Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Charles_Martino

* * * * * 1 Balsai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 37

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio direktorius (2016 m.)
    2017 SA-MP.LT serverio metų pora kartu su Katy_B

Reputacija: 768

*
Populiarus

GALIU PRATEST NUOMONIŲ RAŠYMĄ, kas dar nepalaikinot ir norit nuomonės žinot ka daryt.

Šį pranešimą redagavo Charles_Martino: 23 birželio 2017 - 10:55

• Qyz_Escobar, Vilius_Gigabyte, Andrius_Zipas ir dar 62 kt. tai mėgsta

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Sorriuks meile, kad teko ilgai laukti mano like :(

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Sorriuks meile, kad teko ilgai laukti mano like :(

Neatleisiu ne draugai viskas

Toxic_Bear

Toxic_Bear
  • 431 Pranešimai
Reputacija: 204

Na laukiam, laukiam.

The one and only -Boxic_Tear.

Max_Rimtas

Max_Rimtas
  • 76 Pranešimai
Reputacija: 14

Seni ilgai tu cia kazkaip :D 

6b9cd407e91df0d88704b3c6043aac1b943.png 

Serverio Ožiukai.

Lukas_nike (Kiausai Praplike)

Dovydas_Wer

Dovydas_Wer
  • 396 Pranešimai
Reputacija: 48

Aš per ta forumą naudojus su tokiu nick'ų aš čia esu Simon_Bresten, jei ką rašyk apie šita nick Simon'Bresten

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Jeremy_Ross - nuomonė labai gera, pirmą kart mane ištempei į skype, pradėjus man žaisti čia papasakojai žaidimo praeitį , tikrai linksmai praleidom vasarą, patiko pas tave dirbti, bei išbandyti teisėsaugos darbą. Gerai sutariam - mldc Tetke.

Rokas_Probl - esi mano vienas geriausių darbuotojų, tikrai gaudaisi žaidime ir visur. Nors esi dar jaunas bet turi stiprų charakterį,niekada nenusileidi. Linkiu mažiau veltis į konfliktus, kad nesusigadintum reputacijos. Nuomonė - gera.

Laimis_Grand - vienas jauniausių adminų serveryje. Nuomonė gera, smagiai praleidžiame laiką, abu mėgstame lenktyniauti. Esi draugiškas ir rimtas žmogus, gerai šaudai bei vadovauji :)

Max_Rimtas - maladiec bičas, praleidžiam ne vieną naktį serveryje, patinka su tavim siaust (pašaudyt, pasprogdint kitus) :D Taip pat esi vienas geriausių mano darbuotojų. Padedi visur kur reikia. Nuomonė - labai gera.

Dom_Morrello - manau esi vienas rimčiausių žmonių serveryje, labai skaudžiai baudi blogiukus bet taip ir reikia, taip pat esam-buvom vienos gaujos nariai, tavo šaudymas yra pavyzdingas. Iš bendravimo pusės taip pat patinki. Nuomonė - gera

Bulma_Gangstar - viena jauniausių ir fainiausių žmonių serveryje, visada pasisveikini man atėjus i serverį , patinką su tavim paplepėt. Taip pat esi puiki vadovė, bei dabartinė furistų direktorė :) Nuomonė - labai gera :)

Jonas_Tupas - idomus tu žmogus , dirbai pas mane buvai normalus, kita diena jau ,,duchas,, esi labai neprognozuojamas mano atžvilgiu. Gasdindavot mane su savo draugeliais... Bet manau ateity pasitaisysi - nuomonė neutrali.

• Harry_Johnson, Marcela_Trovatto, Walker_Alone ir dar 1 kitas narys tai mėgsta

Rokas_Probl

Rokas_Probl
  • 106 Pranešimai
Reputacija: 9

Nu Aciu Labaj:)

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Ethan_Cabrera - pasikeitęs žmogus, įstojus i Gambino tapai dar rimtesnis negu buvai, remiantis praeitimi, esi vienas geriausių gaujų vadų, gebi vadovauti.Taip pat kiti žaidėjai gali imti pavyzdį iš tavęs nes tokių žmonių čia ir reikia :) Šaudai taipogi gerai , neperseniausiai ir bendrauti pradėjom tai .. Nuomonė - gera

Lil_Mason - manau esi žmogus mėgstantis ramiai praleisti laiką, su tavimi teko bendrauti tik man pradėjus žaisti serveryje, kad ir kaip nenorejai priimti manęs i mechanikus vis tiek patiko tavo vadovavimas, taip pat mėgsti drifta manau nes didžiąją dalį praleisdavai su Elegy :) . Nuomuonė - gera.

David_Shift - nežinau esi James draugas ir mėgsti dm daugiau kaip ir nieko. Nuomonė - normali.

Marco_Rossi - oi tu karštakoši, nors ir kaip kibtum prie visų esi geras, patinka su tavim būti komandoje bei gaujoje priekaištų nebeturiu.buvo ir pykčių ir visko, bet vistiek mldc. Nuomonė - gera.

James Clinton - nelabai bendraujam pas mane dirbi ir tiek, žinau dar kad mėgsti varkes sukti kurios tau ir sekasi. Sekmės su nauja gauja. Nuomonė - normali.

Ak_Akva - opa, labas su tavim nebūna liūdna , pašnekam nemažai, apie gyvenima ir kita :D. Esi faina , linksma,draugiška man asmeniškai labai graži ;) ;) , su vadovavimu sekėsi taip pat neblogai . Nuomonė - labai gera.

The_Whiteman -nu ka tu duchas nori.... Esi ciuvas kurio liežuvio neuždarysi. Esi padaręs labai didelę pažangą, tapęs nekartą direktoriumi ir beveik visų darbų pavaduotoju, su tavim mėgstu pabendraut. Pažvengdavom per fb tai mldc esi . Užteks tuo nuomonės jau. Kuri yra - gera

Šį pranešimą redagavo Rokas_Zapdos: 23 gruodžio 2016 - 11:25

• Daichi_Akiyama, Marco_Rossi, Martin_Gutierrez ir dar 3 kt. tai mėgsta

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Ethan_Cabrera - pasikeitęs žmogus, įstojus i Gambino tapai dar rimtesnis negu buvai, remiantis praeitimi, esi vienas geriausių gaujų vadų, gebi vadovauti.Taip pat kiti žaidėjai gali imti pavyzdį iš tavęs nes tokių žmonių čia ir reikia :) Šaudai taipogi gerai , neperseniausiai ir bendrauti pradėjom tai .. Nuomonė - gera

Lil_Mason - manau esi žmogus mėgstantis ramiai praleisti laiką, su tavimi teko bendrauti tik man pradėjus žaisti serveryje, kad ir kaip nenorejai priimti manęs i mechanikus vis tiek patiko tavo vadovavimas, taip pat mėgsti drifta manau nes didžiąją dalį praleisdavai su Elegy :) . Nuomuonė - gera.

David_Shift - nežinau esi James draugas ir mėgsti dm daugiau kaip ir nieko. Nuomonė - normlali

Marco_Rossi - oi tu karštakoši, nors ir kaip kibtum prie visų esi geras, patinka su tavim būti komandoje bei gaujoje priekaištų nebeturiu.buvo ir pykčių ir visko, bet vistiek mldc. Nuomonė - gera.

James Clinton - nelabai bendraujam pas mane dirbi ir tiek, žinau dar kad mėgsti varkes sukti kurios tau ir sekasi. Sekmės su nauja gauja. Nuomonė - normlai.

Ak_Akva - opa, labas su tavim nebūna liūdna , pašnekam nemažai, apie gyvenima ir kita :D. Esi faina , linksma,draugiška man asmeniškailabai graži ;) ;) , su vadovavimu sekėsi taip pat neblogai gerai. Nuomonė - labai gera.

The_Whiteman -nu ka tu duchas nori.... Esi ciuvas kurio liežuvio neuždarysi. Esi padaręs labai didelę pažangą, tapęs nekartą direktoriumi ir beveik visų darbų pavaduotoju, su tavim mėgstu pabendraut. Pažvengdavom per fb tai mldc esi . Užteks tuo nuomonės jau. Kuri yra - gera

Ačiū Mažuli <3

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Auguste_San - visu pirma, pagarba už puikų bendravimą, su tavim niekada nebūna liūdna, taipogi esi puiki administratorė, prisimenu pirmąjį musų pokalbį , kai buvau kviečiamas į gaują :) Aišku sveikinu pirmininkės pareigom, esi tikrai to verta, ir puikiai prižiūri direktorių darbus. Esi pareiginga, draugiška , linksma ir aišku bendra gaujos narė :) Nuomonė - labai gera.

Whydotas_Black - neesame bendravę kartu, o gal neprisimenu , šaunuolis kad lankaisi dm, sekmės tobulėjant. Nuomonė - neutrali.

Zynga_Poker - sw aimas, sw cheatas, koks bebūtum esi maladiec , ne vieną vagystę esam įvykdę kai buvai gaujos narys. taip pat puikiai praleidom laiką. Mėgsti kazino ir azartinius žaidimus :) Turi labai daug patirties teisėsaugoje ir esi vienas rimčiausių direktorių. Tikiu kad daug dar ką nuveiksim . Nuomonė - gera.

Toxic_Bear - wau, esi tikrai neblogas video kūrėjas, turi gera humoro jausmą :DD Geras esi Tokcikai, žiūrėk kad aš bučiau kitam tavo filmuke :D
Šaudymas irgi pagirtinas. GRĮŽK Į SERVĄ. Nuomonė - gera

Dan_Weed - taip pat nelabai daug bendravom , bet esi ramus, tylus geras žmogus. Pagirsiu labai gerai vairuoji ir laimėjai mano rengiamą eventą. :D Nuomonė - gera

Edgar_Cabrera - geras draugas, randam bendrą kalba, galim vienas kitu pasitikėt, irgi suteikes nemažai pagalbos. Prikolai mūsų gyvenimas , bet sugebam ir surimtėt, visad linksma su tavim. Nuomonė gera.

Šį pranešimą redagavo Charles_Martino: 28 birželio 2017 - 12:42

• Auguste_San, Zlatan_Ibrahimovic ir John_Legend tai mėgsta

Qyz_Escobar

Qyz_Escobar
  • 1.993 Pranešimai
Reputacija: 757

Kur mona y ? jau plauka raudono grečiau.

Qyz'Escobar 

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

KITOS NUOMUONĖS RYTOJ :)

Šį pranešimą redagavo Rokas_Zapdos: 24 gruodžio 2016 - 01:36

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150
Dėkui už nuomonę. Žinoma nuveiksim dar kažką! ;)
  • Ivan_B tai mėgsta

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Simon_Bresten - naujas mano darbuotojas ir tiek.. Daug nebendravom, blogas nesi. Sekmės - nuomonė neutrali .

Pablo_Hernandez -vienas serverio verslininkų, esi mandagus asmuo , visada sveikiniesi , tik atėjus į serverį.Turi savo nuomonę, nesi priklausomas nuo kitų, ir ateini šiaip praleisti laiką. Nuomonė - gera

Molce_Russell - iš bendravimo esi geras, prikolnas žmogus. Smagiai pabazarindavom naktimis, kai reikia būni rimtas. Geras šaulys ir t.t.

Nuomonė - labai gera

Arty_Russo - gaujos lyderis, pilnai subrendęs žmogus, turintis pačią stipriausią gaują serveryje, turintis vadovavimo sugebėjimų. Nelabai aktyvus, bet bendravimas pagirtinas. Ir mano nuomonė.. .. - labai gera

Evaldas_Samagonas - hmmm dirbau pas tave furistu, nesutarėm ten biški bet neesmė. Nelabai aktyvus žmogus, bendravome neįspūdingai daug. O šiap gal ir neblogas esi - nuomonė normali.

Luke_Shelby - va čia tai muchamorų pyzdavotojas :DDD atėjus tau i serverį niekada nebūna nuobuodu. Esi serverio swatas, pirmasis teisėsaugininkas kuris mane pagaudavo. Manau esi tikrai geras lyderis darbo pusėje. Patiko būti vienoje gaujoje, nesipykdavome nieko... Nuomonė - labai gera

Šį pranešimą redagavo Rokas_Zapdos: 24 gruodžio 2016 - 01:09

• James_Morez, Marcela_Trovatto, Tony_Banks ir dar 1 kitas narys tai mėgsta

Ivan_B

Ivan_B
  • 987 Pranešimai

• Pasiekimai

Alberto_Federici - paprastas žmogelis nei blogas, nei geras. Daug nebendravome. Nuomonė - neutrali

Marius_Jeblostrel - šiai nuomonei rašyti parinkau net išskirtinę spalvą. Pradedant esi pats geriausias adminas serveryje, man pradėjus žaisti čia, padėdavai visada už ką ir norių padėkoti. Esi stipriausios gaujos vienas lyderių, pats puikiausias vadovas. Praleidome jau nemažai laiko, taip pat papasakojai žaidimo praeitį. Patinka su tavim pašnekėt , nes iš bendravimo esi tobulas. Buvai serverio pirmininku, o dabar jau vyr.adminu. Šaunuolis kad nebegeri :D #wapenation. Nuomonė - geriausia

Šį pranešimą redagavo Charles_Martino: 24 birželio 2017 - 12:22

• Chelovek_Nvm., Demetrio_Verchas, Bernardo_Changretta ir dar 5 kt. tai mėgsta

Luke_Shelby

Luke_Shelby
  • 776 Pranešimai
Reputacija: 463

Simon_Bresten - naujas mano darbuotojas ir tiek.. Daug nebendravom, blogas nesi. Sekmės - nuomonė neutrali .

Pablo_Hernandez -vienas serverio verslininkų, esi mandagus asmuo , visada sveikiniesi , tik atėjus į serverį.Turi savo nuomonę, nesi priklausomas nuo kitų, ir ateini šiaip praleisti laiką. Nuomonė - gera

Molce_Russell - iš bendravimo esi geras, prikolnas žmogus. Smagiai pabazarindavom naktimis, kai reikia būni rimtas. Geras šaulys ir t.t.

Nuomonė - labai gera

Arty_Russo - gaujos lyderis, pilnai subrendęs žmogus, turintis pačią stipriausią gaują serveryje, turintis vadovavimo sugebėjimų. Nelabai aktyvus, bet bendravimas pagirtinas. Ir mano nuomonė.. .. - labai gera

Evaldas_Samagonas - hmmm dirbau pas tave furistu, nesutarėm ten biški bet neesmė. Nelabai aktyvus žmogus, bendravome neįspūdingai daug. O šiap gal ir neblogas esi - nuomonė normali.

Luke_Shelby - va čia tai muchamorų pyzdavotojas :DDD atėjus tau i serverį niekada nebūna nuobuodu. Esi serverio swatas, pirmasis teisėsaugininkas kuris mane pagaudavo. Manau esi tikrai geras lyderis darbo pusėje. Patiko būti vienoje gaujoje, nesipykdavome nieko... Nuomonė - labai gera

Ačiū <3

• Qyz_Escobar tai mėgsta

Tony_Prisco

Tony_Prisco
  • 1.114 Pranešimai
Reputacija: 562

oi laukiam laukiam,mes vis dar laukiam  :redface:

Šį pranešimą redagavo Ramirez_Soul: 26 gruodžio 2016 - 09:46

• Demetrio_Verchas tai mėgsta

v3zkfJO.gif

Theo_Raeken

Theo_Raeken