Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Gytuko Pupuliuko

* * * - - 2 Balsai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 44

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai
Reputacija: 743

*
Populiarus

Aš esu laik auka, tai laik ir gal gausit nuomone

Šį pranešimą redagavo Tautis_Brd: 04 lapkričio 2017 - 12:14

• Qyz_Escobar, Samuel_H, Tautis_Brd ir dar 52 kt. tai mėgsta

Darius_Bond

Darius_Bond
  • 626 Pranešimai
Reputacija: 31

Na laukiu gytai :)

Šį pranešimą redagavo Darius_Bond: 04 lapkričio 2017 - 10:03

<br><p class="bbc_center"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><span style="color:#800080;"><strong>Pasiekimai serveryje</strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Taxi pavaduotojas </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(2 x ) </span></strong></span><span style="color:#4b0082;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';"> </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Gailius_Kauas ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Fūristų direktorius </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(1 x ) </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Charles_Martino ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų pavaduotojas </span><span style="color:#8b4513;">(2 x )</span><span style="color:#2f4f4f;"> </span> <span style="color:#2f4f4f;">[ Ryan_Smoke ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų direktorius </span><span style="color:#8b4513;">( 2 x ) </span><span style="color:#006400;"> </span><span style="color:#2f4f4f;">[ Anna_Demark ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Mechanikų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> ( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>[ Arūnas_Strike ] </em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><strong><em><span style="font-size:10px;"><span style="color:#daa520;">Mechanikų pavaduotojas</span></span> <span style="color:#8b4513;">( 1 x )</span> </em></strong><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> [ Andrey_Bacardi ]</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Taxi direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( Tautis_Brd )</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų pavaduotojas</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x )</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Manuel_Neuer</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Martin_Gutierrez</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"> </p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><span style="color:#800080;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong><em>Gerbiami žaidėjai</em></strong></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><em><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong>Laimis_Grand, Michael_Corleone,<strong>The_Matukas,Tomas_Drag</strong></strong></span></em><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>. Frank_Deleghado.</strong></em></span></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>Tautis_Brd, Edga_Swarcnegeris, Jade_Stewart, Anna_Demark, Claudio_Marchisio, Vitto_Scaleta, Arūnas_Strike. Justas_Nezi</strong></em></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_left"> </p>
<p class="bbc_center"> </p>
<p><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Aš čia jau luošiu nuo 2016-11-02</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Kas +rep ant anketų. tam atsilyginsiu tuo pačiu.</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"> </p>

Lee_Grant

Lee_Grant
  • 624 Pranešimai
Reputacija: 715

Na laukius gytai :)

nelauk dariukai, eik geriau filma ziuret

• Zlatan_Ibrahimovic ir Diego_Rossi tai mėgsta

Jade_Stewart

Jade_Stewart
  • 349 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT metų serverio administratorė.
    Metų serverio žavioji.

Reputacija: 533

Man pirmai, ačiū :)))

• Gytas_Gytas tai mėgsta

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai

Man pirmai, ačiū :)))

Aš irgi taip sakiau :))

• Jade_Stewart tai mėgsta

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059
Ooo gytukai,man be eilės

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai

Ooo gytukai,man be eilės

o jezz xddd visiem čia be eilės

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 metų SA-MP.LT Serverio Direktorė.
    Išlaikyti 6 mėnesiai Advokatų Direktorės pareigos ( Serverio rekordas )

Reputacija: 520

Man pirmai, pats žinai kodėl :))) 

Pasiekimai
Spoiler

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai

Edga_Swarcnigger  - sw lopas, nu tu durns esi. Nu o jei normaliai mldc čiūvas, dažnai pakalbam, realiai pažystu tave neilgai, nuo tada kai abu crystaluose buvom turbūt? Man patikti tavo muzikos skonis, kai prašydavai paleist kokių dainų per /fm, bšk užknisdavai kai stumdavai kai adminai buvom xdd nors realiai rimtai nieko doro nedariau :D ką čia tau dar pasakiu, nežinau net nu krc mldc esi galim pakalbėt ir rimtai ir paprikolint kartais. Nu dar team speake smagu pakalbėt su jum tik ne per grobimus xdddd kai visi rėkauja vienas per kita. Tai va tau užteks. Nuomonė - prie geresnių (viena geriausių maybe yes maybe no I don't know)

Darius_Bond - Realiai nelabai ir žinau taves, atrodai toks neutralus ciuvas niekur nesikiši, atsimenu tik viena dalyką kaip tave apmokiau gc kai tik 30 k xp pasiekei. Nuomonė - neutrali.

Ivanas_Bogdanovičius- Zdrw duxas, ką tu. Galit gal jūs vieną kart su Dovile nesipykt.... Rimtai atrodo normalus esat ir pastoviai tai dėl sampo tai dar dėl ko susipykstat. Šiaip jaučiu su tavim iš sampo daugiausiai kalbam ir ilgiausiai, apie viską, gyvenimą ir labai rimtom temom ir paprikolu, kartais suabejoju ar tavim galima pasitikėt kai kam nors pripisi protą arba išduodi ką nors. Šiaip mldc žmogus esi, kartais užeina tik kažkokie debiliški priepoliai kai pradedi žiauriai nusišnekėt, ir kalbi neaiškiom temom. Atrodo kartais kad ką nors ir pasidaryt sau gali, kai supyksti net baisu pasidaro :D Bet viską apibendrint tai geras žmogus esi. Nuomonė - viena geriausiu

Anna_Demark - nu ką labas ;D hmmm net nesugalvoju dabar ką tau parašyt. Šiaip faina esi, tokia tyli atrodai. Užknisi kai fb atrašai po puses dienos xddd matyt dar neišsiaiškinau kaip tave daugiau prakalbint :D nu bet bent atrašai vis pasiekimas ;D bšk tau ten girts gal prisvaigau atrodo, bet normaliai ten parašiau kiek atsimenu :D šiaip kartais norėtus su tavim taip daugiau pakalbėt ką nors, bet niekaip nepaeina ;D tikiuos ne baisiai užknisu kai užspaminu /sw belekiek tik atėjęs servan :D Kažkaip su tavo sese labai gerai sutariu, dažnai su ja pakalbam, tai būtų fainiai kad ir su tavim taip būtų ;D nežinau ką čia dar pasakyt fb gal dar ką nors jei nori galiu pridurt ;D Nuomonė - viena geriausių (geriausia)

Tautele - tu asilas. sakei daug parašyt tai db specialiai mažai parašysiu. Šiaip gerai gal sutariam kartais, dažnai labai greit užsidegi :D bšk užknisi su savo ironija tokia gal kartais xddd šiaip protingas žmogus esi, senelis xddddd Kartais nesupranti mano lievu prikolu ir pradedi visokias pievas rašyt :DD ok tau užteks. Nuomonė - viena geresnių

Joris_Rib  - realiai nežinau kas tu per vienas tai nieko negaliu pasakyt. Nuomonės nėra.

Michael_Corleone. -  Nežinau net ką pasakyt apie tave, nesam daug bendrave bet man toks kažkoks keistas žmogus atrodai. Nuomonė - neutral.

Narko_Bara - nu nežinau toks konfliktinis ciuvas atrodai, nors kai gaujoj buvai tai toks ramus ir nieko nesakydavai beveik. Nežinau ką pasakyt nelabai bendravom nuomonė neutrali.

Connor_Malmo - Tu žiauriai patiklus esi, iš taves pastoviai pizdavojasi nes tu viskuo tiki, darais sau labai blogą reputaciją kišdamasis į ginčus, kurie yra bereikšmiai. O iš taves visi pizdavojasi nes tai yra labai paprasta ir tu pastoviai pasimauni ant kabliuko. Nežinau gal tu sergi ar kokia trauma yra buve, nu bet pasistenk susiimt vieną kartą. Nuomonė - tikrai nekokia.

Vale bbzn koks ten - gana keistis nicka į tokius durnus XDDD viskuo nepatenkintas esi. blem prisimenu kai skundeis kad menulis netaip šviečia kaip turėtų xdddddd ir dar fotkes siuntei kaip yra ir kaip turi būt :DDDDDDD nu bet apibendrinus gerai sutariam ir gal normalus visai esi :D nuomonė - gera

Grantas - nu kam tu tiek cheatini, a nesmagiau lošt normaliai :D realiai nežinau kai pakalbi ką nors su tavim visai normalus atrodai ir va kredu padalini tai va už tai atleidžiama :D šiaip neturiu ką daug pasakyt tai nuomonė - 50/50

Zynga - Nežinau apie tave mano nuomonė yra tokia nelabai gera, dar nuo tų laikų kai naktim pastoviai ateidavai cheatint, bet ir dabar nekažką pasidarius, šiaip įdomiai būdavo su tavim kartais arenoj pasišaudyt. Tu toks kažkoks labai greit užsidegi ir pradedi daryt nesamones susinervines kaip buvo kai negavai gc drk. Nuomonė - nėra gera

Gargalis - įdomus žmogus esi, nelabai esam jaučiu ką kalbėję tik geriausiai atsimenu kai iš manes tą lievą verslą bs nupirkai už žiauriai brangiai :DDD daugiau jaučiu neturiu ką pasakyt. Nuomonė - neutral

Adomėlis - įdomus žmogus esi, man atrd visad gerai sutardavom :DD realiai seniau galvojau kad tu mažas vaix esi gal kokių 12 metu :DD paskui sužinojau kad ne tai nustebinai xddd tai va nežinau ką apie tave pasakyt, mėgsti pasigirt man atrodo :D Nuomonė - gera

Korišas - sori kad užbaninau xddd dar abu acc nu rimtai sori bet pats kaltas xdd šiaip įdomus ciuvas esi bet jokių įvykių su tavim neatsimenu tai nesugalvoju ką parašyt. Nuomonė - nebloga.

BULKAAAAAAAAAA - Ką tu. žiūriu tu nemėgsti miegot, arba miegi tik dieną, nes naktį yra svarbesnių dalykų tokių kaip mapinimas ane? šiaip faina esi tokia tik labai gal vaikiška dar kartais xdd kartais pašneki tai net baisu pasidaro. galvojau gal ką daug prirašysiu bet nebesugalvoju nieko doro. Ai va jaučiu užknisu kai nakti kokia pieva parašau xdddd aišku kad užknisu xdd tai va nuomonė - viena geriausiu.

JADEEEEEEE - Pagaliau atėjo ir tavo eilė. Kaip tu sakei jog manes seniau nemėgai tai realiai galiu irgi tą patį pasakyt xdd bet tą nuomonę buvo sudarę kiti. Tai va kai tapau dpk pradėjom daugiau bendraut ir supratau kad tu mldc esi. Dabar jau tikrai žinau kad tavim galima pasitikėt ir nieko niekam tikrai neišduosi, su tavim galima pasikalbėt labai giliom temom net kartais :DD Jaučiu niekas kitas nežino dar tiek kiek tu apie mane ir pati žinai :DD tai va esi faina, draugiška, visada visur padedi. Biške ten išdūrėm tave su taučiu nu bet tikiuos nesupykai xdd Tai va nesugalvoju nieko daugiau tai tiek. Nuomonė - viena geriausiuuuu.

Ponas dede - įdomus žmogus esi, toks vaikiškas atrodai. Bet kažkada buvai labai ištikimas gaujinis :DD tai va nežinau ką apie tave pasakyt. Nuomonė - normali

Danislovas - verslininkas mat servo xddd su tavim biške nuotykių buvo, pvz kai dar buvau naujokas su tuo Mik_Ail xddd kai rašė pastoviai į admin visokias pievas tau ir paprašė jį užbanint xddd nu ir tu aišku užbaninai xdd Atsimenu kai adminu buvai mėgdavai stalkint žmones iš lempos xddd ir dažniausiai tylėdavai ir tiesiog žiedavai ką veikia xdddd tai va gerai lyg sutariam pakalbam prie progos apie ką nors, paprikolinam. Nuomonė - viena geresnių 

Daugiau labai pavargau rašyt tai pratęsiu rytoj.

Pratęsiu rytoj xdddddd

Dovile bumbum - ilgai laukei nu bet va sulaukei. Tai va prikolna panike esi xdd belekokia pošla, atrodai kai vaix realiai xddd (SORRI) tai va nesipykit su tuo roku tiek daug o labiausiai tai nesipykit dėl sampo nes dėl sampo pyktis porai yra nonsence dalykas... kas pykstasi dėl žaidimo? :DD ką čia dar apie tave pasakyt, ai galiu pasakyt kad tavim galima pasitikėt visados, jei kokią paslaptį pasakysi tai tik tu ją ir žinosi, ne taip kaip dauguma čia. Realiai tik dviem žmonėm kol kas galiu pasitikėt čia :DD Tai tavim ir Amanda. Mėgsti parodyt ožius dažnai xddd neveltui zodiakas avinas, labai puikia abu su Roku atspindit savo ženklą xddd Tai va nesugalvoju ką dar apie tave pasakyt. Nuomonė - viena geriausiuuuu

Baltašiknis - realiai keistas padaras esi xddd pastoviai savo snape giries kad profkei mokais nors man atrodo nėr ten ko girtis xdd dažnai nesupranti prikolu kaip pastebėjau, kai admino negavai man atrodo užsirovęs bšk ant manes buvai :DDD jei net ppk dėl tokio nonsence dalyko rašei :DD ai dar pavydus esi, atsimenu kai su Ema bšk apipisinėjom tave xdddddd daugiau neturiu ką pasakyt. Nuomonė - neutral

Liza - hmmmm, realiai neįsivaizduoju ką apie tave parašyt :DD nelabai esam bendravę bet šiaip gal tokia įdomi atrodai ir paprasta :DD nuomonė - prie geresnių

Edward_Wasco - neturiu ką apie tave pasakyt, nuomonė - neutrali

Qyzas - su tavim šiek tiek esam bendravę, atsimenu seniau naktim vagystes imdavom neesmė kad du serve tik būdavom :DD nu dar kartais superis prisijungdavo :DDD šiaip esi gal toks neutralus žmogus niekur per daug nesikiši ramiai serve būni, seniau gal bšk kitaip buvo dabar tai tikrai labai normalus :DD tai va tiek nuomonė - prie geresnių

Mariuse Auu - prikolnas čiuvelis esi, kaip sakei mėgsti šokti ir dainoti :DDDD tą tavo posakį ilgai prisiminsiu :DDD dažnai galima su tavim ir ką nors rimtai apie gyvenimą pasikalbėt, kartais mėgsti bšk apipisinėt :DD bet šiaip maladec esi. Nuomonė - prie geresnių

Trevoras - nelabai esam man atrodo su tavim bendravę, toks tylus atrodai gal ir neutralus. Tai ir nuomonė - neutrali

Costellas - vergas galėsi dabar sau vergaut :DDDnežinau ką daugiau pasakyt xddddddddd nuomonė - neutral

Zipsteriiiiiiiiiiiiiis - Ką tuuuuu, žiauriai gerai mapini man patikti, toks įdomus žmogelis esi, toks labai išskirtinis atrodai ir baisiai protingas, su tavim pastoviai keliais arba kvailais arba protingais žodžiais persimetam susitikę serve, tai va mldc esi taip ir toliau. Nuomonė geraaaaaaaaaaaa

Lukas_Nice - Neturiu ką apie tave pasakyt atsimenu tik kad pavas buvai pas mane taxi kažkada, daugiau nieko. Nuomonė - neutrali

Vika - faina šunį turi, vienas iš mano snapo streaku xdd nežinau realiai apie tave ką parašyt nelabai turiu nuomonikes. Nuomonė neutral?

Vestaaaaaaa - swwwwwww, realiai senai bekalbėjom ką nors kas čia per prikolai ką? maladec mergica esi xdd kaip ir Dovilė pošla ir dabar kažkaip nieko negaliu sugalvot apie tave, ai užknisi kai ateini į ts ir nei žodžio nepasakai.......... Nuomonė - goood

The_Kurmis - Tu tai pastoviai prikolu nesupranti :DDD pastoviai reiškies tam sampe visokiais debiliškais išsireiškimais nu ždž durns esi xdddddd Nuomonė - neutral

Lukas_Nike - tu tai tylus toks žmogus manau esi, kiek pastebiu niekur nieko nesireiški ramus būni, nelabai esam ką kalbėję tai nelabai turiu ką pasakyt. Nuomonė - neutrali

Antonio_Moretti - neturiu ką pasakyt apie tave. Nuomonė - neutrali

Pablijus - tu toks žmogus be nuomonės :DD kas ką sakys su visais sutinki, pastoviai rašai kad varysi į ilgižius ar žibulius bet nei kart nemačiau taves čia :DDD melagis esi bet toks žmogus kaimietis ir paprastas xddd nuomonė - nebloga

Aruniokas - nu nesi tu robotas kaip visi sako :DD normalus žmogus esi, žiauriai geras darbuotojas :DD atsakingas, protingas, nesiveli į jokius konfliktus visada lieki neutralus, nu žodžiu liuks :DD nuomonė - puiki

Samtis - aimeris ble :DD realiai nežinau ką apie tave pasakyt lyg ir gerai sutardavom bet nelabai esam ką bendravę tai nzn. Nuomonė - nebloga

Frankas -  nežinau ar nemaišau bet man atrodo čia tu tas kur pripises kredus dalindavo varguoliam :DD normalus esi nelabai esam bendravę. Nuomonė - nebloga

Simukas - įdomus žmogus esi, sampe tai biški vierchauji prieš vaikus :DD realiai tai visai mldc turi savo nuomonė, mėgsti kartais pasireikšt, ypač kai šauliuose sėdim ir prieš Kveselyte xddd kiek mačiau shl pastoviai tenisa loši tai gal kada sumesim kokia partija :DD tai va tiek pasakysiu. Nuomonė - prie geresnių.

Rokas_Rokis - nežinau nepažystu

Niom_Ugne - gaila kad beveik visą laiką afk prasėdi :DD įdomi mergina esi, nelabai ką bendraujam dažniausiai tik /sw kai ateini servan ir tiek arba kai susitinkam kur sampe keliais žodžiais persimetam ir tiek. Bet įdomi tokia esi, nuomonė - gera

Šį pranešimą redagavo Gytas_Gytas: 10 lapkričio 2017 - 09:18

• Edga_Swarcnegeris, Damian_Morris, Marina_Grigoreva ir dar 9 kt. tai mėgsta

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 metų SA-MP.LT Serverio Direktorė.
    Išlaikyti 6 mėnesiai Advokatų Direktorės pareigos ( Serverio rekordas )

Reputacija: 520

BULKAAAAAAAAAA - Ką tu. žiūriu tu nemėgsti miegot, arba miegi tik dieną, nes naktį yra svarbesnių dalykų tokių kaip mapinimas ane? šiaip faina esi tokia tik labai gal vaikiška dar kartais xdd kartais pašneki tai net baisu pasidaro. galvojau gal ką daug prirašysiu bet nebesugalvoju nieko doro. Ai va jaučiu užknisu kai nakti kokia pieva parašau xdddd aišku kad užknisu xdd tai va nuomonė - viena geriausiu.

Tai jo, naktį geriau mapint, dankeee už nuomonęę ir #VoteForAnna

Pasiekimai
Spoiler

Artur_Sanchez

Artur_Sanchez
  • 1.190 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio verslininkas

Reputacija: 658

Rašai man :D 

Henry_Bryan

Henry_Bryan
  • 27 Pranešimai
Reputacija: 6

ja Josh

Simon_Bresten.

Simon_Bresten.
  • 360 Pranešimai
Reputacija: 237

Laukiu.

Samuel_H

Samuel_H
  • 2.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio verslininkas 2016m.

Reputacija: 1.059
Aš ne stalkinu,o prižiūriu tvarką
  • Gytas_Gytas tai mėgsta

Dom_Harrison

Dom_Harrison
  • 1.097 Pranešimai
Reputacija: 465
Vargšas gotas negavo nuomonės. :(

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai
Ryt surašysiu kažkiek ntr kaip dabar

Qyz_Escobar

Qyz_Escobar
  • 1.993 Pranešimai
Reputacija: 757

nunu a ilgai teks man laukt dar?:D

Qyz'Escobar 

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai
Sori chebra labai laiko trūkumas xD

Marcela_Trovatto

Marcela_Trovatto
  • 425 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio metų pora kartu su Ivan_B.

Reputacija: 582

jau blyn uzknisai, grc rasyk

• Gytas_Gytas ir Ivan_B tai mėgsta

ŠTAI ČIA MES SU ROKU BIŠKELI IŠDYKAVOME 

Lvt8VFk.jpg

6cf497791dc1a6eb006a4b1b08227e2c833.jpg

zq1pAjI.jpg

3HrJhLc.jpg

hy7YFLC.jpg

Artur_Sanchez

Artur_Sanchez
  • 1.190 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio verslininkas

Reputacija: 658

jo kiek galima arba nujimam rep visus :) 

• Tautis_Brd tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete