Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomones is Zlatan_Ibrahimovic.

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 52

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150

*
Populiarus

spauskit patinka laiko turiu nemazai kol dar nedingau tai parasysiu kazka

• Qyz_Escobar, Tautis_Brd, Evaldas_Samagonas ir dar 51 kt. tai mėgsta

Jim_Corres

Jim_Corres
  • 1.194 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535
Tikiuosi parašysi dėdei jimui.

Evaldas_Samagonas

Evaldas_Samagonas
  • 1.739 Pranešimai
Reputacija: 389
Man ilgeuse bendraminti diedi

qJn4O.gif&key=373b3c76607f1455439d341494

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Ryt bus meilės, šiandien užimtas buvau

Ricardo_Guerra

Ricardo_Guerra

SWAT būrio direktorius

• 709 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Agresyvus"

Reputacija: 255
Kiek tau ant unban reik???

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Evaldas - Kietas bičas.. O jei rimtai tai labai po ilgo laiko vėl pradėjom bendraut, senai tas buvę.. Pamenu kažkada gal 2015 pabaigoj dar skypei buvom, dar tu man modą padėjai įsirašyt, šiaip nelabai pykomės, esi tikrai ne tylus žmogus :D Toks labiau nervininkas atrodai, šiuo metu sutariam visai gerai, tikiuosi iki galo tas gerumas tęsis, nes nėra ko čia pyktis, jei kalbėčiau apie mano žmonių sąrašą tokių jau populiaresnių, tai tu į tai įeini jau labai senai... Pamenu tave pas Robkę lyg gaujoj, varydavot į vagystes, lesdavot visus ant mašinų sulipę, dabar gaila vis užeini rečiau ir rečiau, tavo aktyvumo abu mes puikiai žinom kas palaiko, o taip tai manau tu nežaistai čia :D :) Nuomonė - labai gera.

Dėdė džimukas - labas dėde, sutikau tave pirmą kartą vagystei pamenu, tu vis lėkdavai į jas, o lesdavai šiaip žiauriai gerai, nežinau ar tu ten su aimu būdavai, ar taip tik pasenai dabar, bet man tas patikdavo, šiaip norėjau su tavim pabendraut senai, tai ir pabendravom arenoj xddd Nulėkėm persimest, po to pamenu su s0beitu prasinešdavai pro serverį naktį, tada vėl pakapodavom ir taip nuo 1h nakties kažkur iki 4 ryto :D:D tokie įdomūs mačai būdavo, šiaip davė vaisiaus, mane pamokinai c-bugo, ačiū tau. (bent dabar nusiimu taikinuką su c raide xD dažnokai), na iš tiesų bendravimas arenoj ir viskas, už jos ribų nelabai, atėjau pas tave į gaują nesenai, bet veiksmo reikėjo, todėl privalėjau išeit.. Negaila tau pinigų paskolint ar tiesiog jų duot, kazino mėgėjas, dabar nei arenoj nepasikalbam, nei už jos ribų, reiks vėl kada nors persimest iki 4.. Nieko prieš neturiu, irgi esi toks prie gerbiamų žaidėjų iš mano pusės.. T.y. Elito MANO VADINAMOJO... Nuomonė - labai gera.

Justinas_Hols - Nežinau kur tu buvai prapuolęs, bet ilgą laiką tavęs nemačiau... Pamenu kai tu buvai toks nervų kamuolys, dabar gal jau atrodai labiau subrendęs, metuose jau tokiuose. Seniau nelabai buvom geri draugeliai, nueidavom pasimėtyt kauliuką į kazinkę, pasišaudydavom dažnai šiaip mieste, turėjau tokį kaip čia grįžai pyktį prieš tave, dabar jo neliko, nes kaip ir sakiau esi labiau (daug labiau) subrendęs nei seniau, irgi tai pat vienas iš iškalbingesnių žaidėjų, ne toks, kuris tylėtų, dabar /burtus pamėtom ir atrodo vsio.. Nuomonė - gera

Stanley_Howard - Stanli, nors ir esi labai jaunas, bet toks maladec žaidėjas... Labai lyginčiau tave prie Arūno:D tu dažnai tylus, tavo veiksmai: pasisveikini, atsakai, padarai, pasijuoki ir viskas. Šiaip nelabai daug bendravę mes, tiesiog buvai pas mane gaujoj, buvom vienoj gaujoj ir tiek, o taip tai nepasikalbam galima sakyti niekada, bet galiu pasakyti, kad esi maladec, nors ir nebendravau daug, tiesiog buvom toj pačioj barikados pusei ir tokį žaidėją, už tokią tylą tikrai gerbiu... Atsižvelgus į tai, kad dar tu jaunas tai iš viso... Subrendęs žaidėjas, rimtas žaidėjas, bet galima pajuokaut ir protingai pakalbėt, nes ta tyla tokia man primena protingus žmones... Tu ir esi mano draugelių sąrašo viršuje, toks prie elito, pagarba... Nuomonė - labai gera.

Tautis_Brd - Žinai ką? tu mane užknisi... O dėl ko bent žinai? gal ne.. dėl DM...... žiauriai vogi fragus.. Juokauju šiaip, čia smulkmena.. O ką čia apie tave parašyt... dabar toks neutralus šiaip pasirodai, bet žmonės nesikeičia... Pamenu iš seniau, kad buvai vienas iš protingesnių žaidėjų, draugiškas ir nananana... Šaudyt tikrai moki gerai, orentacija grobime žvėriška. Su tavim dažnai galima pasikalbėti apie viską (jei tu tik turi laiko ir atsiranda tokia proga, kad kimaras belekoks) tai jeigu turi daug žodžių kišenei tai tikrai galima su tavim pasirašinėt (Jei neturi žodžių - geriau nesirašinėt, nes žodžiai jam liejasi vienas po kito, o žmogui neatrašysi vieno žodžio arba dviejų)... Ką dar čia parašius tau, na kartą buvau ant tavęs labai supykęs, bet ten pats kaltas buvau, o taip tokių kivirčų tarpusavyje neturėjom.. Gerbiu kaip žaidėją.. Esi tai pat mano sampo elito viršuje, prie rimtesnių tokių... Nuomonė - labai gera

Šį pranešimą redagavo Zlatan_Ibrahimovic: 14 sausio 2019 - 05:28

• Tautis_Brd ir Stanley_Howard tai mėgsta

Evaldas_Samagonas

Evaldas_Samagonas
  • 1.739 Pranešimai
Reputacija: 389
Seniii, dėkingas labai :D Stengsiuos palaikyt ryšį su tavim, kas man daugiau dieną praskaidrins :DDDdd
  • Zlatan_Ibrahimovic tai mėgsta

qJn4O.gif&key=373b3c76607f1455439d341494

Jim_Corres

Jim_Corres
  • 1.194 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535

Evaldas - Kietas bičas.. O jei rimtai tai labai po ilgo laiko vėl pradėjom bendraut, senai tas buvę.. Pamenu kažkada gal 2015 pabaigoj dar skypei buvom, dar tu man modą padėjai įsirašyt, šiaip nelabai pykomės, esi tikrai ne tylus žmogus :D Toks labiau nervininkas atrodai, šiuo metu sutariam visai gerai, tikiuosi iki galo tas gerumas tęsis, nes nėra ko čia pyktis, jei kalbėčiau apie mano žmonių sąrašą tokių jau populiaresnių, tai tu į tai įeini jau labai senai... Pamenu tave pas Robkę lyg gaujoj, varydavot į vagystes, lesdavot visus ant mašinų sulipę, dabar gaila vis užeini rečiau ir rečiau, tavo aktyvumo abu mes puikiai žinom kas palaiko, o taip tai manau tu nežaistai čia :D :) Nuomonė - labai gera.

Dėdė džimukas - labas dėde, sutikau tave pirmą kartą vagystei pamenu, tu vis lėkdavai į jas, o lesdavai šiaip žiauriai gerai, nežinau ar tu ten su aimu būdavai, ar taip tik pasenai dabar, bet man tas patikdavo, šiaip norėjau su tavim pabendraut senai, tai ir pabendravom arenoj xddd Nulėkėm persimest, po to pamenu su s0beitu prasinešdavai pro serverį naktį, tada vėl pakapodavom ir taip nuo 1h nakties kažkur iki 4 ryto :D:D tokie įdomūs mačai būdavo, šiaip davė vaisiaus, mane pamokinai c-bugo, ačiū tau. (bent dabar nusiimu taikinuką su c raide xD dažnokai), na iš tiesų bendravimas arenoj ir viskas, už jos ribų nelabai, atėjau pas tave į gaują nesenai, bet veiksmo reikėjo, todėl privalėjau išeit.. Negaila tau pinigų paskolint ar tiesiog jų duot, kazino mėgėjas, dabar nei arenoj nepasikalbam, nei už jos ribų, reiks vėl kada nors persimest iki 4.. Nieko prieš neturiu, irgi esi toks prie gerbiamų žaidėjų iš mano pusės.. T.y. Elito MANO VADINAMOJO... Nuomonė - labai gera.

Justinas_Hols - Nežinau kur tu buvai prapuolęs, bet ilgą laiką tavęs nemačiau... Pamenu kai tu buvai toks nervų kamuolys, dabar gal jau atrodai labiau subrendęs, metuose jau tokiuose. Seniau nelabai buvom geri draugeliai, nueidavom pasimėtyt kauliuką į kazinkę, pasišaudydavom dažnai šiaip mieste, turėjau tokį kaip čia grįžai pyktį prieš tave, dabar jo neliko, nes kaip ir sakiau esi labiau (daug labiau) subrendęs nei seniau, irgi tai pat vienas iš iškalbingesnių žaidėjų, ne toks, kuris tylėtų, dabar /burtus pamėtom ir atrodo vsio.. Nuomonė - gera

Stanley_Howard - Stanli, nors ir esi labai jaunas, bet toks maladec žaidėjas... Labai lyginčiau tave prie Arūno:D tu dažnai tylus, tavo veiksmai: pasisveikini, atsakai, padarai, pasijuoki ir viskas. Šiaip nelabai daug bendravę mes, tiesiog buvai pas mane gaujoj, buvom vienoj gaujoj ir tiek, o taip tai nepasikalbam galima sakyti niekada, bet galiu pasakyti, kad esi maladec, nors ir nebendravau daug, tiesiog buvom toj pačioj barikados pusei ir tokį žaidėją, už tokią tylą tikrai gerbiu... Atsižvelgus į tai, kad dar tu jaunas tai iš viso... Subrendęs žaidėjas, rimtas žaidėjas, bet galima pajuokaut ir protingai pakalbėt, nes ta tyla tokia man primena protingus žmones... Tu ir esi mano draugelių sąrašo viršuje, toks prie elito, pagarba... Nuomonė - labai gera.

Tautis_Brd - Žinai ką? tu mane užknisi... O dėl ko bent žinai? gal ne.. dėl DM...... žiauriai vogi fragus.. Juokauju šiaip, čia smulkmena.. O ką čia apie tave parašyt... dabar toks neutralus šiaip pasirodai, bet žmonės nesikeičia... Pamenu iš seniau, kad buvai vienas iš protingesnių žaidėjų, draugiškas ir nananana... Šaudyt tikrai moki gerai, orentacija grobime žvėriška. Su tavim dažnai galima pasikalbėti apie viską (jei tu tik turi laiko ir atsiranda tokia proga, kad kimaras belekoks) tai jeigu turi daug žodžių kišenei tai tikrai galima su tavim pasirašinėt (Jei neturi žodžių - geriau nesirašinėt, nes žodžiai jam liejasi vienas po kito, o žmogui neatrašysi vieno žodžio arba dviejų)... Ką dar čia parašius tau, na kartą buvau ant tavęs labai supykęs, bet ten pats kaltas buvau, o taip tokių kivirčų tarpusavyje neturėjom.. Gerbiu kaip žaidėją.. Esi tai pat mano sampo elito viršuje, prie rimtesnių tokių... Nuomonė - labai gera

Senii, seni laikai. Iks dee. Nebeišbūčiau iki 4h nebent būtų ką veikt jau labai serveryje. Dėėkui už nmn.

Stanley_Howard

Stanley_Howard
  • 245 Pranešimai
Reputacija: 107
Dėkui už tokią gerą nuomonę, tikiuosi teks dar pabendraut dar daugiau

Malia_Ibrahimovic

Malia_Ibrahimovic
  • 294 Pranešimai
Reputacija: 275
Ė DAVAI MAN, IBRAHIMOVIČEU IR BE JOKIŲ APSEISI. NES NEAPSEISIU. Nes va palikenau tavo anketa haha

Šį pranešimą redagavo Malia_Ibrahimovic: 15 sausio 2019 - 10:49

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Ė DAVAI MAN, IBRAHIMOVIČEU IR BE JOKIŲ APSEISI. NES NEAPSEISIU. Nes va palikenau tavo anketa haha

Bemba labai jau blogai pagalvojai cia apie mane, vien del tavo pavardes vienodos parasyciau tau, aciu tau uz laikus , tu pati nuostabiausia))))))

Šį pranešimą redagavo Zlatan_Ibrahimovic: 16 sausio 2019 - 01:47

• Diego_Rossi, Ricardo_Guerra ir Malia_Ibrahimovic tai mėgsta

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Batista - Sw. Mūsų bendravimas panašiai kaip ir su jimu, arena ir nieko daugiau.. nei už jos ribų nei niekur kitur, tik arenoj keliais žodžiais.. Mano nuomone gali būt tikrai protingas asmuo ir naudingas serveriui, jei ne tavo tie visokie išsikalinėjimai.. Ir dėl tų čytų, apsiimtai save pusei metų ir manau aukščiau gautai nei direktoriaus pareigas ar nepabodo tas pats? Pasiimi direktorių, pabūni, atsisakai ir užsiblokuoji pats save skaityk:D Pakeist turi biski save, asmeniškai neturiu nieko prieš, pašaudai neblogai, reikės kada į areną pasitikrint vėl, patinka prieš tave arenoj kapotis, nes skaityk būnam fifty fifty, elgesys dar tikrai nesubrendęs, veiksmai irgi, bendravimas gal ir įmanoma su tavim manau pasišnekėt, jei nemėtai kokių nors nesąmonių, o rimtai irgi rašai. Šiaip esi maladec žaidėjas, tik tuos susitvarkyk ir dar labiau patiksi kaip asmenybė. Nuomonė - gera

Andrius? Tai čia Ramirezas Soulas? - jei nemaišau, tai žodžiu ir esi iš tikro ne lopas. Nors ir daugiau su tavim pykausi nei taikiausi, bet sykį pamenu mano gaujoj buvai ir padarei įspūdį, pradėjai patikt kaip žaidėjas, susibendravom iš tikro, po to nuo Ainiaus gavom po 30 dienų juodojo :D:D Nežinau kodėl ant tavęs visi stumia, bet bbž, kaip žaidėjas tikrai neesi blogas, gal ir mėgsti kažkam durt į nugarytę, bet toks jau tu esi, nenusileidžiantis. Tiesa sakant jau ir vyresnis toks iš žaidėjų, dėl gaujos, kad kažkada buvai dėkingas labai, nelaikau nei pykčio, nei mes dabar bendraujam. Tiesiog ryšiai dabar nuliniai, bet už senus laikus spaudžiu dešnę. Nuomonė - gera

Kelas - Su tavim vargu ar įmanoma susipykt.. :D Žiauriai esi maladec žaidėjas, jei kiti tavęs nemėgsta tai jie turbūt nežino ką reiškia žodis žmogus.. Tu nepiktybinis, draugiškas, toks savas visada pasirodai, nesvarbu ar mes atskirose gaujose, ar tu teisėsaugoj, aš gaujoj, ar atvirkščiai, visiškai tai neturi įtakos, nes vis tiek esi savas.. Bent jau man asmeniškai kiek matau tai tau nieko negaila, reikia kažko - pagelbėji. Pamenu susipažinom per azartinius žaidimus servukį, nukapojai mane po to nuo bašlių už apgaudinėjimus, labai jau laikiau pyktį ant tavęs, bet neilgai, nes neina laikyt pykčio ant tokio žaidėjo:D (dabar for fun prieš tave žaidžiu kaip ir tu prieš mane, nelaikau priešininku). Niekada nematęs, kad nardytai kažkam, įžeidinėtai kažką taip jau dažniau, gal ir pasitaiko, bet retas atvejis:) Žodžiu iš manęs didelį respectą, pliusą baisulinį turi užsitarnavęs, turbūt sampe geriausia su tavim ir jeffu sueinu, esi mano elito viršui, jau turbūt viršūnei. Nuomonė - žiauriai gera.

Penta - Vaikeli, nebendravęs su tavim.

San_Dieggo - Sveikas, esi tai pat gerbiamas mano žaidėjas, nuo to laiko gerbiamas, kaip į Quadra atėjai. Paėmiau tiesa sakant tave juokais, bet man padarei įspūdį, todėl aš tave pasilikau :D Nelabai bendravęs, bet galiu pasakyt, kad ištikimas esi tikrai (bent jau taip atrodo), gaujos racijoj per grobimus tu būdavai tylus, nuvažiuoji, padarai ir išvažiuoji, nesvarbu ar pralaimim, tu vis tiek nieko nerašai, apart to ''ar jau galiu eit off'', toks draugiškas irgi labai žaidėjas pasirodei, nenuvylei manęs, ko tikrai nesitikėjau iš tavęs. Nuomonė - labai gera

• Leo_Frizenzo, Demetrio_Verchas ir Kelas_Peckurys tai mėgsta

Kelas_Peckurys

Kelas_Peckurys

Policijos departamento direktorius

• 167 Pranešimai
Reputacija: 150

Batista - Sw. Mūsų bendravimas panašiai kaip ir su jimu, arena ir nieko daugiau.. nei už jos ribų nei niekur kitur, tik arenoj keliais žodžiais.. Mano nuomone gali būt tikrai protingas asmuo ir naudingas serveriui, jei ne tavo tie visokie išsikalinėjimai.. Ir dėl tų čytų, apsiimtai save pusei metų ir manau aukščiau gautai nei direktoriaus pareigas ar nepabodo tas pats? Pasiimi direktorių, pabūni, atsisakai ir užsiblokuoji pats save skaityk:D Pakeist turi biski save, asmeniškai neturiu nieko prieš, pašaudai neblogai, reikės kada į areną pasitikrint vėl, patinka prieš tave arenoj kapotis, nes skaityk būnam fifty fifty, elgesys dar tikrai nesubrendęs, veiksmai irgi, bendravimas gal ir įmanoma su tavim manau pasišnekėt, jei nemėtai kokių nors nesąmonių, o rimtai irgi rašai. Šiaip esi maladec žaidėjas, tik tuos susitvarkyk ir dar labiau patiksi kaip asmenybė. Nuomonė - gera

Andrius? Tai čia Ramirezas Soulas? - jei nemaišau, tai žodžiu ir esi iš tikro ne lopas. Nors ir daugiau su tavim pykausi nei taikiausi, bet sykį pamenu mano gaujoj buvai ir padarei įspūdį, pradėjai patikt kaip žaidėjas, susibendravom iš tikro, po to nuo Ainiaus gavom po 30 dienų juodojo :D:D Nežinau kodėl ant tavęs visi stumia, bet bbž, kaip žaidėjas tikrai neesi blogas, gal ir mėgsti kažkam durt į nugarytę, bet toks jau tu esi, nenusileidžiantis. Tiesa sakant jau ir vyresnis toks iš žaidėjų, dėl gaujos, kad kažkada buvai dėkingas labai, nelaikau nei pykčio, nei mes dabar bendraujam. Tiesiog ryšiai dabar nuliniai, bet už senus laikus spaudžiu dešnę. Nuomonė - gera

Kelas - Su tavim vargu ar įmanoma susipykt.. :D Žiauriai esi maladec žaidėjas, jei kiti tavęs nemėgsta tai jie turbūt nežino ką reiškia žodis žmogus.. Tu nepiktybinis, draugiškas, toks savas visada pasirodai, nesvarbu ar mes atskirose gaujose, ar tu teisėsaugoj, aš gaujoj, ar atvirkščiai, visiškai tai neturi įtakos, nes vis tiek esi savas.. Bent jau man asmeniškai kiek matau tai tau nieko negaila, reikia kažko - pagelbėji. Pamenu susipažinom per azartinius žaidimus servukį, nukapojai mane po to nuo bašlių už apgaudinėjimus, labai jau laikiau pyktį ant tavęs, bet neilgai, nes neina laikyt pykčio ant tokio žaidėjo:D (dabar for fun prieš tave žaidžiu kaip ir tu prieš mane, nelaikau priešininku). Niekada nematęs, kad nardytai kažkam, įžeidinėtai kažką taip jau dažniau, gal ir pasitaiko, bet retas atvejis:) Žodžiu iš manęs didelį respectą, pliusą baisulinį turi užsitarnavęs, turbūt sampe geriausia su tavim ir jeffu sueinu, esi mano elito viršui, jau turbūt viršūnei. Nuomonė - žiauriai gera.

Penta - Vaikeli, nebendravęs su tavim.

San_Dieggo - Sveikas, esi tai pat gerbiamas mano žaidėjas, nuo to laiko gerbiamas, kaip į Quadra atėjai. Paėmiau tiesa sakant tave juokais, bet man padarei įspūdį, todėl aš tave pasilikau :D Nelabai bendravęs, bet galiu pasakyt, kad ištikimas esi tikrai (bent jau taip atrodo), gaujos racijoj per grobimus tu būdavai tylus, nuvažiuoji, padarai ir išvažiuoji, nesvarbu ar pralaimim, tu vis tiek nieko nerašai, apart to ''ar jau galiu eit off'', toks draugiškas irgi labai žaidėjas pasirodei, nenuvylei manęs, ko tikrai nesitikėjau iš tavęs. Nuomonė - labai gera

O tėvaaaaiiiiii dėėėėkkuuuiii už tokia gera nuomone :)

Malia_Ibrahimovic

Malia_Ibrahimovic
  • 294 Pranešimai
Reputacija: 275
Paspaudus like iškart nuomonės sulaukiau!! Dėkoju! :)

Šį pranešimą redagavo Malia_Ibrahimovic: 19 sausio 2019 - 11:48

• Evaldas_Samagonas ir Zlatan_Ibrahimovic tai mėgsta

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710
Vel dede Rickis negaus nuomones, kaip sad :)

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

Leo_Frizenzo

Leo_Frizenzo
  • 453 Pranešimai
Reputacija: 165

Vel dede Rickis negaus nuomones, kaip sad :)

Nusipelnik pirma

Šį pranešimą redagavo Penta_Grama: 19 sausio 2019 - 10:38

PASIEKIMAI:

Medikų direktorius (1x)  

Taksi direktorius (1x) 

Mechaniku pavaduotojas (1x)

Policininkų Departamento pavaduotojas (1x) (dabar)

S.W.A.T Pavaduotojas (1x) 

Moderatorius (2x)

5ab683e3f2efadea9d55d3b61dd2770444.png

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Dancikas - nezinau kodel bet tu ant manes kazko uzsisikes, nes is vien gaudei tu cia mane su tais ip changeriais nors nieko nepadares esu.. dabar vel kita paemei ir taip durnai uzbaninai? kas tau pasidare? ko tu ten isijautei i ta admina? nera ko isijaust, kaip zaideju vidutiniskai po 19 losia, o tu banini uz tokias smulkmenas.. po to verkiat, kad nera zaideju.. dabar ka as tau padariau, cbuginau ten su tuo stefan acc? kodel as negalejau lost? bratuha cytino bent kazkiek? radai kazka keisto pas ji? ne.. tai kam tu blokuoji tuos zaidejus uz tas smulkmenas, turit dziaugtis, kad dar losia zaidejai tie patys per tuos pacius... nes is viso servui butu zopa, o tu veji ir tuos pacius, tai nezinau kokia tau juoda kate perbego per kelia.. o atrode rimtai busi geras adminas... arba as tave nusoviau daugiau nei tu mane arenoj ir tu sakai as aimas? :D kodel? tu galvoji neiveikiamas? o gal pats kazka turi ir su tuo kazkuo prapisai pries mane, m? :) Nuomone - nera gera

Kentas - Sw, neesu labai jau daug su tavim bendraves, bet esi juokinga asmenybe, seniau is taves visi juokdavosi, dabar daznai taves serveryje nesutinku, o galbut jau ir dingo tos patycios.. nezinau :D siaip kartais pabendraudavom per /r, neesi toks durnas, galima pasisneket tikrai.. Esi labai draugiskas, padedantis. Nuomone - gera

Rusys - tu pd direktorius jau sitas tai pramuse labiausiai :D:D:D pamenu kaip su s0bu lakstei, o dabar pd direktorius arba su tais botais kaip budavo slapenke, deividas_audine toks, su tais lakstydavai... neesu bendraves, bet kiek zinau protu tikrai nepasizymi tu.. nebent jau kazkiek subrendai, nes seniau tai i pd pildei anketa kaip darbuotojas ir ikelei info savo su s0bu XDD mes zvengem visi is taves xD nuomone - neutrali

Bratuha - zdarof, tu tai maladec pacanas.. susipazinom pries savaite gal kokia, esi toks savas zaidejas, tikrai pritampi prie musu su daichi.. bazaro pilnos kisenes :D:D Esi draugiskas, va nuo mentu padejai begiot, pasakei kur jie yra, angelas sargas, gaila,kad tave uzblokavo uz nieka... manau dar pabendrausim daugiau ir bus didesne nuomone. Nuomone - labai gera.

Nice - nieko ypatingo, vargu ar su tuo adminu tu cia labai gerai tvarkaisi.. dabar kazkaip ir nebendraujam, seniau tik tiek, kad kas karta i gauja ateidavai, o didesniu atsiminimu neturim. Kiek zinau esi draugiskas, paslaugus zaidejas, toks ramaus budo. Nuomone - neutrali

• Demetrio_Verchas, Diego_Rossi ir Sniperr_Bratuha tai mėgsta

Sniperr_Bratuha

Sniperr_Bratuha
  • 49 Pranešimai
Reputacija: 21

Dekui uz nuomone mldc jus abu irgi ✌️

Šį pranešimą redagavo Sniperr_Bratuha: 20 sausio 2019 - 02:15

https://www.youtube....h?v=CaLCpFLXSYA

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710
Aciu uz puikia nuomone ✌

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

Marco_Rossi

Marco_Rossi
  • 1.295 Pranešimai

• Pasiekimai
    2015m. bokso turnyro prizininkas.
    2017 SA-MP.LT serverio nametag'as.

Reputacija: 334

where nuomone

<p><p class="bbc_center"><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:18px;"><em><strong>Direktoriai:</strong></em></span></span></p><br>
<p class="bbc_center"><strong>Taxi 1x</strong></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Mediku 2x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>Advokatu 1x</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>7x Mod.</strong></em></p><br>
<p class="bbc_center"><em><strong>1x Vip.</strong></em></p><br>
<br><p class="bbc_center"><em><strong>Toliau ko buvau neatsimenu.</strong></em></p>

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete