Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Maritzelos

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 64

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353

*
Populiarus

Oohho, ir kas gi čia, spaudžiam like ir laukiam savo fainutės, gražutės nuomonės. ;) 

• Qyz_Escobar, Tautis_Brd, Liam_Neeson ir dar 61 kt. tai mėgsta

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai

Theo_Raeken

Theo_Raeken
  • 953 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017-08-24 Gimtadienio 1x1 čempionas!

Reputacija: 325
Man pirmam ir ilgą 😇😇

Šį pranešimą redagavo Theo_Raeken: 20 rugpjūčio 2018 - 08:24

Direktoriai

Mechanikų firmos (1x)

Advokatų kontoros (1x)

Pavaduotojai

Mechanikų firmos (4x)

Taksi firmos (1x)

Žurnalistų ofiso (3x)

Advokatų kontoros (1x)

Privilegijos

Moderatorius (10x)

DPK narys (3x)

Administratorius (1x)

Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
  • 1.881 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Mhm

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

Guest_Marshall_Russell_*

Guest_Marshall_Russell_*

nu ka laukiu

Jim_Corres

Jim_Corres
  • 1.194 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535

man pirmam.

Andrey_Bacardi

Andrey_Bacardi
  • 1.231 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Teisėsaugininkas"

Reputacija: 380

Lauksiu savosios

Šį pranešimą redagavo Andrey_Bacardi: 21 rugpjūčio 2018 - 11:00

Spoiler

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai

Pabūsiu šiandien labai gera ir labai nuoširdi. Nu ką, važiuojam:

Theo_Pampersean - taigi nuo ko pradėsime čia tai nė nežinau, ta prasme ko tarp mūsų tik nebuvo, kažkaip tarpusavyje nesipykom niekad per daug, tik mūsų draugai iš skirtingų pusių galbūt daugiau mus kiršino, bet nu sampas, yra, kaip yra. Stūmėm vienas ant kito, pykom vienas ant kito, abu pašikom vienas kitam nu ir nieko. Susibendravom vėl kaip ir visad kažkaip labai netikėtai ir keistai, net nepamenu kaip, man atrodo čia buvo daugiau tavo iniciatyvos. Nežinau, kiek ir pamenu iš anksčiau kai labai gerai sutarėm, buvai tikrai labai mielas ir geras žmogus, kuris mane visad palaikė ir užstojo nuo visų. Dabar jau kai žaidžiu čia beveik kaip 2 metus non stop (gerai su mažom pertraukėlėm) tikrai džiaugiuosi, kad bendravimas mūsų atsigauna, ir žiauriai džiaugiuosi, kad vienas iš mūsų didžiausių dalykų, kuris mus labiausiai siejo, tai "pletkai" ir visos "dramos", nes aš be šito negaliu gyvent, o tu būtent tas žmogus su, kuriuo man labiausiai patinka viską apkalbėti ir šiaip plepėt apie visokias nesąmones iki paryčių ar šiaip, kad ir visą dieną. Tikiuosi nepasišiksim vienas kitam daugiau, atsigaivinsim bendravimą iki to kaip anksčiau bendravom, nepaliksim vienas kito ir toliau būsim faini pampersai, tai ką mielas pampersėliuksai, žinoma, kad nuomonė bus viena iš geresnių. 

Laimutiz_Grend - haha, visad apie tave pagalvojus man juokutis ima. Nežinau kodėl, bet niekad mes nesusibendravom, aišku visad mes gražiai vienas su kitu už akių gal ir nelabai, nu bet ką padarysi, žinoma admin kolektyve buvo šiek tiek kitaip, visada smagu su tavim pasirašynėti toj grupej, pašnekėt nesąmones apie katiniukus ir šuniukus, pasijuokt kažkokio papeikimo ar dar kokio niekučio. Laukiu nesulaukiu kada tavo balsas pradės keist pavidalą į tikro vyro, prašau tik neįsižeist ponas LAIMI, daugiau su družba manęs nepjaustyk, nes matai kas darosi čia. Na, o šiaip atvirai, niekada nelaikiau kažkokio pykčio ant tavęs ar šiaip kokio negatyvo, tiesiog keliai mūsų nesueidavo, bet iš kitos pusės esi tikrai labai malonus žmogus, su kuriuo įdomu pabendrauti, na, o nuomonė manau, geresnė nei anksčiau.

PonasHitleris_Abdulov - tai ką, Jeffas ir nesutuokė mūsų liepos 2d. Apgavo mus, ne, o šiaip dievinu tavo šunį, jis man toks gražus ir mielas, jezus marija, jei galėčiau nu pasivogčiau. Niekad nepamiršiu kaip pradėjom bendraut, čia tada kai buvo ta grupe sukilelių, kai buvom lopai paprasti žaidėjai ir norėjom nuverst valdžią ir kai kalbėjom apie politiką, kurios aš visai nesuprantu. Tada pasirodei tikrai daug vyresnis savo amžiuje, galvojau, kad esi vyresnis, nu, bet kur tau čia sampe rasi vyresni. Gaila, kad apstoję buvom bendraut, nu bet nieko, nepabėgai toli nuo manęs, nepyk, kad per mane gauni daug nusiskundimų, kad visi pyksta ant manęs, tu juk žinai, kad aš netyčia ir visai nepiktai, tiesiog taip nutinka netyčia, nu žinai gi. Gerai, šiaip kaip žmogus man labai patinki, nekalbėsiu apie sampa ar mūsų ten tuos nuotykius, sampe niekad ir nebendravom daug, bet šiaip kai kalbam apie kažkokius gyvenimiškus šūdniekius, tada jau pasirodo visas tavo veidas, tas tikrasis Valentas. Ir va tas Valia yra žiauriai gerulis, tu šmaikštus, galiu sakyti, kad net protingas, kupinas idėjų, ir labai geros širdies žmogus. Tikiuosi nepasikeisi ir liksi toks visad. Nuomonė taip pat viena iš geriausių.

Varuom toleu:

Batista_Vierchas - šiandien man ne ta nuotaika nuomonėms, tai nepyk. Nežinau žinok, kažkokių įdomių prisiminimų kartu neturime, visada kažkaip buvai nusistatęs prieš mane, niekad gerai nesutarėme, bet kai būni rimtas ir neišsipisinėji, tikrai labai malonu su tavimi bendrauti, esi iš ties ganėtinai protingas žmogus, kai neišsidirbinėji, o kai jau pradedi daryti nesąmones tai ką galiu pasakyti, tikrai nei smagu bendrauti, nei yra kažkokio noro bendrauti, gal kadanors susibendrausim ir ta nuomonė bus žymiai geresnė, šiuo momentu esu neutrali ties nuomone apie tave.

Andzrey_Bakardzi - nu laba, laba. Pamenu prieš metus, kai rašei šūdukus man į /sms, siūlei būt pora per sampa, turiu dar ss žinok, ten geras prikoliukas. Na, o šiaip nežinau kartais atrodo, kad mūsų bendravimas yra žiauriai fake, visas tas draugiškumas ir visa kita labai netikroviška, žinoma gal tai tik man taip atrodo, gal tavo pusė yra visai kitokia, na bet, yra kaip yra, iš esmės esi gana kalbus ir žodžio neieškantis žmogus, su kuriuo gali kalbėti apie visokias nesąmones, pastebėjau, kad mėgsti pasigirti. Bet nu nežinau ką daugiau pasakyti, nuomonė gera.

EYY:

SAMP_BFF - žinai, rašau tau nuomone dabar, nes vakar labai supykau ant tavęs, kad pakėlei tą skandalą ir todėl, kad AŠ esu GERAS žmogus. Ir plius jeigu sakiau, kad parašysiu anksčiau, tai parašysiu, nereik man to priminti, visų pirma ko labiausiai nekenčiu apie tave, kad tu pastoviai pisi man protą, pastoviai rodai savo nepasitenkinimą į tai ką aš darau, ta prasme mes draugai, tu turėtum mane palaikyti, o ne kaip tik nužeminti, nebent čia tavo tokia motyvacija nepasiduoti. Ir taip aš žinau, kad pisdamas protą tu mane ale bandai apsaugoti nuo manęs pačios, nes kai vėl prisišiksiu bėgsiu skūstis, kad mane ir vėl išdavė ir taip tu teisus dėl to, bet kaip ir sakiau aš geras žmogus, nemoku būti tokia amm ... "šalta"? Nežinau net kaip pasakyti. Nu betkokiu atvėju turiu tave, kuris man atpis protą ir kai eilinį kart apsišiksiu pasakys man "juk sakiau tau". Nežinau, man patinka, kad esi dar didesnė dramos karalienė už mane, čia turbūt mūsų didžiausias pliusas, dėl kurio mes ir susibendravom. Tikiuosi po šitos nuomonės daugiau niekada manęs neklausinėsi, koks tu esi iš tikrųjų, nes užpisi, taip tu esi agresyvus, piktas, kartais net nedraugiškas, gali mane nahui pasiųst, nors aš realiai nieko nepadarau, bet turi tu tą kitą pusę, kurią turbūt aš viena matau, esi ištikimas, geras, atviras ir mielas žmogus, ir nežinau kodėl tu taip stebiesi, kai taip sakau, ir tik nepagalvok, kad čia meilinuos ar dar kažką, nes pisiu per antaki, nebus čia dar vienos samp dramos. Ir kiek kartų besipyktūmėm, nu tu be manęs, kaip šūdas be musės. Esi vienintelis žmogus sutiktas sampe, kuriuo pasitikiu visiškai, esi geriausias čia sutiktas žmogus, tikiuosi po savo UK nepasikeisi, nepamirši manęs ir parveši man ką nors gražaus. O nuomone geriausia kokia tik gali būti šitam samp pasaulyje.

Jamani_Dandrea - visų pirma ką noriu pasakyti, kad grįžk į admin, tavęs tikrai trūksta čia, tiek Taučio, tiek Jeffo, tiek tavęs, nesakau, kad blogas kolektyvas dabar yra, bet nu tada buvo dream team, šiaip niekada nebendravom anksčiau, kai neprisijungiau į admin komandą, visada galvojau, kad esi piktas ir nedraugiškas, bet pasirodo, kad nie. Nežinau net, visad turėdavai idėjų, niekad atsainiai nežiūrėdavai į administratoriaus darbą, padėdavai tiek patiems žaidėjams, tiek administratoriams, nežinau, mažai ką žinau apie tave, tiesiog pasilikę geri prisiminimai iš admin kolektyvo. Ir tikiuosi grįši ant rudenio. Nuomonė gera.

Ryan_Smoke - blemb, kai pamačiau tave tada su ja, galvojau nu vsio amen, Rajans pakibo jau, bet žiūriu, kad nihuja, kai supratau kas vyksta, tik juokas paėmė daugiau nieko, nu nežinau, visko buvo tarp mūsų, ir pykomės, ir draugavom, ir varėm viens ant kito, paskuj ir aj net nežinau, daug šūdo aplink. Bet iš tikro nu geras esi, visada pajuokauni, visada palaikai mane, kai stumiu ant kažko (čia jau pliusas kiekvienam) nežinau mažai kažkokių prisiminimų turim kartu, dabar kadangi TS man nebeveikia, ateik kada į DC, pabendrousim. Nuomonė gera.

Nikola_Kovac - nu čia tai ponas Mindaugas argi ne? Uoj bliam, nu tu tai kazanova esi. Net nežinau ką pasakyti, tu irgi žmogus pilnas idėjų, per tave blet gavau 8k h bano, o pats apšvarinai mano acc. Asilas, nu bet ten pofik jau, ką žinau, turi keistas dvi puses, kai su tavim vienu bendrauji tu draugiškas ir visoks ten kitoks, o kai jau su kažkuo sėdi tai prasideda jau nebegražūs dalykai. Nežinau, smagu, kad nepamiršti, parašai, papasakoji kokias dramas, visad pasijuokiam kartu iš samp vierhų, nu, o šiaip kąžinau, nebuvom niekad labai artimi, kad nuomonė ten būtų super duper ilga, su visokiom istorijom ir kitu šūdu. Nuomonė gera.

OP OP:

Jimuelo_Corresuelo - mana druge, ku darai, aš žinou kad tave užpisu, be tu nepyk, a gerai, aišku, kad gerai. Nu fainuolis esi, žmuogus nebečitin su mana pagalba, dar ir admina turi, nu vo kaip gražu. Ne šiaip, ble, mes du serverio verslininkai, iš kur greitai ir lengvai gauti jevrasu? Nueikit su Corresu į kazinke, bet negarantuoju, 70 procentų prapisit bet 30procentų vistiek namo parsinešit. Esi mano varkemonų partneris, didžiausias apkalbų žinotojas vien iš manęs, sakai, kad tau pohui, bet vistiek įdomu gi paklausyt iš dramos karalienės, kas nutiko naujo, žinau, kad įdomu. I nevadink manis givate, nes aš ne givate, aš faina. Esi mona druge number, number nežinau kelinta, bet gera druge, myliuxas, tikiuosi nesipyksim i draugausim toleu. Aj da nuo praeitų nuomonių sužinuojau tava varda, tai vo, neskelbsiu, nes pamatis čia blogi žmones i nereik jiem, vsio. Nuomonė žinoma, kad viena iš geriausių. ♥

Simas_Infinity - Nu ką tau čia paskelt, žmogus neieškantis žodžio kišenėje, gali ir pasijuokti ir kartu palaužyt prikolus, kartais piktybinis, bet galima susitvarkyt, nemėgsta šunų (čia jau įsitikinau), ne, o šiaip, ką žinau niekada per daugiausiai nebendravom, kažkokių samp nuotykių neturėjom, tiesiog iš bendro šono kiek žinom vienas kitą galiu tik pasakyti tiek, kad neturiu nei nuomonės blogos nusistačius, nei geros, šiaip sau toks esi, žinau, kad toks Simutis yra, bet kas jis per vienas aš nežinau. Bet nuomone priskirsiu manau prie gerųjų.

Martin_Kažkoks, karoče Nerka - nemoku tavo pavardės rašyt, kažkokia hujova labai, pažįstami mes čia beveik jau galim sakyt 2 metus, esi tas žmogus, kuris po Tetkes mane parodė šitam serve, buvau vienintelė panike jūsų gaujoj, kuri labiau panaši į bahura, nei į panike, nu bet čia sori, bet yra kaip yra. Ne, o šiaip kartais užpisi mane, nes dažniausiai tau prireikia kažko iš manęs ko aš labai tingiu daryt, iš tikro nežinau ar kada ištiestum pagalbos ranką man, nes niekada dar nebuvo taip, realiai niekada ir neprašiau, bet šiaip įdomu būtų, realiai pastebėjau, kad pastoviai tavo šikna gelbėju, man tas biški atsibodo jau, susiimk tvajumat. Ir mūsų muzikos skonis gana panašus, pliusas mūsų draugystei, šiaip visad galima pajuokaut su tavim, paplepėt ir apkalbėt, žinau, kad mano puse visad palaikysi, nes nu, jau per daug ilgą laiką mes draugai, kad vienas nuo kito nusisuktume. Tikiuosi draugystė nenutrūks ir bendrausim toliau, gal ir geriau. Nuomonė viena iš geresnių.

Vilmis_Adidas - ką žinau, kažkada bendravom gan neblogai, paskuj kažkaip pasirode, kad esi visai kitoks žmogus, turiu omeny, kai pradėjai bendraut su Alexia ^^, tada jau pasimatė, kad esi galiu sakyt dviveidis? Nes man gražiai, o su ja kartu man už akių, nu jeigu jau apkalbinėjat, tai kodėl lygiai taip pat ne į akis? Nežinau, kalbant apie anksčiau buvai draugiškas, mielas, visada pakalbėdavai apie niekučius su manim, dabar nuomonės visai nebeturiu ir nenoriu turėti, prašau nepykti, bet taip elgtis negražu, sori už nuomone, bet tokios jau tos aplinkybės, serve kalbos greitai eina, tai žiūrėk kam ką pasakoji. (Patarimas) Nuomonė neutrali.

Lukas_Nice - su tavimi lygiai taip pat, kaip ir su Vilmiu, iš pradžių gerai ir gražiai, kol galiausiai pasirodo tikrasis veidas, žinau aš ten viską, net nerašysiu čia, bet tikrai negražu. Anksčiau buvai vienas iš tų žmonių su kuriuo tikrai labai gerai sutariau, pasitikėjau ir pasakodavau tuos dalykus, kurių tikrai nebuvo verta pasakoti pasirodo. Nežinau ką dar pasakyti, net nejaučiu noro rašyti kažką gero, kai dabar mūsų bendravime nieko gero nėra. Gal kažkada, kažkada, GAL, bendrausim. Nuomonė neutrali.

Važiojam:

Richy_Wells - o Šarūnis, ką žinau, pamenu LS laikais šaudydavai mane, kai buvau su kitu acc, vadinau tave gaidžiu, nes pastoviai lesdavai mane, o aš pastoviai be gunu būdavau, nors taip ar taip nenulesčiau tavęs. Nu žodžiu, nežinau kaip čia bendraut pradėjom, net nepamenu kada ir šiaip beveik nepamenu nieko su tavim iš samp nuotykių, tik atmintyje skraidžioje ta gauja jūsų, kaip ten pradinukai, ar ne? Nepamenu dabar, nenoriu suklyst, nu bet nvm. Ką žinau, draugiškas esi, visai fainas, galėčiau sakyti, kad mažai kalbus, nebent tik su manim taip, arba čia aš daug labai kalbanti, nors ką čia apsimetinėju, kalbu neužsičiaupdama. Gal pabendrausim daugiau, reiks vėl kada varyt su kita padruške, Music'a turiu omeny, pašaudyt gaidžių. Nuomonė gera.

Music_Nsp - opa, Padruške, su tavim lygiai taip pat nepamenu kaip pradėjom bendraut, bet nesvarbu čia. Esi vienas iš tokių labiausiai atsipūtusių žmonių sampe, tikrai draugiškas, kartais nedraugiškas, arba čia aš kaušė nesuprantu tavo prikolų, šiaip nežinau kaip yra iš tikro, bet esi gan tylus žmogus, gal ne, kad tylus, bet savo nuomonę daugiau pasilieki sau, arba tiesiog aš nemoku apibūdinti tai ką noriu pasakyti, tu man truputėlį panašus į Damian, tyli, tyli, bet kai šauni koki kozeri, tai joptwajmat. Ir tavo muzikos skonis labai geras, man labai patinka. Šiaip ką žinau, sampe draugiškai gyvenam, nesipykstam, tai nuomonė gera.

Bmw_Dyler - nu sori seniuk, bet aš absoliučiai nežinau kas tu toks, niekada su tavimi nebendravau, mačiau tik kelis tavo map darbus, turi kur tobulėti tikrai, nežinau, nuomonė neutrali.

Marco_Rossi - ėė, gaidi, nustok mane vadint Martiza, ir užpisi su savo tuo "Vika plika" arba kai varai ant mano papų, kad jie kaip Nezio galvos, visai nejuokinga. Jaučiu jeigu ne Jeffas, tai stumčiau ant tavęs, nes užpisi mane, bet šiaip kalbant iš kitos pusės, labai prajuokini kai ateini į TS, visada šūdus šneki, nuo tavo tokio klouno įvaizdžio, tik neįsižeisk, atmosfera iškart geresnė, nemanau, kad su tavimi kada nors būtų liūdna. Šiaip kaip žmogaus nepažįstu tavęs ir turbūt niekad nepažinosiu, bet šiaip iš šitos pusės nelaikau jokio pykčio, esi tikrai mldc. Nuomonė gera.

Toleu:

John_Gotti - nežinau, anksčiau sutarėm geriau, paskuj pradėjai kažkaip tai čia mane įžeidinėt, kartu ir mano samp draugus įžeidinėt pradėjai, kai susimetei su serverio gražuola, visas pasikeitei, tiek bendravimas, tiek elgesys, nežinau gana nusivyliau tuom. Gal susinormalėsi kažkada ir bendravimas vėl bus kaip anksčiau, ir mano sarkazmo tu nesupranti, tai nežinau apie ką dar čia parašius. Nuomonė neutrali.

Qyz_Escobar - nežinau ar gerai parašiau nick, nu bet nesvarbu. Visų pirma aš ne kalė, kaip mane ten pavadinai, kai palikau gaują ir išėjau į PD, antrą nemanau, kad kadanors sutarėm ir sutarsim, nes niekad neatrodei labai malonus žmogus, niekad net nebendravom ir nežinau ar norėčiau, nes kaip ir sakiau iš šono tikrai neatrodai toks su, kuriuo norėčiau persimest keliais žodžiais. Ties tuo turbūt ir pasiliksiu, gal kadanors samp gyvenime sutarsim, bet čia jau kažkaip abejoju. Nuomone neutrali.

Apsidauzes_Popiezius - tiesiai šviesiai pasakysiu, esu be galo nusivylusi tavimi, esu labai pikta ant tavęs, nežinau ar draugai taip elgiasi, bet negražu. Buvai lygiai toks pat, kuriuo pasitikėjau ir savo slaptus pletkus pasakojau tau, paskuj pyst žiūriu čia jau nieko nebelikę iš to mano pažįstamo Svajuno, kai irgi susimetei su serverio gražuola, prasidėjo gražūs žodeliai apie mane, nu ką žinau, esu tikrai labai nusivylusi ir turbūt gailiuosi, kad turėjai mano pasitikėjimą, o pašikai būtent taip. Nuomonė not gud, not bed. Neutrali.

Šėldonas ir Lyjam - ooo, drūge, nu parašysiu ant bendro, labai ačiū už 2reputacijas man tai labai svarbu, myliu. Ne šiaip, stebiuosi, kad sutariam, nes visada man atrodei toks nu, hujovas žmogus, bet va žiūrėk ponas Mantas moka būti geras, smagu su tavim 1x1 pakalbėt, asmeniškai man esi visai kitoks, kai kalbi be kitų, daug draugiškesnis ir daug mielesnis kaip žmogus, aišku nesakau, kad prie kitų tu ten kažkoks jau pasikėlęs ar dar kažkoks, tiesiog prie kitų tu daugiau žvengi ir šūdus šneki nuo kurių aš pavargstu ir išeinu tiesiog pailsėt nuo tavęs, nes nu per dauuug jau. Bet ką galiu pasakyti protingas esi, linksmas, ganėtinai ištikimas chebrai, niekada nebūni tylus, labai daug kalbi, kas yra gerai. Tikrai niekad negalvojau, kad sutarsim ar dar kažką, bet nu va kas gavos. Nuomonė gerulė.

Betmenas_Bmw - labai neišsiplėtojus pasakysiu, esi mažvaikis, labai didelis dviveidis, veidmainis, statai iš savęs kažką, kuo neesi, nu blemba Kajau, stop it. Kai būsi vyresnis tada taip suprantu, bet tu čia ant vienų stumi, paskuj nardai, wtf, niekas taip nedaro, bent jau normalūs žmonės, o ką tu tuom pasiekt bandai tai nesuprantu. Nuomonė neutrali.

:))

Jaun_Marcello - fainutis tu, labai mielas žmogus, anksčiau gan daug bendravom, dabar nei ryšių palaikom, nei serve susimatom, todėl kažkaip tie visi prisiminimai nublanko, bet, kad ir kaip bebūtų, niekad nesipykom, visad buvai fainutis ir patikai man. Nuomonė gera.

Mark_Taylor - pašikai daugybe kartų man, paskuj pašikdamas vaidindavai mano draugą, kol galiausiai pasakai tau, kad nu biški jau nusileistum ant žemės tu vėl pradedi varyt, nu žinai pasakysiu šių laikų paaugliai yra patys šlykščiausi, tikrai. Kai tu normalus, tai ir bendravimas kartais normalus būna, bet dažniausiai tu lipšnus, pastoviai subinėn lendi, daug kalbi iš ko galima suprasti, kad tos kalbos yra netikros (turiu omeny išgalvotos), nežinau Karoli, tikiuosi bręsdamas tavo protas ir manieros pasikeis, nes žmogus tu visai nieko, tik labai blogai išauklėtas esi ties pagarba ir kitais gerais dalykais. Nuomonė neutrali.

Ricky_Vasquez - asmeniškai, nepatikai man niekad, žinau, kad neesi blogas žmogus, bet tiesiog, tu lygiai toks pat, visada vaidini auką, bet į kitus žmones neatkreipi dėmesio visai, niekada neesu apturėjusi su tavimi normalaus pokalbio, sori, bet visad atrodai man dužes, kaip kažko apsivartojęs. Pamenu, kai tik pradėjau žaisti buvai kitoks, man buvo gaila tavęs, nes atrodei mielas ir geras, bet jau su metais, kuo toliau tuo tavo elgesys bjauresnis darosi, išsireiški visur, taip pat ir apie mane esi negražiai kalbėjęs, nežinau, tikiuosi pasikeisi, bet toks koks buvai beveik prieš 2metus, man patikai daug labiau, nei dabar. Nuomonė neutrali.

Donny_Hartwell - nežinau kodėl, bet tu man lygiai toks pat kaip Adomas ir Karolukas, kaip broliai jūs man, kažkada sutarėm, kai buvai dar su savo pirmuoju nick, atrodei tikrai ganėtinai draugiškas, dabar tai, ateini, kad pamalt šūda, nieko neturiu prieš pajuokavimus, nes pati nesąmones kartais kalbu, bet ne pastoviai, gal čia tik vaidini taip, nes nebepamenu kada bendravom normaliai kaip anksčiau, gal atsinaujins tas bendravimas nežinau, neturiu nieko blogo prieš tave, manau esi fainas ir draugiškas, bet dažniausiai tikrai atgrąsai visą norą pabendrauti su tuo, kaip kartais išsireiški. Nuomonė neutrali.

Modiestas_Gurkšnietiz - eeeyyy, pupuli, tai draugaujam? Šiaip atvirai pasakysiu, nežinau kaip mes susipažinau ir kaip mes pradėjom taip bendrauti, bet aš visai nesigailiu, esi nuostabus žmogus, tikrai. Ir bleha muha, ta tavo nuotrauka fb bulvianosė žiauriai baisi, galvojau tu esi baisus, kol Valiera neatsiuntė tų vidosų ir video, pasirodo šitas pupulis yra tikrai labai išvaizdus ir ble, būtum vyresnis dar ir susimesčiau. Ne, o šiaip esi begalo nuoširdus ir atviras, labai geras draugas, visada mane palaikai, visada su manim kuri dramas, visada apginsi nuo visokių servo prostitutkų ir kitų nesąmonių, su tavim galiu kalbėtis kad ir kiekvieną dieną (nu taip ir yra, kad kalbam kiekvieną dieną) niekad neatsibosi, visad turėsim apie ką kalbėtis, net ta tyla kartais nebūna nejauki, tiesiog ramu, esi be galo juokingas ir linksmas, visad pakeli man nuotaiką, ir blet vienintelis dalykas, tai dievinu kai būna tryse, aš, tu ir nojus, nu ble, geresnių pokalbių negali būti turbūt, aš nežinau Modi, esi mano vienas iš mėgstamiausių žmonių, kartais užpisi taip sutinku, erzini mane, bet nu tu esi nuostabus draugas ir čia ne sampas, mes daugiau apie realius dalykus kalbam, nei apie sampą, ta prasme jo mes pasižvengiam iš tų samperių, bet daugiausiai pokalbiai sukasi ties tuo viskuo, kas yra už sampo ribų ir man tas labai patinka, ir tikiuosi bendravimas nenutrūks, ir būtinai varysim į kauną pasimatyt. Myliukas, bučiukas. Nuomonė TAIP PAT VIENA IŠ GERIAUSIŲŲ. ♥

Marina_Grigoreva - Vestina, realiai nežinau kodėl užlaikinai, nes realiai iš jūsų trijulės visad sutariau daugiausiai tik su Dovile, niekada nepritapau prie jūsų, ir niekada nesijaučiau labai mėgiama tavęs, ir su tavimi jau ilgą laiką nebendraujam, palaikau ryšius tik su Dovile, kiek prisimenu esi be galo nuoširdus ir geras žmogus, labai tyli, nu bet tas tylumas nėra blogai, nežinau net ką parašyt, tiesiog mažai akimirkų turėjom, pamenu, kad dėl kažko labai jaudinausi ir buvau liūdna, o tu mane labai palaikei ir patarei ką daryti, turbūt vienintelis dalykas, kurį prisiminsiu visad iš mūsų bendravimo. Niekad pykčio nelaikiau ir nemanau, kad laikysiu, nes nu, nafik to reikia. O nuomonė tiesiog paprastutė gera.

Nu jau prisižadėjau čia su tom nuomonėm, tai jau vsio, rašau:

Danger_Prisoner - Labutis Lukai, realiai nė nežinau parašyti, anksčiau labai gerai sutarėm, paskuj kažkaip bendravimas nutrūko, visada esi malonus ir pasisveikini su manim, bet kažkaip niekad mūsų keliai nesusiduria, niekada neturėjau nieko prieš tave, visada buvai tikrai labai simpatiškas ir mielas vyrukas, labai smagu su tavim pabendrauti, turi ką pasakyti, turi ką patarti ir neieškai žodžio kišenėje, kas man labai patinka. Tikiuosi dar kada susibendrausim ir nuomonė bus dar platesnė ir geresnė. Šiuo metu nuomonė gera.

Ivan_B - Matuksas žvengia iš tavęs, ką ten siuntinėj jam, girtuokli tu. Ne, o šiaip, atsiprašant BLET, ko ten tarp mūsų nebuvo, ir viskas per tavo piktą bobelką, viepšatie, kam ten tiek tų pykčių reikėjo, okej suprantu ten su Gince biški su car pasivažinėjau ir likau kalta,nu bet omaigad, ačiū dievui dabar viskas ok. Žiūrėk man neįskaudink Dovilytės, nes blyn, negerai tau bus, šiaip džiaugiuosi, kad esat kartu, labai džiaugiuosi, kad darai ją laimingą ir tikiuosi turėsit daug gražių mopsiukų. Ir watafak, greičiau teises laikykis aš jau jūsų laukiu vilniuj, nebegaliu daugiau, studas blyn kaune vyks, tai ką pyzdint kaunan man db reiks? No problemo, karoče, pykomės, susitaikėm, tikiuosi nebesipyksim, būsim čia visi draugai, nuomonė gera.

Sveiki_Draugai - lol, šiknius praknisai admina, o šiaip, nežinau kas tarp mūsų nutiko, prajibalinai admina tai ir nustojai bendraut, susimetei ten su Domce, tas užsišikęs ant manęs bbž ko, tu irgi. (nu čia man taip atrodo) kąžinau, šiaip visad sutarė, patikai man, nors galvojau, kad esi kažkoks lopukas,o čia va tau, fainutis Mantutis, nene rimtai. Niekad neturėjau nieko blogo prieš tave, visad lyg ir sutarėm tik, paskutiniu momentu atrodė, kad laikai kažkokį negatyvą ant manęs, net nežinau kodėl, gaila aišku dėl to, nu bet ką padarysi, gal dar susieisim kada. Nuomonė manau, kad gera.

Laba_Dienaa - didžiausias serverio slapukas apie, kurį nieko niekad gyvenime nesužinosi, šiaip nežinau paslaptis mano saugai, mėgsti mano pletkus, mėgsti mano dramas, mėgsti prisijungt į mano pačias dramas, eini už chebra, kame yra labai liux, visad pajuokaujam, beveik niekad neatsisakai eit lolo su manim, nors ir feedinu, nežinau, kad ir nieko asmeniško nežinau apie tave, bet tas kažkaip ir netrugdo, manau esi labai geras žmogus, bent jau geros širdies, tikiuosi nesipyksim ir sutarsim, nuomonė viena iš geresnių.

The_Whiteman - Blemba, Gražvi nė neįsivaizduoju ką tau parašyti, nebendraujam visai, pasivaideni čia karts nuo karto, bet niekad nepalaikom ryšių, smagu, kad kartą per kelis mėn paskambini, nes aš tavo numerio nebeturiu, turim puikių prisiminimų kartu, ačiū, kad buvai tada kai reikėjo, tada kai kalbėdavomės iki 3ryto apie visai bereikšmius dalykus, visada būsiu tau dėkinga. Nuomonė gera.

Tobey_Marshall - Roki, kur dingai? Žinok būčiau balsavus DPK už tave, bet kad tu ten krapštai nesuprasi kur, nebesilankai, pamiršai ir vėl mus, tikiuosi sugrįši ir nepamirši mūsų, visad patikai man, mielas žmogus esi, labai draugiškas, esi vienas iš tų žmonių su kuriais pradėjau čia žaisti, tai čia jau pliusas tau. Tikiuosi grįši dar ir pabendrausim dar daugiau. Nuomonė gera.

Nojuzas_Draugietiz - nu laukei tikrai ilgai, argi ne? Prikankinau gerai če, nu mielas drauge, pradėsime, nė nežinau nuo ko, neįsivaizduoju, kaip susibendravom, kai grįžai į serverį, nežinau kaip susibendravom taip, kad negalim nepasikalbėt, esi vienas iš tų žmonių, kuriems bėgu pati pirmoji pasipasakot, ir nė už ką nepasakyčiau, kad tu beveik 7 metais jaunesnis už mane, beprotiškai skamba. Tavo amžiui esi labai subrendęs, tavęs ir patarimo galima pasiklausti ir pasiguosti, ir papletkint, ir apkalbėt, ir pasijuokt, nu esi nuostabus, aš nežinau, tokio gero žmogaus manau reiktų paieškot, ir esi antras blondinas vyrukas, kuris man yra labai gražus. (čia dar nežinai, bet dabar žinosi, kad blondinų bernužėlių negaliu pakęst) na, o šiaip, nesigailiu visai, kad susitikom, kad susibendravom, sako juokinga sutapatinti sampą su realybe, bet kai randi tam tikrų žmonių, sunku pasakyti, kad tai tik žaidimas, visgi sampas kartais suartina, argi ne taip? Tu man kaip mažasis brolis, kurį reik saugot nuo visokių prostitutkų, nors puikiai žinau, kad tas jaunėlis daugiau apgins mane, nei aš jį. Dar vienas juokutis, kad esi beveik tokio pat ūgio kaip aš, nu geraaaai, keliais cm aukštesnis, haha. Na, o šiaip nežinau ką tau pasakyti Nojau, esi nuostabus draugas, kuriuo gali pasitikėti, imti pavyzdį, rašyti jam, jis visad pagelbės kuom tik galės, džiugu, kad esi mano draugų rate. Nuomonė žinoma, kad viena iš pačių, pačių geriausių.

NU GI RAŠAU RAŠAU:

Deimantas_Krak - Nu baninau tave kokius 3x gal, nu bet, kad pats pasigauni, ką aš kalta dėl to, niekad nesutarėm, visad kažkaip pykomės, varei ant manęs, variau ant tavęs, tai ką žinau, prisiminimų kažkokių neturim, vieninteliai prisiminimai, kad tau banus šaudavau, o tu vis pykdavai ir ppk man rašydavai, tai tiek. Nuomonė neutrali.

Gytas_Gytas - žinai, kalbėjom mes čia apie tave kažkurią dieną, bet nu nežinau. Smagus žmogus esi, draugiškas, viskas ok, tik anksčiau buvai šiek tiek malonesnis nei dabar, niekad nei sutarėm nei pykomės, tiesiog kažkaip taip bendravom minimaliai. Dažniausiai susitikdavom tik gaujose arba va, kai admin buvai, tada gal kažkiek daugiau rytais pachatindavom, kai į darbą eidavau, nu o šiaip, fainas esi, nežinau kas pasikeitė nuo anksčiau, bet kažko tavyje trūksta. Nuomonė kaip visad gerutė.

Chos_Gamin - nežinau, galbūt galvoji, kad visad esu pikta ir tu man nepatinki, bet taip nėra, visuose žmonėse stengiuosi įžvelgti kažką gero, kad ir kaip jo nemėgčiau, bet taip jau yra. Nežinau, esi labai šnekus, daugiau šneki nei aš, tas man nepatinka, bet iš esmės esi kartais visai padorus ir malonus žmogus, aišku jau esu nusistačius prieš tave vien dėl to, kad ant Nojaus ten negražiai kalbėjai, bet nu nieko. Nežinau ką daugiau beparašyt, tai tiek ir bus, nuomonė neutrali.

Artur_Sanchez - labuuts, nu ką žinau, visad esi malonus man, visad su manim pasisveikini, visad viską duodi man, jeigu paprašau, padedi kai reikia, nu nežinau, gerbiu tave, šaunuolis esi, su tavim kad ir mažai, bet visad yra apie ką pakalbėti, renki stryykus su manim, tai nesuknisk tik visko, fainas žmogus esi, patinki man, niekad nieko prieš tave neturėjau. Nuomonė gera.

Damian_Morris - Arūnai, kodėl tu galvoji, kad tu man gali nepatikti, tu esi labai, labai fainas, kad ir nepažįstu tavęs visai, bet nu tu man labai patinki, esi mano favoritas serve, nė nežinau kodėl, bet nu tu man esi galbūt autoritetas, niekad nebūsiu panaši į tave, nes tiesiog nesugebėčiau, bet nu tu man labai patinki. Kad ir nekalbus esi, bet visad pasisveikini su manim, visad pasiklausi kaip sekasi, nu kaip tikras džentelmenas, nu nuostabus esi. Ir ts tada kai buvom, nu fainas tu esi, nežinau kodėl tu toks tylus, ir paprikolint moki ir kozeriukus pašaudai, o jau dabar dienom pradedi man vis labiau patikt, retai, kada matau tave besikeikiantį, bet nu jau kai šauni, tai šauni.. Su savo tais "px man ant tavęs", nu kas galėtų pagalvot, kad taip Arunas kalba, nežinau patinki man, tikiuosi sutarsim, pabendrausim gal kada daugiau ir nuomonė dar geresnė bus, tai tiek būtų, nuomonė gera.

Bernardo_Changretta - bbž, ar gerai parašiau tą pavardę, bet nesvarbu, nežinau ką čia parašyti iš tikrųjų, turbūt esi vienas nuoširdžiausių sampe žmonių, tavo muzikos skonis kaip ir Granto, liux, ir humoro jausmas liux, ir šiaip pabendrauti su tavimi tikrai laisvai galima, neieškosi žodžio kišenėje, realiai net temos nereikia su tavim, kad pakalbėti. Nežinau, taip pat esi vienas gal mėgstamesnių žmonių serve man, pasigendam mes tavęs serve ir ypač klubo racijoje. Na ir šiaip, esi tikrai vienas įdomesnių žmonių iš čia su kuriais verta susipažinti ir pabendrauti. Tai manau būtų tiek, nuomonė gera.

Nu žeurei če sunkei rašos man draugai:

Tautis_Brd - sunku pasakyti, ką galvoju, nes esi vienintelis žmogus, kurio sarkazmo aš dažnai nesuprantu, Jeffa jau perpratau, bet tave, blemba sunkiai, nu kai tu su Jeffu buvai adminuose, tikrai mūsų visa admin komanda buvo dream team, dabar, žinoma visai normaliai čia yra, bet nu trūksta man jūsų. Esi žodžio žmogus manau, niekad nepavesi, niekad neapgausi, laikau tave iš tikro labai protingu, nes galima realiai tavęs betko paklausti, tu į viską turėsi atsakymą ar savo nuomonę, nežinau net ką bepasakyti, nes bendravom mes mažai, bet kiek esam, tai niekad neturėjo nieko prieš tave, gal tik anksčiau kai žinai ten buvo, sukilimas tas biški,bet ten daugiau prie chebros viskas buvo, o šiaip esi lygiai taip pat vienas malonesnių pašnekovų sampe. Nuomonė gera.

Harry_Johnson - tėvai, nu gi tu žinai kokią nuomonę apie tave turiu, esi žmogus serve, kuris man nušvietė mano kelią, parodė kur, kas randasi, suteikė pareigas, ir pastūmėjo kilti aukščiau, anksčiau galvodavau, kad tu pasikėlęs, ir toks žinai meh, karts nuo karto ale draugelis,o už nugaros varo, bet visai ne, kad ir kiek laiko nežaistum, visad pasisveikinsi su manim, paplepėsi, pažvengsi ir visko kartu, nu džiaugiuosi, kad savo naujokės kelyje sutikau tave, tikrai nesigailiu, taip pat gražuoliukas esi, tikiuosi paeis tau ten viskas su tuo catwalku, būtinai pranešk tik kaip sekėsi. Nuomonė viena iš geresnių.

Lorence_Cobranto - sorex, ai dont nau kas tu esi. Bet man rods Tomas, jei taip tai nežinau ką parašyt, nes vienu momentu tu draugas, kitu momentu jau čia ir negražiai kalbi, bet anksčiau atrodei labai geras ir sąžiningas žmogus, dabar esu be nuomonės apie tave.

Josh_Rodriguez - Dooovaldai, labas. Esi mėgstamiausias mano čyteris, šiaip visi čyteriai stumia ir yra labai pikti, bet tu, jezus marija, tu man rods net mūses nenuskriaustum, kad tu labai geras esi, bent jau pabendravus atrodai labai geros širdies, lol, niekas net nepagalvotų turbūt, bet nu, su manim tu visad labai draugiškas, visad kalbini mane, visad pasisveikini ir būni labai mandagus, nežinau tu man patinki. Nuomonė gera.

Scott_Wought - Nežinau kodėl, bet mūsų keliai dar nebuvo susikirtę labai, taip esam bendroj gaujoj ir tu dažnai pažvengi iš manęs, nes aš nusišneku, bet kažkaip nuotykių gan mažai pas mus, gal dar bus jų, bet iš šono žiūrint esi ganėtinai linksmas vyrukas, draugiškas, žodžio kišenėje neieškantis, būtų tikrai malonu persimest daugiau nei keliais žodžiais, tai nuomonė, tokia 50/50 gera.

Tony_Crimex - nežinau ką parašyt, kartą per metus palošiam lola, nes tu easte loši, o aš daugiau weste, tai kaip ir daugiau mūsų bendravimas nesikerta. Niekad nesipykom, tai neutraliai gera nuomonė.

Evaldas_Samagonas - Nu vat pasakyk man, ką turėčiau tau parašyti, nei mes bendraujam, nei mes ką, jo matau ten kartais parašinėji šūdus į /c, bet mūsų keliai nesikerta, tai nė nežinau ką parašyt. Nuomonė neutrali.

Toxykas_Bėras - Nu, a sulaukei pagaliau, man rods labiausiai laukiantis žmogus buvai čia su ta nuomone. Nu ką pasakysiu tau, nu esi mano mėgstamas žmogus, nu žiauriai, nu tu žiauriai fainas, aš nežinau, čia tuo momentu kai sedėdavom ts pastoviai, nu žinai niekad nebūčiau pagalvojus, kad toks linksmutis esi, kai norėsi pabendraut užeik į DC geriau, nes TS su chebra nebesilankom, o dėl serverio visad į fb gali parašyt. Nu, ką nedalink mano snepo lenkam savo kaimynam, nes mane jis jau zajibal, su savo palyzinimais piziu, aš jį užblokuosiu prisiekiu, jau nebegaliu aš. Dažniau aplankyk mane, nes jau pasiilgau pažvengti ir į gauje pareik, pakursim dramų, kaip senais gerais laikais, nu, o ką daugiau, manau pats žinai, kad nuo pat draugystės pradžios esi mano meilužis, o daugiau pats žinai, kad nuomonė žinoma bus pati geriausia kokia tik gali būt. Vsio myliuxas ateik dažniau aplankyti Maritzela, nes jau užpisai būt dingęs. IR STREAKU NESUPISK KURV.

RAŠAU

Rocky_Martell. - lel, nežinau nė ką parašyt, žinai, kad mūsų bendravimas visada svyruoja, visada pykstamės, visada taikomės, visada vienas kitą palaikom ir visos kitos nesąmonės. Kad ir kiek laiko nebendrautūme, tai neduoda jokios įtakos mūsų santykiams, visada kai susirašom ar susitinkam kokiam DC kalbamės taip lyg niekada nieko nebuvo. Minusas tavo tame, kad niekada neklausai manęs, kai sakau kažką iš anksto, o viskas dažniausiai nutinka taip, kaip aš ir pasakau, nu čia karma tau, kad nesiklausai manęs. Ne, šiaip, gerbiu tave, džiaugiuosi, kad esi mano am "vyras"? Nu turim bendrą pavardę, kurią nešioju daugiausiai tik aš viena, nes antrojo Martellio kažkodėl niekas nemato, nes ponas per daug užsiemęs lol'u. Daugiausiai laiko turbūt lol'e kartu ir paleidžiam, ten išsipasakojam, išsiliejam ir prisižvengiam, esi ganėtinai protingas, svetimas žmogus palaikytų tave pasikėlusiu kaimiečiu, kuris iš tikro nėra toks pasikėles tik yra labai didelė savimyla, kurią reik nuleisti ant žemės, na, o šiaip esi superinis žmogus, kuris visad padės (jeigu nepatingės), visad patars, išklausys ir dar išpyzdavos, džiaugiuosi turėdama tavo draugiją ir džiaugiuosi, kad sutikau tave čia. Nuomonė viena iš geriausių žinomaa.

Don_Alvarez - nu ką tau pasakyt tai realiai nežinau, nes visad rašai visur, kad esi geras žmogus "????" nors tikrai taip nėra, taip aš visad palaikiau Jeffo puse, o tu visad dviveidiškai elgeisi, čia gal tik mano tokia nuomonė, bet aš asmeniškai tokių žmonių nemėgstu, kurie aj va čia su vienu draugelis, pyst pradeda stumt kažką. Ne, nelabai ką pasakysiu, kai tik pradėjom bendraut čia daugiau nei prieš metus lyg, tada tikrai turėjau susidarius įspūdį apie tave, nes buvai tikrai labai draugiškas ir malonus žmogus, ko dabar negalėčiau pasakyti apie tave, sori.

Marcela_Trovatto - tai ką, dvyne sese, balandžio 11, 2 mopsai, kirpėjos, špakliaus aukos, avinai, Maritza ir Marcela ir daug labai panašių charakterio savybių, ta prasme drauge, wtf. Mes turėtumėm būt dvynės, nes tokių panašių žmonių labai retai galima rasti, tarp mūsų buvo visko, ir stūmėm viena ant kitos, susibendravom, vėl susipykom, kariavom, kol galiausiai viskas nutiko taip, kad nėra čia ko pyktis, esi labai nuoširdi, gera, linksma, labai geras žmogus esi, labai smagu, kad susitikom čia ir už sampo ribų, ir tikiuosi tikrai atvarysit su Roku iki manęs, nes kaži ar aš atlėksiu per studą, linkiu iškęst visas dramas ten toliau nuo Kauno, nepamiršti savo drouges Vikules, nepamiršti mūsų sukurtų dramų ir visų istorijų. Labai smagu, kad sutikau tokį žmogų čia, visai nesigailiu, pasiilgau ir dar pasimatysim. Nuomonė tikrai viena iš geriausių!

Jonas_Ganjababy - čia tas kuris man grąsino, lel, nežinau ką tau pasakyt, jeigu taip ir toliau tai nežinau koks būsi užaugęs, nes tave matau tik veidmaini, dviveidi žmogų, kurio nenoriu visai pažint. Net nerašysiu nuomonės jokios, nes nieko gero neturiu apie tą ką pasakyt, tai tiesiog atsiimt savo "patinka". Linkiu keisti savo manieras ir charakterį kažkiek.

Nu davai paskutinės

Stanley_Howard - realiai neesam bendravę, bet atrodai tikrai ganėtinai malonus žmogus, paskutiniu metu dažniau pasirodai DC, visad pasisveikini, bet niekad daugiau kažkaip mūsų keliai ir nesusikerta, kadangi esi Nojaus draugas, o Nojus su lopais nebendrauja, tai čia jau vien tau pliusas, nes turi jau kažkokią pagarbą iš manęs, taigi esi malonus žmogus, draugiškas, būtų smagu pabendrauti daugiau. Nuomonė gera.

Frank_Deleghado - Dėkui už tuos 220kredu ir dar daugiau kiek esi davęs, šiaip esi ganėtinai banguojantis žmogus, tai tu stumi, tai tu vėl draugiškas, nesuprasi tavęs, šiaip pabendrauti su tavim gana smagu, esi tikrai linksmas ir draugiškas, bet kartais tiesiog nu nežinau net ką pasakyti, niekad nieko prieš tave neturėjau, manau esi tikrai geras žmogus, nuomonė neutrali.

Samuel_H - nu vatafak, kas tu, žinau, kad Aurelijus ir tas, kuris kai buvau naujokė man grasino banais ir pavėžino su sandu, nu daugiau aš nieko apie tave nežinau, nu blem, ką žinau, neutrali nuomonė.

Kofe_Kokajin - Jau aš nebežinau kas tu toks, nes jūsų tie acc eina kaip prostitutkos vieni per kitus, o mano vardą jau visi žino, tik aš jūsų ne, nu tai ką žinau, nei mes bendraujam, nei ką, nuomonė neutrali.

Pabegelis_Ltu - nu blemba, susipažinom tai nu nerealiai... Jei ne aš su savo naglumu, tai turbūt niekad ir nebūtume susipažinę, žinai, nu su tavim žiauriai smagu, žiauriai linksma pabendraut, apkalbėt, pakalbėt šiaip šūdelius visokius apie betką žiauriai smagu, esi be galo linksmas ir draugiškas, nu super žmogus, keista, kad anksčiau nesusipažinom, bet tikrai nesigailiu, nu super esi, vienas mėgstamiausių žmonių esi man, nu nežinau net ką pasakyt, tikiuosi dar praleisim kokius vakarus bešnekėdami ir važinėdami sexi eledžiu xnxx.com užrašu, myliuxaz, žinoma, kad nuomonė bus viena iš geriausių.

Davide_Malvezzi - Realiai nežinau nei ką parašyti, kadangi esi daug jaunesnis už mane tai mūsų keliai mažiau susikerta, esi gana šmaikštus bei draugiškas žmogus, taip pat kadangi esi PD direktorius tai tenka tave pakęsti, ne, juokauju, normalus esi, viskas tvarkoje, čia tik aš daugiau problematiška ir nagla būtybė esu, kuriai viskas netinka. Šaunuolis esi, kad stengiesi su tokiomis pareigomis, neapsileidi ir darai kažką. Tikiuosi susibendrausim daugiau ateityje ir nuomone bus daug geresnė, nuomonė gera.

Michael_Corleone - aamm, realiai mus daugiausiai siejantys dalykai yra tai tik šie: admin pareigos ir Jeffas. Iš tikro jei ne tu tai turbūt nepažinočiau Jeffo, dėl to esu tau dekinga, nes tas pizdukas saugo daug mano paslapčių ir šiaip yra maladec bahurs. Na, o mudu tai ką žinau, tarp mūsų buvo visko, ir pykčių, ir gerų dienų, ir blokų, ir šiaip šūdų. Nežinau kartai sunku man pasitikėti tavimi, nes bendraujam abu su skirtingais žmonėmis, tu dažniausiai su tais, kurie man ne prie širdies, o aš su tais, kurie tau ne. Nu bet ką padarysi, šiaip nelaikau tavęs blogu žmogumi, tiesiog sunku sutarti kai esi skirtingose pusėse. Tikiuosi dar kada sutarsim taip kaip anksčiau ir viskas bus okei. Nuomonė gera.

Marvin_Hagler - Tu visad sveikinies su manim, bet nu mes kaip ir nepažįstami, nebent aš tavęs neprisimenu, soriuka, bet nežinau ką parašyti, nes realiai nepamenu tavęs. Nuomonė neutrali.

Sam_Neill - nu su tavim tai nežinau, kai esi natūralus savimi, esi tikrai malonus žmogus ir su tavimi galima pabendrauti ir pasikalbėti. Bet kai pradedi elgtis ta kita mažvaikiška puse, tai jau automatiškai nebetrauki, na manau žinai, kokią nuomonę turiu apie tave. Esu tiesiog neutralios nuomonės apie tave. Tikiuosi suauksi ir suprasi savo klaidas ir tada jau galėsim normaliai pabendrauti.

Tomy_Smith - BLAGADARIU, užpisai su šitu savo maybachu šūdinu. Šiaip manęs čia prieš mėnesį kažkas klausė ar aš pažįstu kažkokį Davida_Kilapro ar koks ten tas nickas tavo buvo, aš blem ir galvoju kas ten toks galėjo būt, paskuj žiūriu tas gaidis dar ir mano profili forume pažiūri, nu ble galvoju plbm lavonas kažkoks, akurat ateina šitas į serva, kažką ten į /c mandravoja, jau tikrai galvojau, kad kažkoks lohas būsi, bet eilini kart pasiduhinau, mldc esi, yra su tavim ką pakalbėt, ką pažvengt, lolo matchai labai smagiai susilošia su tavim, nežinau net, bendraujam, gal vos 5 dienas, bet nu smagus žmogus esi, taip pat ir sampo gražuoliux, aišku čia nieko nepagalvok, o tai vėl ateis čia ponas ir vaidinas, kad aš rusiškai nesuprantu ir pudrins smegenis. Smagu, kad susipažinom. Nuomonė gera.

Jan_Brassco - am, nežinau, niekad nebendravom, tik tu kažkaip mane pažįsti, blemba mane visi pažįsta, tik aš nieko nepažįstu, gal tu ir normalus, draugiškas, bet mūsų keliai niekada nesusikerta, niekad kažkaip nebuvo tekę pabendrauti daugiau, kad susidaryčiau nuomonę, visad kažkiek padirbi pas mane, kai būnu direktorė, nu ką žinau, nuomonė neutrali.

Alpha_Ecchi - sakej patajsit, taj patajsisiu, nizhinau ar rashit musu khalba, khad neks nesuprasteu, ar normaliai, kaip turi būti, biat nusprendzheu rashit musu khalba, ka lopushnikowai nieka nisuprastu, veinu zhodzhiu nie huj nipanashus tujei i ta Shmit, vashe, es doug linksmiosnis, i jauch vienintels katrus tiek mon prajuokina per darbotoju souga, nu to prusme te buva zheuru, daugeu tiep nidarik, nu shejp, nu zhourej malachius es, i tava ton burzdela visaj niek, nors ash nimekstu barzduotu bernuku, bet tu jauch venintelis ne kai duhs atruodai i shejp nu mias gi selos dvinej, che neimanuoma nipatikt, vashe ish kur to toks isdighai man, nu zheurej fainuts ash nizhinau, nu bishkel ramus bajsej atruodej, no bet nihuje neromus, che kurv kai uzhsisliepes nindzie, gal to dzhiki chenas? Ne jakaun, nu bliac, nu tu mana daba favorits esi, zheurej gerulis esi, man pacinka. Nomone zheurej giera.

San_Dieggo - ta prasme kas tu? Mes nė nepažįstami, o mane kalbini taip lyg pažinotum mane, o aš tave išvis gal koki 5x matau ir nė nežinau ko tu nori iš manęs, kad tau parašyčiau, nes mes nei pažįstami, nei ką, bet iš to kaip rašai, tai atrodai naglas, sakyčiau, kad gal net nervuotas, mėgsti įžeidinėt, draugiškumo kažkaip nepastebėjau tavyje, net nežinau, gal kažkada pabendrausim. Nuomonė neutrali.

NU LABAI DĖKOJU, KAD +REP'INOT MAN, KAD SKAITĖT, VISI DAR PAPILDOMAI LAIKINANTYS NEBEGAUS NUOMONIŲ, NES JAU ATSIBODO RAŠYT, AČIŪ, VISO GERO ♥

Šį pranešimą redagavo Maritza_Martell.: 26 rugsėjo 2018 - 08:00

• Tautis_Brd, Arthur_Morgan, Michael_Corleone ir dar 11 kt. tai mėgsta

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)

Privilegijos1f451.png

Bmw_Dyler

Bmw_Dyler
  • 764 Pranešimai
Reputacija: 447

ma paskutinę

📱👿📱

SENI ACC 

Ernestas_Sakei

Project_X

(💚SA-MP.LT💚 ) 

Vip/5X

🇩🇪

Mod/3X

Lošiu cia aš Lukas_Nike Dėka

26 Rgs 2015

Guest_Kelas_Peckurys_*

Guest_Kelas_Peckurys_*

žinau kad geros nauomonės apie mane neturi,bet rašyk :)

Marco_Rossi

Marco_Rossi
  • 1.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    2015m. bokso turnyro prizininkas.
    2017 SA-MP.LT serverio nametag'as.

Reputacija: 334
Rasyktuskatina
<p><p class="bbc_center"><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:18px;"><em><strong>Direktoriai:</strong></em></span></span></p><br>
<p class="bbc_center"><strong>Taxi 1x</strong></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Mediku 2x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Advokatu 1x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>7x Mod.</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>1x Vip.</strong></em></p><br>
<br><p class="bbc_center"><em><strong>Toliau ko buvau neatsimenu.</strong></em></p>

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai

Rasyktuskatina

rausiu per antaki kiaune

• Marco_Rossi tai mėgsta

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)

Privilegijos1f451.png

Theo_Raeken

Theo_Raeken
  • 953 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017-08-24 Gimtadienio 1x1 čempionas!

Reputacija: 325

#Pampersaivaldo <3 

• Maritza_Martell tai mėgsta

Direktoriai

Mechanikų firmos (1x)

Advokatų kontoros (1x)

Pavaduotojai

Mechanikų firmos (4x)

Taksi firmos (1x)

Žurnalistų ofiso (3x)

Advokatų kontoros (1x)

Privilegijos

Moderatorius (10x)

DPK narys (3x)

Administratorius (1x)

The_Whiteman

The_Whiteman
  • 1.219 Pranešimai

• Pasiekimai
    2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Vikusikai, kaip man ilgą ilgą.. <3

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai

Vikusikai, kaip man ilgą ilgą.. <3

Kad nebebedraujam tiek, kad parašyčiau ilgą xD kaip gausis taip gausis

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)

Privilegijos1f451.png

Nojus_Shadow

Nojus_Shadow
  • 613 Pranešimai
Reputacija: 497
Pavėlavęs paspaudžiau, bet tikiuosi laukimas atsipirks tavo žodžiais. :D
  • Maritza_Martell tai mėgsta

What worries you, masters you.

Andrey_Bacardi

Andrey_Bacardi
  • 1.231 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Teisėsaugininkas"

Reputacija: 380

Šiokia tokia nuomonė vistiek, ką ten rašei kas įvyko prieš metus, tai tikrai ten prikoliukas buvo :D, ačiū

Šį pranešimą redagavo Andrey_Bacardi: 21 rugpjūčio 2018 - 08:13

Spoiler

Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

Ultra Instinktas

• 2.753 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio transformacija
    2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598
Nu Maritza sa-mp.lt kica , rašom
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

Artur_Sanchez

Artur_Sanchez
  • 1.190 Pranešimai

• Pasiekimai
    Metų serverio verslininkas

Reputacija: 658
Nu tai ka nebuvo drambliuka tai gal nuomone bus ar jau geri kaip ir sakiau 😀😀❤

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio pavyzdingiausias.
    2018 Metų serverio "Neutralusis"
    2018 Metų serverio "Pavyzdingiausias"

Reputacija: 858
Aš tikiuosi tau blogos nuomonės nesu sudaręs, tad tikiuosi bus gera nuomonikė.....

Šį pranešimą redagavo Damian_Morris: 22 rugpjūčio 2018 - 09:07

Guest_Marshall_Russell_*

Guest_Marshall_Russell_*
Ačiū Vika

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete