony_Crimex - Nežinau kuo daugeliui nepatinki, bet kai šnekėjom per TS man pasirodei tikrai normalus. Manau kartais per daug pasireiški forume, kartais ne vietoj ir ne laiku. Šiaip nuomonė gan gera.

Artis_Good - Nepažįstu tavęs, negaliu nieko pasakyt.

Ainius_Wayne - Hmm, pamenu kai grįžau po ilgos pertraukos į servą, buvau gana aktyvi žaidime , dirbau advokatuose pas Vysvą , uždėjai man admin per rekordo siekimą , taip pat buvau senojoje SoA gaujoje (dievinau tą gaują) , seniau nei pykomės , nei dar kažką. Na o kalbant apie dabar ,  pasigęstu tavo aktyvumo ir atsidavimo Vyr.Admin pareigose , kartais reikalui esant , sunku su tavim susisiekt , arba iš vis susišnekėt. Nelaikau pykčio , ir negaliu sakyt , kad nuomonė bloga , tik turėtum susiimt mano akimis. Tiesiog Ainius kurį pažinau vos tik pradėjus Admin pareigas , man patiko labiau. Nuomonė +/- gera.

Dave_Batista - Nurautas tu man toks atrodai, labai norėjai į GC, priėmiau, bet pastangų visiškai nerodei, tad teko tave atleist. Šiaip kiek pastebėjau, mėgsti nuo kitų viską kopijuot, nes ir anketas į direktoriaus postus... Neturiu  nuomonės, o jei ir turiu nieko gero ji.

Alex_Parker - Dovi, mldc šiaip esi, buvai GF dalis, teko nemažai pabendraut, dabar direktoriauji, gan neblogai tvarkais, tik trūksta griežtumo SWAT būryje. Na ką gi, neturiu per daug ką pasakyt, tai palinkėsiu sėkmės direktoriaujant!! Nuomonė tikrai gera. :)

Šį pranešimą redagavo Leila_Williams : 06 sausio 2016 - 07:31

• Vladimir_Tomko, Evaldas_Samagonas, Michael_Corleone ir dar 4 kt. tai mėgsta

Henry_Miller

Henry_Miller
  • 280 Pranešimai
Reputacija: 109
Pričiom čytas, ką tokio padariau kad nusipelniau tokios nuomonės? :D

Pasiekimai:
Furistų direktorius

Tiuningo pavaduotojas
Žurnalistų pavaduotojas

47e0b8fe9d378e41f0e10a211b1b0e84372.png