Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Marius_Jeblostrel

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 47

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Prikolistas"

Reputacija: 2.441

*
Populiarus

kaip visada

• Qyz_Escobar, Samuel_H, Vilius_Gigabyte ir dar 53 kt. tai mėgsta

c92dfc2f6c8bcde327f567066512f9d225.png

Josh_Rodriguez

Josh_Rodriguez
  • 1.339 Pranešimai
Reputacija: 716

Rašyk arba į bardačioką gausi.

5dqXK.png

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

Rašyk arba į bardačioką gausi.

buciau adminas istrinciau komentara

• Gtadze_Arce tai mėgsta

Josh_Rodriguez

Josh_Rodriguez
  • 1.339 Pranešimai

buciau adminas istrinciau komentara

Aciplasau ištlinsiu pac.

5dqXK.png

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

*
Populiarus

Tony_Crimex - Zdarof kremeksai, šiaip maladec čiuvas esi, pabendraut su tavim eina kaip su žmogum, nesi labai pasikėlęs, supranti prikolus ( nors anksčiau ir daužtas šitoj vietoj buvai :D ) ir šiaip nėra sunku su tavim bendrauti, visada surasi bendrą temą pokalbiui, anksčiau biški buvai mėgėjas panardyt, bet kaip matau tai praeityje, tai dar vienas pliusiukas tau iš mano pusės, skirčiau tave prie serverio draugelių.

Trevor_Savage - Pamenu, kad anksčiau pakankamai gerai sueidavom, po to bbž kas tau atsitiko, bet ar užsišikai ant manęs dėl kažko ar kas, bet bendravimas pasidarė vapšė nebe toks, koks buvo, šiaip prisimenant senesnius laikus, tai tikrai gerbiu tave kaip serverio žaidėją, taipogi buvai neblogas pašnekovas ir, kas be ko, mano nuomone, labai protingas asmuo.

Connor_Malmo - Serverio bajeristas, nu nepyk Arminai, bet, manau, kad atėjo laikas šiek tiek tiesos atskleisti, nebuvom mes geriausi draugai, deja, kartais biški mėgdavau iš tavęs draugiškai pasišaipyti, bet, nesuprask klaidingai, vis tiek man pakankamai patikai kaip žmogus, nors ir nebuvai visuomet itin susivokiantis aplinkoje, bet esi labai nuoširdus ir šiltas žmogus, kuris realiame gyvenime, manau, daug ko pasieks, taip pat kai kuriose sferose, vėlgi mano nuomone, esi labai protingas, tiesiog nebebūk toks naivus, išmok, kai to reikia pastovėti už save, kai nereikia - praignoruoti ir, manau, kad ateityje visi keliai atviri ( kalbu apie gyvenimą, bet ne apie serverį ).

Caitlyn_Hensley - Šiaip esi visai faina mergaitė, manau, kad ne savo amžiui protinga, bet tas išprusimas atsiskleidžia visai aspektais :D, jeigu būčiau tavo tėvas, tai dažnai nuo manęs diržo gautum. Šiaip, jei nežinočiau tavo tikro amžiaus, tai manyčiau, kad bendrauju su pakankamai suaugusia mergina, bendravimas su tavimi visada buvo ganėtinai malonus, visada buvai ganėtinai palaikanti mano atžvilgiu ( kalbu apie serverio gyvenimą ) ir visumoje linkiu ir toliau gyvenimo eigoje išlaikyti visą savo pozityvumą, energiją ir, žinoma, protą ir tinkamai juo pasinaudoti.

Zynga_Poker - Tiesą pasakius, pradžioje ne itin aš tave mėgau, buvai toks keistoko būdo nepastovus žmogus, dar ir su chytais pasigaudavai, tad didelių vilčių serveryje tau nemačiau, bet grįžęs po paskutinio savo bano, mano akimis žiūrint, kardinaliai pasikeitei, tapai lojalus vienai gaujai, išlaikydavai direktorių ir pavaduotojų postus serveryje, tad nuomonė apie tave iš karto pavirto teigiama. Būtent šiuo metu, mano akimis žiūrint, esi tikrai protingas asmuo, moki bendrauti ir būti draugiškas, kai pats to nori, galbūt kartais kišiesi į bereikalingus konfliktus, bet čia jau tavo reikalos, būtent iš savo pusės priekaištų tau neturiu ir, kaip ir crimexą, laikyčiau tave serverio draugeliu.

