Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Ethan_Cabrera

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 4

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598

*
Populiarus

Tą proga kadangi PC palūžo , parašysiu nuomonės nes jau gana senai rašiau
  • Qyz_Escobar, Samuel_H, Tautis_Brd ir dar 49 kt. tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598
Visiem nuomonių nerašysiu tai reiškia arba jos blogos arba neesu jų susidaręs arba tiesiog nenoriu Jūms jos rašyti tai galit nuimti "LIKE".

Caitlyn - tiesą pasakius žaidžiam abu čia jau labai ilgą laiką , bet mūsų bendravimas prasidėjo būtent advokatų firmoje , nes ten mano megstamas darbas , o tu esi jo direktorė. Realiai negalėjau patiketi , kad tau yra 13 metu , tu pagal savo metus esi gana protinga ir nesielgi taip kaip kiti serverio žaidėjai. Šiuo metu tu atėjai į mano gaują ir tikrai susidariau nuomonę , kad tu esi geranoriška ir padėdanti mergina , jeigu taip ir toliau tai manau tapsim bent jau kokiais draugeliais šitame serve , nes aš jų turiu mažai , nes nesistengiu kažkam patikti ar įtikti , bet tu man kaip žmogus patinki.

Zynga - ankščiau labai pykomės , galvojau , kad tu šiaip gyvenimo neturi arba kažkas tau blogai , visad bandydavom viens ant kito kažkaip "pastumti" , bet abiems nesigaudavo. Kai atėjai į gaują pamačiau visai kitą žmogų , nesitikėjau tiesą sakant , kad tu toks būsi nes kolkas tikrai stebini ir esi vienas iš mano pavaduotojų ( neskaitant Edgar) kuris gali kažką be manęs padaryti , šiaip tavo šaudymas pagirtinas , bet po gaujos galiu pasakyti gal ir turėsim gerų , šiltų prisiminimų ir manau gerbsim jau viens kitą ir nereikės pykčių.

Anna_Demark - realiai mano nuomonę apie tave dar labai maža ir nesudaryta tokia didelę , tai pasakysiu tik tai , kad tu esi protinga ir draugiška , nežinau kodėl kiti ant tavęs stumia taip.

Danny_Redbull - Eima. Vienas iš tų mano pirmųjų samp'o draugų , pamenu kai Tautis pirmus mus tave , Edga , mane , rinke ir sinke moke visko ir šaudymo pagrindų ir šiaip kaip būti geru gaujiniu , bet paskui mūsų keliai išsiskyre , nes aš likau pas Weed'ą , o Jūs iki šiol pas Tautį. Šiaip esi tas žmogus kuris mane mato toks koks esu , nemato manęs tokio koks esu samp'e su tavimi visada galima paprikolinti , atvirai pasikalbėti bet kokiomis temomis , pasitarti ir padiskuotuoti , šiaip nuomone išties labai gera.

Edgar - jaučiu nėra serveryje žmonių kurie sutartu taip kaip mes , yra brolių kurie irgi labai pykstasi serveryje , bet tarp mūsų ilgiausi pykčiai trunka kokia valandą ir tai paskui viskas nurimsta. Šiaip neįsivaizduoju be tavęs savo SAMP karjeros , nes tu esi jos didele dalis , kartais susinervini dėl visiškų nesąmonių ir pats prisiknysinėji prie narių , tai linkiu keisti šitas ydas , šaudymas viskas ir t.t kaip mano. Nuomone geriausia.

Domas - šiaip serveryje visada vaidini tokį nuskriaustą , tavęs neprieme ten , negavai to ar negavai ano , tai turi suprasti , kad toks šitame serve negali būti mažiau skųskis ir daugiau daryk , šiaip tikrai nemanau , kad esi toks koks save primeti , linkiu surimtėti ir toliau žaisti serveryje , o ne kalbėti ištisai kaip tau blogai ir kad tu leavinsi.

Tatyana - atėjęs į serveryje galvojau , kad būsi dar viena dešrų karalienė , bet susibendravus supratau , kad tu tiesiog labai draugiška ir pažinčių samp'e neieškai , iš ties esi labai gera patarėja ir šiaip labai geras žmogus , nemanau , kad kada nors kažkam pakenktum tyčia ar kažką padarytum , šiaip visumoje sutariam visai neblogai , bet mūsų draugyste nebuvo tokia labai artima , tik kai kuriais momentais , eina su tavim pasijuokti ir pakalbėti apie šio serverio žmonės , nuomonė gera.

Johnny - dar vienas žmogus linksmų plaučių , primeni man Eima , nes taip pat su tavimi galima neblogai pakalbėti ir pasijuokti , per tas dienas kai bendravom tikrai nesusidariau blogos nuomonės gal kaip tik priešingai susidariau gerą , neesi tas žmogus kuris stumia už akių esi kaip tik neutralus. Nuomone nebloga.

Pablo - MTZ , vienintelis žmogus serve kuris taip dažnai keičia nuomonės vieną diena tu mane mėgsti , kitą tu manęs nekenti , bet neskaitant to tu esi senas geras Pablo ir tikrai kai būni gaujose gali padėti tiek finansais , tiek šiaip kaip gaujos narys , labai gera nuomonę apie tave buvo labai sena , bet dabar teks ją per naujo užsitarnauti tai daug ko ir neprirašysiu , bet nuomone nebloga.

Include - su tavim susipažinau dar prieš visus šitus žaidimus , bet realybeje pripažinkim tikrai ne daug bendravom , sampe tu man žinomas , kaip protingas pagal savo metus žmogus , siekiantis visada užsibrežtų tikslų ir esi vienas iš ištikimesnių narių , aišku tik man nepatinka kartais tavo replikos , kaip dėl to ban ar šiaip TS , bet šiaip didele pagarba , nuomone gera.

Harry_Johnson - mano "golden era" gaujinis , kad ir nebendraujam , bet apie tave neturiu nieko blogo , visada gerbsiu tave vien dėl senų laikų , pamenu buvo tarp mūsų visko , šiaip buvai gana geras pašnekovas , visada man sakydavai tik tiesą , niekada nemeluodavai ir šiaip kai nežaidžiam kartais susirašom , esi gana pastabus ir kartais prieštarauji man , bet netuščiai , moki išsakyti visada savo nuomonę, o ne kaip kiti visada nutyli ir būtent dėl to visada tave gerbiau kaip gaujos narį , šiaip esi gana ramus , nesiveli į konfliktus , gal kada vėl ateisi į gaują na ir nuomone tikrai gera.

Whiteman - pačioje pradžioje atrodei bent jau man šiaip koks "FUCKBOY" , kuris serve gaudo tik nekaltas mergelės , bet paskui viskas pasikeitė , aišku tarp mūsų buvo tikrai nemažai pykčių , bet jau kaip ir susitaikem , supratau koks tu ištikrųjų , ištikimas , geros širdies ir labai savikritiškas žmogus , tai linkiu savikritiką pakeisti , būti labiau optimiškesniam grobime ir neklausyti ką kiti sako , šiaip esi toks žmogus kuris nors ir nusivylęs , bet visada iki galo turi tą kovotojo dvasia kaip sakoma , šiaip nuomone tikrai gerule ir gerėja.

Costello - nežinau kodėl , bet jei ateitum į grobimus tu man tikrai patiktum , šiaip esi toks linksmas žmogus , retai tave (bent jau TS) pamatysi su bloga nuotaiką , kartais per daug parinies dėl žaidimo veltui , tai linkiu daugiau to nedaryti , bet visumoje tikrai gana gerai sutariame , nes esi dar pažįstamad su Shime , o tas tikrai sake , kad tu neesi toks blogas koks atrodai samp'e.

Zipas - ankščiau buvai normalus , bent jau man , dabar kaip kada nes suvaikiškėjai ir darai visiškas nesąmonės , bet negalima sakyti , kad tu darai nesąmonės serveriui , šiaip užknisi , todėl taip sakau , esi gana užsispyręs ir pareigingas vyrukas, pamenu kažkada buvai prime memento mori pavaduotojas ir sekėsi visai neblogai , bet tu kaip visada įšėjai į teisėsaugą po kažkiek laiko , aišku dabar nebendraujam jau gana ilgai ir kažkaip nesigauna bendrauti , bet vien dėl senų laikų pagarba.

Matuks - vienų metu viens kito nemėgome , bet po poros laiko galbūt normaliai susibendravom , nors tavęs labai geru samp draugu nelaikau , bet sutariame gana neblogai , kiek teko pastebėti esi neutralus žaidėjas , niekam nenori pakenkti žaidi tiesiog savo malonumui , šaudymas tavo pagirtinas , tai linkiu toliau išlikti tokių , nuomone nebloga.

Vicka - esi senas vilkas šiame projekte , ankščiau žaisdavai normaliai , bet paskui pradėjai žaisti tam tikrais sezonais , labiausiai tave sutinku žiemą , nesi tu žaidėjas kurį geriausiai pažįstu , bet tai nesutrugdė sudaryti nuomonės , kad esi pakankamai protingas ir unikalus žmogus , nesieki jokių statusų , nenardai kaip kiti , o tai ir yra pagirtina , nuomone nebloga.

Infinity - taip pat vienas iš žmonių kuris sako visiem gryna tiesą ir nenardo , mes kažkada labai gerai sutariame , buvome vos ne geri serverio draugai , bet laikas keičiasi , šiaip neesu aš ant tavęs pyktas ar šiaip nenoriu tau pakenkti tik pasakysiu , kad kartais susidedi ir prisiriši prie blogų žmonių tai linkiu šitą keisti , o vien dėl Memento Mori laikų ir 68 laimėtų grobimų kartų tai aišku pagarba.

Charles - ankščiau labai nepatikai , atvirai pasakius mes nelabai daug bendraujam , todėl labai didelės nuomonės pyk , nepyk neturėsiu, galiu pasakyti , kad pagal mane esi visiškai ne rimtas žmogus , nesilaikai savo žodžio ir kartais kiek žinau meluoji nemažai , šiaip linkiu tai pakeisti , turi dar ir teigiamų savybių pavyzdžiui esi ištikimas ir sąžiningas žmogus , šiaip nuomone nebloga.

Adrijuč , Gargaliovas , Marco - esi tas žmogus kuris man samp'e yra tikrai geras draugas , ankščiau nepatikai man pirmais momentais , bet laikui bėgant pradėjome vis labiau ir labiau bendrauti priėjome tą ribą kai davei man milijoną už tai , kad sukurčiau gaują aišku tai malonu , bet vertinu tave ne dėl tavo pinigų ar turtų , tu neesi tas žmogus kuris išduoda paslaptys ar bėga pas geresnę gaują , tu esi ištikimas iki galo nesvarbu ar laimim ar pralaimim , šiaip tu esi sąžiningas , drąsus , savotiškas ir puikiai sutariame, kartais mėgsti paprikolinti per daug ir tas mane labiausiai nervina - kad tu visad neateini į grobimus kaip seniau arba prisidirbi , bet šiaip esi tikrai tas ne iš daugelio žmonių kurį gerbsiu ir nepamiršiu nesvarbu kokias pareigas serve turėsiu. Nuomonė - *NESIKEIKIU , NES GI ADMINAS*.

Matt_Sweet - dar vienas žmogus iš Memento Mori laikų , tiesą sakant nelabai tavęs pamenu , bet tokį narį tureti kaip tu buvo labai gerai , tu esi ramaus charakterio , pašaudai , niekada nieko nesiskųsdavai , nuomonės didelės nesusidaręs , nes jau seniai bendravome , bet ji yra nebloga.

Mariokas - nu ką atėjo ir tavo laikas , primeni man nelsono tėvą , nes tu irgi pasakei , kad eini gerti ir negrįžai kiek ten , dvi savaitės? Šiaip ankščiau blogai sutardavome , bet kai pradėjome bendrauti , tai tikrai matosi , kad esi Vilnietis kaip ir aš , eina laisvai susikalbėti ir rasti bendrų temų , šiaip esi tas žmogus kuris įkvėpe mane sukurti dar vieną gaują , esi geras žmogus , sąžiningas , atviras ir labai nuostabus , fainas su tavimi bendrauti tikrai buvo malonu ir prisižvengdavom tikrai nemažai , nuomone gera. Perduok batistai , kad aš jo pasiilgau , o aš perduosiu marco , kad nupirktų bazę pagaliau.

Antonio - nežinau realiai ką rašyti apie tave , keistas žmogus bent jau man esi , labai seniai žaidei tai jau tos nuomonės neprisimenu ir nemanau ar kažką gero parašysiu , esi patikimas ir ištikimas žmogus , bent jau toks buvai mano gaujoje , aišku pašaudydavai irgi neblogai ir irgi buvai pas mane gaujoje iki galo , tai vien dėl to mano nuomone bus nebloga , nes tokių žmonių serve mažai , tai pagarba.

Phillipe - Opa Mindes brolis , ankščiau kažkaip gerai sutardavom , buvom turėję bendrą gaują su Tomelių kai dar buvau su senu vardu , šiaip esi toks neutralus žmogus , esi sąžiningas ir ištikimas Eimos draugas , dar kiek žinau esi Mindes priešas , realiai kalbant nežinau ką tau ir parašyti , nuomonė vien dėl to , kad esi senbuvis ir nebuvom niekada rimtai susipykę tai gera.

Edward_Wasco - pradėjai elgtis kaip koks Adomas , o tai ir pakeitė nuomone mano apie tave , nemaniau , kad tu toks būsi šiaip jį tikrai nebuvo bloga , aplamai buvai tas narys kuris buvo ištikimas , linksmas , pats žinai jeigu nepasielgtum taip kaip vakar tai nuomonė būtų tikrai platesne ir geresnė , o dabar nežinau net kokia ji.

Trefka - ankščiau buvai toks neutralus žaidėjas kurio nepažinojau ir nemaniau , kad kažkada susipažinsiu , bet kai sukūrei gaują , tau reikėjo pavaduotojo tai ir nuo to laiko prasidėjo mūsų bendravimas ir esi pas mane gaujose iki šiol , šiaip esi gana ramus žmogus , nesiveli į bereikšmius konfliktus , geriau jau man pasakai kas blogai , o ne aiškiniesi kaip kiti per gaujos raciją , šiaip nežinau , ką daugiau rašyti , nuomone labai gera.

Gytas - niekada , neesam bendravę taip normaliai , kai kuriais momentais tu man nepatinki savo aktyvumų ar elgesių , bet turbūt supranti , kad nuomonės tai labai ilgos neparašysiu , kartais esi visai paslaugus ir padedantis žmogus , bet aš nelabai noriu tavimi pasitikėti , šiaip nuomone mano apie tave yra tikrai nebloga.

Samuel - Marinos ir mano trečiasis draugas, dar vienas "old school" , susipažinau su tavimi 2013 , o normaliai pradėjome bendrauti apie 2015 , gal nerasdavom bendros kalbos ar dar kažko , bet šiaip tu esi iš tų suktų žmonių , labai suktų , esi linksmas ir kartais juokingas , neesi skundikas kaip žinai kas, žinau apie tavo visas varkes ir t.t , realiai esu pyktas , nes nepriemei į namą kada prašiau tavęs , bet šiaip po viso šito nuomone yra gera.

Qyz - Matos , kad ateini čia tik praleisti laisvą laiką , senai kada žaidei , negaliu nieko gero pasakyti , bet kažkada turėjome visai nebloga gaują.

Canadian - žaidi čia jau ilgą laiką , bet pats mūsų bendravimas prasidėjo tik nesenai , nesupranta kiti ar esi vyras ar moteris , neslepsiu as irgi nesupratau ar ten tu , šiaip pasakysiu , kad esi visai kukli , nedraugiška , savotiška asmenybe , bet mudu kažkaip susibendravom , turi *NESIKEIKIU , NES ADMINAS* brolį , kuris man nelabai patinka , bet nepasakyčiau , kad jis tavo brolis nes jus abu tokie skirtingi , tu žymiai protingesne už jį , daugiau nežinau ką ir pasakyti , esi gera šaulė , pravertei gaujoje , bendravom nemažai laiko , nuomone geeraa.

Katyusha - su tavim kai susipažinom tai daug prikolų ir pykčių buvo. Bet apie juos nemanau , kad kažkam norėtume pasakoti , šiaip jau kaip ir metus esame pažįstami per tuos metus tikrai nemažai apie tave sužinojau , esi linksma , protinga ir miela mergina , realiai turi ir savų minusų , kartais būni per daug vaikiška arba nesupranti mano prikolų , kad ir kokie jie žiaurūs būtų , šiaip nepasakyčiau , kad serveryje esi man labai gera drauge , labiau susirašom karts nuo karto ir pakalbam , paatviraujame visokiomis temomis , šiaip esi geras pašnekovas ir geras žmogus , malonu su tavimi kartais susirašyti , nes mūsų nuomone visada sutampa , nuomonė prie geriausių +-.

Swarcas - Jai ho. Dar vienas klounas iš mano serverio gyvenimo , pamenu kai buvo mūsų 5 ir mus treniravo Tautekas , po viso to treniravimo teko išsiskirti , aš su Rinke nuejome pas Weeda ieškoti geresnes gaujų patirties , o jūs likote pas Tauteką. Po to laiko kaip ir buvom susipykę visi tai neteko daugiau bendrauti , bet paskui bendravome per Rinke ir būdavo tikrai smagu su Rinke ir tavim pakalbėti per skyp'ą. Šiaip man patinki , kad esi toks kaip aš , kartais toxic , bet kai reikia susiemi , neesi toks grobimuose kaip pensininkas , kai Tauteko gaujose nėra žinau , kad tavim galiu pasitikėti 100% , vien dėl senų laikų. Nuomone very gud.

Mitt - dar vienas žmogus iš vilniaus , šiaip esi geras bičas su tavimi tiesą pasakius nelabai daug bendravome palyginus su kitais , bet sutariame neblogai , mano nuomonę tikrai sutartume labiau ir parašyčiau daugiau jeigu bendrautume. Nuomone gera.

Tautis - irgi klounas iš senų laikų. Su tavimi buvo daug visko , 200 pranešimų forume per vakarą , turėjome net vienų laikų viens kito account'us , daug pykčių ir šiaip gerų momentu. Visą "gaujos tėvo" karjera prasidėjo per tave , nes tu buvai tas žmogus kuris prieme mane į pirmą rimtą gaują , paskui palaikeme gana gerus ryšius , gerai sutariame susirašydavome , pasakojome net apie tikro gyvenimo įvykius ir planavome kažkada susitikti , bet dabar pasikeitei tau retai kada pasipasakosi , tapai per daug rimtas , užignorini ir dar visada iš manęs prikolini , aš net nesuprantu kada tu rimtai , o kada ne , dingo tavo - netikiu ir ne. Bet šiaip neskaitant viso to esi tikrai geras mano "SAMP" draugas , geras gaujos vadas , pašaudai labai gerai ir šiaip fainas žmogus kai būni normalus , nuomone labai gera.

Šį pranešimą redagavo Ethan_Cabrera: 17 rugsėjo 2017 - 08:37

• Dany_Redbull, Vicka_Vicka, Edga_Swarcnegeris ir dar 16 kt. tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Marcela_Trovatto

Marcela_Trovatto
  • 425 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio metų pora kartu su Ivan_B.

Reputacija: 582
Nu greiciau parasyk kokia as vaikiska esu

ŠTAI ČIA MES SU ROKU BIŠKELI IŠDYKAVOME 

Lvt8VFk.jpg

6cf497791dc1a6eb006a4b1b08227e2c833.jpg

zq1pAjI.jpg

3HrJhLc.jpg

hy7YFLC.jpg

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai