Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Arūno_Strike

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 42

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio pavyzdingiausias.
    2018 Metų serverio "Neutralusis"
    2018 Metų serverio "Pavyzdingiausias"

Reputacija: 858

*
Populiarus

Galvojau 3 metus, rašyti tas nuomones ar ne...... Bet ėmiau ir sugalvojau, kad parašysiu. Žinoma, nesu daug bendraujantis žmogus, bet ką pažystu, tą ir parašysiu. Ilgų nesitikėkit, nes tokių manau nebus.

Pirmąsias 10 o gal ir 15 parašysiu vakare tarp 18:00 - 20:00 

Jade - Kai atėjai į serverį maniau, kad su tavimi išvis linksiu nebendravęs, bet taip nebuvo. Kad ir nedaug, bet šiokią tokią kalbą užmezgam, bet neilgam. Kiek pastebėjau esi faina panelė, kas yra labai gerai. Puikias pareigas serveryje pasiekei - Admin'ės paskui Vyr.Admin'ės. Tiesiog šaunu tave matyti tokiose pareigose. Nebūk pikta ir viskas bus čiki. Žinoma, to piktumo neįmanoma nuslėpti, nes yra tokių durnių, kurie sugadins tą nuotaiką, bet nekreipk tu į juos dėmesio. Nuomonė nėra didžiausi, bet tikiuosi laikui bėgant daugiau susibendrausim ir bus ji ilgesnė už šitą. Sėkmės tau.

Anna - Jadės sese ar ne? Žinok nežinau :D . Su tavimi nesu tiek daug bendravęs, bet kažkaip pasikalbėdavom ir pasijuokdavom iš mano žodžiu admin'ų chat'uose. Buvai pasiekus geras pareigas tokias kaip - Admin'ės ir Pirmininkės. Džiugu tave buvo matyti tokiose pareigose ir dabar labai liūdna, tave matyti be pareigų. ​ Esi faina panelė, kaip ir Jadė ir tai niekas nepaneigs. Žodžiu, imkis vėl pareigas į savo rankas tiek Pirmininkės, tiek Admin'ės ir bus viskas puiku. Kad ir labai trumpa ta nuomonė mano, bet manau laikui bėgant bus ilgesnė ji. Sėkmės tau.

Tatyana - Rimta pana esi, kiek pastebėjau. Vis kažkuom nepatenkinta, kažin kodėl? Bus tu bernų nesijaudink.... Kalbant iš rimto, nesu daug bendravęs su tavimi. Nu buvo vienas kartas, kai į TS atėjau ir kažką ten persimetėm keliais žodeliais ir viskas. Bet to neužteko man, reikės ateityje daugiau su tavimi pabendrauti. Be to, mažiau keikis, nes tau netinka šitas dalykas. Sėkmės tau.

Caitlyn - Panelė su kuria kiekvieną kartą sveikinuosi atėjęs į serverį. Buvau čia nesenai atėjęs į TS ( tiksliau Whitemen'as privertė ) ir galiu pasakyti gražus balsas tavo. Grįžk į serverį ir imkis Direktorės pareigas ir šį kartą ne 6 mėnesius išlaikyk, bet 10 o gal ir daugiau mėnesių. Buvai puiki Direktorė, pasiekimai irgi stebinantys pas tave. Žodžiu, ateis laikas ir bus ilgesnė nuomonė apie tave. Sėkmės tau.

Narko - Iš kur toks nick'as? Narkomanas esi ar kas toks? Juokauju žmogau neįsižeisk taip stipriai. Nesu bendravęs su tavimi, kad tau ilgą nuomonę parašyčiau, bet galiu pasakyti, kad labai mėgsti veltis į konfliktus. Mažiau taip daryk ir bus viskas puiku, nebūsi toks atsilikęs. Neapsimoka veltis į tokius šūdus, būk toks koks dabar esi sunormalėjęs.

The_W - Ponas Whitemen'as nori nuomonės ane? Baltas žmogus ir viskas. Ne, jei rimtai, tai esi normalus žmogutis. Bendraujam, gan dažnai ir šnekam visokius šūdus paskui juokiamės iš to. Suteikiau tau DPK pareigas ir jas atlieki puikiai, tik nesumastyk mesti jų, nes bus blogai :D TS nebūnu dažnai, realiai kalbant išvis nebūnu jame, tai pasijuokti nėra iš ko. Esi rimtas mergišius ir būk toks. Tik svetimų panų nenukabink, nes dar žiūrėk į kokias muštynės dėl kokios nors panelės įsivelsi. Nebūk toks piktas, kai kažkas tau pasako kažką o tiesiog ignoruok jį ir nereiks nervų leisti. Aš net neįsivaizduoju kas būtų, jei rimtai susipyktume dėl kokios nors kvailystės.... Įdomu būtų sužinoti, kaip viskas vyktų..... Ilga nuomonė net nežinau ar išėjo, bet manau tau užteks ir tokios.

John - Tu turbūt esi Domas_Janus ane? Prisimenu tai, kad man apmokymus vedei apie GC darbą. Už tai esu tau labai dėkingas, nes ne visi taip pasielgtų su naujoku esančiu darbe, kurio išvis net nežino ką reikia daryti. Serve nebesirodai ir nežinau kodėl. Prajuokini kartais manę su savo tais žodžiais apie Arminą, bet kam taip stumti aš nesuprantu. Nieko iš to nepasieksi, bet žiūriu vis vien varai savo. Baigi tu jį iš proto išvaryti :D . Taigi, apie tave tiek.

Demetrio - Žmogus kuris man ankščiau labai nepatikdavo už savo durnus daromus dalykus. Visuomet eidavai už savo tuos draugelius, kurie tave pajuokos objektu laikydavo, bet tau būdavo vienodai. Buvai baustas už aim'ą, bet kam tau jo reikia ką? Vis vien yra skirtumas kur grynas šaudymas o kur su programa. Žodžiu kalbant buvai pirmais daužtas kažkoks. Bet dabar aš taip nepasakyčiau, nesi toks kaip ankščiau ir tai yra labai gerai, kad keitiesi į normalią pusę. Tapai Direktoriumi S.W.A.T'ų ir būk juo kiek gali daugiau. Išlik toks, koks dabar esi ir būsi visų mėgstamas.

Tylor - Nesu su tavimi daug bendravęs, bet kiek matydavau iš savo pusės, tai nesi toks durnas, kad kištumeisi į kokius nors konfliktus ar šiaip į kokias kitas kalbas.  Eidavom retkarčiais pasišaudyti į 1x1 areną aišku gaudavau sausai ir galiu pagirdi tavo šaudymą. Buvai turbūt baustas už aim'ą o gal ne, nežinau. Bet c'mon, kam tau to aim'o a? Ir be jo manau mokėtum šaudyti gerai, kaip ir dabar šaudai. Žodžiu apie tave tiek, nes bendravimo trūksta, kad daugiau ką parašyčiau apie tave.

Andrey - Randam mes tą bendrą kalbą, bet kartais ji nukrypsta į kitokias linkmes. Bendravimas turbūt 100% su tavimi einasi, nes visuomet randi ko paklausti, o aš kaip visada neturiu ką atsakyti ir taip durnai būna. Kartais nusišneki bešnekėdamas, bet ir ne ką daugiau atsilieku aš. Žinoma, kiekvienas žmogus turi teisę bent vieną kartą nusišnekėti. Pakalbam mes apie viską ir išsiaiškinam kur teisybė o kur ne. Žinoma, tos teisybės šiam serve būna 0 Laikyk Medikų pareigas ir bus viskas ok. Atsisakysi jų - nebegausi išvis jokių. Gerai, juokas juokais, bet pajuokauti galima su tavimi. Šiam kartui tiek iš manęs.

Claudio - Pasikeitei nick'ą ir aš nebeatskiriu kuris Kelas o kuris Miguel'is. Šūdinai gaunas kažkaip. Bendravimas tik pagerėjo ne per seniausiai, bet ir tiek užtenka manau, nes ką ten daugiau įmanoma paveikti. Neturiu aš tos nuomonės apie tave didelios, bet manau ji bus ilgesnė laikui bėgant.

Tony - Grįždamas į serverį buvai pirmasis Moderatorius, kuris man padėjo apsiprasti ir kaip užvesti motorolerį. Paskui ant rytojaus žiūriu, jau Admin'o pareigas eini. Geras šaulys esi, visados KOTH laimėdavai kiek matydavau, neduodavai kitiems pasireikšti, bet nesvarbu. Paskui laikui bėgant pradėjai mažinti laiką serveryje ir teko atsisakyti Admin'o pareigų. Nors kam tau jos ir reikalingos, pats kaip Admin'as esi ir to užtenka. Žodžiu apie tave nebeturiu ką parašyti. Sėkmės tau ir lik toks koks esi.

Lee - Grantas kuris mėgsta skraidyti. Šaunu, kad mėgsti, tai daryti ir manę išmokyk kaip reikia tai daryti, nes atrodo visai įdomu. Prieš gaudamas ban'ą buvai Advokatų Pavaduotojas pas Matuką, jei neklystu ir aš iš tavęs gavau pakvietimą į darbą. bet žinoma neilgam... Nes Matukas manęs nepriėmė į kolektyvą be anketos, tad teko ją pildyti. Dabar žiauriai pasikeitęs nebetoks, koks ir ankščiau buvai. Būk toks, koks dabar esi ir visi bus laimingi. Laikyk Direktoriaus postą ir būk vienas geriausiu, nes tau tas tiktų.  

Antonio - Turbūt daugiausiai esi nick'ų pakeitęs iš visų kitų žaidėjų. Pirmais mes sutardavom gan neblogai, tiesą sakant ir dabar gerai sutariam, tik to laiko nėra daug pabendrauti. Prisimenu turėjai daug xp ir aš buvau tavo gaujoje, kai klausiai apie Kadencijas. Nes tą dieną tau reikėjo kreditų, o niekur kitur nebūtum gavęs, tai tau teko visas 4 ar 3 Kadencijas padaryti iš savo turimų xp kiekio, bet tau buvo žiauriai gaila, nes norėjai jas kaupti ir kaupti. Dabar esi žiauriai pasikeitęs ir bendrauti turbūt sunkiau nei pirmais :D Daugiau nebeturiu ką ir parašyti, tad manau ir tiek užteks.​

Zechariah - Atsimenu, kad esame apsipykę dėl menkų dalykų ir nežinau kam taip pykti. Bet, kam taip nebūna ane? Žodžiu, vieną kartą būdamas GC Direktorius su Walter nick'u gavai ban'ą už aim'ą ar už ką ten aš nežinau. Tavo siekis buvo GC Direktorių išlaikyti bent 6 mėnesius, bet tau tai nepavyko. Šiaip gaila, kad taip pasielgiai, bet ką jau padarysi, prigavo tai prigavo. Aš tavim tikėjau, kad tikrai tiek daug žadi pareigas išlaikyti, bet veltui. Žodžiu, apie tave tiek, nes daugiau pabendrauti reikia o aš manau, kad esi toks gan daug bendraujantis žmogus.

Važiuojam toliau

Dkr - Kažkada buvome vienoje gaujoje labai senai, tik nepamenu kurioje ir pas ką. Nesu su tavimi bendravęs tiek, kiek su kitais, tad ir nuomonės neturiu.

Aniello - Bendravimas mūsų pradėjo eiti į priekį kai, gavai Admin'o pareigas. Žinoma tas bendravimas toks ir tebuvo menkas. Nebūdavai serveryje nes iki naktų dirbi, tad ir tuos nuomonės neturiu.

Pablo - Geras žmogus esi Kileri, tik mažink savo gėrimą. Nes būna taip, kad ateini prigėręs į TS ir tavęs neįmanomą suprasti ką kalbi. Bendravimas nėra mūsų 100% bet užtenka tiek, kiek dabar bendraujam. Esame ir 1x1 arenoje ne kartą pasišaudę ir galiu pasakyti tavo šaudymas ne ką geresnis už mano. Kai aš tame TS nesilankau, tai ir nežinau ką ir bepridurti tau reikia. Su laiku manau, bus ilgesnė nuomonė apie tave, bet šiam kartui tiek galiu parašyti. 

Liam - LS laikais buvai Pilotų Direktorius su Mantas_Poparalis nick'u ( jei klystu pataisyk ). Nesame bendravę, nors aš neprisimenu, gal LS laikais ir buvome kalbėję o gal ir ne. Žodžiu, grįžk iš ban'o ir bus tas bendravimas ir žinoma ilgesnė nuomonė.

The_M - Kažkada, kai buvai Advokatų Direktorius su visa komanda ( na beveik visa ) kalbėdavom TS. Žinoma, kai ta komanda sudarė vos 3-4 žmonės, tai ką čia ir besakyti..... Sukdamas treniruotę pasikvietei į TS visus Advokatus, kurie buvo serveryje. Tame TS kalbėjom ir juokiamės iš visokių nesąmonių. Esi man sakęs, kad mano balsas panašus į Viliaus, kodėl daugelis jūsų taip mano aš nežinau. Nejaugi toks panašumas didelis yra? Žodžiu kalbant, bus ilgesnė nuomonė nei ši kitą kartą, kai pabendrausim daugiau.

Edward - Baik pyktis su Tatyana, nes negražiai atrodo jūsų pykčiai žiūrint iš šono. Turbūt esi pirmas žmogus, kuris yra išgirdęs mano balsą per TS. Žinoma aš tame TS kaip ir nebūnu išvis. Retkarčiais užeinu pasižiūriu kas gero ir išeinu iš jo. Bendravimas tikrai neblogas yra ir manau liks jis iki pat galo. Ir tu man rodos esi sakęs per TS, kad mano balsas į Viliaus panašus..... Žodžiu, bus nuomonė ilgesnė, kai daugiau bendrausim. 

Augustė - Mūsų tas bendravimas buvo tik su /sw komandomis serve. Kažkada, kai ten vyko event'as vienas, tik nežinau koks jis, buvom sulindę į TS ir ten daug ką šnekėjot ir žinoma Marco nusišnekėdavo pastoviai. Žinoma, nuotaika man tą dieną buvo pakelta, nes manę Marco vadindavo Artūru..... Smagūs laikai buvo, kai tiek daug visko įvyko. Dabar tavęs serve tikrai nematau, bet retkarčiais bandai grįžti į jį. Tad, kai sugrįši į jį, bendravimas turbūt bus didesnis ir nuomonė bus ilgesnė.  

Diego - Kažkada jūs su Zynga būdavot geriausi draugai ar kaip ten jus vadinti reikėdavo. Bet, po laiko kažkas pasikeitė tarp jūsų, pradėdavot pyktis pastoviai ir nežinau kodėl. Asmeniškai aš su tavimi nesu bendravęs tiek daug, kad pasakyčiau ilgą nuomonę. Gal ji bus kažkada ilga, kai pasikeisi savo charakterį ir nustosi daryti tai, ką darai dabar.

Sveiki - Kaip laikaisi ir kaip laikosi tavo account'as Batmanai? Su tavimi esame daug apie ką šnekėję ir turbūt bus dar tų kalbų iš mūsų. Turbūt dar atsimeni tą pamokslavimą man per TS? Vieną dieną manę pasikvietei ateiti, kad tavęs paklausyčiau ką man žadi pasakyti ir man tavo šnekos buvo labai įdomios. Ne visi tokie iškalbingi, kaip tu. Šneki ir šneki pastoviai žinoma, tai nėra blogai. Tavo tas bendravimas buvo geras iki šiol, po to jis ėmė keistis ir taip vyksta iki pat dabar. Gal kažkada užeisiu į tą TS ir ten dar pašnekėsim apie mano mute's tau suteiktas. Nes to dalyko aš tikrai neužmiršiu. Šiam kartui tiek, gal ir trumpoka ta nuomonė, bet ji bus ilgesnė, kai daugiau bendrausim.

Donatas - Su tavim esu bendravęs vieną kartą ir tai per TS. Nes tą dieną, kai man pamokslavo Batmanas ir tu ten buvai. Daug juokeisi iš to Batmano kalbų. Žinoma, viskas buvo juoko forma niekas už tai nepyko ir nepyks. Serve nebesirodai ir to bendravimo kaip ir nėra o gal ir nebus.

Valia - Kad ir nedaug esame bendravę, bet yra tokių prisiminimų apie tave. Buvai geras Admin'as ir griežtas Pirmininkas. Galėdavai ir nebūti toks jau griežtas, aišku tos drausmės trūkdavo, tai tu imdavaisi iniciatyvos. Kai turėdavai pareigas, kažkaip daugiau kalbėdavom apie jas nei apie kažką kitą. Žinoma, vienas kitas sakinys būdavo nesusijęs apie jokias pareigas, bet tik vienas kitas. Paskui metes pareigas pasidarei nebeaktyvus ir tas bendravimas žymiai suprastėjo mūsų. Pasikeitei labai ir tapai toks keistas. Žodžiu kalbant, bus ilgesnė nuomonė, kai grįši į tą serverį. Šiam kartui galiu parašyti tik tiek.

Zynga - Vienas geriausių žmonių su kuriuo gali pasitarti apie viską ir pakalbėti apie viską. Tavim, kaip ir Whitemen'u pasitikiu labiausiai. Nes kiti savaip yra įdomus ir to mano pasitikėjimo jiems trūksta. Būdamas dar Admin'u puikiai tvarkeisi pareigose, bet laikui bėgant jas tau atėmė. Bet iš kitos pusės žiūrint, dar turi mano suteiktas DPK pareigas, kurių turbūt neatsisakysi. Daug prisiminimų yra likę iš gaujų, kai dar būdavau joje ir galiu pasakyti nenusivildavau būdamas ten. Žinoma, būdavo tokių dienų, kai visus keikdavai už tai, kad ne ten einam arba ne ten reikia eiti gaujos grobimu metu. Būna tokių dienų, kai reikia ant kažko išsirieti, tai vat atrasdavai ant ko. Ant tavęs niekuomet nebuvau supykęs arba šiaip kažką kitą daręs, nes nėra dėl ko pyktis mano manymu. Šiam kartui tiek galiu parašyti.

Richy - Tavęs tikrai neprisimenu, kad būčiau su tavim bendravęs kažkada, bet iš šių laikų tai vis nepasikeitei. Gavai ban'ą ir dabar turbūt džiaugiesi...... Pildai visokias anketas į Direktoriaus postus, kur neslėpsiu bandydavau tave įkišti į pareigas, bet prisiminus senus tavo laikus, ką darydavai prieš tai..... Žodžiu, jei kada nustosi čytinti, gal susibendrausim taip, kaip reikia. Dabar tiek galiu tau parašyti.

Andrius - Policijos darbui esi atsidavęs ir viskas. Nesu tokio žmogaus dar matęs, kuris visą laiką būtų toks Teisėsaugos mylėtojas. Pagarba už tai, nes tokių žmonių reta. Labai senai esame bendravę, dar kai buvai Fūristų Direktorius ir darei treniruotę. Būdavo ką ir pakalbėti ir iš ko pasijuokti. Buvai labai geras serverio Medio's atstovas, nenuleisk rankų tą ką dabar dar vis darai. Tavo darbe būdavo 3 žmonės ir visi prasidėdavo iš A raidės, tas man buvo laibai keista.... Dabar tavęs beveik serve buvo nematyti ir nebuvo, kaip pabendrauti daugiau. Paskui laikui bėgant visai dingai ir nebesirodai iki pat dabar. Žinoma forume retkarčiais užeini ir to užtenka tau. Tiek tau galiu parašyti šiam kartui.

Samuel - Su tavimi esu bendravęs mažai, tad ir nuomonė bus trumpa. Serveryje užeini, tik retkarčiais ir tai tik su Dune pro miestą pasinešioti. Žinoma, tai nėra labai blogai aš ir tavo vietoje tą patį daryčiau, jei neturėčiau veiklos kitokios. Kiek esi nusinešęs aukų su ta Dune, turbūt nesuskaičiuojama. Kai tave pamato serveryje jau visi bėga pirkti garantijas ir mašinas kitur laikyti, nes žino, kad jau pareis out'as. Tiek galiu parašyti nuomonės. Gal ji bus ilgesnė, kai sugrįši atgal ( žinoma jei išvis grįši ).

Tęsiam

Rokas - Kiek aš prisimenu, mes nesame labai daug bendravę. Buvau kažkada tavo sukurtoje gaujoje, bet labai senai ir galiu pasakyti, ten nedaug kalbėjom. Paskui, laikui bėgant kažkur dingai ir iki pat dabar tavo aktyvumas yra mažas. Po truputį tavo aktyvumas gerėja ir gal, kai jis daugiau padidės bus ir bendravimas ir nuomonė ilgesnė.

Glaza - Su tavimi yra daug atsiminimų. Visų pirmą tai, kai buvo LS laikai ir dar gyvavo SOA gauja, buvai jos gaujos Pavaduotojas ir visuomet imdavai manę į ją. Prieš tai žinoma buvo Kevinas ir Martinas Saucedo's gaujų įkūrėjai o gal klystu nežinau net. Žodžiu labai daug ką esu primiršęs ir negaliu daug ką parašyti. Dabar vėl grįžai į serverį po ilgo laiko ir eini geras pareigas. Likai toks pat bendraujantis žmogus, kaip ir ankščiau. Gerai, kad labai nepasikeitei, tad lik koks esi, siek aukštumų ir būk geriausiais. Gal ir trumpa ta nuomonė, bet manau tinka ir tiek, kiek prisiminiau. 

Canadian - Tavęs tikrai neprisimenu ir tikrai nesu bendravęs, kad susidaryčiau ilgą nuomonę apie tave. Tad liksi be jos.

Johnny - Su tavim taip pat nesu daug bendravęs, bet šiek tiek esame apsimėtę keletą žodelių. Buvai geras Policijos Direktorius, bendravimas tavo su kitais, kiek pastebėdavau buvo irgi geras. Nebūdavai toks pasikėlęs, kaip kiti. Paskui laikui bėgant dingai, dar buvo porą kartų, kai užsukdavai pasisvečiuoti į serverį, bet neilgam. Tiek tuos nuomonės ir galiu parašyti.

Marco - Kur dingęs, nejaugi pradėjai švęsti naujus metus ankščiau? Tavo bendravimas yra tikrai labai pasikeitęs ir nepalyginsi su praeitais laikais. Būdavo, kad nueidavom į TS, ten pašnekėdavom su kitais, pasijuokdavom iš tavo žodžių. Dabar esi kažkur dingęs, to bendravimo iš tavęs beveik nėra, jei ten paklausi arba pasisveikini ir viskas. Žodžiu, tiek galiu parašyti, ateis laikas bus ir ilgesnė nuomonė.

Edga - Pirmais su tavimi neturėjau to bendravimo išvis. Nežinau, gal ta gauja čia taip suvedė link to bendravimo ar kažkas kitas nežinau. Bet žinau tą, kad tavęs išvis nepažinojau buvai Taučio ir kitų Senbuvių pažystamas. Bet, kažkaip atėjo laikas ir mums susibendrauti ir tas vyksta iki pat dabar. Tavo bendravimas būna visoks, tai piktybiškas, tai draugiškas. Ėjai geras pareigas, ten daug kalbėdavom ir šiaip per tuos /aa arba /sms komandas pasišnekėdavom. Beveik, vos ne kiekvieną kartą būdavom tame TS, gaujos grobimo metu. Ten žinoma, tos kalbos nebūdavo daug, nes neturėdavau ką pasakyti. O jei ir kažką pasakydavau jūs manęs negirdėdavot. Paskui čia buvom suėję į Zyngos gaują ir ten ilgą laiką visa komandą geriausia surinkta būdavo. Paskui atėjo laikas galvoti gaujos Pavadinimą naują. Žinoma aš daviau porą pasiūlymų kurie jums labai patiko ir išsirinkot vieną. Džiugu, kad patiko. Tai tiek tos nuomonės.

Darius - Nu ką Dariukai, kiek kartų dar žadi leavinti servą? Su tavim buvo daug bendravimo ir liko tas iki pat dabar. Buvau tau suteikęs Direktoriaus pareigas, bet žinoma tu jų neišlaikei ir užuot man pasakęs kodėl, pasakei, kad leavini servą..... No logic men... Nes ant rytojaus arba po kelių dienų tu vėl grįžti į jį atgal. Tikrai su tavim yra apie ką pakalbėti ir pasitarti, bet nedaug. Būdamas dar tavo darbe esame kalbėję per TS ir žinoma ilgą laiką. Ten pasijuokdavom, pasikeikdavot jūs ten su Kelu. Žodžiu grįžk į servą ir bus bendravimas didesnis ir nuomonė ilgesnė.

Jim - Realiai kalbant pirmais tavęs nemėgau, vien už tuos tavo durnus išsireiškimus visuose chat'uose. Bet, paskui kažkaip vieną kartą užėjau į tavo gaują ir taip blogai nebuvo. Bet vis tiek, tau kažkas iš mūsų nepatikdavo. Keikdavai ir keikdavai o po to gaują uždarei ir viskas. Tiek galiu tos nuomonės tau.

Jonny - Tavęs nelabai ir prisimenu, kad mes būtume bendravę.... Bet, jei tai buvo labai senai, tai aš tikrai neprisimenu. Būk dažniau serve ir galbūt susibendrausim ir nuomonė bus ilgesnė.

Tęsiam

Connor - Įdomus žmogus esi, labai daug ir į bereikšmius konfliktus reiškiesi. Mūsų tas bendravimas nėra labai didelis, bet manau ir nebus. Karts nuo karto apsipykstam draugiškai ir tiek. Gerai iš tavęs būtų, jei nebesiveltum į konfliktus, nes per juos tu atrodai, kaip koks juokdarys. Tiek tuos nuomonės galiu parašyti.

Tautis - Dar kai gyvavo SOA gauja LS laikais tavęs nepažinojau ir net nebandžiau susibendrauti. Po to laikui bėgant grįžai į serverį, ėmei  Vyr. Admin'o pareigas ir ilgą laiką jas išlaikei. Vien tik nuo to mūsų tas bendravimas ir prasidėjo, kai tapai Vyr ir į gaujas kvieteisi. Dabar irgi gerai sutariam pykčių nėra ir šiaip pasikalbant apie visokiausias situacijas. Pirmais galvojau, kad nesi toks, bet klydau. Žodžiu, tiek tuos nuomonės iš manęs. 

Elliot - Seniau nesam bendravę išvis, bet po kažkurio laiko viskas pasikeitė. Nežinau, kaip čia taip nutiko..... Esi geras žmogus eina surasti kalbą apie ką nors ir pasijuokti ir apkalbėti žodžiu vos ne viską. Kad ir tas tavo aktyvumas mažas, bet per jį randam apie ką nors pakalbėti. Retkarčiais į 1x1 areną užeinam pasišaudyti. Tiek tuos nuomonės, ateis laikas bus ir ilgesnė. 

Lukas_Nice - Su tavim aš esu bendravęs nelabai daug, bet kažkiek tuos nuomonės esu susidaręs. Kai reikia pakalbam ir pasijuokiam iš kažko..... Kartais į 1x1 areną užeidavom ir viskas. Tiek galiu parašyti nuomonės.

Thams - Nežinau kas tu toks, tai ir nuomonės nėra. 

Harry - Su tavim visko buvo daug ir TS ir serve ir abu kartu sudėjus. Esi daug bendraujantis žmogus, per TS užeidavom pakalbėti su kitais serverio žaidėjais. Buvo daug juoko tame TS ir daug nesąmonių. Reikėtų vėl kokį kartą į TS sueiti, kaip senais laikais. Grįžk atgal į serverį pabendrausim daugiau ir bus nuomonė ilgesnė.

Ryan - Tavęs pirmais nepažinojau ir dabar ne ką daugiau pažystu. Persimetam porą žodžiu apie tavo pareigas ir viskas. Serve žinoma nesi toks jau prie konflikto ir žinoma yra labai gerai. Net nežinau, ką daugiau parašyti, nes tuos nuomonės nėra beveik. Gal ateityje bus ir tas bendravimas ir žinoma ilgesnė nuomonė.

Ivan - Kaip sekasi Ivanai? Pirmasis žmogus kuris sutiko man padėti apsiprasti Admin'o pareigose. Padėjai viską kuo tik trūko man ir daug ką išmokau iš tavęs. Buvai puikus Admin'as ir liksi juo visą laiką. Esame apie daug ką kalbėję, bet ne tiek daug normaliai pabendravę. Nežinau ar dar planuoji grįžti į projektą ar ne, bet jei grįši, tai manau pabendrausim normaliau ir nuomonė bus ilgesnė.  

Lukas_Nike - Su tavim esu vieną kartą kalbėjęs TS, kai dar buvau pas Meow gaujoje. Tos nuomonės neturiu, tad ir tiek galiu parašyti.

Nojus - Su tavim tai po gi nesu bendravęs. Gal kokį vieną kitą žodį pasakom ir viskas. Gerus video nufilmuoji ir parodai savo darbus. Tikrai tau yra kur tobulėti. Ateis laikas bus ir ilgesnė nuomonė.

Gytas - Su tavim tik bendraudavom kokiuose nors darbuose. Maladėc žmogus esi, daug nesinervuoji ir kartais tau poxui būna, ką kiti sako. Nežinau, bet to bendravimo man trūko iš tavęs, kad galėčiau ilgesnę nuomonę parašyti. Gali būti, kad ir iš manęs bendravimo labai trūksta, bet ką jau padarysi, kaip išeina taip. Pareik į serverį ir bus ilgesnė nuomonė.

Laimis - Geras juokdarys esi, moki gerą nuotaiką pakelti man. Buvom ne kartą TS suėję ir ten su puse servo žmonių kalbėjom, tiksliau jūs kalbėjot aš vieną kitą žodelį lepteldavau. Yra tų prisiminimų, kiek kartų mano Elegy buvai sudaužęs, per Drift'o event'ą pameni turbūt..... Žodžiu tavęs serve, kaip ir nebėra, tad grįžk ir nuomonės bus ilgesnė.

Paskutiniosios nuomonės

Niom - Labas, tavęs tikrai gerai nepažystų, kad parašyčiau ilgą nuomonę. Būna, kad kartais užeini į serverį ir daugelį laiko praleidi AFK būsenoje. Suaktyvėk daugiau ir bendravimas bus. 

Qyz - Tavęs tai po gi nepažystų gerai, kad ilgą nuomonę parašyčiau. Esame ne kartą kalbėję per darbo racija apie visokius reikaliukus ir tiek. Žodžiu aš manau, kad esi geras žmogus ir su tavim tikrai kažkada bus laiko ir noro pabendrauti.

Mantis - Ir tavęs tinkamai nepažystų, kad ilgą nuomonę parašyčiau.  Esi prie metų žmogus, bet kartais per daug nusišneki forume ( neįsižeisk, nes čia buvo ne įžeidimas ). Aš manau, kad tikrai esi maladėc vyrukas ir tikrai būtų apie ką pakalbėti su tavim kažkada. Neturiu ką daugiau parašyti, nes bendravimo trūksta. Žodžiu, būk koks esi ir sėkmės tau grįžtant į serverį iš po ban'o ( jei žinoma planuoji pareiti ). 

Visos nuomonės surašytos. Peace my friend's

Šį pranešimą redagavo Arunas_Strike: 09 sausio 2018 - 06:06

• Qyz_Escobar, Samuel_H, Glaza_Nvm ir dar 50 kt. tai mėgsta

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545
Man vienam iš pirmųjų ir ilgą ^^ ;3

Andrey_Bacardi

Andrey_Bacardi
  • 1.231 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Teisėsaugininkas"

Reputacija: 380

Norėjau ilga laiką iš tavęs išgirsti nuomonė kad ir kokia jį būtų, na tai ką gi sėkmės rašyti.

Šį pranešimą redagavo Andrey_Bacardi: 29 gruodžio 2017 - 12:10

Spoiler

Martin_Gutierrez

Martin_Gutierrez
  • 2.447 Pranešimai
Reputacija: 1.543

Jeigu pritrūkų minčių: Kolya_Caldwell, James_Clinton, Dan_Balzerian, Antonio_Moretti

Bei tiesa sakant iš taves senai norėjau išgirsti nuomonę, nes esi neutralus ir visuomet ramus žmogus. Įdomu kokią nuomone susidariai iš mūsų.

Šį pranešimą redagavo Antonio_Moretti: 29 gruodžio 2017 - 12:41

Rocky_Martell

Rocky_Martell
  • 816 Pranešimai
Reputacija: 734

Pagaliauuuu <3

Pasiekimai:

Direktoriai:
Policijos departamento (3x).
S.W.A.T (1x).
Mechanikų (šiuo metu).

Pavaduotojai:
Mechanikų (1x).
Policijos departamento (1x).
Fūristų (1x)
Ginklų centro (2x).

Kita:
Sa-Mp.lt Medija.
Sa-Mp.lt Naujokų pagalbininkas.

Valia_Abdulov

Valia_Abdulov
  • 1.873 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''Leavintojas''.
    2018 Metų serverio "Rimtasis"

Reputacija: 1.474
Šiaip tai buvusius žmogaus slapyvardžius gali sužinot per žmogaus profilį, just saying :D.
  • Demetrio_Verchas tai mėgsta

Liam_Neeson

Liam_Neeson
  • 1.404 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų Drag event'o nugalėtojas.

Reputacija: 511
Jeį nepažįstį taį aš Poparališ

Gince40_Lolikas

Gince40_Lolikas
  • 418 Pranešimai
Reputacija: 76

3 METUS GALVOJAU RASYTI TAS NUOMONES AR NE :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Evaldas_Samagonas, Damian_Morris ir Demetrio_Verchas tai mėgsta

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Šiaip tai buvusius žmogaus slapyvardžius gali sužinot per žmogaus profilį, just saying :D.

Nemoku

Caitlyn_Hensley

Caitlyn_Hensley
  • 717 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 metų SA-MP.LT Serverio Direktorė.
    Išlaikyti 6 mėnesiai Advokatų Direktorės pareigos ( Serverio rekordas )

Reputacija: 520

Caitlyn - Panelė su kuria kiekvieną kartą sveikinuosi atėjęs į serverį. Buvau čia nesenai atėjęs į TS ( tiksliai Whitemen'as privertė ) ir galiu pasakyti gražus balsas tavo. Grįžk į serverį ir imkis Direktorės pareigas ir šį kartą ne 6 mėnesius išlaikyk, bet 10 o gal ir daugiau mėnesių. Buvai puiki Direktorė, pasiekimai irgi stebinantys pas tave. Žodžiu, ateis laikas ir bus ilgesnė nuomonė apie tave. Sėkmės tau.

Awwweee dėkutiiis, žinok jau grįžinėju ir taikausi į vieną iš direktorių ;)) Tai jau gali ruoštis sugrįžimui manoxD

• Damian_Morris, Martin_Gutierrez ir The_Whiteman tai mėgsta

Pasiekimai
Spoiler

Andrey_Bacardi

Andrey_Bacardi
  • 1.231 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Teisėsaugininkas"

Reputacija: 380

[Atsisakysi jų - nebegausi išvis jokių. Gerai, juokas juokais, bet pajuokauti galima su tavimi.]

Nesupratau, išbūsiu kokius mažiausiai 2mėn ir vistiek nebegausiu drk jei atsisakysiu po kiek laiko ? :D, ar čia bandei pajuokauti nepagavau ką tik pats kampo :D

Spoiler

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

[Atsisakysi jų - nebegausi išvis jokių. Gerai, juokas juokais, bet pajuokauti galima su tavimi.]

Nesupratau, išbūsiu kokius mažiausiai 2mėn ir vistiek nebegausiu drk jei atsisakysiu po kiek laiko ? :D, ar čia bandei pajuokauti nepagavau ką tik pats kampo :D

Juokas žmogau, juokas

Valia_Abdulov

Valia_Abdulov
  • 1.873 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''Leavintojas''.
    2018 Metų serverio "Rimtasis"

Reputacija: 1.474

Nemoku

http://www.part.lt/i...e9975c59929.jpg

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Gal ir pravers kažkada

• Martin_Gutierrez tai mėgsta

Martin_Gutierrez

Martin_Gutierrez
  • 2.447 Pranešimai
Reputacija: 1.543
Ačiū Arūnai, gal tikrai sakai tiesa ir reikėtų mums dažniau bendrauti, pabandysiu kitais metais pasikeisti truputį.
  • Damian_Morris tai mėgsta

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710
Connor_Malmo a.k.a Arminas_Kentas nu pazisti zdz :D
  • Damian_Morris ir Demetrio_Verchas tai mėgsta

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
  • 1.881 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Dėkui,už nuomonę

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Awwweee dėkutiiis, žinok jau grįžinėju ir taikausi į vieną iš direktorių ;)) Tai jau gali ruoštis sugrįžimui manoxD

Atmesta. :D

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353
Na ne visi man įtinka, bet čia jau nieko tokio. :D
O bernų nereik tikrai, turiu savo išrinktąjį. Gal kada ir daugiau pabendrausim, dėkui už nuomonę. ;)

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png