Billy_Cappola - Tu toks labai nepastovus žmogus, vieną dieną atrodo lyg ir normaliai bendrauji, kitą diena kažkoks bukai agresyvus būni ir viskas tau trukdo, tai bbž. Visumoje per geras tavo dienas neturiu tau didelių priekaištų, manau, kad esi pakankamai sukalbamas ir retkarčiais bendravimas su tavimi būna tikrai malonus, linkiu dažniau atsisukti į savo gerąją pusę, nes ta blogoji nei čia, nei gyvenime ( jei ten toks būni ) prie gero tavęs neprives, all in all, nuomonė apie tave neutrali, iš tiesų, nors ir nemažai esam bendravę, bet tokio konkretaus bendravimo taip ir nėra buvę.

Valia_Abdulov - Opa Valiuha, bbž kai dar buvai su Cait_Valentine nick'u tai biški debilu tave laikiau, bet, laikui bėgant, tikrai pamėgau tave kaip žmogų, esi tikrai pakankamai protingas, turi savitą humoro jausmą, turi savo nuomonę, kas man patinka, savo pareigas gavai tikrai ne dėl nardymo ( pats suteikiau, tad žinau, apie ką kalbu ), tave apibūdintu tik frazė "sky is the limit".

Donatas_Ka - Nežinau aš ką daug apie tave parašyt, anksčiau tai tikrai buvai atsilikęs, dabar lyg ir normalesnis, bent jau eina suprast ką rašai, bet, tiesą pasakius, didelio noro bendrauti su tavimi neturiu, bet ir nelaikau visiškai beviltišku žmogumi, visi gali pasikeisti, o tu tą lyg ir po truputį darai.

Marco_Rossi - Irgi toks ne pats stabiliausias asmuo, duodavaisi iš gaujos į gaują, bet kiek žinau dėl savo serverio draugelių padarydavai bet ką, kas iš kitos pusės paėmus parodo, kad visgi kažkam buvai lojalus ir ištikimas kompanijonas serveryje, šiaip kiek teko pastebėti esi labai užsispyręs, kai kažko nori, netgi įkyrus iki galvos skaudėjimo, bet to naglumo gyvenime reikia ir tavo atveju, manau, kad tai yra teigiama savybe, šiaip, tiesą sakant, kažkokio ypatingo bendravimo ne itin prisimenu, nepyk, jei manai kitaip, daugiau nuomonę esu susidaręs apie tavo veiksmus, o nuomonė tai ganėtinai dviprasmiška ir galėtų pasikeisti į bet kurią pusę.

Roku_Lis - Nežinau aš labai daug apie tave nieko, kažkada lyg ir esam kažkiek bendravę, bet atsiminimai ganėtinai blankus. Nuomonę galiu susidaryti tik iš to, kad esi policijos departamento direktorius serveryje, o debilas tokių pareigų vargu ar gautų, tvarkaisi ganėtinai neblogai ( buvo ir geresnių ir blogesnių direktorių, tu esi kažkur per viduriuką ), o daugiau kažko pasakyti nelabai ir galiu, nuomonė neutrali.

Chris_Wills - Daugiau teko bendrauti su tavo broliu, jūs kažkaip buvot išsiskirstę per gaujas, jis pas mus, tu visada kitur, bet iš gaujų karų ir šiaip susišaudymų su tavimi serverio pasaulyje tau atsirado pagarba, šiaip nors ir nerašai itin taisyklingai, mano nuomone, nesi bukas žmogus, moki už save pastovėt, įrodyti savo tiesą, tik tiek, kad kartais būdavai kiek per daug įkyrus ( kalbu apie pastovų 1x1 prašinėjimą :D ), nuomonė sakyčiau, kad neutrali, bet daugiau į gerąją pusę.

The_Matuks - The_Aimuks, pradžioj galvojau, kad tikrai aimini, atvirame pisdavai mane kaip vaiką, bet po to kažkaip išsilyginom, tai ir dingo tos mintys, šiaip ganėtinai maladec bahuriukas esi, bent jau mano atžvilgiu nesi kidalava ( nu vieną kart biški buvo, bet poh ), esi kaip savo amžiui be galo protingas ir subrendęs asmuo, tik gal kiek per daug viską priimi rimtai ir už gryną pinigą ( kalbu apie tai, kad kartais prikolų nesupranti :D ), visumoj maladec esi fruktas, priskirčiau prie draugelių serve.

Billy_Gangster - Šiaip nežinau tiksliai, kas esi, šikna jaučia, kad karolukas, jei taip tai anksčiau tavęs labai nemėgdavau, elgeisi kaip paskutinis dalbajobas nebrendyla, bet paskutinius kartus kai grįždavai į servą, tai lyg ir visai pusė bybio kaip žmogus buvai, tai bent jau tas yra gerai, kad susivokei ir bent pasitengei pasikeist, šiaip taip viens ant vieno nesam bendravę, bet bbž bent jau debilu tavęs nebelaikau.

David_Torres - Keistas tu toks žmogus biški, per daug agresyvus ir konfliktiškas, nu bent jau anksčiau buvai, šiaip pamenu kartais lyg ir neblogai pabendraudavom, nors ir stūmė ant tavęs visas servas, man kaip ir nebuvai tas pats blogiausias žmogus, su kuriuo tiesiog nenorėčiau bendraut, visumoje bent jau iš to kaip rašai, tai nesi durnas, netgi sakyčiau, kad esi pakankamai protingas asmuo, bet didėlės nuomonės apie tave susidaręs nesu, o iš to ką turiu, tai sakyčiau, kad ganėtinai gerai tave vertinčiau.

The_Whiteman - Iš kart sakau, kad pradžioj tavęs labai ir labai nemėgau, nes tikrai buvai tas prineriantis žmogus, kuris viską padarys, kad tik gautų, ko jis nori, bet laikui bėgant kažkaip kito nuomonė apie tave, nežinau ar susipratai, kad hujovai darai, ar aš pripratau prie to, kas mažai tikėtina, nes aš sunkiai prie kažko, kas man nepatinka, priprantu, bet dabar viskas su tavim tikrai gerai. Esi šiaip bendraujantis žmogus, moki paprikolinti ir pats, supranti ir kitų prikolus, neįsižeidi dėl šūdų, moki pabūti savikritišku, galbūt kartais kai kurios tavo savybės šiek tiek ir užknisa ( ypač afigeno alfos vaidmuo :D ), bet visumoj nuomonė apie tave gera ir dabar priskirčiau prie draugelių serve.

Carl_Morelo - Man pačiam tai tu buvai didžiausia transformacija į gerąją pusę serve, nuo žmogaus, kurį aš laikiau pačiu didžiausiu nevėkšla serve mano akyse pakitai iki pakankamai mėgiamo žmogaus, ypatingai vertinau tave kaip gaujos narį, nežinau ar naudojai tuos aimus, ar nenaudojai, bet jei rimtai man pohui, tiesiog buvai žmogus, kuris dėl gaujos padarys praktiškai viską ir mainais man taip pat nebuvo tau nieko gaila, galėdavau ir ant unbano ir ant unjailo sumest, rimtai nebuvo gaila. Žodžiu nežinau ar apsimesdavai tik tam, kad gautum kažkokias pareigas ar rimtai ir tu pajautei kažkokį ryši mano atžvilgiu, bet pats aš priskirčiau tave prie draugelių serve.

Josh_Rodriguez - Nu viena iš kontroversiškiausių asmenybių serve, čiuju šiaip galvoji, kad aš ten tavęs labai nemėgau ir panašiai, nes pastoviai banindavau ir bausdavau, bet realiai čia buvo tik pareigos serve, jei būčiau be tų pareigų tuos pačius šūdus čiuju kartu su tavim daryčiau :D, šiaip ne vieną kart serve esi nuoširdžiai pramušęs mane ant žvengo, na o be to, tai šiaip esi žiauriai protingas ir gudrus asmuo, sugebėjai kažko pasiekti serve be jokių nardymų, tiesiog per savo gerą galvą ir iš to ką mačiau, įtariu, kad turėtum būt panašus ir realiame gyvenime, žodžiu prie draugeliu serve neskirčiau, nes nesam tiek jau daug bendravę ir šiaip itin gerai sutarę, bet kaip prikolistą tai gerbiu čiuju labiausiai iš visų serve.

Arunas_Strike - Žiauriai ramus ir nepastebimas asmuo esi, jei rimtai dažnai reikdavo adminų serve ir apie tave net nepagalvodavau, nes tu tokį incognito mode įpisęs visada sėdi, o iš tiesų kartais labai sunku pastebėti žmogų, kuris pats nerodo kažkokios iniciatyvos. Tiesą sakant, neprisimenu jokio bendravimo iš tavo pusės, bet, manau, kad esi protingas žmogus ir, jei tiesą sakyt, net labai norėčiau su tavim pabendraut, nuomonė nežinau kodėl, bet labai gera.

Drifteriuks_Juk - Nu tu toks serverio kadriukas aktivistas visada būdavai :D, visada kažko prisidirbdavai, visada rėkdavai garsiau už kitus, bet gal tai ir nėr taip ir blogai, bent jau kažkokios įvairovės ir įdomumo serveryje suteikdavai, šiaip čiuju panorėjęs surasčiau už ką tavęs nemėgt, bet taip iš pirmo žvilgsnio nelabai ir prisimenu kažkokių blogų nutikimų, kartais prajuokindavo tie tavo išsišokimai, tad nuomonė nors ir turėtų būt hujovata, bet šiaip sakyčiau, kad gal visai ir nieko.

Ethan_Cabrera - Nu neslėpsiu, nesi žmogus, kuris man labai patinka, bet iš to, ką mačiau, nelabai tu ir stengeisi kažkam patikt, šiaip esi protingas žmogus, esi gudrus, esi savanaudis tam tikra prasme, bet ši savybe šiame pasaulyje realiai tau eina tik į gerą, šiaip kiek teko matyti, tai žmones, kurie tau serveryje yra artimi, taip pat kaip ir aš tam tikra prasme globoji ir gini, tas didelis pliusas yra, patiko šiaip tavo atkaklumas ir kažko siekimas serve, pripažinsiu jau vienu momentu turėjai būt adminu, bet biški permetei mūsų gaują, aš biški supykau ir nusprendžiau tau jo nebeduot, tai karoče dėl to nepyk, manau, kad pats mano vietoj panašiai pasielgtum, nes iš charakterių šiaip nesam labai skirtingi žmonės, bent jau mano akimis žiūrint. Galiu pasakyt tik tiek, kad gerbiu tave kaip žmogų, jeigu esi panašus ir gyvenime į tokį, koks esi serveryje. Gal kada keliai suves ir realybėje, bybis žino, pasaulis mažas kaip sakant, o dar ir abu vilniečiai esam :D.

Simon_Bresten - Nu paskutinį kart kai bendravom tai šiaip visai maladec buvai, jei tą, ką pasakojai skype yra teisybė ir rimtai stengiesi visomis jėgomis kabintis į gyvenimą, tai esi labai maladec, šiaip, mano nuomone, nors niekas kitas tau to turbūt nepasakys, esi tikrai protingas bahuriokas, esi labai stiprus morališkai, gyvenime išgyvenai daug šūdo ir jei rimtai labai tave užjaučiu, pats savo kailiu pajaučiau tik pusę to, ką teko patirti tau ir tai jau buvo labai didelis žmogus, šiaip tikrai noriu, kad gyvenime tau pagaliau pradėtų sektis, kad išėjęs iš ten, kur esi dabar ir toliau turėtum jėgų kabintis į gyvenimą ir siekt savo tikslų, žodžiu sorry dėl visų blogų žodžių, kuriuos tau pasakiau, čiuju tu vienintelis žmogus, kurį anksčiau įžeidinėjęs dabar rimtai jaučiuosi blogai, dar kartą linkiu tau visokeriopos sėkmės ir stiprybės gyvenimą, žinok, kad bent jau mintimis aš su tavim!

Gytas_Gytas - Tu su Valia, Matuksu ir Ignu man realiai buvot atradimai serve, taip ilgai buvot daktarinių gaujoj, priešinotės mums nors ir labai labai labai daug kartų gavot malkų, vis tiek važiavot į tuos supistus grobimus ir kasdien kapojotės dėl kiekvieno taško, čia vat yra moralė ir noras nugalėt, neturėjot jūs nei senbūvių gaujoj, realiai viską sukūrėt nuo 0, o mes po truputį vis susirinkdavom jūsų narius, nes, jei rimtai, turėjot ( ir turit ) žiauriai daug potencialo ir gabumų ir tik papuolę pas mus iš karto visi atsiskleidėte dar labiau nei daktariniuose. Dėkui karoče už visas sąjungas ( nors pastoviai rizikavot savo gaujos fondu ), dėkui ir už tai, kad kai gaujai buvo sunku prisijungėt prie mūsų ir jau buvot iki galo, po mūsų gaujos užsidarymo, kiek teko matyti atėjo jūsų eilė ir jau jūs buvot dominuojanti gauja, tad čiuju visgi tai buvo verta :D. Tave čiuju irgi priskirčiau prie draugelių serve.

Vestina_Vestina - Kodėl tu visada tokia nervuota ir agresyvi ;D? Šiaip kai nusiramini ir nusiteiki bendravimui, tai iš tavęs būna visai nebloga pašnekovė, moki pajuokauti, esi tikrai protinga mergina su ateitimi, tik šiek tiek atsipalaiduok ir pozityviau žiūrėk į gyvenimą, neimk taip visko į galvą. Šiaip kalbant apie gaujų veiksmą, pamenu anksčiau, kai tik sukūrėm gambino per grobimus bijodavau tave sutikt, nes kažkodėl šaudytis su tavim būdavo žiauriai sunku :D, tai labai kažkaip įsirežė į atmintį, šiaip visai maladec esi ir jei daugiau pabendrautume, manau, be problemų būtum mano draugelka serve.

Pablo_Hernandez - Kaimuks ;D, šiaip pamenu anksčiau nelabai aš tave kaip žmogų vertinau, man toks žiauriai vaikiškas ir nerimtas atrodei, bet kažkaip laikui bėgant kito nuomonė apie tave ir dabar ji yra visai zajabys, moki ir nebijai šiaip bendraut, turi stiprią savo nuomonę, nebijai pastovėt už savus, net jei jie ir kažkur būna neteisūs, žodžiu gaujose serve rimtai buvai geras ir netgi būtinas narys. O kalbant apie realybę, manau, kad esi žmogus, kuris tikrai nesunkiai gyvenime suras savo nišą, jūs kaimiečiai ( čia nėr įžeidimas jei ką ) šiaip esat stiprūs žmonės, kurie prisitaiko ir esant norui prasimuša bet kur. Nuomonė šiaip apie tave gera, bet prie draugelių dar čiuju nelabai skirčiau.

Charles_Martino - Ble Gytui rašiau apie daktarinių atradimus, bet tave vapše užmiršau, buvai pirmas žmogus, kurį pavogėm iš daktarų ir ble, kaip mums jei rimtai pasisekė ;D. Buvai žiauriai ištikimas, žiauriai taiklus narys, dėl gaujos rimtai stengeisi ir sugaišai ne vieną valandą, sukišai ir ne vieną štūką ir gaujoj buvai man tarp svarbiausių kartu su markizu, korišu ir batista, žodžių per daug šūdo praėjom serve, bet niekad nepermetei, savaime suprantama, priskirčiau tave prie draugelių serve.

Joris_Rib - Pamenu mentyne dirbom ir turėjom būt karu ekipaže ;D, bet aš šiaip mėgstu teisėsaugoj dirbt vienas, tai sorry, nieko asmeniško, šiaip iš to, ką teko matyt, tai nors ir esi vaikas, bet šiaip nedurnas vaikas esi, moki už save pastovėt, kiek tai išeina, nesileidi stumdomas, net va adminą vienam čiuvui dėl tavęs nuėmė ;D, nu šiaip nežinau kodėl, bet man tai toks visai maladec tu.

Niom_Ugne - Nelabai mes bendravę esam, bet iš šono, tai tokia mergina su kiaušais atrodai, kuri čia visus į vietą, jei norėtų pastatytų ;D. Šiaip ką žinau, kiek teko matyt, tai tikrai nedurna esi, netgi priešingai - protinga, turi man priimtiną humoro jausmą, o iš merginos pusės tai žiauriai retas dalykas ir šiaip aplinkybėms susiklosčius, čiuju visai nieko prieš būčiau kažkiek ir pabendraut. Nu nuomonė šiai dienai visgi tokia ganėtinai neutrali.

Tautis_Brd - Tauteks, šiaip nors ir senbūviai esam, bendraut tiek daug ir neteko, esam buvę ir gaujoj vienoj, esam ir skirtingose buvę, bet respectas kažkoks tau visada buvo ir čiuju visada bus, daug kam čia sakiau, kad ganėtinai protingi jie yra, tai tau va padarysiu išimtį ir pasakysiu, kad tu be galo protingas ir sumanus asmuo ir šiaip nelabai ir galėčiau kažką blogo apie tave pasakyt, net jei ir norėčiau įgelt dabartiniam adminui ;D. Žodžiu nuomonė gera, o pabendravus daugiau čiuju būtų ir dar geresnė.

Lil_Mason - Pamenu buvai vienas iš žaidėjų, kuris nicke turėjai žodį bomžas ir man tai žiauriai nepatiko ir net kai parašydavai gerą anketą, nelabai norėjosi tau suteikti direktoriaus postą, bet, kai pasikeitei nick'ą, tai realiai iš karto pasikeitė ir požiūris į tave, kiek pamenu esu suteikęs direktorių, tikriausiai ir nei vieną, šiaip sumanus atrodai žmogus, nesi išsišokėlis ir iš to, kiek teko bendraut, turi pagirtiną požiūrį į pasauly. Nuomonė tikrai gera.

Samuel_H - Auris, nu čia be bazaro, kad tu esi maladec ;D, kartu dar nuo 13 Locos, žmogus su aštriu liežuviu, visada išreikši savo nuomonę, niekada nieko nenutylėsi, galbūt kartais kiek vaikiškai elgdavaisi, bet čia žaidimas ir realiai galima sau leist viską, ką tik nori, tad čia priekaištų tau nėr. Šiaip hujova, kad jau ant galo tavo nuomonė, jau užsipisau čia biški rašyt, bet karoče visumoje tavyje tik pliusai, skirčiau tave prie draugelių serve 100 procentų.

Emily_Quinn - Emaa ;D, ble turbūt kiečiausia mergina, su kuria man yra tekę bendraut, kai jau pasakai kažką, tai pasakai, baisu ir prieštaraut, šiaip žiauriai unikalaus charakterio žmogus esi, sakyčiau, kad netgi sunkaus charakterio, esi rimtai žiauriai stipri morališkai, žiauriai protinga, bet po tuo kietu sluoksniu yra ir ta maloni moteriškoji pusė, šiaip tikrai nemažai esam bendravę, niekad bendravimas su tavim neprailgdavo ir sakyčiau, kad iš merginų šitam serve tai tikrai esi labiausiai maladec, jei nesupyksi ir neužvartysi ant bazaro, tai nors ir senokai esam bendravę, priskirčiau tave prie draugelkų serve ;D.

Andrius_Zipas - Zipuks, šiaip maladec bičiukas esi, nesigruzini per daug dėl šūdų, pozityviai žiūri į gyvenimą, šiaip jau užpiso ta frazė rašant nuomones, bet esi ir tikrai protinga asmenybė, mano nuomone, tikrai turi kažkokį talentą editinimui ir visgi linkėčiau tau jo nešvaistyti žaidimams, o užsiimt kažkuo rimtesniu ir gal net pinigėlio iš to pasidaryt. Visumoj šiaip esi maladec ir jeigu daugiau būtume bendravę, čiuju be problemų būtum mano servo draugelių sąraše.

Marvin_Gonzalez - Buvęs aimeriuks ;D, šiaip bbž maladec visai vaiks esi, toks savotiško charakterio, iš šono tai atrodo, kad į viską turi žiauriai pozityvų ir pohuistišką žvilgsnį, nei tu dėl kažko čia gruzinies kaip kiti durneliai, nei ką, ateini savo malonumui paloši, prasileidi baną tai prasileidi, tai pohui, jei ne, tai irgi pohui ;D. Žodžiu gera nuomonė apie tave.

• Tautis_Brd, Andrius_Zipas, Nikola_Kovac ir dar 21 kt. tai mėgsta

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150
Ačiū, Exai.

Josh_Rodriguez

Josh_Rodriguez
  • 1.339 Pranešimai
Josh_Rodriguez - Nu viena iš kontroversiškiausių asmenybių serve, čiuju šiaip galvoji, kad aš ten tavęs labai nemėgau ir panašiai, nes pastoviai banindavau ir bausdavau, bet realiai čia buvo tik pareigos serve, jei būčiau be tų pareigų tuos pačius šūdus čiuju kartu su tavim daryčiau :D, šiaip ne vieną kart serve esi nuoširdžiai pramušęs mane ant žvengo, na o be to, tai šiaip esi žiauriai protingas ir gudrus asmuo, sugebėjai kažko pasiekti serve be jokių nardymų, tiesiog per savo gerą galvą ir iš to ką mačiau, įtariu, kad turėtum būt panašus ir realiame gyvenime, žodžiu prie draugeliu serve neskirčiau, nes nesam tiek jau daug bendravę ir šiaip itin gerai sutarę, bet kaip prikolistą tai gerbiu čiuju labiausiai iš visų serve.

MYLIU IR GERBIU.

• Bernardo_Changretta tai mėgsta

5dqXK.png

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059
Visad galima paredaguot ir daugiau prirašyt ;)

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

Visad galima paredaguot ir daugiau prirašyt ;)

nu ble kas jau kas, bet tu galejai net to laiko ir nespaust :D, tikrai zinai, kad as apie tave sudu neprisnekeciau

Lee_Grant

Lee_Grant
  • 624 Pranešimai
Reputacija: 715

nu ble kas jau kas, bet tu galejai net to laiko ir nespaust :D, tikrai zinai, kad as apie tave sudu neprisnekeciau

o as galiu paspaust?

Šį pranešimą redagavo Lee_Grant: 20 birželio 2017 - 10:50

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Dašuto, kad per daug žema taip daryti.. ;d Bet dq už gerą nuomonę ;D

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

o as galiu paspaust?

gali, gali ir kelnes nusimaut ;p

• Lee_Grant tai mėgsta

Lee_Grant

Lee_Grant
  • 624 Pranešimai

gali, gali ir kelnes nusimaut ;p

Šį pranešimą redagavo Lee_Grant: 20 birželio 2017 - 10:57

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

tas pats geriausias

sitas geresnis, cia as ir serveris per mano valdyma

• Evaldas_Samagonas, Josh_Rodriguez ir Marcela_Trovatto tai mėgsta

Lee_Grant

Lee_Grant
  • 624 Pranešimai

sitas geresnis, cia as ir serveris per mano valdyma

OPASALAS KAK SUKA BLIAT JOBTVAIYOUMAT ETA KRAY VAPSIE VYLIJ BLIAT 

p.s kad ir mates buvau sita bet kai tu numetei man vis galvoj sukas kad cia tu per eiline pjanke duodi vaizdu

p.p.s dabar supratau, cia buvo filmuota kai suzinojai kad nusalino nuo vyr admino tavi, bsk ant baltu sokai

Šį pranešimą redagavo Lee_Grant: 20 birželio 2017 - 10:59

• Josh_Rodriguez tai mėgsta

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai

OPASALAS KAK SUKA BLIAT JOBTVAIYOUMAT ETA KRAY VAPSIE VYLIJ BLIAT 

p.s kad ir mates buvau sita bet kai tu numetei man vis galvoj sukas kad cia tu per eiline pjanke duodi vaizdu

p.p.s dabar supratau, cia buvo filmuota kai suzinojai kad nusalino nuo vyr admino tavi, bsk ant baltu sokai

ne kai atpiso vyr admina as buvau cia:

• Josh_Rodriguez ir Marcela_Trovatto tai mėgsta

Theo_Raeken

Theo_Raeken
  • 953 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017-08-24 Gimtadienio 1x1 čempionas!

Reputacija: 325

Dėkui už nuomonę.

Direktoriai

Mechanikų firmos (1x)

Advokatų kontoros (1x)

Pavaduotojai

Mechanikų firmos (4x)

Taksi firmos (1x)

Žurnalistų ofiso (3x)

Advokatų kontoros (1x)

Privilegijos

Moderatorius (10x)

DPK narys (3x)

Administratorius (1x)

Chris_Wills

Chris_Wills
  • 531 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: 89

Ačiū mariuk 

<p>0d2f34351572b2b861c6c9c4e235e19c166.gif

Simon_Bresten.

Simon_Bresten.
  • 360 Pranešimai
Reputacija: 237

Dėkoju už nuomonė Mariau.

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059

Žinau,tik norėjau tai iš taves išgirst :D

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete