Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Caitlyn_Hensley

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 23

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 metų SA-MP.LT Serverio Direktorė.
    Išlaikyti 6 mėnesiai Advokatų Direktorės pareigos ( Serverio rekordas )

Reputacija: 520

*
Populiarus

Lajk ir sužinosite ką Bulka galvoje apie jus. Su kuriais nelab bendravau arba iš vis nebendravau galit nespaust(spauskit vistiek). 

Kad susirastumėt savo nuomonę paknopkinkit CTRL+F ir įrašykit savo V_P. Np brah.

Šį pranešimą redagavo Caitlyn_Hensley: 10 rugsėjo 2017 - 10:47

• Qyz_Escobar, Carlos_So, Tautis_Brd ir dar 52 kt. tai mėgsta

Pasiekimai
Spoiler

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353

Žmonela, man ilgą, labai ilgą, gražę ir begalo nuoširdžią. Myliokas. ♥

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598
Tu juk zinai , kad mes buvom patys geriausi draugai nuo pat servo isikurimo , Jeffas taves nepalikdavo bedoje ir t.t labai ilgą, gražę ir begalo nuoširdžią. Myliokas. ♥

Šį pranešimą redagavo Ethan_Cabrera: 04 liepos 2017 - 09:39

waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Evaldas_Samagonas

Evaldas_Samagonas
  • 1.739 Pranešimai
Reputacija: 389
Apie mane pace ilgeuse, koke tik gali buci!

qJn4O.gif&key=373b3c76607f1455439d341494

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Man irgi ilgą <3

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai

Sori iškarto už klaidas c:

Senasis_Vilkas - lebaaas Titai. Tavo pageidavimu rašau pačią pirmą nuomonę tavo, kad žmonės žinotu, kad tave gali užblokuot forume, bet tu nedingsi . Esi žiauriai geras žmogus, nors užpisi labiausiai jaučiu . Prisimenu kai pirmą kartą kallbėjom TS tu vis sakei, kad aš bahuras. Vis dar pykstu ant to... Šiaip man nepatikai kai dirbai pas mane Medikuose. Kažkada įkalbinai ateit į TS šiaip pakalbėt nu ir atėjau, o tada vis dažniau. Oi mes kalbėdavom daug, prisimenu tą naktį kai pasakei, kad visus myli ir smigai <3 Galim sakyt mane kaip ir užauginai biški čia . Dievinau kai mes kalbėdavom su Kamile, biški stumdavom ant jos už akių, bet čia poh. Bet kai atsirado Vitkus prasidėjo stumimai. Jo nekęsdavau ir nekenčiu lygi šiol. Buvo laikotarpis kada dažnai kalbėdavom naktimis. O daba vis galvoji a pisu protą a ne apie vieną dalyką xD Šiaip tai jo, pisu protą dėl to, u kno, dėmėsio stoka :ddd Dėl brolio irgi pisu protą .Tikiuosi išsikovosi unbaną ant visur, o nuomonė - Viena iš geriausių. #UnbanVilką

Adomas_Brazauskas - labaaaaaaaaas Abraomai. Esi žiauriai fainas ir linksmas ir dar visoks, nu krče net neaprašyčiau tiek .Seniau galvojau, kad esi da vienas ufonautas 16-metis kuris stumia dūrą, bet pasirodo, kad esi 15 metų... vistiek stumi tą dūrą.... ne ne jk aš. Kai susipažinom visai nuomonė pasikeitė apie tave. Kai pradėjom varyt ant vieno žmogaus, kad ji yra girtuoklė ir vis geria ir geria xD 2016 vasara for laif ane. Vis dar bandom normaliai susimeetint, bet paskutinį kartą mano bratkelis viską sušiko tai nu jo.. Bet nesijaudink, nes pats žinai kad stengiuos įkalbint į jūros šventę tai turėsim laiko tikiuos . Seniau būdavai aktyvesnis, o daba vapše atsileidai nes kapoji fakin lolą(aš tau jį ištrinsiu...). Vis dar bandai sueit, bet pats žinai kokia esu jau... . Tu žinai tiek apie mane, kad net Vika, Kotre ir Gabije nežino to, tai jei kadanors susipyksim(to tikrai nebus), man teks tave nužudyt . Man patynk kaip tu vis bandai susirast, bet nepaeina tai mane erzini su G...  Turi gerą muzikos skonį, va su šituo tai +. Bet esi žiaurus kai buvom aš, Vika ir tu... Tada jūs pradėjot su Kris... galvojau nusižudysiu, bet ištvėriau. Liūdna, nes vapše mažiau četinam nei seniau(nes kaikas žiūri serialus:} ). Esi mano geriausias draugas nr. 1. Myliu tave kad ir koks būtum ir tikiuos visą gyvenimą prabendrausim. Apie tave čia galėčiau parašyt daugiau , bet reikia palikt vietos ir kitiems ar ne . Lav je mano anglų kalbos taisytojeu. Vienu žodžiu nuomonė - Pati geriausia <3. 

Antonio_Moretti - labaaaaaaas Clintonai .Vis dar nepripratau prie tavo šito nicko, tai vis dar man esi arba Kolya arba Clintonas. Ką galiu pasakyt, kad esi visai fainas žmogelis. Prisimenu padėjai man daba nežinau ar pirmame medikų drk poste ar antrame, bet buvai mldc. Visai gerai suėjom, tik va dabar nelabai. Visad atrodei toks ramus, bet prie to pačio nervuotas ir net neįsivaizduoju kodėl xD Šiaip įdomus palikai man, norėčiau daugiau pabendraut su tavim(gal kadanors). Nuomonė - Gera.

Charles_Martino - labaaaaaas Zapdosai. Žinok sori už Akvilę, aš tikrai nepamenu, kad tarp jūsu ten būtu buvę kažks :DDD O šiaip esi mano nuožiūrai gan ramus žmogus. Seniau būdavai kažkaip kitoks, gal čia nick`o galios? ;o Daba nežinau tu ar ne tu mane seniau vakarais biški pavežiodavai ir mes pradėdavom četint . Šiaip būdavai zjbs mexų direktorėlis, nu ir daba esi. Šiaip norėčiau vėl pabendraut taip normaliai, bet Dovile neleis tai šhakes. Visad patikai kaip žmogus ir tikiuos nepasikeisi ^.^ Sekmytės su Dovilytę, tikiuos susiburkuosit, susilauksit daug gražių vaikučių :} Nuomonė - Viena iš geriausių.

Tony_Craimex - Labukaas Kraimeksai. Kažinau seniau tu man nepatikai, nes atrodei jau labai pasikėlęs... Nelabai ką ir turiu pasakyt apie tave, patikdavo kalbėt per ts, o kartais ir užpisdavai D: Daba tai būni tai nebūni. Dar iki šiol atrodai pasikėlęs tipo aš geresnis už jus dū*ai. Nu bet koks man skirtumas, vistiek liksi toks koks esi . Sori, kad tokia trumpa, nes nelabai ką pamenu ir bijau sumaišyt tai joa D: Nuomonė - Normali D:

Marco_Rossi - labaaaaas santa, kada dovanos b*? Esi Untans, seniau būdava narmaliesnis, o daba vaše keune. O jeigu rimtai tai seniau labiau patikdavai. Vienintelis dalykas įstrigęs mano galvoje tai kaip galvojau: o nafik jis Santa_Klausas jei dovanų neduoda? Dažnai tavęs klausdavau kada dovanos, bet pasikeitęs nick`ą nebeklausiau, nes santa padarė dingou . GRAŽINK KALĖDAS GRINČE TU. Nu ka žinau, man nypatikti tas Antanas, gražinkit Marco arba Santa .Nuomonė - Beveik bloga :(

Tautis_Brd - helauuuuuuuu maiii frieeend Tautis. Esi žiauriai įdomus žmogus man. Žeurei patinka sužinot apie tave vis daugiau ir daugiau. Ai laik jor aidijas for server, ir tikiuos jas kadanors išpildys. Esi pakolkas geriausias pavaduotojas kokį esu turėjus per savo visus direktorius( bent jau pakol kas). Smagu su tavim pasidalint idėjom ir vėliau jas aptart. Esi kaip ir mano vergas kuris daugiau nei 20dienų sėdi pas mane darbe . Ai laik jor lojalumas for work. Ne taip ir senai sužinojau, kad turi ir kitokias emocijas nei rimtumą ir linksmumą :D Aišku susibendravom ne taip ir senai, bet vistiek esi žiauriai geras žmogus. Padedi man su direktoriaus postu, patari visą laiką . O va ir greitai bus pirmoji bendra treniruotė tai fun ^^ Nuomonė - Viena iš geriausių <3

The_Whiteman - Svx Gražvydė. Oježau koks tu žeurus kartais būni, kad jabyštvajmat. Esi mldc bičiukas. Afigieni pasikalbėjimai būdavo per teamspeak`ą . Kol buvau fūristų direktorė visad padėdavai resus vežt ir šiaip dirbdavai tai gaudavai afigienas premijas. Nes dar dpk buvai, o reikia tokiems lyst šiknon ar ne. Buvai mergišius kaip ir Arce, bet pasirodo geresnis ;o Daba nifiga toks neatrodai bent jau man. Bendraujam narmalei. Bet vistiek užpisi :) nusižudyk :)) ne ne jk. Lav yu <3 Nuomonė - Gera.

Chris_Wills - labukas Chris.Šiaip nelabai mes bendraujam arba nors neatsimenu. Šiaip esi mano atžvilgiu nervų kamuolys ir ožys . Gal ir esi kitoks nei tave apibūdinau. Gal daugiau pabendravus nuomonė pasikeis. Šiaip kaip šaulys esi neblogas. Nuomonė - Viena iš blogesnių.

Samuel_H - oooo labas Danukaiii. Esi šiaip normalus ir ramesnis NEGU VILKAS. Kartais irgi užpisdavai bet ok. Visad įdomu būdavo apie ką kalbat su Vilkeliu per TS. Kaip admin būdavai gal ir neblogas. Šiaip neturėdavom apie ką kalbėt nebent Vilkas būdavo, o tada tai kad iki ryto galėjom šnekėt . Nuomonė - Gera.

Ethan_Cabrera - ooo labas Jeffai. Šiaip nelabai bendraudavom, nes buvau ta kuri nemokėdavo šaudyt(vis dar nemoku), į gaujas nevaikščiodavau tai ir nebuvo to mūsų bendravimo. Bet kadangi jau taip sakai, esi pats geriausias ir mylimiausias žmogus serveryje <3 Kai pradėjau žaist dar pirmais metais galvojau, kad esi eilinė nervų auka kuris atsidavęs gaujoms. Dabar atrodai pasikeitęs, gal biški aprimęs ir surimtėjęs. Man labiau pradėjai patikt kaip žmogus. Kitaip nei Domce nevaikštai taip dažnai per darbus, arba bent čia tik dabar. Taigi Džefukai nesikeisk <3 Nuomonė - Viena iš geresnių.

Zynga_Poker - Ooooo labas Edvinai(jeigu nepamiršau dar D: ). Esi vienas iš mano pirmųjų draugų šitam serve ir sampe apskritai. Prisimenu kaip buvom pas Vanilla gaujoje ir tu dar tik taksuose dirbai, mes šiaip susibendravę mąstėm pirkt namą . Su gerb. Naxalo pagalbą mums paėjo. Kiek mes naktų įvairių turėjom kad nujoo.... TS turėdavom apie ką kalbėt. Vienas iš prisiminimų kai su Frankiu jūs ten gc vežėt res ir mane mokėt vieno dalyko D: Vis dar neturiu to D: Varydavom pokerį su Irma ir Algirdu naktimis. Varydavom dar *pasitreniruot* boksui :DD Šiaip gerai bendraudavom, bet gavęs adminą pasikėlei ir labiau laiko neturėjai. Po biški išmandrėjai ir pradėjai po gaujas vaikščiot. Prisižaidei su čytais ir gavęs bananą praradai adminą. Tada buvo mano geriausia diena, nes galvojau gal vėl pradėsim taip bendraut kaip seniau, bet nifiga. Šiaip dar pabendraujam, visad pasisveikinu su tavim. Tikiuosi pradėsim bendraut dažniau, o nuomonė - Pakankamai gera.

The_Matuks - labas Matukai... Nežinau kam spaudei, bet vistiek jeigu jau nori sužinot ką teta Bulka galvoja apie tave... okei. Visų pirma gal iš šalies ir atrodai normalus, aišku esi ramesnis nei Gražvis, bet vistiek man nepatinki labai jau D: Kartais ten pakalbėdavom, bet nieks nepasikeitė ;x Gal jei labiau pabendrausim, GAL pasikeis ta nuomonė apie tave. Sorry brah, bet nuomonė - Normali.

Tylor_Quattro - Labaaaas Tylor. Vistiek gaidišką nicką užsidėjai, nors siūliau žymiai geresnių, bet poh. Biški lindai šiknon man, todėl ir gavai tą laikiną pavaduotoją, bet vistiek sugebėjai susišikt todėl ir nuėmiau tau jį . Šiaip esi bendraujanti ir padedantis. Kol kimarinau stovykloje sugebėjai surinkt pilną darbo komandą, bet vistiek grybų pririnkai D: Sekmės tau gaut direktorius ir pavaduotojus, o nuomonė - Gera.

Domas_Janus - labas Domai. Atėjo ta tiesos akimirka per kurią tu sužinosi ką ištiesų manau apie tave... Esi visiškai vaikas ir myžnius. Verki dažniausiai dėl šūdų. Nors esam bendraamžiai (aš taip nemanau) elgiesi nebrandžiai. Jeigu tu būtum normalesnis gal ir patiktum, bet vistiek čia su klaustuku GAL. Linkiu suaugt ir susitvarkyt fakin reputaciją kurios nemanau, kad pavyks susitvarkyt . Gal ir turiu tokią nuojautą, kad gal kadanors ir pavyks. Nuomonė - BLOGA :(

TATYANA_WASCO - LAAAAAAAABAAAAS MANO ŽMUONA. Aš net neįsivaizduoju kodėl taip nutiko, kad tu muon žmuona ese, bet vistiek LAV YA <3 Esi draugiška, supranti mane(nevisad), linksma ir šiaip zjbs. Aš net nesugebėčiau čia visko išpasakot kokia esi, nes u kno. Tingiu. Seniau galvojau, kad esi eilinė kešė, vėliau dar galvojau, kad esi pasikėlus labai. Pasirodo, kad šita nuostabi mergina vardu Vykucilina yra žiauriai geras ir gražus žmogelis . Linkiu, kad paeitu sexi fotke ir nors vieną kartą nusiųstum Ainium, gal užmes adminą :} Šiaip pakankamai žinai apie mane, ir labai myliu tave, nes kad ir kokia būčiau vistiek bendrautum su manim <3 Man įdomu kaip mes susibendravom taip, kad kiekvieną dieną susipaišom. Labai pykstu, nes nickas man tavo nepatinka, jau geriau šventoji Marijos radijas negu šia Tatjana(rašyt nemoku greit to tavo naujo nicko...). IR BE TO man vis dar nepatinka, kad bendrauji su Rokulinu , o dėl šito pakalbėsim pm . šeip norėčiau, kad daugiau četintumėm, bet neturim apie ką . Gal tu greičiau užbaik SKINS . Ir aš tavo Grey Anatomy nežadu žėt . Aišku jeigu norėsi daugiau nuomonės, tik paprašyt ir viską išklosiu, nes čia neviską galima rašyt ;))) Nuomonė - Pati geriausia <3333

Tęsiam darbą :]]]

Harry_Johnson - sveikutis Tetke. Kam tu pasikeitei tą nicką į Harisoną..Tiesą pasakius visa nuomonė apie tave pasikeitė vien per šią naktį kai kalbėjom skaipe. Esi gan ramus, neišsišokantis, nu aišku ten kokiais 2015 buvai toks tikras gaujinis, bet dabar ramus kaip net neįsivaisduoju kas D: Patiko man kalbėtis su tavim skaipe, nors pradžioj nelabai norėjau, nes iš viso prieš tai nelabai patikai. Norėjau kuo greičiau tave pašalint iš darbo. Patiko man kaip tu pasakojai visokius šh skaipe, norėjai miego, todėl atrodė kad kalbi apsinešęs D: Vienužodžiu lik toks koks esi, o nuomonikė - Gera.

Pablo_Hernandez - labukas Kileri. Kad tu žinotum kiek apie tave nuomonių turėjau, kad nu na. Kai prisiregistravai galvojau esi vienas tų normalių kurie ateina rimti, bet vėliau palikai kažkoks vaikiškas. Tada labai tavęs nemėgau ir norėjau "uždusint". Dabar esi surimtėjęs, bet vistiek nepernešu tavęs. Laikyk tą direktorių taksų ilgai ir nuobodžiai, o nuomonė - Normali.

Sky_Skaistux -  Sveikutė Skaistė. Kai grįžau po pertraukos, pirma mintis pamačius naujus nickus ir tarp jų esantį tavo buvo: da viens servo bahurų neturi ką veikt tai lošia su *merginos* acc. Susibendravus supratau, kad esi gal ir visai nieko žmogelis. Esi rami, linksma ir labai jau nekantraujanti D: Dabar aš tau padedu biški su pareigomis, tai kuo toliau tuo labiau viena kitą pažįstam. Linkiu išlaikyt tą Medikų direktoriaus postą, o nuomonė - Gera.

Valia_Abdulov - labas Valislovai. Kad tu žinotum kaip nemėgau tavęs, nu tu jabitute. Nepatiko man tas tavo elgesys ir kaip Pablo norėjau uždusint D: Nors tada nelabai ir tekreipiau dėmėsį į tave, bet vistiek nu šhakes. Nežinau ar aš pradėjau žiūrėt į visus kitaip, ar čia tavo nicko galios kaip ir pas Roką, bet atrodai kitokesnis. Mėgstam pažaist su /sw. Esi tikrai neblogas pirmininkas ir tu greičiau sukurk tą taisyklę apie kurią pasakojau, nes jau pats žinai kas tave užpisa. Šiaip norėčiau daugiau pabendraut su tavim, o nuomonė - Pakankamai gera. #NelenduĮŠikną.

Vince_Taylor - Labuks Vinciau. Nežinau kaip čia išeina, bet vis dar galvoju, kad tau 13 metų D: Kaip žmogus man patinki, šiaip nedaug ką ir galiu pasakyti apie tave, nes nelabai bendravom... Arba aš tiesiog neatsimenu, šiaip esi ramus, neišsišoki. O man tokios žmonių savybės visą laiką buvo prie širdies tai lik toks :] Nuomonė - Normali.

Edgar_Cabrera - helauuu Domce. Esi žeurei geras drougas, kad po biški mokini mane mappint. Gal kadanors padėsim Mindei ir jis nebus užsiroves dėl šūdo ir nesušaudys mūsų su minigunu :]]]] Niekad nebendravom taip normaliai iki mano grįžimo. Grįžus kažkaip pasikeitė čj mano požiūris, ir po biški pradėjom četint FB, ir tada šokom skaipan. Prieš gerus metus tikrai tavęs nemėgau ir bijojau, afdrug ne tą pasakysiu tai iš kart pagalvos: kas čia per vaikas. Šiaip esi visai normalus žmogus, su tavim galima pajuokaut ir panašiai. Nuomonė - Pakankamai gera.

Evaldas_Samagonas - svx Efka. Esi gal ir visai neblogas žmogus, kažkaip nei pykomes mes ar ką nors. Tik va vieną dalyką prisimenu kada tavęs išprašiau premijos fūristuose. Tada tikrai nežinau, bet mano akimis buvai tik biškuty susinervinęs xD Kol buvau pas tave fūristuose pavaduotoja mes gan gerai bendravom, kalbėjom ten per teamspeak ar dar ką. Šiaip dar per raciją pačetindavom. Išėjus iš fūristų kažkaip nustojom bendraut, nes buvau susidarius apie tave tokia nuomonė, kad esi myžnius ir biškuty verksnys. Dabar tai nieko nepasakyčiau, nes vapše nebendraujam ir pnš. Nuomonė - Gera.

Billy_Gangster - Labaaaas Bilai tu de ir dar gangsteris. Tu irgi kaip Tylor padarėt klaidą ir užsimetėt gaidiškus nickus D: Dabartinis tavo nickas man primeną į mano senajį, tai užpisa biški. Visą laiką galvojau, kad tau apie 15-16, bet vistiek elgdavaisi kaip mažvaikis kartais. Būdavo ir tau tų nervo priepuolių, bet čia žinai, kad buvo tas pražuvo. Nesi vienas iš mėgstamiausių mano žmonių, bet bendraut galima, o nuomonė - Normali.

Gytas_Gytas labas Gytuxai. Vienužodžiu sori už Aiste D: O jei rimtai, tai visada galvojau, kad tau ir Ignui ~11 metų ir esat dvyniai. Ir dar kai susikūrė tie Daktariniai tai iš viso galvojau, kad esat lopai :} Pradėjom bendraut normaliai čj vien dėl Aistės ir 13RW( Laukem vis dar fakin 2 sezono, kad gautumėm depresiją). Esam kaip ir bff kaip ir pats sakei, todėl fun. Kol buvai pavaduotoju pas mane buvai mano vergas D; Sekmės tau su A....... Nuomonė - Viena iš geriausių <3

David_Torres - labas Deividai. Nesitikėjau, kad paspausi, bet vistiek. Daba sužinosi mano tikrą nuomonę apie tave iš Bulkos lūpų. Su broliu buvai tikri pajuokos objektai, daba neatsimenu ar tu ar tavo brolis buvo įsimetęs į fb nuotrauką su kostiumu tai mes su dėdė Vilku buvome labai prisižvengę. prisimenu taip dergiaus iš tų fotkių, kad nu na. Šiaip esi visai normalus, kartais užpisi, bet vistiek esi mldc. Nuomonė - Normali.

Daba palaikinam už mano sugaištą laiką, kad sužinotumėt, ką Bulka iš tiesų galvoja apie jus.Kitos nuomonės bus naktį arba ryte. Sori už klaidas 

Šį pranešimą redagavo Caitlyn_Hensley: 05 liepos 2017 - 09:43

• Tautis_Brd, Adomas_Brazauskas, Daichi_Akiyama ir dar 6 kt. tai mėgsta

Pasiekimai
Spoiler

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150

Ačiū už nuomonę, atpratau po admino su tavim bendraut kaip seniau, manau pabendrausim dar dažniau serveryje kaip senais gerais laikais.. :)

• Caitlyn_Hensley tai mėgsta

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353
KACRYNULINA. Tu neviešink čia dėl to mano plano su admin, nu fak. Dabar visi žinos....
Avvvv. Nuomone pati geriausia, avavav, lav ju ma niger. <33

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059
Bl su vilkeliu palygino... einu virvės ieškot..

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Opce Kotre <3 Kada į ts ar skype vėl? Tai va, atsisakiau kaip tik vakar fūristų direktoriaus, tai gal pasiimk vėl direktorių ir vėl lysk man šiknon, kad ir nebe DPK? :D :3 :D

Tony_Crimex

Tony_Crimex

야만인

• 3.103 Pranešimai
Reputacija: 1.105
wutt, nuo kada as pasikeles xD damn

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai

wutt, nuo kada as pasikeles xD damn

Sori seni, man visad toks atrodei ;x

Pasiekimai
Spoiler

Sky_Skaistuxs

Sky_Skaistuxs
  • 63 Pranešimai
Reputacija: 7

Ačiukksss, Kotryt :* O dėl bahuro tai če gers buvo :D

Marco_Rossi

Marco_Rossi
  • 1.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    2015m. bokso turnyro prizininkas.
    2017 SA-MP.LT serverio nametag'as.

Reputacija: 334

Pizda gi Antonas geras žmogus

Kotryna ko tap bloga

<p><p class="bbc_center"><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:18px;"><em><strong>Direktoriai:</strong></em></span></span></p><br>
<p class="bbc_center"><strong>Taxi 1x</strong></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Mediku 2x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Advokatu 1x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>7x Mod.</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>1x Vip.</strong></em></p><br>
<br><p class="bbc_center"><em><strong>Toliau ko buvau neatsimenu.</strong></em></p>

Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
  • 1.881 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181

Sumeskit kredų..

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai

Tęsiam... 

Jamani_Dandrea - Helau Džamani. Esi įdomi asmenybė, man tai patinka. Nors ir nebendravom tiek daug, bet esu sudariusi apie tave nuomonę. Ačiū už biški pamokų dėl kurių daba jau biški suprantu texture studio D: Atrodai visai linksmas žmogus, norėčiau pabendraut daugiau, o nuomonė - Gera.

Emily_Quinn - labu Emaaaa. Kad tu žinotum kaip nepernešiau tavęs seniau. Prieš kokius metus buvo tų dramų, bet daba visks ok. Šiaip kartais elgies rimtai kai nesveika, bet kartais visai fainas žmogeliukas esi. Aišku norėčiau, kad tu užmirštum kai ką, kaip ir aš, bet kas jau buvo tas jau buvo. Vienu žodžiu esi Ema, už save pastovinti, kartais agresyvi(galėtum būt kiemsargiu DDD: ), visai faina, prikolna pana. Išlaikyk save tokią kokia esi ir bus zjbs, o nuomonė - Gan gera.

Marius_Jeblostrel - opceeeee labas dėdė Mariau. Net nežinau nuo ko pradėt. Aš vis dar painioju tave su Marčiu ir neatsimenu kuris mappindavo iš jūsų :] Pradėkim nuo to kaip aš stebėjausi, koks tu rimtas galėjai išbūt su Miguel nicku. Tada buvo geri laikai(bent jau man kaip tokiai naujokėlei visiškai). Man patikai kaip pirmininkas, o ypač kai gavau pirmas savo pareigas už kurias buvau labai atsakinga. Medikų direktorės postas, prisimenu kiekvieną dieną kai laikiau, kiekvieną klausimą tau D: Man patiko tai, kad tu išklausei manęs ir nušalinai Tom_Vanilla iš posto, aišku buvo ten biški proto pisimo, bet daugiau jau tiesą sakiau xdd Buvai žiauriai geras man, tave laikiau vienu gerųjų serverio žmonių, o tų žmonių nebuvo daug. Prisimenu buvai metęs teisėsaugą ir sukūrei gaują, tada apsileidai biškuty, bet kox skirtumas gi yolo. Bendravom visai gerai, patiko man četint kartais su tavim, visiškai sutinku kad man diržo tikrai reikėtu duot xdd  Mariukai, žinok esi saulelė kuri mane prišaukė į šį serverį toliau žaist(po 1 direktorės pareigų). Labai vertinu tavo parašytą nuomonę apie save, bendravimas su tavim buvo malonus kaip ir tau su manim(rawr). Teisingai padarei, kad dėjai, nes nafik tokį čia gelbėt servą :] Vienu žodžiu nuomonė - Viena iš geriausių <3

Katyusha_Belinskaja - Helauuuuuu Dovka. Pls nenužudyk manes su ten ta foto D: O šiaip pasakyčiau, kad esi kieta. Nebijai kalbėt, četint su tokia debil kai aš. Prisimenu kai tave vadinau Bum bum nes tingėjau sakyt ar rašyt Dovilė D: Sori už Akvile D: Pastaruoju metu pradėjom daugiau četint, aišku dėl to nuomonė nepasikeitė, nes ji buvo labai gera. Prisimenu kai team speake bėgiojom nuo bahurų, nes reikėjo mergaitiškų pokalbių. Fun buvo. Buvom nustojusios bendraut, ir po mano leavinimo kai grįžau servan, pamačius šitą nicką buvo: kas čia do debilė. Žinok aim hepi, kad Gincė praeitis, Rokas ateitis. Greičiau pasidarykit mažų Rokučių ir Dovilyčių(pls no, tik ne šitų, nes pamačius  fotkę supratau, kad mirsiu:] ). Atvirai sakius, nepatikai man. Tiesiog nekenčiau tavęs, nes nepažinodamas žmogaus nieko kaip ir negali sakyt :]]]] Dovile, esi žiauriai mldc pana, žiauriai zjbs tavo pasakojimai :]] Sriubite for laif. Darželis irgi ;] Vis dar neapsisprendžiau kas tu, ar šikalin.. ar myžalin... krče hibrido. Nuomonė - Viena geriausių.

Lil_Mason - o svx bomžarike. Gal kadanors ir padovanosiu tą nrg, velnes žino čia daba :]] Šiaip maišydavau tave su Bomzas_Alkanas, tai smagu budavo xD kažkuris tai iš jūsų vis skųsdavosi, kad niekaip direktoriaus negaudavo vien dėl nicko D: Šiaip esi linksmas, bendraujantis žmogutis, tik va gaila labai retai matomas. Norėčiau vėl taip pabendraut, bet gaila nebesilankai ir čj susiradai gyvenimą :] Nuomonė - Gera.

James_Morez - Hai Minde. Man vistiek tu esi vaikas 11 metų kuris tiesiog bando apsimes mldc ir kietu D: O šiaip irgi esi vienas iš bendraujančių, aišku neblogai ir pašaudai. Aišku nelabai tave mėgau tai neturiu ką ir pasakyt daug, o nuomonė - Normali.

Edward_Wasco - labas Rokulinai. Žinok iš kart pasakysiu, kad man nepatinki ir pati nežinau kodėl D: Jaučiu nes bendrauji su Vikucilina :]]] Šiaip esi visai normalus, bendraujantis ir panašiai, bet vistiek man nepatiksi. Esi labai nervuotas, tą supratau kai atėjau atostogų pas tave ;] Nuomonė - Normali.

Connor_Malmo - zdare Arminai. Esi bendraujantis, bet durnas biški.  Kaip tokių metų manau jau turėtum mokėt rašyt normaliai ir mąstyt, nu bet sori. Pofik vistiek esam best friendai forever ane. Nepyk jeigu žvengiau iš tavęs ar dar ką. Kartais įdomu su tavim pabendraut, nes esi draugiškas. Vis bandau tave išmokint būt normaliu, bet čia manau tas pats kai laistyt gėles lauke kai lija :]]] Sori brah, u da best, nuomonė - Pakankamai gera.

Arunas_Strike - labas žmogau be emocijų. Damn Arūnai kaip tau pavyksta išbūt tokiu rimtu visą laiką? Čj nesu mačius kitokio D: Iš tiesų man tavęs gaila buvo kai Simon vis prašydavo visko, aišku visi turim savo adminą vergą :]] Manau, kad už to rimtumo yra visai normalus, bendraujantis, prikolistas ar šiaip linksmas žmogus :] Linkiu parodyt savo emocijas(bent šauk kokį prikolą), o nuomonė - Gera.(netrugdai)

Walter_Hensley - hayo Mindelele. Esi fains žmogutis, tik kartais užsispyres kai ka žn. Pvž mane jau pradeda nervint tavo minigunas :]] Linkiu greičiau atidaryt tai ką reikia, kad nustotum žudyt :] Aišku čia visko nerašysiu, nes per daug aišku(pavardė). Norėsi normalios nuomonės, rašyk į pm :]]]] Visai fainiai su tavim ir Domce pakalbėt vos ne naktimis ar šiaip dieną. Esi tikrai bendraujantis, padedi, mėgsti pačetyt ir pasidergt xD Tik turi ir minusų, kad užpisi, nervini, kartais atsibosti ir šiaip palieki neįdomus :] Nuomonė - Pakankamai gera.

VESTINA_VESTINA AKA KOTRES MIRTIES NEŠĖJA - Labas Vestut. Oi su tavim buvo visko,  gero ir blogo,  linksma ir liūdna, zjbs ir nahui. I remember kai mes susibendravom xddd Kai aš lop buvau, nes man buvo pastriges sampas ir neįšėjo tau sumokėt už ligą xddd Kažkaip po bišk po bišk ir žiūri jau friends. Peyno gauja for laif, ypač kai važinėjom po teritorijas ir stovėdavom ant stogo ant kažkokios bomžarikinės tačkės. Su tavim praeita įvairių temų, tikrai gali patart arba pasiųst nahui iš tų nervų xD Seniau mane ramindavai, nes būdavau atsidavus nervams, daba tave reik atvėsint kai tu tikrai nesi tos nuotaikos kurios reik xdd Smagu buvo četint su Deiviu, Aiste ir tavim. Ta grupė goalz  buvo. Sad bet aš nieko neprisimenu ir tikrai nenoriu prisiminti kodėl taip nutiko, kad iširo :] Aišku stengiuos kuo trumpiau viską aprašyt, nes čia galėčiau aprašyt daugiau nei daugiau. Mūsu bendravimas buvo perėjęs į fb, tai ten irgi buvo visko xdd O dieve kad išeitu, kad galėtumėm pamiršt kaikurias temas :} Vienu žodžiu, Vestut mažiau nervuokis, esi mldc, bendraujanti, tikrai galima susišnekėti, esi linksma, kartais ir tu pašaudai tokių medinių prikoliukų. Smagu šnekėt apie fūlę su tavim, o nuomonė - Viena iš geriausių tai tikrai <3 (Bulka turi jausmus????)

Rob_Taylor - nu sv Robi. Esi total nervų kamuolys. Kartais sugebi būt normalus, o kartais rimtai perlenki lazdą. Išmok nesikeikt, nesikišt kur nereikia, neįžeidinėt :] Nuomonė - Beveik blogas :[

Drifteriuks_Juk - opa, labas Drifteri. Esi viena priežasčių kodėl aš čia dabar serve ir rašau šitas fakin nuomones. Esi normalus šiaip bičiukas, bet kaip ir Rob tikrai moki perlenkt lazdą. Po paskutinio susitikimo tikrai pakeičiau apie tave nuomonę. Jau galvojau, kad esi subrendęs, bet nifiga. Tingiu aš čia rašyt tokiam žmogui nuomonę, nes tikrai kažkaip sugebėjai pasikeist, tad no thanks. Nebendrauju, o nuomonė - Bloga.(nyk)

Tęsiam...

Andrius_Zipas - labaaaas Zipai. Iš šalies žiūrint esi normalus, bendraujantis ir šiaip draugiškas žmogus. Bet kaip ir prisistatyme sakei kartais atrodai kaip 10-metis. Kuri visai gerus videkus(man jie visad patiko:}}} ), mano akims turėsi gerą ateitį :] Visad galvodavau, kad tau apie 20, soooo...... :]]]] Dabar kai ateini stengiuos pasisveikint(jeigu matau), nes aš gi Bulka su visais beveik sveikiniuos :]] Bendraut daug nesam bendravę, bet visai fainiai būtu, nes pas mane irgi kartais būna jau labai deeeeeeep temos, o šiaip nuomone - Gera.

Simon_Bresten - nu ką, labas Mantai. Seniau buvai toks nervuots, kad nu na... Šiaip daba esi pasikeitęs, nu tik biški. Bet vistiek reik apsiramint tau, nes dažnai išsišoki xD Prisimenu kaip lindai šiknon, kad gautum fūristų pav. Tada prasidėjo fb četai ir pnš. Vienu metu man buvo pasirodę, kad buvai pradėjęs češint tai mes su Gražviu vis lūžom iš tavęs xddd O jeigu rmt tai jei nori gali bendraut ramiai normaliai, o kartais tiesiog nustatai "debilo" rėžimą ir pievas šneki.(Tiks dabar?)Nuomonė - Normali.

Joshas aka Gangsta_Kid - labaaaaaaas Dovaldai. Jezz, kaip tavęs nekenčiau nes su tuo nicku atrodei biški gaidiškai, bet ir fainiai xD Buvai toks tipo rimtas ir panašiai, o daba typa prykalystas? Jeigu rimtai tai kartais smagei pašnekėdavom ts, ar šiaip pačetindavom. Jeigu nori gali būt gers ir draugiškas ir padedantis,  bet kai serveris žlunga reik dūrą pastumt ane? Man tai poh tie tavo čytai, vistiek atrodysi normalus žmogus. Jeigu daba neklystu, bet čj tu man buvai davęs progą pabūt pd pavaduotoja tai taip ir pradėjom normaliai bendraut, pasirodo kad nesi daunas ar šiaip debilas, o už to laido sėd visai narmalus žmogus. Ačiū Dovaldai, kad buvai geras <3 Nuomonė - Viena iš geresnių :]]

Joris_Rib - nu labas Jori. Esi labai jau keistas, vienu momentu būni toks ramus, o kitą jau toks jausmas, kad visus išžudysi dėl bbžn ko. Mes nelabai bendravom, tad nieko daug negaliu pasakyt... Iš šono atrodai labai jau pasitikintis savim, o pirma mintis pamačius, kad tau ten 12 ar 13 pagalvojau dar vienas bendraamžis debilas. Sori not sori tokia jau ta tiesa. Užjaučiau Viką, nes per paskutinę savo direktoriavimo savaitę totalų grybą pjovei xD Ir šiaip grybą pjauni, tad nuomonė - Tarp blogų ir normalių.

Santiago_Hernandez - hayyyyyyyyy Santi. Esi mldc bičiukas, visad galvojau, kad tau apie 17-18, bet čia neesmė. Visad pasisveikinam kai pamatom serveryje viens kitą, nu arba aš arba tu pirmas. Gal ir pabendraudavom, bet ir nebendravę tiek labai atrodai draugiškas. Kartais perlenki lazdą, bet vistiek. Nieko čia daug ir neprirašysiu, nes tokių įsimintinesnių dalykų labai nėra D: Nuomonikė - Gera.

Joe_Taylor - labuką Deima. Tiesą sakius galvojau, kad tu pana tai sori D: O jeigu kalbant atvirai prieš ateidamas pas mane į darbą nelabai patikai, bet atėjęs sudarei man tokį įspūdi, kad gal visai nieko esi. Tada išėjęs vėl nepatikai man ir net nežinau kodėl, bet tikrai ne dėl to kad išėjai. Dabar sutariam labai gerai, nes sužinojau, kad žiūri Flešą ir kitokius serialus. Būsim bestais ane, eisim kartu žėt Flešo 4 sez. Esi bendraujantis, visai fainas, kartais agresyvus žmogelis, ai laik det. Nuomonė - Viena iš geresnių :]]]

Tobey_Marshall - nu labas Tobi. Aš net nežinau kas tu toks, o kadangi esi Vikos draugs tai gal ir visai mldc. Reiktu kadanors daugiau pabendraut, nes daba nelabai atrodai,  nes aš vis dar galvoju kad esi pikčiurna biški tai sori D: Nuomonė - normali.

Carlos_So - helauuu Carloos. Džyzus, kad tu žinotum priežastį kodėl aš su tavim sveikinuos D: Negaliu tas tavo vardas man kai ką primena tai.. O šiaip esi visai najs žmogus, kaip ir pats sakei turim tradiciją, aš pasisveikinu - tu atgal. Gal kadanors ir pabendrausim. Nuomonė - Gera.

Lempu_Master - labas lempini. Vis laik tave vadinau lempinius, nes kartais šauni tokias lempas :) Seniau biški bendravom četinom ir panašiai, aišku neperdaugiausiai. Šiaip nekrenti į akis ir nemaišai bent jau man, bet žinai kokia esu :]]] Pastumt vistiek pastumsiu :]]] Esi kartais normalus, o kartais huj suprasi tave :]] Nuomonė - Normali.

Vicia_Zhylistyj - svx Arti. Berašydama tavo fakin nicką suklydau gal kokius 3 kartus tai dek pragare :]]] Ne o jei rimtai tai mes nelabai bendraudavom, bet šiaip gal ir normalus atrodei. Aišku buvai visai zjbs gaujos vadas. Kaip ir lempinis nekritai jau labai į akis ir nemaišei tai nuomonė - Visai gera.

Infinity_Words -  oooo sevee Infe. Šiaip nepatikdavai man, bet kalbėt fainiai būdavo. Jeigu atmintis nemeluoja tai čj tu su kažkuom pirmi buvot kurie taip normalei mana fb matė, tai tada biški šikau į batą. Kartais pakalbėdavom team speake, kartais šiaip persimesdavom su /sw. Nežinau kode bet tave labai maišau su Frankiu tai sori not sori D: Life is life. Esi visai draugiškas, galima su tavim normaliai pakalbėt ir pnš. Nuomonė - Gera.

Dar kelios...

Aistė_Va - Sup Aistė. Seniau bendraudavom visai normaliai ypač kada buvo Broliss, Vesta tu ir aš DDD: Šita ketveriukė žiauri buvo, kad net jos temas noriu pamiršt : ) Šiaip kartais sampe susirašom, pasisveikinam ir t.t Dėkui, kad privertei su Gytu man pažėt 13RW ir peržėjau per kiek ten, 2d? Nuomonė - Gera.

Qyz_Escobar - heyooo Molce. Seniau tavęs žiauriai nemėgau ir daba pati net neprisimenu kodėl DD: Sad. Bet daba šiaip visai gerai sutariam, nesipykstam ir t.t Šiaip keistas kartais esi, nes viena dieną tu ramus, o kitą jau siautėji, tai biški pavojinga : DDD O šiaip tu labiau jau ramesnis ir biški išsišokantis kaip kada būni, nuomonė - Normali.

Alberto_Federici - ahoyyyy Rastaman. Blem esi pašėlęs vaix, bet mldc. Geriausi prisiminimai kai naktimis varydavom CS 1.6 xdd reiks kada pakartot ane. Esi "NUA" ir "JUA" guy su Brazausku kuris dėja nebeloše : (  Prisimeni kaip mes dažnai četindavom fb? Ten irgi afgn buvo. Daba irgi kartais pačetinam, aišku sutariam irgi gerai, bet sad ne taip kaip seniau. Nu vienužodžiu, nuomonė - Viena iš gerų.

Bulbakas_Kleckas -  sup Bulve. Kai buvai Mingis, atrodei man kažkoks vaikas kuriam max 8 metai ir yra totalus daun..... Šiaip nebendraujam, pastebėjau dažnai sėdi pd ir tikiuos kada nors tu būsi žiauriai rimtas, suprasi servo taisykles ir pan. ir gausi tą nelemtą pd direktoriaus postą. Sori brah, daugiau nieko negaliu pasakyt, nes esi pakankamai ramus ir nesikiši kur nereikia, nuomonė - Gera.

Martynas_Boykaa - Yoooooo Boykaaa. Esi afigienas mano darbuotojas kuris jau darbe sėdi 2 sav. Šiaip esi rimtas, nesiveli kur nereikia, mėgsti patylėt, bet čia nieko blogo. Jau geriau rimtam pabūt ane? Kartais susirašom per raciją, tik va norėtus , kad dažniau trefkėse būtum, bet čia jau suprantama. Esi žmogus ir turi savo gyvenimą. Šiaip visai norėčiau susibendraut labiau su tavim, nes man patinka žinot apie kitus : ))))) Nuomonė - Labai gera.

Lukas_Nice - labu Lukeli. Atrodai visai normalus žmogelis, daug nebendraujam mes, bet esu susidarius tokią nuomonę apie tave. Esi gan ramus, bet kartais nusišneki. Šiaip netikiu, kad išlaikysi drk, tad sekmės. Nuomonė - Normali

Donatas_Ka - sup Doncė. Prisimeni kai kažkada kalbėjom aš tu Kentas ir dar kažkas? :DD Vitalija ar kaip jin ten buvo. Tada atrodei dar visai normalus, nu be daba tai vpš nusišneki ir dūrą stumi. Šiaip daba kartais pasivaideni, kartais dingsti ilgesniam laikui, nu vnž esi nepastovus. Gal ir daba esi normalus, tik va kad vaikiškai kartais pasielgi. Nuomonė - Beveik bloga

Kas dar norit nuomonikių, nebijokit, spauskit like ir parašysiu. Sori už klaidas, bet ir not sori. Gero gyvenimo, amen.(Sumeskit sėmkių)

Šį pranešimą redagavo Caitlyn_Hensley: 11 rugsėjo 2017 - 09:20

• Andrius_Zipas, Damian_Morris, Vicia_Zhylistyj ir dar 5 kt. tai mėgsta

Pasiekimai
Spoiler

Tom_Harlow

Tom_Harlow
  • 1.138 Pranešimai
Reputacija: 161

Drifteriuks_Juk - opa, labas Drifteri. Esi viena priežasčių kodėl aš čia dabar serve ir rašau šitas fakin nuomones. Esi normalus šiaip bičiukas, bet kaip ir Rob tikrai moki perlenkt lazdą. Po paskutinio susitikimo tikrai pakeičiau apie tave nuomonę. Jau galvojau, kad esi subrendęs, bet nifiga. Tingiu aš čia rašyt tokiam žmogui nuomonę, nes tikrai kažkaip sugebėjai pasikeist, tad no thanks. Nebendrauju, o nuomonė - Bloga.(nyk)

Šeip esu normalus, nesu toks kaip tau atrodo, tiesiog nereikia manęs nervuot :) tada kritai ir man... Na dėkui už nuomonę.

zaidejai.php?&t=1&z=Tom_Harlow. 

#AYCM

#BYZM

James_Morez

James_Morez
  • 443 Pranešimai
Reputacija: 71
Wat?? Aš bandau būt kietų pzdc...

Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
  • 1.848 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Prikolistas"

Reputacija: 2.441

tokios grazios nuomones dar nesu gaves aciu aciu, o mappindavo martis, prisimink katras is musu durnesnis, tas ir mappino

Šį pranešimą redagavo Marius_Jeblostrel: 08 liepos 2017 - 08:16

c92dfc2f6c8bcde327f567066512f9d225.png

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710

Awww dekuj mana drauge :**