Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Tautis_Brd

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 47

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai
    SA-MP.lt 1x1 turnyro čempionas!
    2018 Metų serverio "Sumanusis"
    2018 Metų serverio "Šaulys"
    SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!
    Geriausias visų laikų SA-MP.lt šaulys!

Reputacija: 2.360

*
Populiarus

Paskutinį kartą rašiau jas 2015, bet dabar visai kiti žaidėjai čia žaidžia. Jei kam įdomu spauskit "patinka"

• Qyz_Escobar, Super_Pro, Andrius_Zipas ir dar 69 kt. tai mėgsta

Darius_Bond

Darius_Bond
  • 626 Pranešimai
Reputacija: 31
Esam tikrai daug bendravę, man pirmam tad :D
<br><p class="bbc_center"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><span style="color:#800080;"><strong>Pasiekimai serveryje</strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Taxi pavaduotojas </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(2 x ) </span></strong></span><span style="color:#4b0082;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';"> </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Gailius_Kauas ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Fūristų direktorius </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(1 x ) </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Charles_Martino ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų pavaduotojas </span><span style="color:#8b4513;">(2 x )</span><span style="color:#2f4f4f;"> </span> <span style="color:#2f4f4f;">[ Ryan_Smoke ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų direktorius </span><span style="color:#8b4513;">( 2 x ) </span><span style="color:#006400;"> </span><span style="color:#2f4f4f;">[ Anna_Demark ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Mechanikų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> ( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>[ Arūnas_Strike ] </em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><strong><em><span style="font-size:10px;"><span style="color:#daa520;">Mechanikų pavaduotojas</span></span> <span style="color:#8b4513;">( 1 x )</span> </em></strong><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> [ Andrey_Bacardi ]</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Taxi direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( Tautis_Brd )</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų pavaduotojas</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x )</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Manuel_Neuer</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Martin_Gutierrez</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"> </p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><span style="color:#800080;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong><em>Gerbiami žaidėjai</em></strong></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><em><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong>Laimis_Grand, Michael_Corleone,<strong>The_Matukas,Tomas_Drag</strong></strong></span></em><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>. Frank_Deleghado.</strong></em></span></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>Tautis_Brd, Edga_Swarcnegeris, Jade_Stewart, Anna_Demark, Claudio_Marchisio, Vitto_Scaleta, Arūnas_Strike. Justas_Nezi</strong></em></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_left"> </p>
<p><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Aš čia jau luošiu nuo 2016-11-02</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Kas +rep ant anketų. tam atsilyginsiu tuo pačiu.</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"> </p>

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai

Esam tikrai daug bendravę, man pirmam tad :D

Eiliškumas pagal tai kada "patinka" paspaustas. :D 

• Zlatan_Ibrahimovic ir Valia_Abdulov tai mėgsta

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai

*
Populiarus

Maritza_Martell - kaip ir neesam labai daug bendravę ir juo labiau neatsimenu, kad būtumėm kalbėję kada tik tarpusavyje. Bet nuomonę turiu apie tave. Esi labai ryški asmenybė šioje sa-mp "bendruomenėje", neabejotinai stipriausio charakterio mergina ir daug daug kietesnė už daugelį vyrukų. Jei yra problema, tai su ja nesitaikstai, kas yra gerai mano galva, nors galbūt problemos ne visada pavyksta išspręsti. Man labai patinka, kad nesi gera visiems, nepataikauji, neapsimetinėji ir esi savimi, kaip tapusi administratore išlaikei savo asmenybę, nebijojai kalbėti tiesą, pastumti atgal ant kitų žaidėjų, jei jie elgėsi su tavimi nederamai (nors ir per stipriai tu juos ten koliojai). Dar atsimenu 2017 metus, kai buvau grįžęs, kai nieko beveik nežinojau atrodei kiek kitaip nei kad dabar. Maniau, esi kiek per daug kieta, bet kaip sakiau, visiškai nieko nežinojau. Už sa-mp ribų yra tekę susitikti discorde ir palošt lol'ą su chebrą pora kartų. Juokus, sarkazmą pažįsti gerai, žodžio kišenėj neieškai ir turbūt tiesa, kad supportint moki neblogai. :D Tai va toks blankus žodžių kratinys iš manęs, bendrai tariant, nuomonė apie tave yra gera, tikiuosi galbūt dar pamatysim tave sugrįžus į šį serverį.

Bernardo_Changretta - tai turbūt esi vienas ryškiausių ir vis dar labai mėgstama asmenybė šiame serveryje. Savo atsipalaidavusiu būdu, juokais ir sarkazmu serveryje pasižymėjai dar 2012 metais (jei atsimenu), aišku buvo daug kas kitaip ir nebuvai lygiai toks pat koks esi dabar. Iš tų senų laikų labiausiai įstrigo ir kai pagalvoji juokinga, kad taip nutiko, tai kai apsimetei su Arty, jog esat susipykę ir prisitrynei į Weed Fnatic gaują kaip savekas. Jis tave priėmė kaip savą iš karto ir be dvejonės, pridėjo į skype chat net, chatinai ir pritarei, kas buvo rašoma, o tada bac vieną dieną forume visus kvailiausius chatus paviešinot su saviškiais, kas buvo iš tikro mūsų gaujai šiokia tokia gėda, tik gaila nelabai atsimenu, kas konkrečiai buvo chatuose. Visada atsimenu būdavau tavo gaujos priešų pusėje, tačiau 2016 metų vasarą buvau sugrįžęs trumpam ir prisidėjau į jūsų lyg ne taip seniai sukurtą gaują, kur ir buvo toks pirma realus ir normalesnis kontaktas su tavimi, per daug neatsimenu, bet man labai patikai kaip gaujos vienas iš lyderių ir tuo metu jau lyg buvai pradėjęs (ar jau pasiekęs) tą šaudymo formą, dėl kurios visi taip tave liaupsino, kai buvai aktyvesnis. Būtent tuo laikotarpiu, mačiau, kad esi Ainiaus priešas dėl servo valdymo, tačiau visiškai visiškai nieko nežinau apie tave koks buvai valdžioje, tačiau kažkada, kai žiūrėjau senus forumo postus, mačiau kaip atsakei į vieną skundą ant pirmininko lyg tais ir taip kaip tu sprendei problemą, to dar nebuvau matęs šiame serveryje, kas man atrodo labai fantastiškai. Kai grįžau į serverį 2017m. tarp mūsų nieko blogo nebuvo, tačiau kažkokias juoda katė perbėgo ir, kurį laiką nelabai man įtikai, tačiau tai buvo laikina ir kvailoka dabar pagalvojus. Tarpusavyje irgi nelabai esam bendravę, formaliai kiek persimetę žodžiais, tačiau esi labai aukštai tarp visų mano pažinotų žaidėjų, tas geras humoras ir stiprus sarkazmo jausmas yra vienas iš požymių, kad žmogus yra labai galvotas, mąstantis. O tai kad esi protingas ir ne tik juokutis, parodo, kad kai nori, perjungi save į susikaupimo režimą ir tam tikrose servo temose parašai labai stiprių, galbūt nenuginčijamų postų su prasmingais ir įžvalgiais žodžiais. Nuomonė apie tave yra viena viena geriausių.

Daichi_Akiyama - su tavim ilga istorija prasidėjo jau praktiškai nuo tavo pradžios šiame serveryje. Mokinio ir mokytojo vaidmeniu pradėjom savo bendravimą, kai atėjai į mano naujokų gaują ir buvau interesuotas ne tik geriau šaudyti, bet ir suprasti, kaip čia šiame serveryje tos gaujos sukasi. Galbūt nebuvau pats geriausias mokytojas, bet buvai vienas geriausių ir ištikimiausių mano mokinių. Kai susipykau su kitu gaujos lyderiu, aš palikau gaują ir tu buvai tas žmogus, kuris išėjo kartu su manim, nuo tada lyg ir sustiprėjo mūsų bendravimas, mūsų bendravimas perėjo ir į tuo metu labai naudotą skype, kur buvo daug susirašinėjimų, daug apkalbėtų nesąmonių ir gana rimtų kalbų, su laiku bėgant gerai susidraugavom ir kalbėdavom ne tik apie sa-mp, o jau įtraukdavom ir įdomesnių temų, nemažai prikolindavom, o tas mūsų bendravimas tęsėsi net ir tada, kai serveryje pradėjom kovoti tarpusavyje tarp skirtingų gaujų ir nekentėm vienas kito narių. Vienas kitą mes labai stipriai pastūmėjom iki geresnių versijų savęs, mūsų kalbos, konkurencija ir pagyros vertė vienas kitą būti dar geresniais nei kad buvom iki tol: "mano gauja geresnė", "daugiau fragų padarau", "mūsų buvo mažiau ir paėmėm jus". O tokie dalykai kaip "tėvas", "sūnus" serveryje atsirado iš kur? Iš mūsų kvailų pokalbių, kai rašydavom nesąmones. Žinoma, buvo tarp mūsų pykčių, jų buvo visai ir neseniai, kartais iš pavydo, kartais dėlto, koks savanaudis gali būti, tačiau vistiek net ir būdavo skirtingose barikadų pusėse susieidavom. Kalbant apie tuos naujausius laikus, tai jei ne tu, tikriausiai nebūčiau grįžęs čia niekada. Tačiau po labai labai ilgo nebendravimo, kažkada susirašėm facebooke, pakalbėjom kas geresnio ir apie senus laikus, todėl po kokio mėnesio ar dviejų nusprendžiau, kad visai būtų linksma čia sugrįžti ir pasikviečiau dar pora senukų. Tai čia mūsų konkurencija vėl buvo, tačiau nebuvo tokia didelė, turėjom skirtingas gaujas ir pakariavom trumpą laiką. Buvau tas žmogus, kuris tau pirmą kartą suteikė admin pareigas ir tu man atidirbai kaip už tris, kad ir labai šališkai pasakysiu, bet faktai yra tokie, kad tu buvai vienas geriausių admin per mano sa-mp laikotarpį, tačiau žinoma su savais minusais. Labai drama kelt mėgai mūsų valdžios viduje, tačiau darbo atžvilgiu atlikai daugiau nei reikėjo. Vėliau, kai pareigų atsisakei turėjom ir blogesnių laikų, nelabai sutarėm, tačiau pirmą kartą po labai ilgų metų susiėjom į vieną gaują "SA-MP.lt revoliucija", kur ir po šiandien palaikom gerus ryšius. Nuomonė vieną geriausių.

Alex_Scofield - visų laikų labiausiai apkalbėtas žmogus, serverio siela? Na, kai pirma kartą teko susidurti su tavim, teko užblokuoti tave dėl "pastovaus nesąmonių darymo", tačiau tik dėl to, kad mažai žinojau apie tave ir kas esi, teko pasikliauti kitais. Visgi, pirmas įspūdis apie tave nebuvo geriausias, labai jau vaikiškai atrodei, kalbėjai, kad tik kalbėt ir tokius niekus atrodo rašei, o dar turėjai užklijuotą cyterio etiketę ir šiaip atrodei kiek įkyrokas. Turėjom šiek tiek pykčių su tavim praeityje, bet tai natūralu manau. Tačiau apie praeitus metus negaliu pasakyt kažko blogo apie tave. Manau, šiek tiek geriau suprantu koks tu žmogus, o tu nesi kažkoks netikėlis, mėgsti pajuokaut ir dažnai, kartais būni piktesnis ir gali įžeisti kažką, bet tai nėra taip, kad esi blogas. Esi vienas stipresnių dabartinių serverio šaulių, su tavim šaudantis reikia labai stengtis antraip malkų pakrausi sausai, smagu, kad pasistengei išmokti šaudyti ir nesirenki lengvesnio kelio, kaip galbūt kažkada būtum daręs. Su laiku bręsti, atrodo kartais ir protingiau gali pasireikšti. Tikiuosi pamatysiu tave dar labiau subrendusį ateityje. Nuomonė gera.

Michael_Corleone - nelabai man patikai tais senais laikais, kai mažesni buvom, bet nelabai mes ir bendravom. Bet kai grįžau nuomonę pakeičiau į geresnę pusę, o viskas kardinaliai pasikeitė kiek vėliau einant laikui. Nors kai vyr.admin gavau ir visi sakė, koks tu stumikas man už akių ir bandė įtikinti tave nušalinti, aš negalvojau, kad tai turėtų būti susiję su tavo pareigomis. Būtent tą temą išsiaiškinom vėliau ir iš tikro jokio pykčio ar blogų minčių niekad ir nelaikiau ant tavęs tada. Kaip administratorius tu buvai solidus, tik galbūt turėjai tą minusą, kad tau reikdavo priminti, kad turi kažką nuveikti, nebuvai tas, kuris dažniausiai imdavosi iniciatyvos pirmas, tačiau tavo parkour eventai iki po šiandien man yra įstrigę ir palikę didžiausią susižavėjimą. Jie buvo sunkūs, bet labai įdomūs, labai patiko, kad nepagailėdavai laiko surengti dideliam parkour. Taip pat buvai ir tikriausiai vis dar esi vienas iš stipresnių cyterių gaudytojų, už ką gerbiu tave, nes kartu su Jeffu sugebėjom pakeisti savo žaidimo įpročius gera linkme. Kaip žmogus esi protingas, turi nuovoką kada pabūti rimtai, kada pajuokaut. Tarpusavyje teko bendradarbiauti dėl serverio map darbų, užduotis atlikdavai, nepalikdavai pusiaukelėje. Na, o turbūt labiausiai verta paminėti, kad kažkiek susibendravom daugiau dėl csgo, žaidėm ne vieną kartą ir buvo tikrai smagu, kadangi supranti kas vyksta ir žinai kaip žaisti. Nuomonė gera.

Jurij_Abdulov - na kodėl Abdulov? Kaip žmogus iš mano perspektyvos esi geras. Sugebėjai apversti savo žaidimą sa-mpe aukštyn kojom, nečytini ir užimti atsakingas pareigas. Tačiau taip kaip jas atlieki dabar ir koks tu buvai vasarą, tai yra žvėriškai didelis skirtumas. Vasarą buvai labai motyvuotas ir manau puikiai atsimeni kaip užsitarnavai šias pareigas - už darbą. Šiuo metu tikrai stokoji noro ir tavo grįžimas į pareigas buvo kiek ne toks, koks pirmą kartą. Tačiau žinodamas tavo potencialą vis dar laukiu tavo geresnės versijos. Šiaip tu atrodo neutraliai kitų žaidėjų atžvilgiu ir neatrodai susireikšminęs žaidėjas, esi tinkama asmenybę būti administratoriumi. Dar atsimenu, kad buvai mano gaujos narys, buvai iki pat gaujos pabaigos ir atlikai solidų vaidmenį. Negalėčiau pasakyt, kad buvai, tas, kuris daugiausiai rašo, tačiau žinau, kad sarkazmo kišenėj turi. Kiek teko matyti, esi visai gabus maperis ir tiesiog laukiu daugiau įdomių darbų iš tavęs. Nuomonė gera.

Malia_Ibrahimovic - miela asmenybė šiam liūdnam serveryje. Esi galbūt kiek per saldi čia daugeliui serverio berniukų. Šiaip paslaugi serverio žaidėja, kai reikia dažniausia būni ta pirma, kuri paveš, jei ištiko bėda, turi išskirtinį teigiamą bendravimą su daugeliu, į bandymus stumt kiek mačiau susitvarkai, atrodo lyg negalvoji apie tai ir tiesiog darai, ką darei. Labai smagu, kad prisidėjai į mano advokatų komandą, tikiuosi liksi ne vieną savaitę, kadangi esi darbšti (suki kilometrų šiek tiek) ir jau kaip sakiau paslaugi, jei turiu bėdą su transportu. Yra tekę būti teamspeak pokalbyje, atrodei kukli, bendraujanti ir pakalbėti tomis paprastomis temomis su tavimi tikrai galima bei šiaip truputį pajuokauti. Tačiau negaliu pripasakoti aš čia daug, dar matyt per mažai žinau tave. :D Bet nuomonę turiu gerą apie tave.

Darius_Bond - lyg atsimenu kaip pirma kartą šitam serveryje susitikom, tai buvo 2017 vasarą, kai užsukai čia, nors tuo metu dar ir nelabai žaidei. Tuo metu buvau advokatų pavaduotojas ir lyg pasiprašei į darbą. Vėliau advokatų racijoje aš, tu ir Edga šiek tiek pasikalbėjom, paklausinėjai apie serverį, kas čia, tokius labai bendrus dalykus. Ilgai nekalbėjom, pasirodei normalus žmogus, bet ir dingai vėliau kuriam laikui. Vėliau, kai grįžai teko pabendrauti daugiau, iš tikro supratau, kad esi visai normalus, geras žmogus, nesi stumikas ir nesidergi ant visų, nevengi pabendrauti. Todėl galvoju, kad žmogus gali sumaišyt tavo gerą asmenybę ir kad gerai elgiesi su daugeliu ir pavadint tave "naru", ką ir mačiau ne kartą, tačiau ar aš turiu tas pareigas ar ne, vistiek išlikai panašus mano atžvilgiu ir visai neseniai užsukęs padovanojai pagarbų. Bet buvo vienas kartas, kai nuvylei. Kai būdamas pirmininku tau suteikiau taksi postą ir tu buvai labai neaktyvus vos ne nuo pirmos dienos ir viską atlikai neatsakingai.. Tačiau bendrai nuomonė gera.

Andrius_Drg - naglai aiminai ir dar bandei primesti, jog ne.. Tokių šitam serveryje šimtai jau buvo, tai neįsivaizduoju ko tikėjaisi. Tai kad naudoji cytus, tai čia baisiai fu, kas nuo to smagiau, tai tu man paaiškink ir kas iš to nauda? Kaip žmogų aš tavęs beveik ir nežinau, lyg neatrodei kažkoks keistas, o tiesiog paprastas žaidėjas. Nuomonė nelabai gera, tikiuosi gal kada nors apversim aukštyn kojom.

Jonas_Ganjababy - jei gerai atsimenu buvai ar tai taksi direktorius, ar pavaduotojas. Iš tų pirmų žvilgsnių atrodei kažką geresnio žadantis naujokas serveryje, bet tuoj pat viskas puft smukti pradėjo žemyn. Tikiuosi nemaišau tavęs su kažkuo, bet nevengei konfliktų, stūmimų, poelgiai gana vaikiški, trūko susilaikymo, savitvardos tau, nieko pozityvaus labai ir neparodei čia, o vėliau greit ir dingai nieko per daug gero ir nepalikęs. Nuomonė nelabai gera, o ir nelabai teko bendrauti tarpusavyje.

Marshall_Russell - gal už tai kad pačytint mėgsti, tai truputį malkų tau reiktų pakrauti, bet šiaip esi normalus žmogus, teko ne kartą susitikti ir teamspeake. Patys geriausi atsiminimai man su tavim yra, kai buvau pirmininkas. Kiekvienas suteiktas tau direktoriaus postas, gal ir iš šono atrodo labai keistai, kadangi nebuvai geriausias rašyboje ar kūrybingume, tačiau turėjai kažką tokio savyje, kas kiekvieną tavo turėtą postą pakeldavo aukščiau lūkesčių bet kokiam direktoriui. Buvo periodas, kai negalėjau žaisti pilnos savaitės, kurį laiką ir man grįžus sužinojau, kad palikai postą ir kad tavęs nebandė išlaikyti, buvau šiek tiek supykęs ir paprašiau tavęs grįžti į kitą postą, kurį tau suteikiau be anketos. Tai va tiek tu man buvai geras kaip direktorius, kuris prikeldavo silpnesnius darbus į dienos šviesą. Gaujų pasaulyje teko pakariaut kartu, teko pakariaut prieš vienas kitą ir atsimenu ta periodą vasarą, kai su chebra nelabai apie mane gerai kalbėjot, šūdus pylėt, cytu vadinot. Bet tai tik visiškas menkniekis, tai kaip ir sakiau esi normalius šio serverio žaidėjas ir jei blogi įpročiai neapsireikštų kartas nuo karto, būtum labai solidus žmogus čia. Nuomonė gera.

Qyz_Escobar - šiuo sa-mp periodu esi pasydus žaidėjas ir tave sutikt tai tik AFK zonoj galima, bendrauti nelabai ir tenka, nei kariaut prieš, nei už vieną gaują. Tačiau vasarą, kai buvom vienoj gaujoj teko persimesti keletu žodžių. Kylian_Mbappe vardas leido suprast, kad apie futbolą kažką tikrai žinosi, tai šia tema šiek tiek ir pakalbėjom. Viskas buvo labai paprasta, kaip normalūs žmonės ir pakalbėjom kas ir kaip. Iš senų laikų tai kažkiek tave atsimenu kaip Tony_Robotuką, bet nelabai atsimenu kas tiksliau, žinau, kad nebuvai pats geriausias žaidėjas, mėgai daug šaudytis, daug dm'int mieste ar šiaip kokių nesąmonių padaryt, bet neatsimenu, kad būtum buvęs problematiškiausias žaidėjas, o mes per daug ir nebuvom tada pažįstami. Kažkokių atsiminimų iš seniau nenoriu priburti labai, bet jei būtum aktyvesnis šiomis dienomis, būtum neblogas, savo galva besivadovaujantis žmogus serveryje. Nuomonė gera.

Manuel_Neuer - vardas irgi leidžia suprasti, kad futbolą prijauti, bet neteko mums ir bendrauti kažkokia konkrečia tema. Žinau, kad esi senas šio serverio žaidėjas, bet labai konkrečios nuomonės apie tave negaliu pasakyti, bet atrodai žmogus su stuburu, turi ką pasakyti ir neatrodai iš tų, kuriems tik dergtis galvoj noras yra. Nuomonė neutrali, jei bus kitas kartas, galbūt daugiau galėsiu tau pasakyt kažką.

Bmw_Dyler - nesi ta žaidėjas, kuris per daug kalba, žodžius sakai tada kada reikia ir kalbi ne kvailai, atrodai iš šono visai protingas. Iš pradžių kai tave pamačiau kiek dėl tavo vardo pagalvojau, kad čia koks vaikas bus ir nelabai jis čia įdomus, tačiau klydau, o dar kai parodei, jog esi gabus mapperis, dėl vieno, kito darbelio švedui ir apie tave užsiminiau. Man iš tikro patinka kaip tavo namai atrodo šia serveryje, nors gaila, jų ir ne daug, bet turi tą kūrybingumo dovanėlę ir jei su broliu Wilu būtumėt kartu maperiai čia ir tokie mapaeriai, kad jūsų darbus įkeltų, tai tikrai serveris atrodo 100 kartų gražiau ir manau sugebėtumėt pagyvinti tą serverio atmosferą savo darbais. Nuomonė gera.

Jan_Brassco - kaip kuo toliau tuo labiau pastebiu, kad nesu labai daug bendravęs su žaidėjais tarpusavyje ir tu nesi ta išimtis. Kol buvai aktyvesnis, toks atrodei mėgstantis negatyviai pasireikšti, pasipykti su kitais, pavadint žaidėjus vienaip ar kitaip - trumpai sakant pritapai prie šio serverio stiliaus. Kaip gaujinis, tu lyg visai nieko žaidėjas būtum, tačiau kartais mėgsti iš awp pašaudinėt savekus, tai nežinau, kodėl tavo akys tave taip apgauna. Bet esi pašaudantis ir tavęs neturėtų atsisakyti priimti gaujos, tačiau tau reikėtų išmokti būt kiek draugiškesniu ir atidesniu. Nors tave laiko cytu, man kažkaip niekada nebuvai užkliuvęs savo per dideliu gebėjimų demonstravimu ir tiesiog atrodei kaip normalus stipresnis gaujos narys. Nuomonė neutrali.

Ricky_Vasquez - skambi tu šiame serveryje asmenybė, bet esi visai atsakingas ir pastovus su savais minusais. Man patinka, kad apsiimi tu kažkokį postą, tai juo rūpiniesi ne trumpam laikotarpiui, nors gal ir nesi tas idealus lyderis savo darbo (turiu galvoj S.W.A.T) ir trūksta tau kietesnių vadovavimo bruožų, savo tu darbus gebi atlikti tiek kiek ir reikalaujama iš tavęs. O dar atsimenu, kai tu buvau fūristų direktorius, gal tau ir buvo laikotarpių, kai sėkdavosi sunkiai turėti komandą, tačiau neatsimenu, kad buvai tas, kuris skųstųsi kaip jam blogai, kad niekas nenori dirbti ir kad niekas nepadeda, tu tyliai, ramiai dirbai savo darbą toliau, kas yra didelis pliusas. Na, o bendrai tariant neretai įsiveli į tokius beprasmingus ginčus su besipyzdavojančiais žaidėjais ir mėgsti paskaldyt nesąmonių ir tu, bet šiaip tu esi geras žmogus ir tikrai negali užsitarnauti blogo įvaizdžio. Ir kada pagaliau pradėsi šaudyti geriau? Tu esi pastovus /dm dalyvis, tačiau dar nepramuši ledų ir nešaudai geriau nei galėtum tikriausiai. Dar atsimenu tavo viena minusą, tai /dm būdamas low pastoviai nusižudydavai ir neduodavai frag, kas mane iš tikro labai siutindavo, nes taip stengiuosi ir bac jis pats nusižudo. Bet kokiu atveju mano nuomonė gera.

Mark_Wilson - tu tas žmogus, kuris niekaip negali pripažinti, kad už jį yra geriau šaudančių. Man patinka, kad tu keliesi sau aukščiausius reikalavimus ir nori būti geriausias, bet dar šiek tiek laiko reikia tam. Negali būti geriausias būdamas stiprus tik vienpusiškai, reik mokėti atvirą, uždarą šaudymas, grobimuose pasireikšti pastebimiau. Nors ir esi jau stipresnis už daugelį, bet dar reik nemažai pasistengti. Kaip žmogus, tai tu esi gal ir nieko, neatrodo, kad tau reikia daug ir dėl kiekvienos smulkmenos, nemačiau, kad būtum tas, kuris skundžiasi. Esi paprastas, neblogas žaidėjas šiame serveryje. Nuomonė gera.

Don_Alvarez - na, su tavim taip pirmi įspūdžiai visai ne kokie, buvai labai agresyviai nusiteikęs prieš viską, labai stipriai norėjai įžeidinėt ir bandei įrodyt kažką, ko nereikėjo. Visiškai nepatiko tavo asmenybė, o dar ant visko užkrauti tai ir slidžiai atrodei dėl savo gebėjimų grobimuose. Tačiau po to kai adminų gaujos nebebuvo, šiek tiek pasikeitė viskas į geresnę pusę. Ilgai netrukus man tapus pirmininku su didesniu noru pasisiūlei prisidėti į mano DPK komandą. Gal kiek per daug galvojai, kad reikia su manim susibendrauti, jog pasiektum šį tikslą. Tada aš patikrinau tavo gebėjimus kaip rašai analizes, padariau korekcijas ir atrodo priėmei tą mano pamoką kaip už gerą. Pagalbos tu nevengei ir stengeisi užpildyti tas dienas, kai manęs nebūdavo. Tačiau kai vieną kartą prieš išvykdamas daviau konkrečius nurodymus, grįžęs radau visai kitokią situaciją, daugelis direktorių atsisakė postus ir buvo paskelbtas ne vienas rinkimų postas, kas mane supykdė, nes kiek atsimenu buvau davęs nurodymus, kad kol manęs nebus reikia išlaikyti esamus direktorius, o jei neišeis rinkimų neskelbti - bent jau kažką tokio. Tai todėl tave pašalinau už savavališkumą iš DPK. Tačiau po visko aš ant tavęs jokios neapykantos niekad ir nelaikiau ir viskas buvo oke. Na, o vėliau pasiekėm periodą, kai susibendravom. Viskas įvyko labai atsitiktinai, buvo skirtingose gaujų pusėse, tačiau viskas buvo labai chill ir per /c chat kažką juokingo vienas kitam užmetėm dėl ko šiek tiek pradėjom geriau sutarti, pasirodei iš savo geros pusės man, o galbūt aš ankščiau tiesiog nemokėjau su tavim sutarti. Bet kokiu atveju, esi šaunus vyrukas, jei noro turi gali nemažai nuveikti kaip administratorius, prižiūri serverį nuo čytų, kas kelia tavo vertę kaip admin. Gal ir gali būti kiek karštakošis, bet bendrai tariant, tai tu būni dažniausiai ramus žmogus dabar ir nemačiau, kad užsipultum kažką ir nestatai iš savęs kažko. Kartais pakalbam ir tarpusavyje, atrodai rūpestingas ir visai protingas žmogus. Nuomonė gera.

Stanley_Howard - kai tu pradėjai čia žaisti, o net neįsivaizduoju kada, tai lyg visai aš su tavim neturėjau jokio kontakto, tačiau kai sužinojau, kad esi Nojaus draugas, pamačiau, kad tapai administratoriumi ir dar pradėjai apsireikšti kaip neblogas gaujų žmogus, neišvengiamai teko mums pabendrauti. Pirmas dalykas, kas man labiausiai patiko iš tavęs, kad nelaikei admin posto žinodamas, kad nieko negalėsi daug padaryti ir neturėsi tiek tam laiko, labai džiaugiuosi, kad nemarinai laiko ir atidavei vietą, tam kas galės būti aktyvesnis, nes daugelis žaidėjų su pareigomis to niekada nesupranta ir neretai pagadina kokybę (esu buvęs ir aš toks asilas). Už ką aš tau būsiu dėkingas, tai kad pradėjai mane girti kaip labai gerai šaudantį žaidėją ir tikriausiai dėl tavęs aš toks ir pasijaučiau, labai pakėlei mano kartėlę šaudymui ir žmonės pradėjo mane labiau pastebėti tikriausiai tik dėl tavo kelių žodžių. Kaip žmogus, tai esi stipri asmenybė, ypač žinant, kad dar esi labai jaunas, elgiesi labai brandžiai, esi ramus, pasireiški tada, kada labiausiai to reikia. Kartais tenka su tavim pabendrauti, esam buvę ne kartą ir discorde iš šitos perspektyvos nieko nepasakysiu kitaip, atrodai labai solidus žmogus. Kiek žinau, kad irgi keliesi sau aukštesnius standartus šaudant ir nesiruoši būti prastesnis už kitus, tačiau moki pripažinti, kad nesi geriausias, o tai tik patvirtina tavo brandumo savybę. Nuomonė labai gera.

Nojus_Shadow - tai va, tu esi žmogus, kuris man vėl leido pasijausti sa-mp'e geriau. Atsimenu iš senesnių laikų, kaip turėdavau aplink gerų žmonių ir dalindavausi jais savo patirtimi, tai tu man priminei senas geras dienas, tik kad dabar iš tiesų turėjau daugiau ką tau pasakyti. Pirmas ir tikriausias tas mūsų susitikimas buvo kai pasiryžai ir panorai prisidėti į mano pirmininko komandą. Iki tol buvau manęs, kad tu toks kiek per vaikiškas, bet klydau. Pakalbėjom šiek tiek, paklausiau, ką moki, kad galėčiau tave priimti į pareigas, pasakei, kad rašyti moki. Tai jau galvojau turėsiu gerą anketų analizių rašytoją, tačiau pataisyt tave ir tavo rašymo įpročius teko, o viską priėmei labai rimtai ir iš tiesų pasistengei ir pirmuosius darbus pradėjai atlikti solidžiau. Visgi, tai tik buvo formalus tas mūsų bendravimas, vėliau, kai likai vienas iš DPK, pasidalinom užduotis dviese, visada buvo galima pasitarti su tavimi ir labai pasitikėjau tavimi, užduotis vykdei kaip priklauso ir buvai vertas savo pareigų. Susibendravom daugiau, pamačiau, kad esi gerokai brandesnis nei kad galvojau ir esi gerokai brandesnis nei kad tavo amžiuje dažniausiai būna. Vėliau stengiausi tave prišlieti į administratorių komandą, nes iš to kaip tu dirbai mačiau, kad esi vertas ir esi labai atsakingas, kas galiausiai ir išsipildė ir man palikus pirmininko pareigas, tapai tuo, kuris jas ir perėmė. Tiesa, gal ir nebuvai pats idealiausias adminas (jei atsimeni kaip patikrinau tave), tačiau nebuvai, tas kuris būdamas poste tiesiog turi tą postą. Na, toliau žiūrint į viską, šiek tiek primeni mane, kai buvau tavo metų, nes man irgi tekdavo dažniausiai bendrauti su tais, kurie už mane vyresni ne metais ir ne dviem. Turbūt tas tave ir daro kiek solidesniu žmogumi ir tai labai gera savybė. Nemažai mums teko pabūt ts, dc, pabendraujam ir per fb, turim apie ką pakalbėti, nors ir kardinaliai skiriasi mūsų pomėgiai, o kai jau diskusijos išauga į didesnį lygmenį, tenka pasistengti įrodyti savo tiesą, o tu nesiruoši pasiduoti ir laikaisi savo, turi stiprią nuomonę daugeliu klausimų, stengiesi mane įveikti savo žiniomis ir kartais pavyksta, kartais ne. Nuomonė viena geriausių serveryje.

Arthur_Morgan - seni prisiminimai dar šiek tiek mus sieja. Esi didžiausia serverio transformacija visų laikų, kaip pradėjai žaidimą nuolatiniai banais, įspėjimais, čytinimais, kitokių šūdų darymais ir skaityk taip tik bac ilgai netrukus pradėjai keistis. Dar iš pradžių nebuvo pasitikėjimo iš žmonių, vis dar manė ir laukė kokių nors tai nesąmonių, bet tu puikiai susitvarkei save ir nuo to laiko jokių bėdų nebeturėjai. Tu lyg alkoholikas, kuris sėkmingai išsigydė priklausomybę ir daugiau pagundų nebeturi. Kiek vėliau teko mums būti vienoje gaujoje, šiek tiek konkuravom ir šaudyme, puikiai atsimenu, kaip buvai puikiai įvaldęs šaudymą iš priedangos. Šaunus žmogus tu, paprikolint mėgsti ir moki, gali žaisti atsipalaidavęs, elgiesi deramai. Nors ir buvai pradingęs iš sa-mp, ar tik ne pirmą kartą tapai administratoriumi dabar grįžęs? Linkiu pakelt kartėlę administratorių poste. Nuomonė gera.

Auri_Mas - labai minimaliai turim kažką mes bendro, šiuo metu esam vienoje gaujoj ir prisiminus praeitus laikotarpius esi patobulėjęs ir geriau pažįsti aplinką grobimuose, tikiuosi vis stiprėsi šioje srityje. Kaip žmogus iš to ką matau, atrodai brandus, nesi linkęs į dramas, kivirčus, atrodo, kad palaikai rimtesnio žmogaus modelį, dėl ko ir esi šiek tiek išskirtinis šiame serveryje. Tačiau bendrų istorijų ar daugiau negaliu pasakyti. Nuomonė gera.

Artur_Sanchez - nuo pradžių, kai grįžau į serverį praktiškai, kai susipažinom, tai ir sutarėm. Neblogas tikrai esi žmogus, labai draugiškas, nekreipi dėmesio į stumyklas, mėgsti tvarką ir nesi tas, kuris keičia gaujas. Atsimenu kaip buvai pas mane dar 2017 metais, buvau iki galo, nesvarbu kas ir kaip. Nors dažniausias tenka laikyti ta patį frontą gaujų atžvilgiu teko ir pakariauti, tačiau niekada nebuvo jokių pykčių ar neapykantos tarpusavyje. Jei reikia paramos, iš tavęs jos tikrai galima sulaukti, esi patikimas kaip žmogus. Tik kaip žurnalistų direktorius, tai turėtum pasikelt savo lygį, geresnė rašyba, iškalbingesni straipsniai ir pačią laikraščio estetiką galėtum šiek tiek pagerinti, tačiau nesuprask manęs neteisingai, man patinka, kad užsiimi šia veikla, tik noriu, kad būtų dar geriau. Nuomonė gera.

Jeremy_Cleo - atvirai sakant nelabai mes ir turėjom kada normalų kontaktą, tačiau matau, kad esi talentingas logo kūrėjas tikriausiai, labai ačiū, kad nesikuklinai sudalyvauti, nors ir vienas, tame mano konkurse. Tačiau tikriausiai būtum nelabai ir turėjęs konkurencijos, kadangi iš pirmo žvilgsnio, manau daugeliui patiko, ką tu padarei. Vienas dalykas man serveryje labai nepatiko, kad vos atėjau į serverį mane pagetino adminas, buvai su SWAT chebra šalia ir sugalvojot nudrožti mane ir pasodinti, nemoralizuosiu, bet tikrai neskaniai čia viskas gavosi. Bet tikrai dėlto nesiruošiu užsišikti ant tavęs, tiesiog tuo metu susinervinau dėlto, bet pyktis ateina ir išeina. Kaip žmogus atrodo, kad brandesnis nei kad daugelis, pirmą minimalų kontaktą turėjom sugrįžusiose SOA, tačiau tikrai nieko negaliu išspaust apie tave, nes esi kiek epizodinis žaidėjas ir toje bendroje veikloje nelabai ir pasireiškia, tačiau nuomonė nėra bloga, ji - neutrali, bent jau kol kas, nes dar laiko turiu, kad geriau pamatyčiau ir pasakyčiau, kad jinai gera.

Leo_Frizenzo - Penta kilograma, kodėl nepasirinkai mano pasiūlyto vardo!? Šiaip sunku kažką kalbėti apie tave, bet atsimenu, kai grįžai čia žaisti neseniai ir prie arenos privažiavai, kurioj jau baiginėjau šaudymas ir sakai: "girdėjau esi geriausias šaulys", - kas iš tikro mane kiek suglumino, nes pagalvojau, kad koks kitas žaidėjas atėjo pasipyzdavot iš manęs, paskui šovei: "gal gali pamokinti ir mane", - kažką tokio, o aš tau atsakiau trim paprastai patarimais, ką kiekvienas turėtų ar sako, kiekvienam, tai toks ir buvo tas mūsų kontaktas. Vėliau supratau, kad nesi kažkoks kitas žaidėjas, o esi tiesiog kitas žmogus serveryje ir niekas po tuo vardu nesislepia. Turi tokį minusą, kad klubo racijoje, mėgsti pasireikšti ir kiek iš blogesnės pusės, gavai net bana už įžeidinėjimus, kas čia tikrai nėra taip dažna pastaruoju metu, tačiau nesusidariau apie tave neigiamo įvaizdžio ir neatrodai tu man kvailelis kažkoks, tiesiog dar esi visai vaikiškas. Nuomonė neutrali.

Music_Nsp - na, jau buvęs administratoriau. Norėjau parašyti tau, kaip būtų įdomu kaip tau sektųsi, jei postą turėtum būdamas motyvuotas. Gaila, niekada ir neparodei savo geriausio potencialo kaip adminas, žinojau, kad gali būti geresnis, tačiau koks buvai nelabai man įtikai. Kaip žaidėją dar tave šiek tiek atsimenu iš 2012 metų, terorizavai savo šaudymu šiek tiek, nebuvai tas, kuris nežino kaip šaudyti ir man kaip naujokui buvo sunku kariauti prieš. Kaip suprantu, tai tavo acc buvo ištrintas? Ar kas nutiko, bet nežinau kodėl, galbūt per daug badass buvai. Bet kai grįžai žaisti dabar, visi pritars man, kad esi neblogas žmogus, brandus, gali pajuokauti, o tas mūsų pirmas pokalbis grįžus, prisiminėm senesnius laikus ir kaip buvo smagiau žaisti. Kažkodėl tave dabar vadino "wh", bet man tu atrodai kaip labai geras gaujos narys grobimuose ir labai norėčiau tave juose dar sutikti dažniau, kadangi padarai žaidimą įdomesnį. Nuomonė nebloga.

Zlatan_Ibrahimovic - tarp mūsų istorijų yra buvę ir ne viena, puikiai atsimenu kaip mano gauja kovojo prieš jūsų su Jeffo, tiesa sakant nelabai suprantu kodėl tave jis norėjo turėt kaip pavaduotoją, bet dar turėjom susitikimą iki tol, kai grįžau susitikom arenoj, tu ten dažnas svečias buvai ir man visai gerai sekėsi prieš tave, nors dar buvau toli gražu nuo to kaip patobulėjau vėliau per laiką. Buvai tu lyg kažkokią gaują sukūręs tuo metu, o tos gaujų istorijos ir prasidėjo nuo to. Na, neskaitau aš tavęs labai ypatingu vadu ir dar galbūt tavo laikas dar tik išauš, tačiau koks tu ne kartą buvai, tai yra tiesiog meh. Sukuri gaują, truputį atsiranda kietesni varžovai, tai jau viskas. Pralošinėjam grobimą išeini po 20 minučių sakydamas gg, o po kiek laiko ir ištrini tą gaują. Nesmerkiu tavęs dėlto, bet tau kantrybę ugdyti, tai labai reikia. Kaip šaulys, tai labai norėčiau, kad grobimuose su kitais gaujiniais labiau bendradarbiautum, tada tu būtum beast, nes kai tu mėgsti solo pabūti, tai pats žinai, kad varžovai tavęs 1x1 kovom nepaliks dažnai ir būsi užspaustas ne vieno varžovo. Tačiau gana apie tai. Kaip žmogus tai tu man visai patikai dar ir nuo seniau, patinki ir dabar. Atsimenu kaip mes diskutavom, kai aš buvau vyr.adminas įvairias tau kilusias bėdas ar šiaip kažką, gan ilgais tekstais ir atrodo visai prasmingai, dėl pasirodei įdomus žmogus, nes tave domino geresnė padėtis ir domino tobulėti, siekti kažko. Be to smagu ant aimų kartu pastumti. Nuomonė gera.

Adomas_Santos - tu toks nesi labai geras žmogus ir taip visą laiką.Tikrai šūdinas reikalas, kad tu dergiesi pastoviai, nežinai savo vietos, kalbi bet kiek, ginčijiesi tuščiai ir ilgai, būdamas neteisus dar bandai įrodyt, kad esi teisus, kas visiškai jau praradę esmę. Žodžiu visada esi tas, kuris nejaučia ribų nei žodžiais, nei veiksmai, esi visiškai nesukalbamas ir kaip dėl to liūdna, nes atrodo, kad galvą tai tu turi ant pečių, bet kaip ją panaudoji tai tikrai nieko ypatingai gero. Būni užsispyręs, susikuri savo teorijų šimtus, tada dar pradedi cytint, o kitiems ir žaidimo kokybę gadinti. Tikiuosi esi atvirkštinė savęs sa-mpo versijos dalis gyvenime. Būtų smagu, kad pradėtum jausti ribas ir taptum kur kas žmogiškesnis, taip būtum labai stipri asmenybė, ypač lyginant su tavo amžiaus žmonėmis. Tačiau nuomonė nėra bloga, ji neutrali.

Andrey_Bacardi - visai nieko tu kaip žmogus ir jei kalbant tarpusavyje, tai būna apie ką pakalbėti su tavimi. Kaip žmogus, kuriam duodamas direktorius, tai tu šiame serveryje esi iš tikro vertinamas ir dažniausiai tau pasiseka ir prisiminus tą praeitį, tai stipriai tu žengei į priekį ir neabejoju žengi į priekį ne tik čia, bet ir savo asmeniniame gyvenime. Kaip žaidėjas serveryje esi solidus įvairiose srityse. Tiek kaip gaujos žaidėjas tu visai atlieki gerą vaidmenį, pašaudai pakankamai gerai, galbūt ir trūksta komandiškumo ir greičio viskam, tačiau bendrai tariant esi solidus. Bet išėjus iš gaujos, puikiai persiorientuoji į teisėsaugos pusę ir atrodo pakankamai gerai atlieki darbą toje pusėje. Nebeesi tas, kurias kalbėtų, kad tik kalbėti, kalbi protingiau, nesireiškia kvailai, esi pakankamai draugiškas. Nuomonė gera.

The_Whiteman - nelabai, ką galiu apie tave daug pasakyti, tačiau visada su manim pasisveikini, bet galbūt tai labiau tavo draugiškumo požymis ir tai darai su daugeliu žaidėjų, nesu kažkoks išskirtinis tam žmogus. Nebuvai aktyvus labai ilgą laiką, bet ir iki tol neteko taip labai daug bendrai kalbėti. Tarp žmonių sugebi pajuokauti ir suprasti juokus pats, kas yra puiki savybė čia žaidžiant, matau, kad pakalbėti su kitais mėgsti, esi bendraujantis ir jei su tavim žmogus draugiškas, tu irgi su juo draugiškas. Tikiuosi dar čia išvysim tave iš pačios geriausios nematytos pusės. Nuomonė gera.

Zilvinas_Rusys - šiaip nesi toks kvailas kaip gali atrodyti kitiems iš pirmos pažiūros, tačiau labai stipriai tu čia pasišikai, kai negavęs taksi posto supykai ant viso pasaulio. Nesuprantu kaip tau reikėjo koliotis ant to naujoko, peikti pirmininką dėl jo pasirinkimų tarsi ištisai būtų daromos nesąmonės ir pasirinkimai nebūtų turėję kažkokio gero pagrindo. Ir turbūt tu pats supranti ir žinai tą pasakymą "nėra to blogo, kas neišeitų į gerą", va ir tu tapai policininkų direktoriumi, kas šiuo atveju ir man sukėlė didelį klausimą, o kodėl galima taip elgtis ir vėliau užimti pareigas. Tačiau postą gavęs galbūt per daug to heito gavai. Bendrai atsiminus tave atrodai labai susitvarkęs, iš cyto ir žaidėjo, kuris ilgiau nei dienos nepažaidžia tapai labai solidžiu žmogumi čia serveryje, na, apart to incidento. Atrodei tu visai normalus, manau, dar ir esi, tačiau gavai ban dėl cleo, dėl to čia niekas nesmerks tavęs. Kaip cytas bent jau man nekėlei jokių įtarimų ir viskas buvo tvarkoj, tačiau taisyklės yra taisyklės, užmatė, kad turi tą cleo. Nuomonė nebloga.

Matteo_Guerra - šiaip kad mes labai ten sueitumėm kaip žaidėjai ta nelabai, bet tu esi neblogas žmogus. Visada esi draugiškas, pagiri, gali pakalbėti su tavim, pagauni juokus ir gali pajuokauti pats. Labai ačiū, kad paglostai mano "ego", pagirdamas vienu ar kitu dalyku mane, kur galbūt nesu nusipelnęs būti pagirtas. Tačiau bet kokiu atveju tu esi vienas iš nedaugelio, kurios šiek tiek pagerina žaidimo kokybę savo bendravimu, o visiems mums trūksta, to labai trūksta man pačiam. Tačiau nelabai daugiau kuo galiu pasidalinti, dar tikriausiai viskas prieš akis. Nuomonė gera.

Sveiki_Draugai - šiaip tu toks labai užknisantis žaidėjas, bet galima su tavim ir normaliai pakalbėt. Pirmi susitikimai teamspeak'e tai baisiai jau tu ten, šnekėjai kaip nepavargstanti plokštelė ir galėjai kalbėt apie viską ką tu tik nori. Bet su laiku tai aišku šiek tiek pasikeitei, daugiau susibendravom per laiką ir atrodei kur kas rimčiau bendraujant nei kas buvo iki tol. Keistas tu buvai, kad turėdamas pirmas admin pareigas sugalvojai, kad resursus su sobu bus gera idėja pavežiot, gal būtum išėjęs visai kaip geras žmogus administracijoje, kur pareigas atrodė, jog žadi atlikti visai atsakingai ir turėjai to potencialo būt geresnis. Teko pabūt gaujose tiek už vienąm tiek prieš. Tavo gaujinio įgūdžiai visai geri, vienu metu kai buvai TSQ tikrai atrodo neblogą formą buvai įgavęs, dabar aišku kai nežaidi čia dažnai, formos turėt neįmanoma, bet vistiek supranti kaip viskas vyksta ir tuo esi neblogas narys. Na, vistiek nesuprantu kodėl, kai tau atidaviau bazė, tą savo gaują taip greit pašalinai, galėjai tvirtai tęsti veiklą ir įsitvirtinti, bet yra kaip yra. Bendrai, tai aš nieko blogo neturiu prieš tave ir esame šiuo metu vienas kito atžvilgiu neutralūs, kas tikriausiai taip ir turi būti ir ne kitaip, tikiuosi dar kada sugrįši žaisti dažniau. Nuomonė nebloga.

Marco_Diaz - tu tapai mano išsigelbėjimu advokatuose, kadangi atėjai tada, kai mane paliko mano pavaduotojas, o iš tavo iniciatyvos supratau, kad esi tas, kurio man reikės, kad būtų viskas tvirčiau. Esu patenkintas, kad man padėjai surinkti tvirtesnė darbo komandą, nei pats galėjau ir atvedei į mūsų darbą Malia, kuri yra fenomenali darbuota. Kaip žmogus tu man atrodai visai neblogai, tavo gfx darbai man patinka ir juos kaip jau visi suprato pritaikau darbo forume ir esu dėkingas už tai. Iš blogos pusės tu nesireiški, o tavo ryškiausias serveryje spindulys yra tavo map gebėjimai, kurių šiame serveryje, tikrai nelabai kas ir turi. Labai apmaudu, kad tavo darbai nėra įkeliami, bent jau kol kas, tačiau puikiai visi suvokiam, kad jei gautum realaus darbo čia, serverio vidus atrodytų, kur kas maloniau ir norėtųsi žaisti, nepaisant sisteminių atnaujinimų - ar jie būtų ar ne. Kadangi pats miestas yra ne tik vaiduoklių miestas žmonių atžvilgiu, bet tuo pačiu ir išvaizdos. Tai kaip ir sakiau, su tavo gebėjimais būtų galima pagyvinti žaidimą kiekvienam. Esi šaunus vyrukas, žiūrėsim kaip toliau bus. Nuomonė gera.

Damian_Morris - vienas geriausių žmonių per visą šio žaidimo istoriją. Tavo asmenybė į šį žaidimą atnešė daug pasigėrėjimo koks žmogus turėtų būti, esi vienas didžiausių pavyzdžių savo elgesiu, manieros ir laikysena, kurią tu rodai jaunesniems žaidėjams. Brandus ir neblogai mokantis kritiką priimti žmogus. Dar pirmas mūsų susipažinimas buvo 2017 metais, kai buvai admin, o aš tik žaidėjas ir originaliai turėjau perimti tavo pareigas, tačiau gavosi, kad poste likom ir buvom kartu. Jau tada pastebėjau, kad esi neblogas žmogelis. Praėjus daugiau laiko teko ir daugiau pabendrauti, vėliau tapau vyr.admin ir kai tavęs neįvertino kai kurie adminai, teko jiems pralėsti akis ir iki po šiandien nežinau žmogaus, kuris apie tave neigiamai atsilieptų. Kaip admin, tu atlikai paprastas užduotis, tačiau buvau nuoširdus ir paslaugus, kas tave darė kiek išskirtiniu. Laikui bėgant, kai tapai pirmą kartą pirmininku teko vėl susitikti mums dažniau, suteikei man ginklų centro postą ir buvai supratingas mano riboto aktyvumo atžvilgiu. O šį kartą kai turėjai postą neišskirtinai buvai supratingas vėl mano aktyvumo ribotumui, už ką esu tau dėkingas du kartus. Kaip pirmininkas matėsi, kad nori tobulėti ir gerėti, tačiau kaip supratau laiko trūkumas tau pačiam buvo didelė kliūtis atsiskleisti taip kaip tu būtent ir norėjai, lauksim sugrįžtant ? Aš tai tikrai lauksiu, nebūtinai dėl pareigų, bet vien vėl tave išvysti tikrai šiam serveriui reikia, esi šio serverio negatyvo atsvara, o to gerumo trūksta ir jį spinduliuoja vienas kitas žaidėjas. Mums yra tekę pabendrauti ir šiaip pasivažinėjant automobilyje, esi paprastas, bet ne prastas, tikrai jaučiu nemažą pagarbą tau ir iš tavęs turėčiau pasimokyti nemažai. Žinoma, turėjai savų minusų, tačiau neįmanoma būti mister tobulajam. Nuomonė viena geriausių.

Martin_Gutierrez - tu sunkiausiu metu buvai šio serverio atsvara, dabar tavo kažkokią sunkios naštos dalies kaip admino perėmė ir kiti, kurie atėjo naujai į pareigas ir yra aktyvesni, tačiau nekeičia fakto, kad vienas šiam serveriui davei tikrai nemažai. Turi ir savų minusų, bet tai nėra bėda, kadangi gavai skundų keletą, kurie buvo paskirti kaip įspėjimai, tačiau pasakysiu, kad kas nedirba, tas neuždirba skundų, nesvarbu ar jie teisingi ar ne. Kad ir turėjai skundų, tai nebuvo skundai, kurie pasako, kad tu nugrybavai į kairę taip toli, jog tu nesi vertas gerų žodžių. Buvus ir galbūt dar esant šiai kukliai serverio situacijai, kartu su Daichi, mes tave kaip administratorių labai palaikėm. Tavo progresas, pastovumas ir šiek tiek iniciatyvos per tokį jau gan sakyčiau ilgą laikotarpį yra išlaikytas, kas iš tikro pavydėtina, tokius rezultatus esu matęs, jog rodytų vos keli administratoriai per mano matytą laiką. Žinoma, nereiktu man čia mėtyt gėlių ir kabint laurų, kadangi esant kaip yra serveryje, nesunku tapti ryškiausia persona, kadangi praeiti adminai ir kai kurie dabartiniai buvo super kuklesni visais aspektais už tave, bet vistiek įtikinai ir mane, kad esi solidus adminas. Tai va įsivaizduoju dėl ko ir tapai šio serverio pirmininku, o jau koks būsi dar sužinosim po ilgesnio laiko. Kaip žmogus, tai man iš pradžių nelabai patikai ir labai atrodei atvirkščiai toks, koks esi dabar. Atsimenu kai buvai ginklų centro direktorius, kai turėjau pirmininko postą. Labai lengvai pasidavei, nes darbuotojų nepavyko surinkti ar motyvuoti, kad užpildytų resursų bazes, dėl ko apsileidai ir teko ar tai pakeist tave ar tai pats palikai postą, šito jau neatsimenu, bet žinau, kad sukėlei problemų šioje srityje šiek tiek. Gal tikriausiai per mažai tave pažinojau seniau nei kad teko bendrauti daugiau šiuo metu, todėl ir neatrodei toks koks iš tikro esi. Bendrauti su tavim tikrai galima ir pakalbėti yra apie ką, o paklausus kažko galbūt "rimtesnio" pasidalini savo mintimis ir kai kuriomis ar tau pritariu ir matau, kad supranti nemažai, esi brandesnis žmogus. Nors sakiau, kad rodai iniciatyvos, tačiau reiktų tau agresyvesnės jos, nepabijot apie kažkokias iškilusias bėdas pakalbėt ir išreikšti mintis viešai (nors tai galbūt reiktų daugeliui). Nuomonė tikrai gera, tikiuosi būdamas pirmininkas patvirtinsi visų ir mano lūkesčius.

Dom_Harrison - šiaip nesi toks kvailas, kokiu mėgsti save kartais pateikti čia visiems, tačiau dar esi per daug vaikiškas, nors kartais parodai jau savo ir bręstančiąją pusę visiems. Iš tikro kartais man labai patinka ką tu parašai (forume), o kartais tai grybauji kaip turi būti. Labai jau tu jautri asmenybė kartais mėgsti būti. Jei mažiau vaidintum ir statytum save į nuskriaustojo padėtį, tai padidėtų žmonių pasitikėjimas tavimi ir tai jau tave iš esmės pakeistų. Nes tie kas save nuolatos stato kaip nuskriaustą žmogų, tai nieko, niekada, niekur ir nepasiekia, taip ir lieka gyventi nuskriaustojo gyvenimą, tai labai smagu būtų, jei išaugtum šį dalyką ir pakeistum šiek tiek požiūri, kad būtų "jei jie mano, kad nemoku būti geras direktorius, aš parodysiu, kad galiu būti geras", - iš čia bet kokioje gyvenimo situacijoje gali pritaikyti, tik. aišku, pakeitus žodžius. Tai kaip ir sakiau tu proto turi, tik jau laikas save pateikti ir stipresnės pusės. Neblogas tu vyrukas šiaip. Ir būtinai nepamiršk, kad tie patys prikolai po pusės mėtų sakymo nebebūna tokie jau įdomūs ir juokingi. Šiaip viskas oke su tavim, linkiu tobulėti! Nuomonė nebloga.

Ricardo_Guerra - mano mėgstamiausias pavaduotojas. Šiaip tai labai ačiū, padėjai padaryti man gerą pradžią kaip direktoriui, dirbai pas mane ilgai ir dirbai nemažai, surinkai darbo komandą ir išėjai iš advokatų padaręs tikrai fantastišką darbą dėl ko esu įsitikinęs ir buvai ginklų centro direktoriumi. Aišku, tu dar toks vaikiškas palyginus, bet man iš tikro patinki kaip žmogus. Visada man nori kažką kandžiai pasakyti, įveikti mane bet kokioje srityje, bet tuo pačiu jaučiu ir palaikymą iš tavęs. Taip pasipykstam, bet nesu toks, kad visiškai nieko nesuprasčiau ir vistiek laikau tave neblogu žmogumi. Gal kiek su tais savo skundeliais ir užknisi žmones, bet yra kaip yra, ar ne? Linkiu mažiau erzintis dėl kiekvieno nepasisekusio dalyko, tai ir tų skundų nebus tiek daug. Šiaip esi tikrai išskirtinis žmogus čia, manau su laiku kiek surimtėsi ir pagaliau pradėsi siekti didesnių pareigų ir būsi kur kas atsakingesnis, kadangi juokaut tau tu moki ir mąstyt sugebi, tik dar kol kas trūksta suvokimo kaip realizuot save ir geresnės pusės. Man tai tikrai esi vienas mėgstamų jaunesnių žaidėjų, darai žaidimą įdomesniu šiek tiek. Kas svarbiausia, po tų pykčių, bent jau tarp mūsų būna, kad sugebi atvėst kažkiek ir padedi, neužlaikai to pykčio amžinai ir tai būna tik labai trumpa, o tai tikrai gera savybė kaip žmogui. Atsimenu šiek tiek kai dar buvau tik naujokas, tas tavo slapyvardis Betmenas_Bmw, na tu tikrai tapai iš karto pastebimas, gal ir ne iš pačios geriausios srities, tačiau tai tik patvirtina, kad nori būti išskirtinis. Tas vardas tau išliko prilipęs net ir pakeitus vardą (kaip ir Daichiui - Jeffas). Tai va, šiek tiek tuo metu pabendravom, atrodei visai normalus, nei kad tavo slapyvardis leido suprast koks gali būti. Aišku, kiek vėliau, kai turėjau gaują buvai pas priešus ir iš tikro jūs ten labai stengėtės ant manęs ir stumti, ir provokuoti, visai taip stipriai kartais bandėt, bet, deja, nepavyko jums, kadangi jau esu ne kartą buvęs tokioje situacijoje ir galėjau viską kontroliuot savyje geriau. Po viso šito nei vienam iš jūsų jokio pykčio niekada ir nelaikiau, ir kaip matai, bent jau su tavim tikrai sutariam. Šaunus tu žmogus, tik galėtum būt šaunesnis ir mandagesnis dar ir su kitais, nes visi skirtingai reaguojam. Aš kartais nieko prieš tavo impulsyvų elgesį, kartais būna įkyru, tačiau viskas suprantama, bet kaip sakiau pasistenk būti kiek geresnis kitiems ir bus šiek tiek smagiau žaist pačiam. Nuomonė gera.

Valia_Abdulov - su tavim dar tą mūsų pažintis prasidėjo nuo, sakykim, pirmos minutės, kai grįžęs tapau administratoriumi. Tu ir Gytas man buvo labai paslaugūs, padėjot įsivažiuoti į žaidimą kiek atsimenu. Labiau atsidavusio pirmininko postui už tave dar niekada nebuvau matęs. Tu naktimis atlikdavai ir kiekvieną mielą dieną tas pirmininko užduotis, sugalvojai iki po šiandien veikiančią taškų sistemos temą. Kaip pareigų žmogus tu ne kartą įrodei savo ilgaamžiškumą, tiek pirmininku buvau labai ilgai, tiek dabar esi vyr.admino poste. Nors ir skiriasi tas faktas, koks tu buvai pirmininkas ir esi vyr.adminas, tačiau tavimi visada galima pasitikėti ne trumpam, o tikrai ilgam laikotarpiui, ko trūksta iš beveik visų žmonių šiame serveryje. Tas tavo darbštumas kaip pirmininko man tikrai patiko ir visada mačiau norą kažką padaryti geriau ir geriau, kas kelia tavo kaip žmogaus kartėlę į kitą lygmenį. Iš tavęs tikrai galima pasimokyti, tačiau kartais tave reikia ir mokyti. Kaip jau laikas įrodė esi visapusiškas žaidėjas: gali atlikti bet kokias pareigas, gali būti vertingas gaujos grobimų žmogus, moki neblogai šaudyti. Šiaip labai gaila, kad kaip vyr.adminas pametei savo motyvaciją ir tikrai į tave visada žiūrėsiu kaip į tą, o kas būtų, jeigu būtų taip, o ne taip, nes tikrai žinodamas tavo savybes ir šalia jų pridėjus tavo sumanumą, labai gaila, kad neišpildai viso potencialo. Nesakau, kad viskam tu būtum puikus, tačiau jei savo geriausias savybes realizuotum, rezultatas garantuotas. Be visų tų pagyrų yra tų minusų aišku. Trūksta tau kiek kieto lyderio vaidmens savyje, kadangi tikrai adminai buvo ir kai kurie dar yra palaida bala, ir tai tikrai savotiškai skandiną serverį, plius tas faktas, kad tavo motyvacija kažkur kitur, tačiau atsiminsiu tavo norą tobulėti ir pasakysiu, kad gali perkopti šią bėdą per tam tikrą laiką. O jei kalbėsiu apie tave tiesiog, tai teko bendrauti ir ne kartą mums. Esi tikrai protingas žmogus, moki pajuokaut, suvoki sarkazmą ir kaip suprantu, ne tik žaidime, bet ir realybėje esi darbštus, kai tikrai to nori. Tikrai esi vienas geresnių žmonių, kuriuos čia teko pažinti ir manau, dar ta mūsų pažintis tęsis ilgiau. Nuomonė viena geriausių.

Auguste_San - labai daug negaliu tau pasakyti, kadangi labai daug neesam bendravę, tačiau dar atsimenu tave iš 2016 m. vasaros, kur trumpam žaidžiau ir gal net advokatų darbe buvom. Visada prasilenkdavom su automobiliais ar kažkas tokio, o aš tiesiog pasakydavau tau "miau" ir daugiau lyg nieko daugiau. Iš dabartinių dienų aš tave mėgstu kaip žmogų ir tu esi tikrai labai gera čia mūsų žaidėjų tarpe, esi draugiška ir tai faktas, su tavimi galima pakalbėti, pajuokauti, nors tarpusavyje to daug ir nebuvo, tačiau kai kuriuos dalykus pamatyti užtenka vieno karto, turbūt. Taip pat esi brangi mergina ir galbūt ar nepastebiu ar iš tikro taip nėra, bet tu per daug nesivadovauji vien emocijomis ir gebi priimti protingesnius sprendimus. Tai jo, aš gal pastumiu dėl tų vyr.admin pareigų tavo, bet čia tikrai nepulsiu rašyt kažko, tiesiog galbūt iš tavęs tikiuosi daugiau nei yra ir šiek tiek pavydžiu tau tuo pačiu. Tačiau kaip administratore tave visada mačiau kaip labai tinkamą šioms pareigoms žmogų, kadangi savo asmenybe, neabejoju atitinki kiekvieną tam reikalingą kriterijų. Iš tikro būtų smagu pabendrauti kada daugiau, jei kada tokia galimybė bus, o dabar tik tiek tegaliu pasakyti nuomonė gera.

Kelas_Peckurys - prisipažinsiu, pirmą kartą pamatę tavo slapyvardį su chebra prikolinom iš to ir atrodė, kad tikriausiai būsi koks asiliukas čia, vaikiškas, tačiau iš tikro žvėriškai klydau ir tikrai nevertėjo spręsti apie knygą iš jos viršelio. Didelių bendrų prisiminimų neturim, tačiau smagu, kad pradėjai mane vadinti treneriu, kadangi tai primena man mano kiemo futbolo lygą kai būdavau 15 metų. Turėjom šiek tiek pykčių, vasarą kai kariavai prieš mano gaują, nors dar atsimenu prieš viską kviestas ateiti pas mane atėjai tik dienai, tai nežinau kuo čia taip neįtikau tau. Bet daug jau laiko praėjo nuo to šiek tiek susibendravome, teko būti teamspeake, visai atvejais pasirodei pakankamai brandus, bendraujantis ir gebantis juokauti žmogus. Gaila, kad trumpai tęsei tavo gaujos vado karjera, viskas buvo gerai ir smagu, dėl ko palikai viską? Iš tikro taip nebuvom labai daug tarpusavyje bendravę, tačiau asmeniškai supratau, kad nieko blogo tarpusavyje neturim. Nuomonė gera.

Dully_Savage - esi man vienas iš tų žaidėjų apie, kuriuos galima pagalvot, jog gaila, kad jie nežaidė ankščiau. Iš aktyvesnių žaidėjų esam vieni vyresnių ir kartais susitikę pakalbėt, dažniausiai, nors ir tik apie patį sa-mp, turim apie ką pakalbėt ir galim pakalbėt kiek rimčiau. Su tavim diskusija yra įmanoma: turi savo nuomonę ir jos laikaisi, bet atėjus tam tikram momentui gebi ją koreguoti, kad ji būtų dar tvirtesnė. Vienas šaunesnių žaidėjų esi šioje "bendruomenėje" ir taip rimtai kalbant nesu girdėjęs niekada, kad kažkam nepatinki. Esi vienas mėgiamesnių žaidėjų čia, o taip sakau, nes nesvarbu, kurioje barikadų pusėje, sutari su viena ir kita puse taip, kad niekas apie blogo žodžio nepasakytų. Gal platesniu mastu tarp žaidėjų nesi populiariausias, bet tik dėl to, kad nesi tas, kurias reiškiasi šiaip sau ir bendrauji su visais kiek brandžiau. Turi daug gerų savybių savyje ir manau esi kiek nuvertintas kai kuriais aspektais. Visi kalbam koks Arūnas geras žmogus, koks jis geras adminas ir kaip visi jį giria (jis vertas to), bet niekada nemaniau, jog į šį pokalbį negalėtum būti įtrauktas ir tu. Kaip administratorius buvai, mano galva, nuvertintas šiek tiek ir nebuvo atsižvelgta į tave su pakankamu teigiamu požiūriu, tačiau gal buvo minusių, kurių aš nežinojau, bet už kitus blogesnis niekaip negalėjai būti. Vienas kitam šiokį tokį palaikymą visada turim, tikiuosi, kad nepamesim gerų žodžių vienas kitam ir toliau. Nuomonė gera.

Theo_Raeken - nemandagus.

Evaldas_Samagonas - tave dar žinau nuo 2012 metų, kuomet buvai labai aktyvus šio serverio žaidėjas, tačiau pataisyk, jei klystu, bet neatsimenu, tavęs kaip teigiamo personažo, buvai toks kiek vaikiškas, mėgai išsidirbinėti šiek tiek. Žinau, kad kartu žaidė su tavim tikrai bent dar vienas Samagonas. Įsimintina ta pavardę, ką galiu pasakyti. Bet po tų 2012, gal 2013 kaip ir nelabai mačiau tavęs žaidžiančio labai ilgą laiko tarpą, arba žaidžiantį epizodiškai tik. Vėliau tave pamačiau tik pernai, kaip aktyvesnį šiek tiek žmogelį, bet irgi daug negaliu pasakyti apie tave. Visai nieko tu kaip žmogus, pajuokaut gali, bendrauti su aplinkiniais gali ir draugiškai, moki būti tarp žmonių ir turi kūrybingą mąstymą modifikuojant sa-mp automobilius. Gal vienas dalykas įstrigo dar ne taip ir seniai, nors taip ir nesupratau iki galo, kas nutiko. Tačiau SOA trumpam buvai, trumpam ir mes ten buvom, ir tave išmetė už kažkokių chat viešinimą ar kažką tokio, bet iki galo taip ir nežinau, kas tiksliai jiems nepatiko. Tačiau labai nuomonės nepasigadinau apie tave ir ją laikau kaip neutralią.

Nikola_Kovac - jei ne tu, nebūčiau pradėjęs taip greitai kaupti piniginio kapitalo, kurį dabar pasiekiau. Neatsimenu tiksliai aplinkybių, bet aš dar čia 2017 vasarą nebuvau dar ne mėnesio žaidęs ir tu kažkodėl nusprendei kaip tik nebežaisti tuo metu ir man palikai vieną savo verslą visiškai taip už nieką sakykim, tai už ką esu tau labai dėkingas iki šiandien. Tave kaip žaidėją atsimenu dar nuo 2013 metų kokių, tikriausiai pradėjot visa ta chebra lošti čia panašiu metu - Eima, Doveras, Tu, galbūt dar kažkas. Su visais teko pabendrauti, bet su tavim išskirtiniau galbūt tik po mano grįžimo tas 2017 metais. Kaip žmogus tu esi visai neblogas, jei nori bendrauti visada atrandi kokią nors temą su žmogumi. O tai kad nestovėjai vietoj visą tą laiką nuo savo pradžios žaidime, tai kad iš čyto, iš to kuriuo nelabai kas pasitikėtų, nuėjai iki admin posto, kas tik pasako, kad turėjai savyje ir nemažai gerų savybių, kurių galbūt tiesiog ankščiau niekada taip vaizdžiai ir neparodei. Passkutinį kartą gal teko pabendrauti rudenį, kuomet buvai keletas dienų po administratoriaus pareigų "baigimo", pasidalinom bendromis mintimis apie žaidimą, kurios sutapo ir nuo to laiko daugiau nebeturėjom kontakto. Nuomonė pakankamai gera.

Vipper_Boss - nieko ypatingo tarp mūsų čia serveryje nebuvo, labai daug nebendravom, tik formaliai, na ir šiaip tik pora mėnesių kaip čia tave matau žaidžiantį. Tačiau šiokią tokią nuomonę turiu apie ir jinai nėra bloga žinoma. Nesi iš tų, kuris viešai nesąmones kalba, tiesiog esi toks, kuris ateina su chebra trumpam praleisti gerai laiką ir tiek, nesi tas, kuris čia užsisėdi ilgas valandas ir tai ganėtinai geras požymis, kadangi sa-mpas gali būti kartais per daug įtraukiantis. Kai dirbai pas mane advokatu, šiek tiek bendravom, atrodai paprastas, solidus žmogelis, gal su šiek tiek trupučiu vaikiškumo dar savyje, tačiau geram žmogui reikia ir tokių savybių šiek tiek. Nuomonė pakankamai gera.

Lukas_Nike - per visą žaidimo laikotarpį teko su tavim pabendrauti tik visai neseniai, tačiau pirmą kartą pamačiau tave kaip visai kitokį žmogų nei kad galvojau esi. Kiek buvau matęs, būvai prigautas su s0b ir šiaip neatrodei man visiškai rimti ir patikima persona, tačiau kai laukiau Betmeno GC aikštelėje, tu priėjai ir kažkaip užsimezgė kalba apie serverį, valdžią jo, kaip viskas gyvuoja ir man labai patiko tavo mintys ar net šiek tiek idėjos ir supratau, kad turi nemažai, ką protingo pasiūlyti šiame žaidimo rate. Nors gaila pokalbio metu turėjau išeiti AFK, bet šiek tiek vėliau paskaičiau, ką tom temom kalbėjot su Jurij, dabar jau Jim ir mane tikrai sužavėjo tai ir iš tikro laukiu kito mūsų pokalbio, diskusijos, kadangi matau, jog turim kuo pasidalinti tarpusavyje. Na, o kaip dabartinis direktorius esi labai tinkamas šiam postui, daug pamatyti nereikėjo, vertini žmonių darbą ir skatini tarpusavio pagarbą. Nuomonė gera.

Bob_Marli - tave galbūt labiu atsimenu iš vasaros, kai buvom susija pirmininko-direktoriaus klausimais. Žmogus tu buvai geras, tik kiek gal per mažai dėmesio rodei savo pareigoms tuo metu, nors tai tavęs nenuteikė prieš mane kaip blogo direktoriaus ir stengiausi būti supratingas tavo laiko atžvilgiu ir vertinau tavo indėlį šioje srityje, kol galiausiai nebegalėjau tavęs įtikinti pasilikti dar ilgesniam laikotarpiui poste. Visgi sužibėjai šiame poste kiek vėliau prie kito pirmininko ir parodei daugiau gerų savo turimų savybių. Taip paprastai bendrauti daug ar iš viso neteko, tačiau bendrame konstekte visada mačiau tave kaip brandesnį žmogų, be pagundų kvailystėms. Nuomonė pakankamai gera.

Andrius_Zipas - na, ta mūsų pirmo susitikimo istorija yra jau labai sena, o įdomiausias faktas, kad šiame serveryje užsiregistravome, kiek atsimenu tą pačią dieną. Žaidimo pradžia mūsų buvo persipynusi nuolatos ir buvom bendrose naujokų gaujose šaudėmės kartu, ir praktiškai daugelyje veiklų buvom susiją. Aišku nebuvom tik dviese, čia į istoriją įeina ir Paulius, Ir Ignas, ir gal dar keletas kitų. Turėjom smagią sa-mp pradžią ir visai nenorėčiau jos kitos, nors ir tik mažai atsimenu iš tų dienų. Aišku, tu nebuvai pastoviausiais ir nuolatinis čia žaidėjas, tai tas bendravimas buvo kiek ribotas, bet vėliau paaugus bendravom konkrečiai vienu tikslu erzindami ar kitaips nusišnekėdami tarpusavyje, kas buvo fun. Tarpusavyje dar teko susidurti ir kituose žaidimuose, bet bendravimo esmė išlikus buvo panaši. Paskutinis didesnis atsiminimas mūsų, kai buvai mapperis šio serverio būnant man vyr. Admin ir po atnaujinimų tave priėmiau į admin komandą, kaip būtų tau sekesi, jei nebūčiau palikęs pareigų, tai nežinau, bet kiek galėjai ir parodei noro, tai savo pareigas atlikai. Nuomonė gera.

Giorgi_Tevzadze - esi žmogus degtukas, su tavimi norint ramiai ir civilizuotai pabendrauti reikia kalbėti atsargiai, kadangi gali greit įsižeisti ar kaip kitaip sureaguoti ne pačiu tinkamiausiu būdu. Esi šiaip jau labai vaikiško būdo, mėgsti būti super įkyrus ir uždavinėti tuos pačius klausimus, dėl vieno ir to paties dalyko gal šimtą kartų, o tai totaliai niekam nebus priimtina, vienų kantrybė ilgiau atlaikys, kitų trumpiau, bet rezultatas galutinis, kad kiti žmonės ankščiau ar vėliau privengs tokio bendravimo. Nesi iš tikro labai pastovus čia žaidėjas, kad taip iki galo tave įvertinčiau, tačiau kai gavai fūristų direktoriaus postą parodei ir savo geresnę pusę - žiūrėjai į pareigas atsakingai, galbūt kiek per daug jaudinaisi, kad gali nepasisekti. Nors ilgai šiame poste nebuvai, bet bent aš dabar žinau, kad gali būti geresnis ir brandesnis žmogus, nei kad save dažniausiai pateiki ir mano nuomonė apie tave nėra bloga.

Diego_Rossi - buvai jaunasis šio serverio žaidėjas, gal net ateitis pasakyčiau vienu ar kitu klausimu, daugiausiai tu čia žaidei būtent tuo laiku, kai buvau vyr.admin poste ir tikrai man patikai, ir tikrai ne man vienam tu likai atsimintinas. Tuo metu nebuvai kažkoks toks, kuris daug kalba ir juo labiau kalba nesąmones, visai buvai ir galbūt dar esi tas, kuris siekia vis geresnio šaudymo lygmens ir dėlto visada stengeisi tuo metu, daug treniravaisi, kas man atrodo labai gerai, nes retas žmogus įdeda šiek tiek daugiau pastangų dėl kažko. Neturėjom mes pykčių tarpusavyje, bent jau aš to neatsimenu, pabendraut su tavim išeidavo, buvai tikrai patikimas tuo metu žmogus. Supranti humorą ir sarkazmo skonį prijautei, manau, ir dabar dar išlaikei šį principą savo. Galbūt po kiek laiko šiek tiek pasikeitei šio serverio atžvilgiu, karts nuo karto kažką stipresnio parašai čia ir per daug šiltų žodžių nebarstai čia niekam. Iš to ką žinau ir mačiau, panašu, kad esi žmogus su nuomone ir turbūt ją augini dar labiau. Šiame serveryje esi visada laukiamas iš mano kaip žaidėjo perspektyvos, o ypač gaujų pusėje, kur šiuo metu yra gerų šaulių badas pavadinkim. Nuomonė gera.

Jock_Hard - tikrai nežinau, kas tu, jei turėjai kitą vardą, kurį žinočiau, parašyk komentaruose.

Richy_Wells - trumpai tariant neesam taip niekada ir bendravę ar buvę susiję kažkokioje bendroje veikloje, tačiau iš šono, matau, kad ateini čia kartais pasidergti savo malonumui, neatrodo, kad imi "už gryną" visko, kas tau yra sakoma, o ir tikrai tau pačiam nerūpi, ką kiti galvoja. Tam yra savi pliusai savi minusai aišku. Gerai tai, kad tau kažkokios įtakos neturi niekas, bet šiek tiek blogai, nes taip lengvai įsipainiojama į kiekvieną galimą konfliktą serveryje, nors jie ir nėra kažkokie tai kritiniai. Bet dėl bendro vaizdo ir smagumo čia žaisti, manau tai turi įtakos kokybei (nors čia ji jau nelabai neegzistuoja, kurį laiką). Kaip gaujos narys esi vertingas ir turi kažkokios įtakos savo gaujos grobimų likimams, tačiau, jei kada gaujų karai bus stipresni, bus dar įdomiau pamatyti kaip adaptuotumeisi tarp daugiau geresnių šaulių tiek priešų, tiek savų pusėje. Nuomonė nebloga, manau, gal dar bus progų, kada nuomonė išplėsti ir pasidalinti kažkuo konkrečiau tarpusavyje.

Mark_Roman - kai po grįžimo pradėjau žaisti, gal kiek negerai, kad leidausi įtikinamas, kad tu, Senasis Vilkas esat totalūs dalbajobai serveryje ir jumis reikia atsikratyti, kad serveryje būtų geriau žaisti. O šitomis "pasakomis" pasitikėjau, nes tikrai maniau, kad esat netikėliai vien dėl fakto, kad su tuo s0b prasinešt ateidavot ir šiaip ten tas paskyras kūrėtės, kad tik nervinti adminus įvairiais pavadinimais. Laikui bėgant viskas išaugo iki rimtesnių dalykų serverio atžvilgiu ir atsimenu kaip man į skype parašei, tikriausiai galvodamas, kad aš labai nervinuosi dėlto kas vyksta, ir tikėjaisi dar labiau mane išprovokuoti. Tačiau viskas gavosi atvirkščiai, tu supratai, kad nesu toks susireikšminęs, koks galvojai, kad būsiu, o aš supratau, kad nesi toks netikėlis, koks galbūt pasirodei. Tai taip ir atrodom tarpusavyje bendrą kalbą, kuri nustebino mane šiek tiek. Neatsimenu tiksliai ką mes ten rašėmės, bet tikrai pakeitė tarpusavio bendravimą drastiškai. Man padėjai apramindamas ddos darančius žaidėjus, už tai tau leidau žaisti serveryje be užblokavimo galimybės trukdymų, vėliau dar padėjai aptvarkyti vieną kilusią dramątarp kitų žaidėjų, kur tiesiogiai mes nebuvom susiję su konfliktu, tačiau turėjom įtaką vienai ar kitai to pusei. Šiuo metu kažkaip keistai dažnai užmatau tave ateinantį čia pažaisti, ypač, kai serveris net grobimuose įdomumo nedvelkia yra keista matyti, kad tokie reti žmones čia apsilanko. Net nepasakosiu ir neišskirsiu, kad esi sumanus žmogus, turi proto, nes esi kiek šiuo klausimu aukščiau už čia daugelį mano sutiktų žaidėjų. Galbūt daugeliui tave gali būti sunku suprasti, nes mėgsti pasimėgauti ir iškrėsti, kokių nors "nesąmonių" arba tai, kad per didelis kiekis sarkazmo gali kitus suklaidinti, nekeičia to vieno fakto, kad esi vienas rimtesnių žmonių. Nuomonė gera.

Chris_Wyatt - nieko blogo apie tave per ganėtinai trumpą pažinojimo laikotarpį niekaip negalėčiau pasakyti. Turi didelį potencialą video kūrimo pusėje, nors darbų ir nebuvo beveik, bet parodei, kad tinkamose rankose, galėtum sukurti daug didelių darbų, o iš to ką mačiau matosi, kad įdėta pastangų, kad tokius dalykus sukurti ir yra bandymas būti kūrybingu ir išpildyti savo darbą maksimaliai kiek pačiam išeina. Negaliu labai į smulkmenas lysti, bet tikiuosi dar tavo video bus galima išvysti čia ir tie video turės kažkokią kitokią temą, o tu būsi dar labiau patobulėjęs. Čia kaip žaidėjo serveryje nepažįstu, tačiau iš šono atrodei neutralus, nei tau ten valdžia, nei gaujos suko galvą, atėjai pažaisti su draugais trumpam ir viskas tuo baigdavosi. Nuomonė gal ir nedidelė, bet nebloga. 

Lukas_Nice - esi ganėtinai nepastovus žaidėjas šiame serveryje, vieną kartą gali tave matyti užsivedusį žaisti, kitą kartą tampi epizodiniu žaidėju, panašiai ir su direktoriaus pareigomis, prisiimi atlikti kažkokias pareigas, tačiau greit parodai nusibodimą, ilgai posto dažniausiai nesieki turėti ir jo plėtoti. Kaip direktorius niekad darbams situacijų neblogindavai, bet ir ypatingai nieko nebandei įrodyti - buvai toks viduriukas viskam. Tęsiant apie nepastovumą, tai gaujos. Čia irgi gali tave turėti gaujoje, tada be kažkokios aiškios priežasties išeini į kitą gaują, ten pabūni truputį ir vėl ieškai kažko kito. Tačiau turi neblogą asmenybę atsinešęs į šį serverį, esi neutralus, neišsišokėlis ir galima su tavim pakalbėti tarpusavyje, ką mes šiek tiek advokatuose ir buvom padarę. Šaunus vyrukas ir man patinka kaip tu elgiesi, kai nekalbam apie pastovumo klausimą. Turi, ką pasakyti kalbėdamas, o bendravimas su tavim malonus, esi tikrai neblogas žmogus. |Vien už savo ramią asmenybę ir gavai kiek žinau administratoriaus postą, gaila, kad priėmęs pareigas didelio noro ir iniciatyvos neparodei. Nuomonė apie nebloga.

Rokas_Life - tarp mūsų nelabai daug ko ir vyko per tą laikotarpį nuo mano grįžimo, apart, kad buvai prisijungęs prie mano gaujos ir tai kad teko bendram gaujos teamspeak gal vieną, kitą kartą susitikt. Labai daug iš tos pusės neatsimenu, bet po gaujos, tai tu nelabai kada ir bebuvai aktyvesnis žaidėjas ir tos didelės nuotraukos apie tave nesusidariau. Nenoriu prikalbėti apie ką negaliu pasakyti nei blogo, nei gero, nes kažko išskirtinio tikrai neatsimenu, todėl kada nors kitą kartą galbūt turėsiu normalią nuomonę. 

Chos_Gamin - iš karto kalbant apie gerus dalykus, tai sunku suprasti, kodėl taip stengiesi kartais būdamas direktoriaus poste ir bandai sugalvoti kažką kitokio. Kaip ir sakiau - čia yra gerai ir gerai, kad turim čia žaidėjų, kurie rodo iniciatyvą bent kokioje, nors srityje. Esi iš tų žmonių su kuriais iš dalies galima pakalbėti ir apie patį serverį, jo būvį ir ateitį, bet šalia tavo geresnių pliusų, turi nemažai minusų. Valdaisi sunkiai, kiek atsimenu iš praeities, esi administratorių galvos skausmas, nes tau įrodyti kitą tiesą yra labai sunku, esi nesupratingas kitų atžvilgiu ir gal net kiek savanaudiškas bendroje nuotraukoje. Nevengi konfliktų, o tada viską bandai (bandydavai) gesinti vienokiais ar kitokiais skundais. Trumpai tariant turi ir brandumo požymių, tačiau dar esi ir vaikiško būdo. Nesuprask neteisingai, nelaikau tavęs blogu žmogumi, bet visada yra vietos patobulėt, o tau tereikia šiek tiek ramiau žaisti. Nuomonė nebloga.

Miguel_Cartelio - atsimenu tave dar prieš vardą pasikeičiant. Tada atrodei labai prastai mano galva, ypač dėlto, kad nesugebėdavai atlikti paprasto darbo policijoje, dėjai "free star" ir nenutuokei, ką tu ten veiki. Apskritai bendrai tariant atrodei labai prastai bendram vaizde, nors ir nebuvai iš tų netikėlių, kurie buvo nuolatiniai nesąmonių darytojai ar kenkėjai. Bet vėliau kažkaip apsivertė viskas aukštyn kojomis labai greit. Tikrai negaliu pasakyti, kas buvo tas lūžio taškas, bet žinau, kad buvai kažkurio darbo pavaduotojas ir ten tu tikrai tam darbe davei naudos daugiau nei direktorius, nesiskundei kaip sunku, kad nusibodo - neturėjai priekaištų ir toliau žaidei. Šiuo metu esi mechanikų direktorius, daug apie tave čia nežinau, bet mintis koks man atrodei pirmu žvilgsniu ir koks esi dabar, tai didelis pliusas. O dar svarbu paminėt, kad ir kaip gaujinis išaugai į rimtesnio kalibro žaidėją ir esi vertingas mūsų gaujai. Nuomonė nebloga.

Jamani_Dandrea - savo laiku šiam serveriui įnešei grožio savo map darbais, nors tai jau iš tikro seniai ir buvo. Nuo senesnių dienų niekad tu čia nebuvai aktyvus žaidėjas, bet po to kai grįžau į serverį 2017 m., pasirodo per tą laiką, kurį čia nesirodžiau, tu buvai tavęs šiek tiek aktyvesniu. Neblogas tu žaidėjas šiame serveryje buvai, turėjai gebėjimus visoms sritims praktiškai, tiek gaujai buvai naudingas, pašaudei, vairuot gebėjai ir administratorius buvai, kurį laiką. Iš bendro vaizdo kartais esi sunki asmenybė, gali labai greitai įsivelti į konfliktą ir supykti, tačiau tarpusavyje pabendravus galima pamatyti, kad esi neblogas žmogus. Nors to bendravimo daug neturėjom, bet kai buvai administratorius šiek tiek pakalbėjom gyvenimiška tema, kažką apie darbus ar dar kažką. Tas pokalbis iš tikro pakeitė mano požiūri į tave kaip į geresnį žmogų ir smagu, kad esi toks, kad tau sa-mp gali egzistuot, gali neegzistuoti - nori žaidi, nori nesirodai ilgą laiką. Dar galbūt pagerėjus šiam serveriui, tikiuosi išvysti tave šiek tiek aktyvesnį ir galbūt mažiau piktą, kitų atžvilgiu. Nuomonė gera.

Marco_Rossi - man labiausiai įstrigai ir atsiminsiu tave visada kaip už gerą žmogų. Žinai kodėl? O tai kad likai mano gaujoje vienu periodu, net tada kai labiau tau artimas žmogus Jeffas, buvo kitoje pusėje. Tu man padėjai labai daug ir buvai labai stiprus gaujos narys. Šito niekad nepamiršiu ir su ganėtinai kuklesne sudėtimi, puikiai kovojom prieš kitas dvi gaujas ir turėjom pergalių. Tuo metu įrodei, kad buvai vienas geriausiu serveryje, gaila vėliau visiškai apstojai žaisti ir natūralu, kad krito įgūdžiai. Tačiau nuo to laiko sutarėm gerai ir sutariam iki šiandien, manau, kad dar gerai. Jo, turėjom konfliktą, bet žinau, kad jis mums abiems nieko nereiškia ir kitą dieną susitikę būtumėm vienas kitam ranką paspaudė ir gyvenę toliau, kaip ir gyvenam dabar. Gal nieko asmeniško vienas apie kitą nežinom, bet serveryje ir sa-mpe pabendrauti galim, galim ir pajuokauti, galim ir pastumt kas ir kaip serveryje. Esi vienas iš tų žaidėjų, kurie norėčiau, kad dar grįžtų žaisti aktyviau šiame kukliame serveryje. Nuomonė tikrai gera.

Laba_Dienaa - su tavimi istorijos neturiu didelės, bet jos pradžia kažkur prieš vasarą ar kažkas tokio, kai teko pabūni vienoje gaujoje, neįsivaizdavau kas tu ir ką tu gali, bet tavo awp įgūdžiai yra vieni aštriausių šiame serveryje ir tikrai seniai mačiau tokio kalibro snaiperį. Esi vienas iš nedaugelio, kurį galbūt nuvertina kiti, tačiau tu turi nemažai įtakos gaujos pergalėms sandėliuose ir tavo puolimo dovanos iš awp varžovus verčia susirūpinti. Bet ne tik dėlto esi šaunus žaidėjas. Esi toks, kuris puikiai įsilieja į bet kokią chebrą ir vargu ar turi tokių žmonių, kurie tavęs nemėgtų. Esi savimi, o to kartais trūkstą šiame serveryje iš kai kurių žmonių. Esi vienas paslaugiausių (bent jau man), turi gerą reakciją ir moku pajuokauti. Maniau, kad vienu metu jau palikai serverį, tačiau vėl užmatau tave užsukantį čia, kas yra didelis pliusas šiai serverio bendruomenei. Apie tave nieko blogo asmeniškai negalėčiau sugalvoti. Gal tarpusavyje neteko bendrauti daug, bet nuomonė tikrai gera apie tave ir nemanau, kad tokiomis sąlygomis ji gali pasikeiti į priešingą pusę.

Ivan_B - kai buvau vyr.admin tuo metu labiau buvom susiję, nors ir nelabai daug, bet buvom. Visas tas reikalas, kad buvai tas žmogus, kuris nuolatos siekė admin posto ir po keleto pralaimėjimų vistiek stengėsi toliau siekdamas posto, nors gal neypatingai tu ten dėjai darbo ir pastangų į visą reikalą, bet išlaikei pastovumą kaip žmogus. Nebuvai blogas, sugebėjai gerai praleisti laiką serveryje ir buvai tas, kuris žino kaip elgtis su kitais. Gal labai gerai ir neatsimenu ar nesekiau tavo elgesio, bet neatsimenu tavęs tokio, kuris būtų nesąmones rašęs ir stūmęs ant kitų ar tas, kuris labai rage'ino. Neužkliuvai ir bendravimu ar kažkuo kitu, po kiek laiko sulaukei savo progos tapti administratoriumi, ja pasinaudojai gal ne taip kaip tikėjausi ir taip kaip save pristatei man atrodė daugiau bus galima tikėtis iš tavęs. Nebuvai blogas adminas ir atlikai savo funkcijas, bet trūko dar kažko. Ilgai nebuvęs pareigose nusprendei pasitraukti kiek netikėtai, nuo to laiko nebuvai toks aktyvus žaidėjas. Vienintelis po to laiko mūsų pokalbis buvo visai neseniai vieną vakarą, jis buvo paprastas, bet tik priminei esi visai neblogas žmogus. Nuomonė nebloga.

Lauris_Nano - tave teko šiek tiek tik pažinti pastaruoju metu ir pasirodei tikrai iš labai geros pusės. Man patinka tavo požiūris. Požiūris į žaidimą, į tai kas galėtų čia būti geriau, davei paprastą, bet neblogą idėją, kuri galbūt padėtų serveriui, ypač naujokų klausimu. Bendrai žiūrint į viską atrodai labai paprastas žaidėjas, nekonfliktinis, brandesnio požiūrio, turi nuomonę ir žinai kada reikia pasisakyti, kada neverta kištis. Daug labai ir negaliu, ką pasakyti ir žiūrėsim kaip viskas pasikeis ateityje. Šiuo metu nuomonė nebloga. 

Pabegelis_Ltu - apie tave irgi nelabai daug žinau iš visų žaidėjų, bet čia žaidi tik tam, kad pažaisti, jokių dramų, nesąmonių, mėgsti ramų žaidimo pobūdį ir tai super gerai. Atsimenu, kad kartą buvom ts ir kai tave pradėjo knist sa-mpas, tiesiog paėmei ir išėjai. Manyčiau gera savybė. Taip pat nori užsuki tu į serverį, nori ne ir nesi susireikšminęs sampe. Taip pat mėgsti gaujų veiksmą ir dažniausia tekdavo tave matyti kuklesnėse gaujose, nors galėjai užimti vietą ir geresnėse pusėse. Neblogas atrodai žmogus iš šono, o asmeniškai nelabai žinau tavęs. Nuomonė nebloga. 

Santiago_Hernandez - tave šiek tiek atsimenu iš senesnių laikų šiek tiek, niekada nebuvai pavyzdingas žaidėjas kartais elgesiu, bet tikrai nebuvai mažas vaikas, nuo to laiko atsimenu tave kaip jauną, bet tikrai kaip tokios amžiaus išskirtinai protingesnį už kitus bendraamžius žmogų ir tas vienas aspektas tave išsiskirdavo nuo kitų tai kaip tu forume pasireikšdavai ir kiti. Rašydavai aiškiai, su mintimi ir mokėjai rašyti. Nors kiek atsimenu tuo metu mėgdavai lyg pačytinti, bet kažkokiu problematišku ir neįmanomu žaidėju nebuvai. Dabar tu, aišku, esi kitoks, bet geras savybes išlaikei. Nesi tas, kuris naudos papildomas programas, turi stiprią savo nuomonę, moki išsireikšti ir pasisakyti, nors ir yra minusų, kad mėgsti plius minus įsivelti į vieną kitą konfliktą, kuris vyksta dažniausiai tarp daugiau nei dviejų žmonių. Bet toks dalykas tavęs nedaro atbaidančiu žaidėju ir nors tarpusavyje nebuvom bendravę, bet manau esi visai neblogas žmogus. Nuomonė nebloga.

Mike_Phelps - super olimpinę karjerą turėjai, geriausias visų laikų plaukikas, gerbiu tave už tokį sunkų darbą, tik visada man buvo keista, ką olimpinis čempionas veikia sa-mp.lt? Suprantu, kad dėl plaukimo, tu šiame serveryje niekada neparodei viso atsidavimo kažkokiai sričiai, bet visada esi tas žaidėjas, kurį norėtų turėti gaujos. Nesuprantu, kodėl nedavei tikrinti kompiuterio ir pasirinkau gauti ban. Nors iš pirmos vietos nelabai suprantu dėl ko tave galėjo sugalvoti patikrinti, niekada nekėlei man įtarimų ir atrodei tiesiog solidus žaidėjas. Tikriausiai nenorėjai gauti ban už kokį nors cleo? Kaip žmogus irgi esi visai atrodai neblogas nei koks asilas, bet ir ne geradarys, atrodai labiau į neutralią asmenybės pusę ir nekeli per daug bėdų. Lauksim sugrįžtant po užblokavimo. Nuomonė nebloga.

Super_Pro - esi vienas iš nedaugelio tos kartos žaidėjų, kuris dar čia apsireiškia serveryje ir pabendrauja su manim kartas nuo karto. Daug esam čia praleidę laiko, kai buvom gerokai jaunesni žaidėjai. Visada atsimenu mūsų susipažinimo epizodą. Nors buvai man žinomas žaidėjas serveryje dar 2012 vasarą, bet iki rudens nebuvom turėję nieko bendro ir atsimenu tu tuo metu buvai atėjęs į PD, kai gauja, kurioj buvai, buvo išsiskirsčius ir žinau, kad po kiek laiko keletui dienų ir aš buvau atėjęs į PD :D Nieko ypatingo nebuvo, kažką galbūt per raciją persimetėm keliais žodžiais ir kai aš išėjau iš PD, parašei kažką tokio "jau palikai PD" (žodžiai tikrai ne tikslūs, ką sakei, nes neatsimenu) ir kažkaip tada daugiau pakalbėjom, o kitą vakarą taip šiaip sau be priežasties žinau, kad atsisėdau pas tave į PD automobilį ir tiesiog pasivažinėdami pasikalbėjom, kas nuo to laiko prasidėjo mūsų kažkoks tai ryšys. Tai žinoma sugrįžus tavo buvusiai gaujai, tu prie jos prisijungei ir taip išėjo, kad prisijungiau po kiek laiko ir aš su savo chebra į tavo pusę. Nuo tada praleidom daug bendro laiko žaidime ir turėjom iš tikro baisiai daug gerai praleisto laiko, o jei ne sa-mpe, tai skype nemažai prikolindavom ar šiaip pakalbėdavom. Tas ir buvo tas toks žingsnis, kad nuo to laiko visada bendrai buvom gaujose ir niekad neturėjom kažkokių pykčių tarpusavyje. Su tavim visada galima sutarti, tuo metu tave daugelis ir laikė serverio dideliu pavyzdžiu: nebūdavai niekada piktas ar atstumiantis, niekada pareigų nesiekei, nebuvai iš tų, kuris skundžiasi ir kelia bėdas, kalbėjai kada norėjai, kai reikėdavo ir dar galų gale ne tik geriausias visų laiko tu drifteris šio serverio, bet dar iki po šiandien naujos kartos tave žino kaip žvėrį su elegy, bet daugelis nežino, kad aktyviu savo laikotarpiu buvai gal ir nepastebimas, bet vienas geriausių šaulių serveryje. Neabejotinai ir šiandien būtum vienas didžiausių pavyzdžių serveryje ir turbūt esi vienintelis tokio stipraus lygio, kuris niekada nebuvo admin poste nei karto savo noru ir tai tikriausiai geras sprendimas, nes tai reiškia, kad visada žaidei ne dėl kažko, o tik savo malonumui, tam kad gerai praleist laiką su chebra. Dar atsimenu iš tų dienų kaip vėlais vakarais, naktim žaisdavom susirinkę gaudynes su elegy ir tai atsimenu padarėm, kai tik grįžau į serverį 2017m buvai tu, aš, Edga, Dany ir dar kažkas. Buvo tikrai smagu tada atsiminti senus laikus. Nuomonė tada ir šiandien buvo ir bus tikriausia vieną geriausių iš visų. Nors gal dar būtų daugiau, ką papasakoti, bet daugiau minčių pritrūkau šiam kartui.

Gytas_Gytas - viena geriausių pažinčių šiame serveryje buvo su tavim, kai susipažinom 2017 metais po mano pasirodymo vėl serveryje. Praktiškai nieko nepažinojau, bet taip išėjo, kad buvai vienas iš tų pirmųjų, kurį teko šiek tiek pažinti. O ta pažintis nenuėjo niekur ir puikiai ryšius teko palaikyti mums iki šiandien. Iš tikro kažko per daug įsimintino neatsimenu, bet tu ir Valia būdami adminai, man padėjot greičiau apsiprast,o vėliau prasijudint ir kaip adminui. Gaujom labai nebuvo susiję apart trumpo laiko vasarą, kai paskatinau Daktarinius tau sukurti, nors tai nebuvo visiškai sėkmingas įvykis, nes nebuvai grobimuose aktyvus pakankamai. Todėl teko pakeisti viską ir sukurti gaują pačiam. Bet dėlto vienaip ar kitaip nebuvom tarp mūsų pykčių ir visada buvo mums apie ką pakalbėt tarpusavyje ir vis dar yra. Iš tikro per šitą dviejų metų periodą pačiam sampe nelabai daug ir teko būti, nes buvai neaktyvus, bet tas mūsų ryšys išsilaikė pabendraujant karts nuo karto per FB, tik va dabar kažkokį netikėtą sugrįžimą sugalvojai ir prisiėmęs adminas pareigas labai gerai supranti kaip viskas turi vykti, kai jas atlieki. Netinginiauji, esi supratingas, nebijai pasisakyti ir svarbiausiai atlieki darbą kaip ir turėtų visi adminai daryti. Kaip žmogus, tai jei Superiui sakiau, kad jis buvo vienas ryškiausių pavyzdžių kitiems, tai šiandien beveik panašiai galiu atsakyti, kad tu galėtum būti daugeliui geras pavyzdys, koks žaidėjas turi būti serveryje. Esi tikrai šaunus žmogus ir galbūt norečiau daugiau susakyti minčių, bet šiam kartui galiu atsakyti tik kiek ant liežuvio galo žodžių buvo. Esi vienas iš tų apie kurį, turiu viena geriausių nuomonių.

Simas_Infinity - iš tikro seniai vienas kitą žinom, bet nepasakyčiau, kad buvo per tą laiką tiek daug bendravę. Dar nuo GoodFellas laikų atsimenu, kaip Romas ieškojo "normalių" naujokų į gaują ir mums pristatė tave, kur atitikai tą jo kriterijų. Nors niekada neatsimenu tavęs kaip aktyvaus žaidėjo, bet tave įsiminti tikrai galima bet kam. Iš paskutinių vaizdų, tai tu toks mėgėjas agresyviau pabendraut su kitais samperiais ir ypač tave kiek mačiau erzina, jei pamatai, kažką "kvailo" pasakykim. Iš senų dienų atsimenu tave kaip tą, kuris nebuvo tylus žaidėjas ir buvai visada daugiau mažiau bendraujantis su kitais. Jei atmintis neapgauna gal net buvom keletą mačų ir CSGO sumetę, kai dar tam žaidime buvau naujas ir tu ten visai sėkmingai pasirodei prieš mano didesnio ranko draugus. Bendrai galiu pasakyti, kad kažkada buvom neseniai pabendravę ir jau aišku, kad atrodo, jog kitaip mąstai gyvenime ir esi brandesnis žmogus, nors pačio pokalbio per daug neatsimenu, bet kalbėjom labai bendrai, apie mokslus ar dar kažkokią už sampinę veiklą. Nuomonė gera.

Ainius_Wayne - daugiausiai mums teko bendrauti 2017 metais, bet šiek tiek esam turėję prisiminimų iš seniau. Visada buvau tau iš tų žaidėjų, kuriam galėjai pasitikėti skirti admin pareigas, o tarpusavyje nieko blogo niekada tuo metu ir neturėjom ir aišku nebuvom interesuoti vienas kitą peikti ar bendrauti blogai. Jei atmintis neapgauna, nemažai mums teko pabendrauti 2015 metais, kai serveris buvo Los Santos, nors aš nebuvau tas, kuris eina kalbėtis į teamspeak, bet kažkaip teko, kad buvom ne vieną kartą bendram grupės pokalbyje teamspeake ir niekada neturėjom nieko blogo. Nors iš principo kažkokių labai gerų ryšių neturėjom tarpusavyje, bet jie visada buvo solidūs. Grįžtant prie 2017, tai daugiausiai bendrauti teko mums per FB ir viena didžiausių temų buvo mums apie krepšinį, su kuriuo tu esi labai daug susijęs, o man jis tiesiog bendrai domina. Tikrai šaunu matyt, kad pasukai tuo keliu, kuriuo ten ir eini ir neabejotinai dar geriausi metai tavo ten tik prieš akis. Jei kalbėsim apie gaujas, tai didžiausiais momentais teko būtų skirtingose pusėse ir į vieną gaują teko susiburti tik tada, kai jau maniškių nebebuvo serveryje, o smagiausiai tai, kad buvo visada tavo stengtasi išvyti cyterius iš gaujų ir jų veiklos. Bendrai kaip žmogus, tai tu esi labai daug bendraujantis ir net labai daug bendraujantis su kitais ir proto tau netrūksta, nors kai kurie dalykai man gal ir nepatinka iš tavo pusės, bet niekada nebūna viskas tobula. Nuomonė tokia, gal galėtų būt geriau išdėstyta, bet jinai gerai.

Rocky_Martell - nors niekada problemų neturėjom ir mūsų chebra tikrai buvo bendra, kažkokio nuolatinio bendravimo mes tikrai neturim. Žinoma, pabendraujam pakankamai tais periodais, vienas ant kito ir pastumiam, ir net lol'ą esu ne vieną ir ne du mačus su tavim ir chebra esu pažaidęs, bet tas bendravimas turi kažkokius ciklus. Nesakau, kad blogai, tiesiog įdomiai čia išeina arba daug, arba visiškai tuščia. Kaip žmogelis, tai nesunku su tavim sutarti, pajuokaut ir pastumt galima ir net gerą tema susiradus pakalbėti, bet turi savų minusų kaip ir visi. Tuos minusus, gal iš samp esu matęs, kad apsiėmęs darbą, esant vienai ar kitai situacijai, gali greit viską mest ir net susigadint viską blogiau padarydamas. Ir toks blankus man įvykis iš seniau, kad lyg buvai moderatorius ir atrodė viskas oke, bet galiausiai kažkokiam įvykiui nutikus, tiesiog buvai nušalintas, nors iki tol viskas buvo solidu. Niekas dėlto tavęs čia aišku nesmerkia ir tai nėra pasaulio pabaiga, nes esi tikrai geras žmogelis ir tikrai brandesnis (nors kartais ir ne visada) už savo amžiaus žmones. Kažkokių didelių įvykių neturėjom, bet manau tave daugelis turėtų atsiminti kaip vieną solisdesnių teisėsaugos direktorių. Norėčiau tave dar pamatyti aktyvų šiame serveryje, nes man atrodo, dar turi nemažai savo kišenėje ir norėčiau tave išvysti ilgam, aktyvesniam periodui. Nuomonė gera.

Laimis_Grand - Laimis bebaimis...Vienas iš mano mėgstamiausių vuikių šiame serveryje. Labai labai smagu su tavim praleisti laiką sampe, teamspeake, kur tikrai buvom nemažai laiko. Daugelis gal tave ir nuvertina, bet žinau, kad esi labai protingas žmogus. Labai pagyvinai mano niūrų laiką sampe, kai čia aktyviai žaidei. Atsimenu pirmą teamspeak pokalbį, kuriame tu buvai su mano draugais ir kai prisijungiau aš nuo tos minutės labai įkyriai (bet buvo fun), nuolatos sakydavai ir vėliau kažka klausdavai: "Tauti.... ", o vėlesniuose pokalbiuose ir pastumdavai, ir pasinervindavęs prikolu visada sakydavai: "Žinau kur gyveni, atvarysiu ir iškirsiu tave", kas iš tikro buvo daugiau mažiau visada mūsų pokalbio dalis. Tikrai man asmeniškai buvo labai smagu ir dar, manau, bus tokių gerų periodų. Visada buvai vienas geriausių mano gaujos narių ir man patiko kaip tu grobimuose šaudei, gaudeisi ir gebėjai carint gaują, nors šitie įgūdžiai ne visiškai persidavė tau į CSGO, bet sa-mpe visada smagu tave turėti gaujoj, nors kariauti prieš neteko daug, bet vieną kartą, tai buvo labai sad, kad neprisijungei į mano pusę ir kovojai su priešų gauja.Žinoma, tai nesugadino mūsų bendravimo, bet buvai šiek tiek nusivylęs, nes iki tol visada turėjau tavo palaikymą. Budavo periodų, kai tu kartais nesuprasdavai mano "prikolų" ir manydavai, kad aš labai rimtai ant tavęs kažką blogo pasakau, bet galiausiai visada viskas baigdavosi gerai. Tikrai neatsimenu, kad būtumėm turėję mes bėdų vienas su kitu. Šiame serveryje tikrai nebus kito tokio, kuris mane užknistų, bet tuo pačiu labai pagyvintų žaidimą. Tikrai turiu apie tave vieną geriausių nuomonių šiame serveryje ir smagu, kad šiek tiek dar persimetam keletu žodžių nuo to laiko, kai tu nustojai čia aktyviai žaisti..

Šį pranešimą redagavo Tautis_Brd: 06 balandžio 2019 - 10:13

• Arthur_Morgan, Michael_Corleone, Daichi_Akiyama ir dar 24 kt. tai mėgsta

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353

Ey, its me, best support euw. Juokauju žinoma. Iš tikro labai buvo įdomu išgirsti nuomonę iš tokio žmogaus, tai labai dėkoju tau. :)

• Tautis_Brd tai mėgsta

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai

Nojus_Shadow

Nojus_Shadow
  • 613 Pranešimai
Reputacija: 497
Mano geriausias gramatikos mokytojas, mano nuostabiausias vyr. Adminas, nu žodžiu.. Supratai..
  • Tautis_Brd tai mėgsta

What worries you, masters you.

Leo_Frizenzo

Leo_Frizenzo
  • 453 Pranešimai
Reputacija: 165

Ey, its me, best support euw. 

eik eik meluoji 

PASIEKIMAI:

Medikų direktorius (1x)  

Taksi direktorius (1x) 

Mechaniku pavaduotojas (1x)

Policininkų Departamento pavaduotojas (1x) (dabar)

S.W.A.T Pavaduotojas (1x) 

Moderatorius (2x)

5ab683e3f2efadea9d55d3b61dd2770444.png

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710
Man ilgiausia!!!!!!!!! :)

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai

Man ilgiausia!!!!!!!!! :)

Ilgiausia vargu ar išeis, bet nebus trumpiausia:D 

• Marco_Diaz tai mėgsta

Jim_Corres

Jim_Corres
  • 1.194 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535
Uuh, thaanks. Biški Jurijus tinginiauja šiuo metu, bet greitu metu sugrįš vėl su motyvacija.
  • Tautis_Brd, Gtadze_Arce ir Malia_Ibrahimovic tai mėgsta

Darius_Bond

Darius_Bond
  • 626 Pranešimai
Reputacija: 31
ačiū Tauteli už nuomone bet jau tu pastebėjai kad su visais taip elgiuosi ir nebandau inert o dėl to drk tai srr tiesiog išvariau i švedija dirbti it nelabai buvo laiko žaisti supranti jaučiu
  • Tautis_Brd tai mėgsta
<br><p class="bbc_center"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><span style="color:#800080;"><strong>Pasiekimai serveryje</strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Taxi pavaduotojas </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(2 x ) </span></strong></span><span style="color:#4b0082;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';"> </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Gailius_Kauas ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><em><span style="color:#daa520;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">Fūristų direktorius </span></strong></span><span style="color:#8b4513;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">(1 x ) </span></strong></span><span style="color:#2f4f4f;"><strong><span style="font-family:'comic sans ms';">[ Charles_Martino ]</span></strong></span></em></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų pavaduotojas </span><span style="color:#8b4513;">(2 x )</span><span style="color:#2f4f4f;"> </span> <span style="color:#2f4f4f;">[ Ryan_Smoke ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:10px;"><strong><em><span style="color:#daa520;">Medikų direktorius </span><span style="color:#8b4513;">( 2 x ) </span><span style="color:#006400;"> </span><span style="color:#2f4f4f;">[ Anna_Demark ]</span></em></strong></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Mechanikų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> ( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>[ Arūnas_Strike ] </em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><strong><em><span style="font-size:10px;"><span style="color:#daa520;">Mechanikų pavaduotojas</span></span> <span style="color:#8b4513;">( 1 x )</span> </em></strong><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> [ Andrey_Bacardi ]</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Taxi direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#a52a2a;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( Tautis_Brd )</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų pavaduotojas</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x )</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Manuel_Neuer</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#daa520;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>Žurnalistų direktorius</em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> </em></strong></span></span><span style="color:#8b4513;"><span style="font-size:10px;"><strong><em>( 1 x ) </em></strong></span></span><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><strong><em> Martin_Gutierrez</em></strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><span style="color:#800080;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong><em>Gerbiami žaidėjai</em></strong></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><em><span style="font-family:'comic sans ms';"><strong>Laimis_Grand, Michael_Corleone,<strong>The_Matukas,Tomas_Drag</strong></strong></span></em><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>. Frank_Deleghado.</strong></em></span></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:'comic sans ms';"><em><strong>Tautis_Brd, Edga_Swarcnegeris, Jade_Stewart, Anna_Demark, Claudio_Marchisio, Vitto_Scaleta, Arūnas_Strike. Justas_Nezi</strong></em></span></span></span></p>
<br><p class="bbc_left"> </p>
<p><span style="color:#2f4f4f;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Aš čia jau luošiu nuo 2016-11-02</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:10px;"><span style="font-family:georgia;"><strong>Kas +rep ant anketų. tam atsilyginsiu tuo pačiu.</strong></span></span></span></p>
<p style="text-align:right;"> </p>

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150
Man nuomonę parašyk, nepamiršk savo draugužio iš trijų raidžių tai M V P..
  • Tautis_Brd tai mėgsta

Tautis_Brd

Tautis_Brd
  • 2.805 Pranešimai

• Pasiekimai

Man nuomonę parašyk, nepamiršk savo draugužio iš trijų raidžių tai M V P..

Dar iki tavęs reik daug rašinių parašyti. 

• Zlatan_Ibrahimovic tai mėgsta

Malia_Ibrahimovic

Malia_Ibrahimovic
  • 294 Pranešimai
Reputacija: 275
Net išsilydžiau nuo tokios nuomonės!! Pakėlei šypseną, mielas direktoriau, bet labai dėkoju!! Ačiū ačiū!!!
  • Tautis_Brd tai mėgsta

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710
Dekui seniukai uz nuomone :)
  • Tautis_Brd tai mėgsta

Direktoriai

Medikų Departamento 1x