Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Augustes_San

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 29

Auguste_San

Auguste_San
  • 985 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio žavioji
    2018 Metų serverio "Administratorė".

Reputacija: 490

*
Populiarus

Nu +- visi pažystami, tai papiešiu ką nors, jei nepažystu, tai sors iškart už nuomone, tai tipa like ir nuomonė

• Qyz_Escobar, Vilius_Gigabyte, Tautis_Brd ir dar 62 kt. tai mėgsta

Auguste_San

Auguste_San
  • 985 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio žavioji

*
Populiarus

Jeffuks - Žinau tiksliai, kad tau turiu parašyti pačia pačia ilgiausi nuomonikę, tai va,  esam belekaip artimi, esi mano sampo bff, labai daug bendraujam, ir tu ir aš žinom tokių dalykų apie vienas kitą, kad net baisu pagalvot( tokių dalykų nei vienam vaikinui neišdryščiau parašyt) Esi tas žmogus, kuris mane, mažą pelytę samp jūroj, ištraukė į viešumą, turiu omeny priimei į gaujike, buvom visuomenės priešai, nors atrodo, kaip tu ištraukei, jei buvom tokie nemėgiami? Bet realiai, be tavęs, manęs nebūtų pastebėjusios kitos rimtos gaujos, be tavęs  net admin nebūčiau pasiekus.Kai įstojau į gaują pradėjom visi bendraut per teamspeake, atsimenu ant visų šaukdavai, bet ant manęs lyg ir ne, susitvardydavai, išmokei įvairių samp triukų, gynei mane, bet tada atsimenat, kad palikot mane vieną :/ , vienas po kito paleavinot, tada buvau gan stipriai supykus ant jūsų visų, bet tu niekada manęs nepamiršdavai, ar tai kas vieną savaitę parašydavai ar kas kelias, o dabar tai išvis dienos neištempiam, turim apie ką kalbėt, mėgstam abu kartais pasipykt, bet kaip greit susipykstam, taip greit ir susitaikom :D  Mačiau net įtraukei mane į savo svajonių gaujos sudėtį, kas man atrodė labai kietai :D  Kažkaip chatinant su tavim jaučiuos labai laisva, sakau kas šauna į galvą, nes žinau, kad viską suprasi ir visada palikysi. Visiems atrodo, kad tu esi mažvaikis ir t.t.. Bet kai pažinau tave pasirodei visai kitas žmogus, samperiai mato tavo blogąją pusę, o aš dabar jau matau abi ir jų tavy keist nenorėčiau, esi ahuenas, geras, nuoširdus draugas ir žinau, kad visad toks būsi. 

Zynga_Poker - Buvai mldc pacanas mano akimis, kažkiek ir bendravom, esi bendraujantis, linksmas, mėgsti paprikolint ir viskas atrodo ok buvo, bet gavęs baną pasiutai :D  nežinau, kam tau buvo reikalingi tie čytai, nes šaudei labai gerai, turbūt niekas nepasiginčys, na bet čia jau tavo pasirinkimas buvo, nebūtum daręs tų nesamonių(supranti apie ką kalbu) būtum gražiai sugrįžęs iš po bano ir vėl lafa galėtum lošt, o dabar nemanau, kad taip lengvai tau pavyks grįšti. Nuomone gera.

Gincioks - Labuks, nelabai daug bendraujam, bet nuomonę turiu, nesenai kalbėjom skp su tavim Dovile ir Gigu, šjp toks prikolnas esi, geras adminas, lyg ir normaliai sutariam, visada vienas kitam padedam. Laukiu vis dar kol mane į fb pridėsi ;) turbūt kaip ir visi galvojau, kad tavo vardas Gintautas, o ne Gintaras :D  nesenai tai iššsiaiškinau, bet vstk man atrodo, kad tu Gintautas. Šiandien sužinojau, kad nelabai supranti sarkazmo, o be jo man per sunku gyvent, linkiu greičiau susitikt su Dovile, rar rar :D nuomone tikrai gera.

Vince_Taylor - Vinceu, labuks, turbūt jau gan ilgą laiką vis randames toj pačioj gaujikei, čia sutapimas ar kas nežinau, esi labai fainas, mėgsti paprikolint, kas yra ahjn. Nelabai atsimenu, kad mes taip akis į akį būtumem bendravę, visada ar reikalai su gauja, ar su dar kuo nors važinėjam, taip neteko rimtai pabendraut(reiks išvadas daryt turbūt), atsimenu seniau nežinojau, kad jūs su Marčiu pusbroliai, tai taip kalbėdavot, davai varom į lk ir t.t pasimesdavau :D  o kai sužinojau toks mini šokas buvo. Nuomone labai gera.

Jim_Corres -  Su tavim turbūt irgi nesu per daug bendravus, žinau, kad esi labai geras šaulys, šiuo metu GC direktorius, tavo darbas ten atrodė gerai, bet kai pridėjo ppk, pasirodei kaip mažvaikis, kad už papeikimą išmetei savo vieną iš stipriausių darbuotojų, nes kiek pastebėjau ten būdama, ji veždavo labai daug krovinių. Šiaip manau susiimsi ir vėl būsi mldc koks buvai, nuomone nebloga.

Infinity_Words - Vienas iš žmogus iš memento senosios sudėties, esam tikrai nemažą laiko tarpą prabendravę, esi labai fainas, bendraujantis, jei neklystu tu buvai gc darbe mano pavaduotojas ir ten puikiai susitvarkei, tada atsimenu, kai aš jau norėjau palikti postą, įsiūliau tave į drk postą, kuom nei kiek nesigailiu, naudojai mano sistemas, kas mane labai džiugino, kad neveltui tiek stengiaus. Tada po kurio laiko gavos taip, kad aš grįžau į gc ir tada jau buvau tavo pavaduotoja, toks ratelis mums gavos. Šiaip esi mldc, visada sutardavom, nelabai ir pykdavomes tik va kai paleavinai visas bendravimas ir nutrūko, tikiuos gal atgaivinsim.

Josh_Rodriguez - Realiai nežinau ką čia ir pasakyt, nesam daug bendravę, dažnai ts pasėdint, bšk matos koks esi, mėgsti ir pastūmt ir paprikolint, pagal viską aš db tave globoju, vilkas man paliko tave, tikiuos nebadauji, jei ką kreipkis pamaitinsiu. Reiktu labiau pabendraut, kad stipresnę nuomonę susidaryčiau.

Vestina_Vestina - Ooo Vestut, esi labai gera samp drauge, mėgsti paprikolint, bšk pastumt bet taip nestipriai, esi jauna drasi mergiotė, kaip tokių metų esi labai subrendus, seniau visada būdavai tik su Paulina, bet kažkaip ji leavino, tu kuriam laikui irgi, bet grįžai ir pradėjai bendrauti su visais, dažniausiai būnam vienoj gaujoj, kažkaip visad susiduria keliai, vis sakai, kad nieko nemoki, nors tai visiškai netiesa, pakelk aukštyn galvą.

Tony_Crimex - Su tavim esam tikrai daug prabendravę, pagrinde turbūt teamspeake, kažkaip seniau galvojau, kad esi koks mažas vaikiuks už kompo ekrano, bet pasirodo esi tikrai subrendęs viruks. Žinau, kad esi didelis kašio megėjas, bet ką galima apie tai tavęs klaust Atsimenu man savo nuomonėj linkėjai admino( turbūt pranašas esi)

tai ir aš palinkėsiu pasiekt ko tik nori ir serve ir gyvenime.

The_Kicket - Ištirkųjų nesu tavęs mačiusi, tad nuomones kaip neturiu, gal ateis laikas ir pabendrausim.

Evaldas_Samagonas - Su tavim nesenai buvom Soa gaujoj, bendraujant tai esi labai fainas, draugiškas ir t.t.. Bet labai greit įsiaudrini, kas nėra labai gerai, linkiu tai pamest ir viskas bus ok :D o šjp turi(turėjai) labai kietą mašiną, moki modint ar ką ten ir sekas tikrai neblogai, sėkmės ir toliau.

Adomėlis - Nu Adomėl, mano vaikel, esi žiauriai fainas mielas berniukas, Bulkos pasekėjas, viską išpasakoji apie mane jai, abu nervinat mane, esat lb energingi, neina spėt paskui jumis, mėgsti keiktis, turi gražų kačiuką ant fb, cj už tave mielesnis, nene juokauju. Esi lb įdomus, bet tuo pačiu labai fainas.

Tomy_Smith - Kurį laiką buvom vienoj gaujoj, esi puikus šaulys, dar nepamirškim tavo transformacijos, Kiek bendravom pasirodei tikrai gerai, mėgsti prikolint, o kažkokių ypatingų istorijų apie mus kaip ir neturiu(šitą reiks pakeist)Nesenai gavai PD drk, kolkas puikiai tvarkais, tikiuos taip ir toliau judėsi, sėkmės.

Tautis_Brd - Nuomone apie tave norėčiau pasakyt vienu žodžiu, bet jį ant galo paliksiu. Jei neklystu esi labai labai senas žaidėjas, net atrodo, kai aš labai senai žaidžiau, tu žaisdavai, tada nesam bendravę, bet blankiai dar atsimenu tave. Labiau pradėjom bendraut Gambino gaujoj, šjp labai man patinki, toks paprastas žmogus, mėgsti kartais ir pabendraut, aišku norėtus daugiau pabendraut, kad nuomonė būtų stipresnė,na, o dabar tiesiog, MIAU.

Mantas_Poparalis - Vadini mane keistais vardais, kas ir kelia juoką ir nervina, esi su manim gaujikei, gerai sutariam, esi pajutęs helio skridimo euforija su manim, dažnai varom į grobimus kartu, kaip taksioras bšk lievs, niekad neatvažiuoji.. Iš charakterio esi labai skirtingas, vieną dieną viskas ahjnm, kitą xaosas su tavim būt.

Tetke_Rixton - Su tavim per daug nesam bendravę, tik atsimenu, kad kažkada per fb kažkokioj grupėj chatinom ir kartais būdavai memento gaujoj, šjp kiek atsimenu buvai geras drk, labai bendraujantis, fainas žmogus, šjp esu pastebėjus, kad dažniausiai šaudai su ak, nežinau, bet užkibo man į galvą šitas. Nuomone tikrai gera.

Michael_Corleone - Mano vaikel, esi vienas pagrindinių žmonių iš memento su kuriais bendravau, labai mėgdavai šūkaut ant visų, kartu su Jeffu, kartais mėgsti padaryt kokią tai  nesamonę, tai kartais nervini. Bet šiaip esi fainas, jaunas žmogeliukas, dažnai parašai, dabar grįžai į sampa, vėl pradėjom bendraut, kartais pasivažinėjam, pabendraujam. Visi tave laiko ir laikys servo cytu, bet žinau ir tikiu, kad toks nebesi.

Larry_Bonvertre - Batista, esi vienas iš tų serverio vaikų primetančių belekokius kiečiakus, nesenai gavai banioka, kaip ten sekas? Bendravę esam minimaliai, šjp esi visai normalus bendraujant akis į akį, bet mėgsti visokių nsmn viešuose chatuose prirašyt, laukiam sugrįštant.

Jonny_Need - Peinai, uhh tiek atrodo turiu apie tave, kad net sunku pagalvot, ištikro, seniau buvo baisu su tavim bendraut, nes buvai belekoks mažvaikis, dabar esi stipriai pasitaisęs ir visi tai pastebi, esi man iš labai labai senai skolingas 15k, ten dar su Matt acountu, niekada to nepamirštu, čia kažkadą už išteisinimą paskolinau ir negražinai.. Šiaip kai pabendraujam esi tikrai neblogas pacanas, tik nebemandravuok tiek.

Ciurka_Karatistas - POFKAAA, vienas iš mano mėgstamiausių žmonių, esi mano mokytojas, išmokei mane skraidyt su heliu, atsimeni mūsų 1 skrydį per red tiltą? turbūt net prisimint nenorėtum, bet su tavo pagalba pramokau ir db esu viena iš pagrindinių skrendant su heliuku. Turbūt iš memento buvai pats ramiausias ir toks atsipalaidavęs žmogus, per ts toks chillas buvai, tavo awp skillai cj vieni iš kiečiausių visam serve, tekdavo dažnokai su tavim awapint, nes tada išvis nemokėdavau šaudyt, dabar grįžai ir vėl su manim esi gaujikei, nors ne memento, bet vistiek. Nu esi belekaip ahuenas žmogus, nuomone viena iš geriausių.

Doviliuuuks - Mano čioleeee, pradėjom bendraut, kai šitam serve dar buvai naujokė, kažkaip neturėjau ką veikt, įsėdau pas tave ir pradėjom bendraut, daug sužinojau apie tave, esam bendraamžės, esi kavenske(kaip ir gincioks, rar rar) padovanojau tau sultaną, kurį jau esi praradus, bet nepykstu, nepagailėčiau ir dar vieną padovanočiau tokiam žmogui kaip tu, mėgstam visur pachatint, esi mano No.1 snapo vlogere, patys geriausi mano matyti vlogai(šnd naujų laukiu) Iš merginų normaliausiai bendrauju su tavim, turim bendrų interesų ir šjp turim apie ką kalbėt. Nesenai kalbėjom per skype, bšk ten pa3wheelinau, bet neesme, nes tada dar ir Gigas prisijunge, nebebuvau ten tokia awkward :') Sėkmės su Gintautu, oj Gintaru.

Mario_Gomezz - Mindelele irgi esi vienas iš memento hebros, ilgai bendravom, pakalbam skp kartais, visokių man nesamonių rašai, pastoviai žvengiu iš taves, esi dar vienas kavenskas, matos iš bazaro. Šjp mėgstam pabendraut, esi fainas, labaaaai pošlas, bendraujantis ir šjp toks mldc. Nuomone labai gera.

Gytas_Gytas - Bendravę nelabai esam, atsimenu, kad kai buvau mechanikų drk, tu buvai geriausias mano darbuotojas, o dabar pažiūrėk kas gi direktorius. Ištikro esi labai atsakingas ir tikslų užsibrėžęs žmogus, su Ignu turit daktarinių gaują, ją laikot jau labai ilgai ir niekad nepasiduodat, kovojat iki galo, kas labai stebina. Turbūt jei jūs užsidarytumėt, tu ir Ignas galėtumet pakliūt į betkokią gaują(pas mus tai tikrai) 

Dans - Sveiks, labai laukei savo nuomones, tai va, seniau man nelabai patikai, buvai gan pasikėlęs, na bent mano akim. Paskui pradėjai eit į ts ir nuomonė apie tave apsivertė, pasirodei prikolnas žmogus, dar tada ir ne vien per samp pradėjom bendraut tai išvis, esi belekaip pošlas žmogus, šaipais iš manęs ir iš mano plaukų spalvos, turi daug kačiukų nuotraukų ir man jas siuntinėji, bet nepykstu, nes jie belekaip mieli ir šjp kai pradėjom labiau bendraut nuomone apie tave apsivertė į gerąją pusę. O pačiam sampe nebendravom labai daug, kitas mergas čiešinai.

Lauris_Nano - Turbūt pats neutraliausias žmogus šitam serve, niekur per daug nesikiši, esi mandagus, nuoširdus, galima su tavim ir ramiai bendraut ir paprikolint, esi labai geras adminas, viską atlieki kaip reikia, nestumi dūros ir šjp kietc bičas esi.

Lukas_Nice - Su tavim nelabai esu bendravus, bet atsimenu tave dėl to, nes dažnai rašau direktorių apžvalgas tau, kartais pastebiu ir grobimuose, nelabai išsišoki, atrodai gan neblogas vaikinukas, reiks daugiau pabendraut.

Saulius_Vitkus - Saulel, esi grynas vilkas, belekoks čiešalas, vos ateinu į ts pradedi čiešint, seniau kažkaip tavęs nepastebėdavau, bet kai pradėjai eiti į ts kažkiek susibendravom, dažnai manęs prašai healo, esi stumikas ant visų, nieks nepraeis pro tave ir nebus įžeistas. Mldc pacan.

Mariok - Žinau, kad ir tau reikia belekokia ilgą nuomone rašyt, tai pasistengsiu. Mes susipažinom jei neklystu prieš ar po naujako, aš kaip gera visuomenės pilietė pasisiūliau tave pavešt, tu įsėdai ir panorėjai su manim pavažinėt, tada tuo momentu man buvo wow, toks žmogus su manim važinėja, buvai ir esi belekoks pošlas, net gasdinai, po to susitikimo buvai gan ilgam dingęs, o tada grįžus, tu ir Martis, mano herojai, mane įprašėt į admin ir tada vėl prasidėjo mūsų bendravimas, dažnai šiaip važinėdavom sampe kalbėdavomes apie viskokias pievas, tada perėjom į skype daug chatinom nu ir paskui žinoma fb, esi man prisiuntes tiek videku ir fotkiu, kad man trauma visam gyvenimui xD  Tau esu tiek daug visko apie save išpasakojus, tu aišku irgi neatsilieki, dažnai pasipykstam, kartais net be priežasties...Sampe mėgstam iš visų prikolint, visus šaudom, net ir vienas kitą šaudom, šjp vienas kitam labai padedam kai tik reikia. Esi vienas iš ahuieniausių žmonių visam sampe, nuomone super duper turbo gera ;**

Gailius_Kauas - Hmmm, nesam labai stipriai pažystami, tiesą pasakius iki kol negavai direktoriaus, net nežinojau kas tu ir net nebuvau mačius. Kartais paprašai pagalbos su darbo eventais, visada maloniai padedu, matos esi atsakingas vyruks, viską atlieki puikiai, kaip tokiam darbe, esi sukaupęs daug aktyvių darbuotojų, o dėl didesnės nuomonės reiktų pabendraut.

Vitooo - Va jezau jezau, apie tave tiek turiu daug, bet visko čia gal nerašysiu, esi vienas iš pagrindinių memento gaujos, mūsų 80-tieji, visad, kai kalbėdavom teamspeake čiešindavai mane, esi mūsų juokdarys, begalo bekrašto prikolnas, gaila tik senai bendravom, nes esi vienas iš ahueniausių sampo žmonių. Sorry, kad tave žudžiau čia nesenai, bet supranti aš taip jum meilę išreiškiu, o tave labai labai stipriai pamylėjau tada, nu tai kada į ievos kepyklėle planuojam mmmm?

Lukutiz - Labuks, muona admins, pačioj pradžioj tave kažkiek apmokiau admin pradmenų. Taip ir galvojau, kad kadanors gausi, esi tikrai to vertas, vienas iš teamspeako karalių, daug keiktis mėgsti, čiešini Laurute, visad ten private ts užsidarę kimarinat, jau uždominavai? Šjp esi mldc, dažnai tenka pabendraut, visada padedi jei ko reikia, kartais ir paprikolini su mumis, gerule nuomone.

David_Torres - Deividuks, vienas iš servo pajuokos objektų, nors esi tikrai rimc ir turi savo nuomonę, esi fūrų drk, kolkas tvarkais puikiai, nekyla neaiškumų iš tavo pusės, kartais nors ir elgies mažvaikiškai, sugebi užsidėt ir rimtąją pusę, geras pacanas esi, nuomone gera.

Bulkytė - Esi mano durneška, viena ant kitos belekaip stumiam, bet aš jau įpratus, kad tu taip bendrauji, šjp daug chatinam, per visur kur tik galim, mėgsti iš manęs šaipytis, bet kai reikia abi mokam surimtėt ir vieną kitą palaikyt, esi viena iš merginų su kuria daugiausiai bendrauju, nuomone labei gera.

Romis_Mobis - Nelabai esam bendravę, bet kažkaip man rodos tau netyčia pasakiau viena iš mano paslapčių, shhh, nereik jos niekam žinot, o kažkaip didesnės nuomonės nelabai turiu.

Lilas - Turbūt daugiausiai esam bendravę GC darbe, nes atsimenu ten ilgai su manim prabuvai, visad atsiminsiu tavo seną nick bomželka, bet daba kaip matau evoliucionavai ir nebesi toks, buvai vienas iš geresnių Gc direktorių, bent kiek mačia. Šjp atrodo lyg ir daug bendravom ir tikrai neblogai sutarėm, bet deja kažkodėl ryškios nuomonės neturiu.

Trevka - Su tavim turbūt sampe esu daugiausiai išbendravus, esi belekaip fainas žmogus, visad sutariam, visiškai nemoki vairuot, visad baisu su tavi važiuot ypač kas dėjos su rancheriu. Kažkaip visad būdavom atskiruose frontuose pvz aš gaujoj, tu teisėsaugoj arba aš vienoj gaujoj tu mūsų priešų gaujoj, bet niekad tai mūsų nestabdė visad ir toliau bendraudavom, kad ir ką sakydavo. Mėgsti atsiųst savo dainas man paklausyt, dažniausiai pakritikuoju, bet tik taip žmones taisos iš klaidų, nu tai ką čia ir pasakysi esi vienas iš geriausių draugų sampe, manau visad sutarsim gerai, Belekaip ahuena nuomone.

Cait_Valentine - Jei neklystu Valentas_Valentas esi, vienas iš mūsų serverio mergiukų, apsimetinėjai, kad esi panelė ar kaip ten kas buvo net nežinau, mėgsti iššsišokt, keikies, daug įžeidinėji, gal pabendravus ir esi normalus, o kažkaip dabar labai stipriai nesam bendravę, kad turėčiau kietesnę nuomonę.

Yugi_Boyka - Vienas iš servo geriausių šaulių, vis atsiduri bane, šį kart jau net pati mačiau kaip su sobu skraidei.. Būdavom daug kartų vienoj gaujikei, šjp esi toks bendraujantis, mldc žmogus, nuomone gera.

Santa_Klaus - Kaip ir nesam bendravę, tik teamspeake kažkadą kalbėdavai, tą tiksliai atsimenu, manau tau reiktų pasikeist nicką, nes tas tik vienam metų laikui tinka ;D nu iš bendravimo net nežinau ką ir pasakyt nelabai esam bendravę, nuomone nebloga.

Mark aka Tarazz - Seniau labai bendraudavai, dabar pasidarei toks tylenis ;D nežinau vis bandau kažką pasakyt, niekad neatsakai, nu bet šjp kiek ankščiau bendravom atrodei mldc. Nuomone tikrai gera.

Pakvaises_Migdolas - Apie tave tiesą pasakius nelabai turiu nuomonės, nesam bendravę, nu atrodai gan mldc pacanas, niekur per daug nesiveli.Nuomone nebloga.

Santiago - Hmm esam gan daug bendravę, apie tave turiu dvigubą nuomonę, kartais elgies kaip grynas mažvaikis ir darai visokias nesamones, net ir man papeikimą buvai pievišką parašęs, o kartais smagu su tavim pabendraut, tai kaip sakiau tokia dviguba nuomonė.

Arty_Russo. - Mano gaujos vadukas, esi šjp bendraujantis ir t.t.. bet šiuo metu kažkur dingai ir nelabai matyt tavęs. Esi Mariaus bff ir sampe ir realybėj, tik ten kai ką reiktu patvarkyt. Šjp nesam per daug bendravę, bet lyg ir nesipykstam, nuomonė gera.

Rokas_Life - Realiai mes nesam bendravę, bet pažiūrėjus kaip elgies serve matos, kad esi gan neblogas vaikinukas, turi savo nuomonę, nuomonė gera.

Staska - Sveiks, nelabai esam bendravę, tik gc kažkiek paprikolindavom, pažvengdavom, kartais mėgsti ir išsišokti, bet neesmė, šjp mldc esi, nuomone gera.

Mitt_Danciks - Kartu esam buvę gambino gaujoj, kol nesumastei išeit(kas išeina-nebegrįžta), kai buvai taksu drk, labai ant manęs stumei, nes daug kritikos tavo darbui reiškiau, nu bet tha's what we do. Bandei išsišokt, bet nlb paėjo, o neminint tų visų drk ir gaujos šposų, visai neblogai su tavim pabendraut.

Jimmy_Conway - Su tavim teko gan daug kartų susidurt, kartais apsimeti labai durnu, o kartais sugebi ir normalus pabūt, geriausia su tavim bendraut vienam, kad normaliai sužinot koks tu ištikrųjų, nepasiduok visų priespaudai ir stumimams.Nuomone gera.

Ainiuks - Dar vienas didelis kašio fanas, kartais šjp pakalbėdavom tokia tema, būdavo fainai, nors kartais ir nesuprasdavau apie ką šneki, kažkada esam ir ts bendravę mane taip random pasikvietei, nu tai ir atėjau ;D Buvai nesenai priemęs į savo mansion gyvent, bet kai išėjau išmetei ;/ O šiaip pačiam serve esi labai oficialus, reiktų tau bšk atsipalaiduot ir tiesiog gerai praleist laiką. Nuomone labai gera.

Blizhub - Amm žinau tiksliai, kad irgi esi iš Gargždų, visi tave laiko aimu, cj būtūm vienas iš top 5 aimerių nominacijoj. O šjp kažkaip nesam bendravę tai ir nuomones nlb turiu.

Thomas_White - Šiuo metu esi medikų drk, kiek esu tave mačius ir minimaliai bendravus atrodai labai mldc, nesiveli į visus konfliktus, esi gan ramus. Nuomone gera.

Laimiukas - Esi vienas iš manų mielų vaikiukų, kai susipažinom galvojau, kad esi daug daug vyresnis, bet kai pradėjom šnekėt ts viskas pasikeitė, esam praleidę daug laiko įvairiose gaujose, visad būdavo smagu su tavim bendraut, ką palaikyčiau tavo minusu, tai yra nuomonės neturėjimas, visalai seki kitus, kad ir ką besakytų visada sutiksi ir pritarsi, reiktų tau susirast savo nuomonę, šjp esi vienas iš mano mylimiausių, mieliausių berniukų, nuomone super.

Dvl_Gang - Deja dar nesu su tavim bendravus, bet jau pradėjau tave pastebėt, mėgsti gan daug išsireikšti, tai o dėl didesnės nuomonės reiktų pabendraut.

Lukas_Nike - Nu mes lyg ir susibendraujam puikiai, bet aišku šiek tiek užkliuvom ir pasipykom, išpradžių aš padariau klaidą, tada ir tu. Na, bet dabar kaip ir viskas gerai. Nuomone gera.

Alberto_Federici - Vienas iš Bulkos draugelių, kažkada kartu ją išgelbėjom iš miško, daug kalbėdavai ts, bet deja buvai pagautas naudojant aimuka, bet šjp esi gan normalus žmogus su kurio galima pabendraut, nuomone gera.

Martis - Oooj Marti, esi žmogus man labai daug padėjęs, iš pradžių pakvietei mane į savo gaują,  kurioj prabuvom labai ilgą laiką, tarp mūsų bendravimas toks buvo toks friendhateship, vienas ant kito belekaip stumėm, bet visalaik tik iš to pažvengdavom, su tavim bendraut žiauriai zjbs, belekiek prisižvengti galima, nors moki ir surimtėt, kai reikia. Tu esi tas kuris mane įsiūlė į admin už ką aš tau begalo bekrašto dėkinga. Niekad nepasiduodavai oficialumui, išlaikydavai savo linksmą charakterį, nors ir gaudavai už tai bausmių. Esu mačius tavo ahuenus videkus, toks koks sampe toks ir gyvenime ;D Žodž esi belekooooooks fains ir prikolns žmogus, nuomones belekaip ahuena kaip ir tu

Vilelis - Mūsų susipažinimas nebuvo vienas iš geriausių, tau nelabai patikau iš pradžių, bet vistiek stengdavaus užmegzt bent menkiausią pokalbį, niekada nebuvo tokie artimi iki tol kol gavau admin, o dėl admin atsimenu viena dieną tiesiog parašei man "esi?" iš pradžių išsigandau, kad kažkas blogai, bet pasirodo atvirkščiai, buvai pirmas, kuris man padėjo apsiprast, išmokei visas komandas ir t.t.. Nuo tada kažkaip labiau pradėjom bendraut, dažnai paprikolinam, šjp pavažinėjam, paplepam, kai bendrauji vienas su tavim, esi visai kitas žmogus.Nuomone super turbo gera.

PEACE OUT

Šį pranešimą redagavo Auguste_San: 15 rugpjūčio 2016 - 03:27

• Tautis_Brd, Adomas_Brazauskas, Arthur_Morgan ir dar 20 kt. tai mėgsta

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598

Tokios tai net nesitikėjau :D , dėkui dukra.:redface:

• Auguste_San tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059
Write nuomonė for mee
  • Vince_Taylor tai mėgsta

Pakvaises_Migdolas

Pakvaises_Migdolas
  • 175 Pranešimai
Reputacija: 19

Waiting :D

Dabartinis "Taxi" firmos direktorius

Lil_Mason

Lil_Mason
  • 531 Pranešimai
Reputacija: 119

I want a nuomonė

Direktoriai:

Ginklų centro 1x

Mechanikų 1x

Pavaduotojai:

Ginklų centro 1x

Mechanikų 1x

Adomas_Brazauskas

Adomas_Brazauskas
  • 881 Pranešimai
Reputacija: 232

Dq ;*

• Gailius_Kauas tai mėgsta

Pasiekimai:

Samdomų žudikų direktorius (buvęs).

Furistų pavaduotojas (buvęs).

Furistų direktorius (x3) (dabartinis).

Mechanikų pavaduotojas (buvęs).

Advokatų direktorius (buvęs).

Evaldas_Samagonas

Evaldas_Samagonas
  • 1.739 Pranešimai
Reputacija: 389
Dzenkuja ;* Sentinelis vis dar gyvas :)
  • Auguste_San tai mėgsta

qJn4O.gif&key=373b3c76607f1455439d341494

Auguste_San

Auguste_San
  • 985 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio žavioji

Neskubėkit labai, visiems parašysiu kadanors :D

Marcela_Trovatto

Marcela_Trovatto
  • 425 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio metų pora kartu su Ivan_B.

Reputacija: 582

ė rašai tik 

ŠTAI ČIA MES SU ROKU BIŠKELI IŠDYKAVOME 

Lvt8VFk.jpg

6cf497791dc1a6eb006a4b1b08227e2c833.jpg

zq1pAjI.jpg

3HrJhLc.jpg

hy7YFLC.jpg

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai
    SA-MP.lt 1x1 turnyro čempionas!
    2018 Metų serverio "Sumanusis"
    2018 Metų serverio "Šaulys"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!
    Geriausias visų laikų SA-MP.lt šaulys!

Reputacija: 2.360

Pabendrausim :)

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai

Yoo žinau kaip paskubint ją,visi jai až užfloodinam naujais laiškais

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150

Viskas šiais laikais sunku, grįšiu kitais metais maždaug :D

• Auguste_San tai mėgsta

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Prikolistas"

Reputacija: 2.441
Ir aš tave myliu
  • Auguste_San tai mėgsta

c92dfc2f6c8bcde327f567066512f9d225.png

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai

Tikrai ne tokios tikėjaus

Edga_Swarcnegeris

Edga_Swarcnegeris
  • 885 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio Smogikas
    ,,SA-MP.lt žinovas''
    2017 SA-MP.LT serverio žavusis.

Reputacija: 326

Tikrai ne tokios tikėjaus

FRIENDZONED. hahahahahahahahah

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai

FRIENDZONED. hahahahahahahahah

Tu savokos sampratą paskaityk,o tada nuomonę,nesamonių nerašes

Šį pranešimą redagavo Dan_B: 05 rugpjūčio 2016 - 03:37

Edga_Swarcnegeris

Edga_Swarcnegeris
  • 885 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio Smogikas
    ,,SA-MP.lt žinovas''
    2017 SA-MP.LT serverio žavusis.

Reputacija: 326

negi cia kazkas skaito kitu nuomones?

Marcela_Trovatto

Marcela_Trovatto
  • 425 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio metų pora kartu su Ivan_B.

Reputacija: 582

o dieve aukseli tu mano..susigraudinau :* bučkis

• Auguste_San ir Ivan_B tai mėgsta

ŠTAI ČIA MES SU ROKU BIŠKELI IŠDYKAVOME 

Lvt8VFk.jpg

6cf497791dc1a6eb006a4b1b08227e2c833.jpg

zq1pAjI.jpg

3HrJhLc.jpg

hy7YFLC.jpg

Lukas_Nice

Lukas_Nice
  • 679 Pranešimai