Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nuomonės iš Damian'o.

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 51

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio pavyzdingiausias.
    2018 Metų serverio "Neutralusis"
    2018 Metų serverio "Pavyzdingiausias"

Reputacija: 858

*
Populiarus

Labas vakaras, manau žinot ką daryti.

Verčiame naują lapą.

• Martin - Mūsų pirmasis bendravimas prasidėjo, kai žaidei su Franklin_Clinton pseudonimu. Realiai kalbant galvojau, kas tu per vienas esi, kad nelabai daug reiškeisi tais laikais. Su tavimi tą kalbą būdavo sunku atrasti, bet kažkaip sueidavo ji į gerą pusę. Pirma mano nuomonė būdavo apie tave ( tais laikais kai žaisdavai su Franklin_Clinton pseudonimu ) tokia 50/50. Nepažinodavau visiškai tavęs ir net nenorėdavau susidraugauti artimiau. Aš dabar galvoju ar nenusirašau į pievas, kad tu žaidei su Franklin_Clinton pseudonimu? Jeigu klystu, tai pataisyk mane būtinai. Žodžiu, toliau apie bendravimą. Pasirodei toks keistas tais laikais, bei tavęs truputį prisibijodavau, tad ir manau sunku būdavo tave suprasti. Mūsų bendravimas pradėjo į labai didelį pliusą didėti, kai sukūrei gaują ( neprisimenu kokią, bet žinau buvai vadas ) tais laikais kažkaip drąsiau rašydavau tau ir klausdavau beveik to, ko aš nežinodavau arba tu manęs klausdavai to, ko tu nežinodavai. Kalbant apie šiuolaikinį bendravimą, tai dar geriau pradėjom sueiti kalbomis, apie serverį arba šiaip kitus dalykus, reikalus. Bėgant metams tu pradėjai vėl keistis į kitą pusę nežinau kodėl, bet man taip pasirodydavo. Pavyzdžiui tau kažką parašydavau, tu man dėdavai ignoravimą į bet kokį klausimą ko tik paklausdavau. Aišku, tu vis atrėždavai, kad nematydavai ką rašau būtent tau, bet į kitus parašytus sakinius kitiems atrašydavai..... Man vien dėl šito tas nepatikdavo iš tavęs, o toliau kalbant, tai viskas sueidavo su tavimi puikiai. Pradėjai tobulėti ant rašymo, kalbos manevrų ir kitų dalykų. Aš tikiuosi, kad būsi dar kuo nors išsiskyręs su laiku ir su metais. Sėkmės tau gyvenime ir pačiame serveryje. Dar vienas dalykas, nenuvilk viso serverio su savo esamomis pareigomis.
  • Leo - Su tavimi susidūriau kitomis bendravimo aplinkybėmis. Jopapa, net spėjau pamiršti tavo patį pirmą pseudonimą serverio. Visų pirma nuo ko mūsų bendravimas prasidėjo, tai jis pradėjo judėti į priekį, kai mane labai stipriai užknisdavai ir labai drąsiai nusišnekėdavai. Manydavau, kad esi eilinis vaikėzas, kuris tik nusišneka ir nesąmones rašinėja kitiems. Paskui su laiku tu aprimai ir kažkaip pasikeitei į gerąją pusę. Aš neįsivaizduoju, kas tau atsitiko, kad taip stipriai savo minusus ištaisei. Mane iš tikrųjų tavo bendravimas nustebino, kai vieną dieną, tu į mane kreipeisi normaliu vardu ir aišku rašydavai viską į temą ir be jokių nesąmonių. Mūsų bendravimas vis gerėjo ir aišku tu daug man rašydavai ir aš nesuspėdavai net perskaityti to, ką man rašydavai. Būdavo sunku man atrašyti, kai rašo vienas žmogus, bet į kitus susirašinėjimus rašinėja dar keli. Dabartinis mūsų bendravimas buvo tikrai neblogas, susirašyti į normalius sakinius su tavimi tikrai eidavo ir aišku man taip pradėjo įtikti. Aš čia visokių detalių nerašinėsiu, nes ir pats manau puikiai supranti link kur nukrypčiau. Esi tikrai daug bendraujantis žmogus ir tikrai gali pasikeisti į gerąją pusę ( kalba eina apie pirmą susidraugavimą ). Aš tikiuosi, kad vėl kažkuo išsiskirsi iš kitų ir būsi dar kažkuo ypatingas asmuo. Sėkmės tau ir būk koks esi dabar, o ne koks buvai pirmą syki.
  • Demetrio - Štai mūsų bendravimas prasidėjo žymiai kitaip. Galiu pripažinti tą, kad tavęs pirmais labai nemėgdavau. Tau turbūt iškiltų klausimas kodėl? Aš tau atsakysiu į jį. Nemėgdavau vien dėl to, kad tu dažnai lysdavai į šiknas visiems, nusišnekėdavai ant kiekvieno parašyto sakinio, save labai stipriai iškeldavai ir ginčydavaisi dėlto, kad esą tu tos programos ar ten dar kažko neturi. Vien šitas mane labai stipriai nervindavo. Bet laikui bėgant tu pradėjai protauti ką rašai ir ką dirbi, tuomet mano nuomonė apie tave šiek tiek į gerąją pusę pasikeitė. Pradėjai siekti aukštumų ir taip stipriai nenusirašinėdavai..... Čia buvo mano nuomonė tokia labai senai, bet rašant apie dabartinę, tai ji žymiai geresnė. Gaudavai iš manęs patarimų ir tu su jais sutikdavai ir be jokių nesąmonių tu juos padarydavai. Po kelių savaičių tu mano akimis dar labiau sustiprėjai geru bendravimu ir šiaip kalbomis. Gavęs iš manęs pareigas buvai neutralus asmuo, ko iš tavęs to tikėtis tikrai buvo labai mažas šansas, bet vis dėlto tu tai padarei. Mūsų bendravimas buvo tikrai neblogas ir aš neturiu jokių minusų tau prirašyti būtent dabar. Aš tikiuosi, kad tu toks ir išliksi visą savo erą. Žinoma aš nesakau būti visą gyvenimą tokiam ramiam ir nieko nedaryti. Aš tave puikiai suprantu užplaukia dienos, tu išsišneki ir viskas vėl nuo pradžių. Ką galiu tau būtent dabar parašyti, tai nepasilik ant tokio bendravimo, koks buvo labai senai. Sėkmės tau DPK poste ir nenuvilk komandos ir pačių žaidėjų.
  • Jurij - Ką gi ponaiti, atėjo ir tavoji eilė. Labai, labai senai tave žiūrėdavau iš šono, kai dar žaisdavai su Jim_Corres pseudonimu. Būdavai toks keistas, visus siųsdavai ant trijų raidžių ir būdavai labai nepatenkintas kažkuo. Eidavo laikas į priekį, tu kažkaip patobulėjai ant bendravimo ir šiaip daug ko kito, tad buvo keista tą iš tavęs pamatyti. Vėl laikui bėgant pradėjom sueiti labiau į gerąją pusę draugavimo. Kai pradėjom labiau šnekėtis, rašinėti juokus ir šiaip serveryje kažką veikinėti, tai manydavau, kaip čia įmanoma yra su tavimi taip normaliai viską daryti. Nes pirmais galvodavau apie tave tikrai neigiamai. Būdavo tokių minčių, kad net nenorėdavau su tavimi susidraugauti normaliai ir taip net nesužinoti, kas tu per asmuo esi šiame projekte. Galvodavau jeigu kažką jam parašysiu ar kažką patarsiu, jis mane pasiūs ant trijų raidžių....... Žinoma taip nebuvo, nes tikėjausi iš tavęs blogesnio, kur aš žymiai tave nuvertinau....... Eilinį kartą laikas bėgo ir su tavimi rišosi kalba apie viską ( beveik viską ). Galvodavau, kad aš labai suklydau dėlto, kad sau tokią nuomonę apie tave buvau susidaręs... Šis laikotarpis būdavo pats smagiausias turbūt dėlto, kad su tavimi patyriau visko po truputį juoko forma. Na nežinau su tavimi eina tą kalbą surišti taip, kad gautųsi ir tau ir man juokingai. Pajuokaudavom ir serveryje ir dabar Messengeryje tą patį atliekam ir nei truputį nesigailiu. Kartais nusirašom į pievas, o kartais tema eina į rimtus susirašinėjimus. Taigi, ką aš dar noriu tau parašyti, tai nebūk toks, koks buvai kažkada. Tas kažkada pats žinai apie ką eina šis sakinys. Nuomonė tai tikrai nėra bloga ir ji niekados nebus iš tokių. Sėkmės tau toliau siekti kažko aukšto.
  • ​Malia - Gaila, bet tau sunkiai parašysiu kažką ilgo. Visų pirma tai labas, labai senai sveikinausi būtent su tavimi, tai dabar puiki proga tai padaryti. Rašant iš tikrųjų, tai gailiuosi, kad nebuvo daugiau šansų su tavimi susidraugauti. Nežinau, gal nebuvo lemta ar dar kažkas čia nutikdavo nežinau..... Bendravimo tai buvo, bet tokio kokio aš norėjau sulaukti, tai tikrai tokio nebuvo. Nežinau, gal aš būdavau nedrąsus tave užkalbinti ar šiaip kažko paklausti, bet ką atlikdavau, tai retkarčiais pasisveikindavau ir kažkaip to užtekdavo ( aš taip manydavau ). Ką galiu tau dabar parašyti, tai tik didelį ačiū, kad eidavai beveik visados už mane ir tikėdavai manimi. Žinodavai tu, kad būtent jūsų aš taip lengvai nenuvilsiu. Labai daug neturiu ką daugiau ir parašyti, nes mūsų bendravimas, tai tikrai buvo prastas. Atsimenu čia ne per seniausiai tave mačiau TeamSpeake, gražus balsas tavo buvo, kai išgirdau tave prakalbant. Nors ir neaiškiai ten tave girdėjau, bet girdėjau tiek, kiek man reikėjo. Pačiame serveryje esi nuoširdus žmogus, kiek matydavau racijose ( nesvarbu kokiose ), tai užjausdavai žmogų ir jį palaikydavai, kad jis nepalūžtų. Žinoma kartais ir pratrūkdavai ir man labai juokas imdavo..... Ypač ėmė, kai patį pirmą kartą tave pamačiau galbūt piktą ( taip turbūt galima pavadinti ), nes iš tavęs to nesitikėdavau, kad gali taip pašėlti. Nebežinau kokių dar prisiminų buvo su tavimi ( jeigu dar buvo, tai primink man ). Sėkmės tau gyvenime ir šiaip pačiame serveryje, kol dar žaidi jame.

• Valia - Visų pirma nežinau nuo ko pradėti. Tiksliai net neprisimenu, kaip mes susidraugavome, kad taip gerai laikosi mūsų bendravimas iki pat šios minutės. Iš senesnių laikų prisimenu tiek, kad aš tau esu davęs Žurnalisto Direktoriaus pareigas ( nors iš tikro, tai vienintelis ir pildei ). Bet ne nuo šito mūsų bendravimas prasidėjo, negaliu parašyti tikslios datos, bet manau buvo kokie 2017-tųjų metų pradžia, kai mes pradėjom kažką rišti. Dar ir dėl šių metų nesu garantuotas ar būtent tais metais aš su tavimi pradėjau rišti įdomias kalbas... Ėjo metai mes vis geriau bendraudavom ir aišku pykčių net nebūdavo, kas yra labai keista. Manydavau, kad kažkada taip susiriesim, kad ta draugystė mūsų iširs, bet klydau labai stipriai. Vėl metai ėjo į priekį, gavai geresnes pareigas serveryje, pradėjai tobulėti vis į priekį ir mūsų bendravimas pradėjo kisti į dar didesnį pliusą, nei buvo pirmais. Iš tavęs esu daug ko pasimokęs ir daug ką padaręs tavo nuožiūra ( patarimai, kurie buvo labai tiksliai išsiklausinėti ). Net neįsivaizdavau, kad su tavimi ta kalba rišis iki pat dabar. Net ir kai gavai pareigas ( Vyriausiojo Administratoriaus ) išlikai toks pat, koks buvai pirmais. Visiškai nepakitai į blogąją pusę, bet jei ir būtum tą savo požiūrį pakeitęs į neigiamą, tai būčiau tave supratęs kuo puikiausiai. Tu man suteikei vilti pabūti pas savęs komandoje, tiek Administratoriumi ( du kartus ), tiek Pirmininku. Bendravimas tavo tikrai yra įdomus, kad ir ką parašyčiau arba, kad ir ko paklausčiau tu vis vien man sugebi atrašyti teigiamai į viską. Nežinau ar tokių žmonių dar liko kažkur, bet labai abejoju. Realiai rašant, tai nuo praeitų metų mūsų tas bendravimas ir pradėjo po truputį kisti ir jis tęsiasi iki pat dabar. Taipogi, kaip su Jurijumi kalba rišosi ir serveryje ir pačiame Messengeryje, tai ir su tavimi viskas gaunasi kuo puikiausiai. Ai, kad dar nepamirščiau su tavimi būdavo įdomios gaujų veiklos. Dar yra daug ko parašyti, bet jau nukrypau nuo savo temos ir ši tema jau turi eiti į pabaigą. Aš tikiuosi supratai, kad ta nuomonė yra viena ir ta pati geriausia. Sėkmės tau ten, kur tau jos labiausiai prireiks.
  • Jamani - Su tavimi labai daug kalbos nebūdavo, nes nelabai būdavai aktyvus serveryje. Žinoma, vienas kitas sakinys arba žodelis tarp mūsų būdavo, bet pavadinti geru bendravimu, tai nepavadinčiau taip. Gali būti taip, kad tu mane daug geriau pažįsti negu aš tave. Jeigu taip iš tikro yra, tai nenustebčiau. Kokį dalyką iš tavęs atsimenu tai, kad tu manęs klausiai, kiek laiko laikau Administratoriaus pareigas...... Aš žinoma pats, net neatsiminiau ką tau į tai reikia atsakyti. Aš tikiu, kad esi bendraujantis žmogus, tik asmeniškai man to bendravimo trūko. Galbūt laukiai labai ilgos nuomonės ir šią nuomonę tau skaitant gali būti, kad apie mane tavo nuomonė sumažės. Nebežinau ką tau daugiau parašyti reikia, nes to bendravimo tikrai trūko. Negaliu aš tau iš lempos taip rašyti, kas papuola, nes nemaloniai taip atrodytų. Žodžiu, jeigu bus vėl šansų kažkaip susidraugauti daugiau nei dabar, tai būtinai tą šansą išnaudosiu. Šiam kartui tokią nuomonę apie tave turiu. Ji nėra bloga, bet aš tikiu galėtu būti geresnė, jei bendravimas mūsų pakistų į priekį. Sėkmės tau.
  • ​Ricky - Aš net neįsivaizduoju, kaip mes pradėjom bendrauti. Galbūt, kai pareigas laikiau, o gal dėl kažko kitko. Su tavimi tų atsiminimų tikrai buvo ir yra apie ką tau nuomonę parašyti. Visų pirma pradėsiu nuo to, kad mes seniau sueidavau blogiau negu dabar, tai vienas dalykas iš praeities būtų toks. Dabartinis mūsų bendravimas pradėjo kilti, kai daugiau man rašydavai ir klausdavai visokių klausimų apie serverį, serverio žaidėjų darbus ir taip toliau.... Aš tau į visus klausimus atsakydavau tikrai teigiamai ir be jokių ten pasikėlimų. Su tavimi kartais būdavo sunku, kai manęs nesuprasdavai ką norėjau tau parašyti. Prisiminus tavo senesnius laikus ir tavo senąjį bendravimą, tai juokas net paima.... Pirmais labai būdavai toks audringas ir labai į viską reaguodavai per daug rimtai. Laikas eidavo, tau visi rašydavo apie subrendimą iš tokio elgesio į tokį ir su laiku tu jį pakeitei. Mažiau reaguoji į tokius kvailius, kurie bando kažką įrodyti arba bando kažką sužavėti savo kvailomis kalbomis. Kartais būdavo taip, kad pasigesdavau tavo nesąmonių ir manydavau kur tas žmogus dingo, kuris vis įsikišdavo į bereikšmius konfliktus. Apie praeitį tiek, dabar kažką bandysiu naujo parašyti apie dabartį. Apie tavo dabartį neturiu ko daug prirašyti, nes beveik niekas ir nepakito iš bendravimo. Vienintelis dalykas kas pasikeitė, tai tavo požiūris į serverio žaidėjus. Tau nebesinori rašyti nesąmonių ir kištis ten, kur tau tikrai nereikia. Atlikdamas labai svarbias pareigas pas mane išbūdavai ilgą laiką ir manęs nenuvildavai. Kaip ir norėjai gavosi tikrai ne trumpa nuomonė, tad su lyg tuo sakiniu ir pabaigsiu savo rašymą. Nuomonė tikrai nėra bloga, tą turi ir pats suprasti.
  • ​Chos - Ką tau herojau parašyti reikia? Esi vienas iš serverio žaidėjų, kurie tik gerintis ir moka prie kitų ( už šitą išsireiškimą prašau neįsižeisti, nes taip su tavimi tikrai buvo ). Pačios pradžios tau neparašysiu, nes nežinau nuo ko viskas prasidėjo. Galiu pradėti tik nuo praeitų metų bendravimo. Mūsų kalba pradėjo eiti į pliusą vien dėlto, kad iš manęs pareigas gaudavai ir labai noro turėdavai laikyti jas. Su laiku klausdavai naujienų ar šiaip kažko kitko ir aš tau atsakydavau į juos visus. Vis tau neįtikdavo žaidėjų skaičius darbe ( kai buvai Direktorius ), vien per savo Direktoriavimą tau kildavo problemos su pareigomis. Tau darbuotojų būdavo mažas trūkumas, tai į darbą niekas nenorėdavo eiti ir taip toliau.... Savo elgesį tikrai buvai iškėlęs į viršų ir keldavai scenas. Laikui bėgant mūsų bendravimas pradėjo vėl gerėti į pliusą ir taip tesėsi iki tol, kol negavai užblokavimo už savo kvailą protą. Visuomet kažką man pasiūlydavai, kartais sutikdavau, bet kartais ir atmesdavau tavo pasiūlymus. Aš nežinau ką dar aš tau turiu parašyti, nes to bendravimo tarp mūsų tikrai buvo labai mažas kiekis. Aš nežinau, gal tu pats už akių man minusus kitiems rašydavai, o man viską kitaip persakydavai. Nuomonė apie tave nėra labai labai gera, bet būtų geresnė jeigu tu iš tokio vaikiško elgesio pasitaisytum nors kažkiek. Sėkmės, nes tau jos prireiks.
  • ​Qyz - Su tavimi bendravimo tikrai mažai buvo, tad ilgos nesitikėk. Visų pirma mūsų bendravimas pradėjo kilti iš gaujos laikų. Kokioje ten gaujoje mes esame buvę aš neatsimenu, bet vien iš tos gaujos rasdavom bendrą kalbą. Ji trukdavo mažokai, nes mums arba tiksliau man pritrūkdavo tų žodžių ir nieko nerašydavau. Šiaip iš šalies žiūrint esi bendraujantis, mėgsti labai dažnai būti AFK ir viskas. Kaip ir minėjau pačioje pradžioje, tai mūsų bendravimo nedaug buvo ir nežinau ar jis dar bus. Iš tikrųjų tave pažinti labiau tikrai norėčiau ir tada tau parašyčiau tinkamą nuomonę. Sėkmės tau, jei dar vis žaidi šiame projekte.
  • ​Don - Su tavimi buvo kitokios bendravimo aplinkybės. Atsimenu iš TeamSpeake laikų, kai ten būdamas ir šnekėdamas su Kelu ir Mantu tu užklydai į kanalą. Nežinau gali būti, kad ten tave pakvietė ar šiaip pats savo noru atėjai, bet vis dėlto užėjai. Kai išgirdai mane šnekantį klausei ar aš tas tikrasis Arūnas esu. Mane truputį šis klausimas prajuokino, nes nebūna vietoj to žmogaus kažkas kitas. Savo acount'ų nedalinu niekam ir neišduodu prisijungimo duomenų. Su tavimi buvo smagūs laikai, kai būdavai gaujose ir aš toje pačioje gaujoje sėdėdavau. Būdavo ten nesklandumų su mūsų bendravimu, pasireikšdavom truputį ne taip, kaip reikėdavo, bet kam tokių dalykų nebūna.. Teko dar tave sutikti Administracijos komandoje, kai aš dar buvau joje. Galiu parašyti, kad ten mes beveik nieko nerašydavom vienam kitam. Neklausinėdavom kaip sekasi ar ten dar kažkaip.... Nežinau, kas tu per žmogus esi ar išvis su tavimi eitų rasti tą bendrą kalbą. Patys paskutiniai tavo bendravimo požymiai buvo, kai norėjai iš manęs DPK pareigas gauti. Žinoma tau jas ir suteikiau, bet dieną ar dvi pabuvęs, tu parašei, kad viskas jau nebežaisi ir taip toliau... Nuomonė tikrai nėra bloga, bet man smalsu sužinoti ką pats apie mane manai. Žodžiu nebetempsiu čia tų sakinių ir su lyg šiuo baigsiu tau rašyti nuomonę. Sėkmės, kad ir ką dabar veiki.
  • ​Laba - Iš tiesų taip tave vadinti arba kreiptis yra kvaila, nes tavo pseudonimas tikrai yra sunkiai suvokiamas kitiems žaidėjams. Aš tikiuosi, kad ateityje tu ką nors sugalvosi normalaus. Kalbant apie bendravimą, tai jo didelio nebuvo ir nežinau ar jis bus dar didesnis. Esu su tavimi mažai bendravęs ir negaliu nieko naujo tau parašyti. Vienintelis dalykas, kas pas tave yra geras, tai snaiperio vietos. Gerų vietų susirandi, kai turi snaiperį ir net nežinosi iš kur šaudai ( bent jau aš tai tikrai nežinodavau ). Mūsų bendravimas nelabai buvo pakitęs ir praeitais metais, tad ir nebūdavo kaip daugiau susidraugauti. Bet apie tave nuomonę turiu nusistatęs, kad esi bendraujantis žmogus, mėgsti juokus, supranti sarkazmą ir dar daug visko. Ne kiekvienas žmogus tokių savybių turi, kaip tu. Su lyg šiuo sakiniu ir pabaigsiu rašyti tau nuomonę. Tikrai nėra ji bloga, tai taip negalvok.
  • ​Dom - Kaip matau pasikeitei Vardą ir Pavardę žaidime. Mūsų visas bendravimas prasidėjo gal kokiais 2014-2015 metais ( jeigu tu geriau atsimeni, tai pataisyk mane nes galiu klysti ). Būtent tais metais aš dar buvau naujokas šiame projekte ir man tikrai nebuvo tokių žmonių, kurie labai jau daug padėdavo. Atsimenu, kai įsidarbinau į Ginklo Centro firmos darbą aš ten visiškai buvau žalias asmuo, bet tu man sutikai padėti su darbu ir jo atliekama veikla. Vienintelis asmuo buvai iš visos firmos, kuris man nepagailėjo laiko ir aprodė patį darbą ir kaip jį reikia dirbti. Už šitą aš tau esu labai dėkingas ir turi iš manęs labai didelį pliusą. Praeitais metais mūsų bendravimas sumažėjo, nežinau kodėl, bet taip buvo. Gal nuotaikos tau nebūdavo, gal būdavai piktas ant viso pasaulio ar dar kažkas..... 2018 metais tavo draugiškumas su kitais žymiai pagerėjo ( jeigu lyginant su tais 2015 metais ), būdavai už save jau pakovojantis labiau ( nerašau, kad ir tais 2015 metais tu nekovodavai, bet nepalyginsi su šiais metais ). Nebeturiu tau parašysi daugiau ko naujo, tad ir baigsiu su lyg šiuo sakiniu. Jeigu galvoji, kad nuomonė bloga, tai labai klysti.
  • Marshall - Esi daug kartų palikęs serverį ir tiek pat kartų grįžęs. Tavo tokio supratimo, tai tikrai nesuprantu..... Kokių esi nesąmonių pridirbęs, tai oi oi oi...... Mūsų bendravimas buvo tikrai neblogas, eidavo susišnekėti ir pasitarti su tavimi. Su laiku tu būdavai vis kitoks, nežinau kodėl taip darydavai, bet taip būdavo su tavo tokiais simptomais..... Tikrai būdavo su tavimi ir juokingų akimirkų ir piktų ir dar kitokių, tai nežinau net kaip bendrauti su tavimi reikėdavo. Gerbdavau tave, kol nesąmonių nedarydavai, kai jas pradėjai krėsti, tai visa mano pagarba tau krito vis žemyn ir žemyn. Su tavimi pradėjo kilti rūpesčiai, kai gaudavai iš manęs pareigas ( Direktoriaus ). Tais laikais tau būdavo visiškai nusišvilpti ant jų, nes tu po kažkiek laiko grįždamas pats rašydavai, kad tau yra visiškai POHUI. Dabar čia ne per seniausiai buvai Fūristų Direktorius ( tikiuosi neklystu ), tad tu į darbą nelabai ir žiūrėdavai. Galų gale atėjo ta diena, kai tu pradėjai reikštis visiems apie savo atsiskaitymą ir taip toliau.... Aš dabar nesuprantu, kam čia visiems žinoti, kad tau yra kažkoks kalbėjimas klasės, taigi visiems toks dalykas būdavo ir dar kai kuriems tikrai bus. Jeigu pats matai, kai nebeturi to laiko žaisti, tai nesižemink kaip koks vaikas ir visiems nerašyk viešai, nes tavęs niekas nepalaikys herojumi. Su tokiais savo dalykais ir mano nuomonė apie tave pasikeitė. Sėkmės tau.
  • ​Theo - Su tavimi būdavo bendravimas tikrai geras ( gal daugiau negu geras ), bet su laiku jis keisdavosi. Kartais būdavo taip, kad apsipykdavom arba šiaip susiriedavom dėl kelių žodžių. Pasikalbėti ir pasirašinėti su tavimi tikrai galima, nes tu visados viską išklausydavai ir dar prie to pačio pritardavai man. Smagūs lakai buvo, kai serveryje laiko praleisdavai daugiau. Būdavo ir ką paveikti ir kaip tave kartai panervinti ( juoko forma aišku ). Su laiku tavo aktyvumas mažėdavo ir tas bendravimas nutrūkdavo. Ateidavai į serverį pasižiūrėti, kaip mes laikomės ir kokia situacija būdavo. Apie dabar kalbant tai nežinau, gal vėl suaktyvėjai, o gal ir ne..... Bet būdavo smagūs laikai, kai su mašina lakstydavom ir aptardavom kažką rimto. Iš tikrųjų, tai nežinodavau, kad esi toks supratingas asmuo. Galvodavau, kad tau kažką rašydamas ir kažko klausdamas tu liksi nesupratęs ir taip toliau..... Klydau labai stipriai taip galvodamas ( tikiuosi neįsižeisi ). Su laiku bendravimas didėjo, po to vis mažėjo, nes tavęs serveryje nebūdavo, arba būdavai jau jį palikęs ir tik užeidavai kartais pasižiūrėti, kas gero yra arba vyksta. Galų gale buvai Administratorius, tikiuosi patiko tokiose pareigose sėdėti ir padėti žmonėms, kuriems tos pagalbos reikėdavo. Iki greito ir sėkmės tau.
  • ​Zlatan - Ką gi, ilgai galvojau ką tau reikės prirašyti nes tų atsiminimų yra tikrai labai daug. Smagūs laikai būdavo, kai dirbdavau pas tave darbuose ( kai būdavai Direktorius ), tais laikais man labai daug kuo padėdavai ir aš už tai esu tau dėkingas. Apie gaujų reikalus kalbant, tai ir ten būdavo smagių nuotykių ( dar smagesni, nei darbuose ). Vienas iš tų dalykų būdavo treniruotės, kai dar tavęs nesugebėdavau nušauti. Geros širdies žmogus esi ( bent jau man taip atrodo ), tad ir lik toks visados. Kiek mes laiko jau bendraujame, tai žinok negaliu parašyti, nes pats neatsimenu. Tik tiek žinau, kad labai ilgas laiko tarpas yra. Ką dar čia iš senesnių laikų parašius....... ai, mūsų kūrybingumas irgi pasižymėjo tais laikais, kai galvodavom gaujos Pavadinimą. Ir kas geriausia būdavo, kad mes tą gaujos Pavadinimą sugalvojom prie Narkotikų grobimo ar kaip jis ten vadinosi...... Sau ant kalno lakstydami ir galvojom, koks čia labiau tiktų..... Tai tiek būtų iš senesnių laikų, gal ir kažką būsiu praleidęs, tai iš karto atsiprašau. Kalbant apie šiuos laikus ( praeitus 2018 metus ) mūsų bendravimas buvo nukritęs iki pusės. Buvai nelabai aktyvus, tad to bendravimo ir nebūdavo stipraus. Galų gale grįžai, įsitvirtinai labai kukliai serveryje ir pasiėmei pareigas Administratoriaus. Teko ir man pabūti su tavimi ne kartą šiose pareigose ir galiu parašyti buvo tai po gi smagūs pareigų laikai su tavimi. Tardavomės, vienas kitam išsakydavom kas blogai ir kas gerai ir dar daug kitų dalykų. Dar būdamas Pirmininku pastebėjau gavai pareigas ir tikiuosi likai toks pat pareigose, koks buvai ankščiau. Aišku, kūrybingumas spėju bus pakitęs į labai didelį pliusą. Neteko šiais metais dar susitikti ir pabendrauti normaliai, kaip ankščiau, bet tikiuosi dar bus tokių galimybių. Esi man didelis pavyzdys ant šaudymo ir ant bendravimo. Nuomonė mano atžvilgiu yra neįvardijama, nes nežinau kokio ji gerumo yra. Sėkmės tau, kad ir ką dabar darytum.
  • ​Ivan - Pirmasis žmogus, kuris man padėjo apsiprasti Administracijos pareigose. Už šitą dalyką tau esu labai dėkingas. Ir žinau, galbūt aš šitą dalyką kartoju labai dažnai, bet šito negaliu nuslėpti. Gaudamas pareigas patį pirmą kartą tu man sutikai padėti ir pasakoti, kaip čia viską daryti ir teisingai atlikti. Iš pradžių galvodavau, kad nesi labai daug į kalbas einantis žmogus, bet klydau ir supratau tai tik po laiko. Bandei čia grįžinėti dar, bet nelabai tau laiko buvo nors ir pas manęs dirbdamas S.W.A.T'ų firmoje tave priėmiau. Senesniais laikais man neteko su tavimi susipažinti ir susidaryti nuomonę, kas esi per žmogus ir kaip tau kiti atrodo. Mūsų visas bendravimas prasidėjo, gal kai išlaikei savo Direktorių labai ilgą laiko tarpą, o gal ir ne per šitą viskas prasidėjo..... Sunkiai man dabar galvojasi, bet manau tu geriau žinai..... Mūsų bendravimas buvo pakitęs į labai didelį pliusą, kai aš ir aišku pats buvai Administratorių komandoje. Tie laikai bus neužmirštami, neklausk kodėl, nes manau pats žinai..... Bėgo dienos, mėnesiai ir tavo aktyvumas vis mažėjo, o bendravimas tai po gi ne ką didesnis būdavo. Kaip ir minėjau pačioje pradžioje tu tik užeidavai prabūti kokią vieną valandą arba daugiau ( +/- ). Buvau tave pasiėmęs į S.W.A.T būrį ir ten ilgą laiką laikiau nors ir žinojau, kad nelabai laiko turėsi būti serveryje.... Atėjo diena, kai tave reikėjo išmesti nors ir nenorėjau, bet reikėjo... Dar atsimenu tavęs klausiau ar nesupyksi, jeigu tave išmesiu ir kitą priimsiu..... Būdavo ir keletas akimirkų, kai važinėdavom su mašina ir aptardavom reikalus. Dar buvo viena stipri problema už katrą gailiuosi, kad tai išvis dariau..... Manau žinai apie ką rašau, tai nevardinsiu..... Su lyg šiuo sakiniu baigsiu rašyti, nes daugiau prisiminimų nebeturiu. Sėkmės tau.
  • ​Marco - Mums bendrauti nelabai ir ėjosi, nes neteko išvis su tavimi kaip nors rimčiau pabendrauti. Kiek pastebėjau esi žmogus ir prie proto ir prie to pačio ramumo. Nesi labai jau toks agresyvus, kiek matydavau iš šono žiūrint ir šiaip su tavimi tą kalbą eidavo rasti. Nors ir ilgą laiką čia esi, bet bendravimo tikrai trūksta, kad kažką naujo apie tave parašyčiau. Pas manęs laikei Advokatų Pavaduotoja ir pasirodei tikrai įspūdingai. Nereikėjo tavęs nei raminti, nei drausminti dėl kažkokių dalykų ar tų pačių išdaigų. Būdavai ramus žmogus ir atlikdavai užduotą darbą. Aš tikiuosi dar teks daugiau pabendrauti ateityje ir tuomet susidarysiu apie tave jau normalia nuomonę.
  • ​Bernardo - Esi labai senas ir visų mėgiamas žaidėjas šiame projekte. Būdavai labai puikus Administratorius ir Pirmininkas ir dar šiek tiek Vyriausias Administratorius. Mums neteko labai jau daug bendrauti, tik persimesdavom keliais žodžiais ir viskas. Šaudymas tavo tikrai yra geras ( daugiau negu geras, tik nežinau kaip įvardyti ). Moki pajuokauti su žaidėjais, kartais pabūni labai rimtas asmuo kai nori..... Apie tave tos tikros nuomonės neturiu nusistatęs, nes mums artimiau neteko susidraugauti. Tokių žmonių kaip tu trūks, bet kas buvo, tas pražuvo..... Galbūt ateityje ir bus proga dar artimiau susidraugauti. Sėkmės tau.
  • Arthur - Nežinau, kaip tau tai atrodys, bet nesu normaliai su tavimi bendravęs. Esu kažkada TeamSpeake buvęs ir šiaip klausiausi kalbos jūsų. Tarp jų aišku buvai ir tu. Nežinau iš kur tu mane pažinojai tais laikais, nes aš tavęs tai tikrai nepažinojau. Apie dabartį kalbant nelabai teko pabendrauti su tavimi. Kiek pastebėjau esi žmogus prie proto ir prie savo žodžio. Subrendęs vyrukas man taip atrodei, kai tapai Administratoriumi. Daugiau ir nebeturiu ką parašyti, tai apsistosiu su šiuo sakiniu. Manau dar teks pabendrauti ir bus tvirtesnė nuomonė apie tave.
  • ​Stanley - Su tavimi teko daug ko visko patirti. Buvai geras žmogus ir manau likai toks pat. Įvykių tikrai buvo su tavimi, kai Direktoriaus postą laikydavai ir aš buvau atsakingas dar už jus. Pasikalbėti, pasitarti, apkalbėti kas blokai ir kas ne su tavimi buvo tikrai įmanoma. Laikui bėgant pradėjai savo aktyvumą mažinti ( suprantama kodėl ), dėl to aš nieko blogo nerašau. Mūsų pagrindinės kalbos buvo apie pareigas arba kitus dalykus, kurie buvo susiję su pačiu serveriu. Esi tikrai bendraujantis žmogus ir tikrai aš blogos nuomonės apie tave neturiu. Tiesiog gal per mažai su tavimi bendravau, kad susidaryčiau ilgą nuomonę. Linkiu tau sėkmės gyvenime ir šiaip kituose dalykuose.
  • ​Daichi - Iš tiesų rašant, net nežinau, kaip mes pradėjome bendrauti. Galbūt nuo gaujos laikų, kai buvai mane paėmęs į Cabrrerų gaują ( jeigu klystu pataisyk ). Norėjai savo gaują labai patobulinti, tai į savo dalį ir mane įtraukei. Bet aš nesakau, kad vien iš šito dalyko mūsų bendravimas prasidėjo. Mūsų bendravimas spėju augdavo labai senai, tik aš neprisimenu nuo ko ir kaip.... Pakvietęs mane į savo gaują galvodavau, kam pakvietei, bet kai parašei, kad nori sukurti stiprią gaują, tai sužinojau viską. Tais laikais dar tavo pseudonimas buvo Ethan. Atsimenu dėl tos gaujos net ir Laimis savo Vardą ir Pavardę buvo pasikeitęs. Juokas imdavo, kai jums su Laimiu nelabai ta kalba rišdavosi, nes labai dažnai pykdavotės už tai, kad Laimis nenori to daryti, kas jums būdavo labai svarbu. Paskui gauja užsidarė ( vėl jeigu klystu pataisyk ) ir visi išsiskirstė ir pseudonimai pasikeitė. Esi buvęs tikrai ne kartą ir ne du kartus Administratoriumi ir dar Pirmininku. Pripažinsiu tai, kad vien dėl kažkokio menkniekio, tau aš neįtikau. Viskas vyko forume ir tau dėl to labai pyktis užvaldė. Bet po truputį ėmė jis mažėti, kai supratai, kad dėl šito dalyko net neverta pyktis. Būdamas pareigose daug stengdavaisi ir norėdavai kažką pakeisti, kad būtų kažkas išskirtinio. Būdamas Pirmininku ir pakeitei Direktorių užduotis. Dėl šito nemeluosiu mane ir ta tavoji mintis sudomino ir ją pasilikau atminčiai. Turėdavai labai daug palaikymo ir tikiuosi būdavo smagu, kai tiek žmonių už tave eina. Žaisdamas serveryje iš tavęs gavau pareigas S.W.A.T firmos ir tikrai to nesitikėjau. Pradėjai daugiau bendrauti su manimi ir šiaip atsakydavai į mano klausimus. Gal ir teisingai sakydavo man kiti, kad esi tikrai vertas daug daugiau nei Pirmininko pareigų ar Administratoriaus. Ir man toks jausmas yra, kad su noru tikrai pasieksi kažką naujo ir aukšto. Nuomonė tikrai nėra bloga, bet būtų dar geresnė, jeigu būčiau su tavimi daugiau bendravęs. Dėl to aš pats esu kaltas, kad taip nutiko, bet kaip yra jau taip ir bus. Sėkmės tau siekti aukštumų ir šiaip kažką vertingo.
  • ​Manuel - Kažkada, kai žaisdavai dar su Vitalijaus pseudonimu iš tavęs bendravimo su manimi nelabai ir buvo. Galbūt daug laiko praėjo, galbūt aš labai esu primiršęs, bet tais laikais to bendravimo gero nebuvo. Apie šiuos kalbant, tai persimesdavom keliais žodeliais ir viskas. Pildydavai į Direktorius ir nelabai tai ten sekėsi, nes jų negaudavai ( dėlto, kad buvo stipresni ir aktyvesni už tave ). Laikui bėgant grįžai į serverį apsisprendęs ir galų gale gavai Žurnalisto pareigas, kurias aš tau pats suteikiau. Galbūt tu jas ir laikei padoriai, o galbūt ir ne..... Atsisakęs pareigų tu irgi kažkodėl savųjų atsisakei.... Dabar mūsų bendravimas tikrai nepakito ir nežinau ar pakis. Bet linkiu tau sėkmės projekte ( jei dar žaidi ) ir iki greito.
  • ​Andrius - Būdavai labai puikus Media šiame projekte ir už tai tave gerbiu, kad stengdavaisi kažką padaryti. Buvai čia bandęs grįžinėti, bet nelabai tau laiko būdavo. Mūsų bendravimas buvo labai senai susikirtęs į tą normalesnį. Neminėsiu aš praeities, nes manau dar pats kažką atsimeni iš senų laikų. Mėgdavai Policijos darbą ir gerai jį atlikdavai. Neteko labai daug bendrauti šiais laikais, bet manau kad išlikai toks pat, koks ir buvai. Nėra tos tvirtos nuomonės, nes bendravimo nebuvo.
  • ​Gtadze - Iš tikrųjų net nežinau, kaip su tavimi tas bendravimas prasidėjo. Gal nuo to, kai pats pareigas laikei, gal nuo to kai aš pareigas laikiau.... Sužinojęs kas tu per žmogus esi, tai esu susidaręs labai tvirtą nuomonę. Bendraujantis, moki pajuokauti, gaudamas kažką rimto atlieki viską taip, kaip priklauso ir dar ten tokių menkniekių yra daug...... Bendraudavom mes tikrai daug tais laikais, kai dar žaisdavai su Gtadze pseudonimu. Būdavai ne vieno darbo Direktorius ir pareigas atlikdavai puikiai... Gaudamas Administracijos pareigas irgi atlikdavai jas deramai, be jokių nesąmonių. Šiais laikais irgi teko bendrauti ne kartą ir ne du ir ne tris..... Susikalbėti su tavimi tikrai įmanoma ir pašnekėti apie rimtus dalykus taipogi įmanoma. Nuomonė tikrai gera ir net nežinau ar gali būti blogesnė.... Na nebent pasikeistum į blogąją pusę ir tada matyčiau.... Sėkmės.
  • ​Marco - Kaip sekasi Santa? Su tavimi būdavo ir pykčių ir juokų.... Labai senai, kai dar žaisdavai su Santa pseudonimu, tai būdavai labai jau toks erelis..... Su laiku tavo bendravimas gerėjo ir gerėjo ir aišku dieną ar dvi buvai normalaus bendravimo, kai to pats norėdavai. Kai dar laikydavau savo Pirmininką ( kurį buvau gavęs patį pirmą kartą ) pildydavai į Direktorius. Žinoma būdavo sunku apsispręsti ką imti, bet vienai dienai išaušus tau laimė nusišypsojo. Gavai ten Mechaniko pareigas man rodos ar kitas..... Bendravimas iš karto būdavo daug geresnis... Esame ir TeamSpeake buvę su daugeliu kitų žaidėjų. Būdavo smagūs laikai, kai mane vadindavai visai kitu vardu.... Aš nežinau ar tu taip čia susimaišydavai ar kas, bet būdavo iš ko pasijuokti. Ir event'uose esi paskundęs mane, kad trukdžiau ten tave praeiti, nors iš tikro net pats nepastebėjau, kad ten tą gesintuvą purškiu į jus.... Aš tikiuosi, kad dar bus koks kartas, kai grįši į serverį pabūti šiaip su savo draugais arba šiaip praleisti vieną vakarą ar ten kelias minutes... Sėkmės tau žmogau.
  • Music - Daug bendrauti su tavimi tikrai neteko. Puikus šaulys esi ir manau daug dar ką sugebi, tik nežinau ką..... Nors ir tiek metų žaisdavai čia, bet susidraugauti tikrai artimiau neteko. Arba aš čia nusišneku ir tu mane daug geriau pažįsti negu aš tave...... Galbūt mūsų pirmas bendravimas toks jau prie normalaus buvo, kai patekai į Administracijos gretas. Ten tikrai mačiau tavo dideles pastangas ir norą dirbti. Kas tau būdavo neaišku klausdavai manęs, kas man būdavo neaišku klausdavau tavęs. Tikrai nuomonė nėra pati blogiausia, tik nežinau ką tau daugiau parašyti, nes mūsų bendravimas prasidėjo tik tau atėjus į Administraciją. Aišku su lyg šiuo atėjimu ir mūsų bendravimas baigėsi... Kaip sakoma, kaip ateina, taip ir išeina..... Sėkmės.
  • ​Evaldas - Esi labai senas serverio žaidėjas. Užsiiminėji transporto mod'inimu ar kaip ten pavadinti aš nežinau.... Esu matęs tavo mod'intą transportą ir tikrai buvo labai gražių ir neblogų darbų. Kartą čia net noras buvo kažką užsisakyti iš tavęs, bet kažkaip ir nepaėjo..... Mūsų bendravimas pradėjo kilti į pliusą, kai gavai iš manęs Fūristų Direktorių. Būtent tais laikais mes daug bendravome ir kalbėjomės apie tą, ko aš dar vis nežinodavau arba tau iškildavo koks nors klausimas ir atsakydavau be problemų. Tas bendravimas ir prasidėjo Fūrų firmoje, kai buvai Direktorius. Tikrai man pasirodei draugiškas žmogus, kuris tikrai nėra piktybiškas, koks man pirmais atrodei.... Pačią pradžią tu išlaikei puikiai, tik paskui kažkaip smukai į dugną.... Jeigu ten kokie reikalai buvo ar šiaip šeimyniniai dalykai, reikėjo man pranešti aš būčiau supratęs..... Galų galu atėjo ta diena kai man reikėjo nuimti tau pareigas... Su šiuo dalyku mes apsipykę buvom gan nestipriai, bet aš į tai nelabai žvelgdavau, nes aš tave suprasdavau ir paaiškindavau situaciją. Tiek galiu tau parašyti, nes bendravimas buvo trumpalaikis..... Sėkmės su mod'ais ( jei dar vis užsiimi ).
  • ​Lukas_Nike - Rimtas žmogus sakyčiau būdavai, kai kalbėdavau su tavimi. Nesame mes daug bendravę, tad ir nuomonė nebus labai tvirta. Labai senai esu buvęs su tavimi TeamSpeake ir sakyčiau iš balso pasirodei tikrai rimtas..... Gaujose taipogi esu su tavimi buvęs ir tikrai ne vienoje. Tikrai daug nesame bendravę, tai ir tokia ta nuomonė šį kartą bus. Ji nėra bloga, bet per tiek laiko galėjo būti ir geresnė. Sėkmės, jei dar vis žaidi šį projektą.
  • Maritza - Nežinau, kaip mūsų bendravimas susiėjo į tą gerąją pusę, bet tikrai nesigailiu, kad susipažinau su tavimi. Esame tikrai ne kartą kalbėję apie tą ir apie aną..... Projekte tikrai buvai tokia mergina, kur manau iš tavęs kitoms merginoms pavyzdžio reikėdavo pasiimti. Esame buvę ir abu Administracijos komandoje, ten tikrai apie daug ką kalbėdavom, aptardavom ir šiaip pasijuokdavom iš šnekų. Džiugu, kad mane palaikydavai, kai kiti manydavo, kad aš esu ne toks žmogus koks turėčiau būti. Aišku, gal tau taip neatrodys, bet kartais ir man būdavai labai geras pavyzdys. Tavo charakteris buvo manau vienas iš tų išsiskiriančių žaidėjų, kurių tikrai mažai būdavo. Esame ir kartą o gal ne kartą buvę TeamSpeake. Nemeluosiu balsas tikrai gražus ir čia aš nerašau taip kiekvienai. Tiesiog mano tokia nuožiūra būna. Buvau ten prataręs keletą žodelių, bet nelabai man ten ta kalba rišosi.... Gėda man būdavo, jūs kalbatės, o aš kai koks mauras nei žodžio nepratariu. Pratardavau, kai kažko manęs paklausdavai arba kiti paklausdavo. Aš tikiuosi, kad dar kaip nors bus šansų su tavimi daugiau pabendrauti TeamSpeake ar tam pačiam serveryje... Man tavo viena iš charakterio savybių patikdavo, kai už save eini griežtai ir aš iš tavęs tą savybę kartais panaudodavau. Tikrai aš galėdavau ir daugiau dar bendrauti, bet nelabai man eidavosi...... TeamSpeake man kalbos dovana būdavo užrišta, tik ji atsirišdavo, kai kažko paklausdavot.... Gailiuosi, kad tik tiek mažai su tavimi teko pabendrauti, nors ir norėtųsi daugiau. Sėkmės tau gyvenime mieloji.
  • ​Mark - Kaip Grantai tau sekasi? Iš tikrųjų su tavimi daug ko ir nelabai buvo įvykę. Kas man iš tokių situacijų buvo, kai buvai Advokatų Pavaduotojas man pakvietimą davei... Aišku, tik atėjęs ir buvau išmestas iš darbo. Nepavyko prasmukti pro jūsų apsaugą. Tie praeiti laikai nebuvo labai bendraujantys, bet šiek tiek tų kalbų buvo.... Esi tikrai bendraujantis žmogus, kiek teko man tai pamatyti ir išgirsti... Tikrai atsiminimų nėra daug, neskaitant to šaudymo ar šiaip sprogdinimo ar event'o trukdymų... Man vienodai ką ten dirbdavai ir aš į tai nelabai dėmesio kreipdavau. Kaip sakoma tu ten linksmindavaisi ir aš tai puikiai suprasdavau... Nuomonė tikrai gera ir manau nepasikeis į blogąją.
  • ​Mark - Su tavimi daug bendrauti tikrai neteko, nors ir ilgą laiką pats mane manau pažįsti... Kalbos būdavo apie darbo reikalus ar visai ne į temą... Kiek teko tave pažinti, tai bendraujantis asmuo esi, tik kartais aš to nepastebėdavau.... Klausdavai manęs jei tau kokių atsakymų reikėdavo ar šiaip kažko kito. Nežinau, daugiau nebeturiu ką ir apie ką parašyti, bet ta nuomonė tikrai nėra bloga.
  • Ricardo - Ką gi Betmenai, kaip tau einasi? Visų pirma aš tavęs tikrai nemėgdavau vien dėlto, kad tu ant tiek agresyvus žmogus, kad net man nesinori su tokiais bendrauti... Aišku, kai kažką gauni ( kalba eina apie pareigas ) tai tu visai būni kitoks žmogus. Bendravimas būna žymiai geresnis ir pradedi protauti apie ką pats rašai kitiems. Tikrai teko tave pažinoti ir tikrai žinau, jeigu tu iš tokio elgesio išeitum, tai ir tave kiti žmonės galbūt pradėtų gerbti. Teko ir pasipykti ir pasikeikti su tavimi, bet aš tai laikydavau 50/50 to pykimo procento.... Gaudamas iš manęs labai rimtas pareigas tu žymiai mane nustebinai. Vien iš tų pareigų tavo bendravimas ir ėmė gerėti į didelį pliusą. Tikrai nesitikėjau, kad gali pasikeisti, bet ne ant tiek, kiek buvai pasikeitęs laikydamas pareigas. Kalbant apie dabar, tai nežinau ar likai toks pats ar pasikeitei į gerąją pusę. Nuomonė nėra bloga, bet būtų geresnė, jeigu nors šiek tiek prie manęs būtum protavęs ką ir kam rašai...
  • ​Michael - Ilgą laiką mes jau bendraujame ir galiu pasakyti, tas mūsų bendravimas buvo tikrai neblogas. Būdamas dar Administratorius mane ten esi mokęs apie PC tikrinimus, kaip juos tikrinti ir panašiai.... Kartą esi subūręs komandą, kuri nemokėjo tikrinti PC ir aišku tarp tos komandos ir aš buvau.... Aiškinai labai svarbias komandas, kaip ir ką daryti, bet man vistiek buvo sunku suprasti... Bet iš tikrųjų tau didelis pliusas, kad kažką bandei mums padėti, tik taip išėjo, kad jo aš taip ir neišmokau..... Pačiame serveryje buvo ir juokų ir tokių akimirkų, kai vos nesusipykdavom dėl kažko..... Tikrai esi žmogus, kuris turi protą ir tikrai daug ką pasieksi gyvenime. Neteko per tiek laiko žaidžiant daugiau ir geriau tave pažinti, tai ir nebeturiu ką jau ir parašyti. Svarbius dalykus jau tau parašiau, o smulkmenų aš nebeatsimenu, nes ir pats jau tą kartą labai silpnai žaidei. Viso geriausio.
  • ​Andrey - Apie tave tikrai yra daug ką rašyti, bet visko tikrai nerašysiu. Visų pirma, tai nežinau nuo ko mūsų bendravimas prasidėjo, tiek laiko bandau išsiaiškinti ir vis nežinau... Su tavimi yra buvę tikrai daug ko, tarp jų ir pykčių ( nestiprių ) ir juokų ( gal jų gan dažnai būdavo ) ir ten dar visokių kitų dalykų.... Tikrai bendraujantis žmogus esi ir kai nori būni normalus. Būna, kad kartais visai ne į temą manęs klausdavai klausimų kur aš pats pasimesdavau..... Išlaikydavai pareigas, bet ir tai sunkiai su tavo aktyvumu būdavo ( kalba eina, kai aš dar tau pareigas suteikdavau ). Buvo čia ir tokių situacijų, kai gaudamas pareigas tavęs serveryje net nebūdavo..... Būdavo ir tokių akimirkų, kai mes su mašina lakstydavom ir šiaip apie daug ką kalbėdavom. Pagrindinės kalbos būdavo apie serverį ir mano pareigų laikymą.... Tau tikrai klausimų iškildavo daug, kad net pats prisipažinsiu nusibosdavo atsakinėti į juos.... Esame ir ne kartą buvę TeamSpeake ir tikrai ten pakalbėdavom apie veiklas ( kuo aš užsiimu, kuo pats užsiimi ir taip toliau ). Daugiau, kaip ir nebeturiu ką parašyti, tad apsistosiu su lyg šiuo sakiniu.
  • Jan - Su tavimi tikrai nesu bendravęs, tik kartą esu apsipykęs kažkokiame event'e ir viskas. Nėra tos nuomonės apie tave iš viso.
  • ​Matteo - Seniau kažkaip geriau sutardavom nei dabar.... Buvai čia ilgą laiką nežaidęs, bet retkarčiais užeidavai pasidomėti kas geresnio vyksta.... Pašnekėdavom kartais apie tokius dalykus su kuriais kartais daug sunkiau yra šnekėtis. Labai daug prisiminų tikrai iš tavęs neturiu ir nežinau ką dar galiu pridurti. Ką galiu parašyti, tai esi bendraujantis žmogus, moki kalbą padaryti tokią, kad ji eitų į pliusą. Seniau mane palaikydavai kad ir ką darydavau serverio labui, kartais būdavo, kad ir patardavai man.... Šiais laikais man tik minusus rašydavai ( nerašau, kad visuomet ), bet tikrai būdavo. Lygindavai mane su visai kitais ir už mane geresniais žaidėjais, kur tikrai man iki jų dar toli buvo.... Žodžiu neesmė ką ten rašei, bet tik primenu tau tai... Sėkmės.
  • ​Poska - Labai jau neteko su tavimi bendrauti, bet tų akimirkų būdavo. Esu buvęs gaujose su tavimi, bendravimu geru labai tais laikais nepasižymėdavai, bet kaip jau buvo taip..... Teko kaip kada ir normaliai pašnekėti, kaip žmogus su žmogumi, be jokių išdaigų. Apie tavo išdaigas ką ten darydavai pirmais tikrai neminėsiu, nes man nėra naudos čia rašyti.... Nežinau ką ten tau daugiau parašyti, nes ilgą laiką tikrai nežaidei ir naujų žinių neturiu.
  • ​Darius - Su tavimi būdavo tikrai daug ko įvykę. Visų pirma esu tau suteikęs Mechaniko Direktoriaus pareigas, neatsimenu kodėl, bet daviau.... Galbūt nebuvo gerų kandidatų, galbūt tavimi per daug tikėjau ir taip toliau.... Aišku tu manęs nenuvylei būdamas Mechanikų valdžioje, bet kartais labai užknisdavai su savo klausimais apie pareigas. Atsimenu esame ir TeamSpeake su Kelu buvę, bet kažkaip ta kalba man nelabai rišosi. Iš senesnių laikų tiek galiu parašyti, nes tik tiek ir atsimenu. Šiais laikais tikrai neteko daug bendrauti, nes tavęs beveik serveryje nebūdavo. Ateidavai retkarčiais pasižiūrėti kas geresnio. Aišku negaliu nepaminėti, kad labai norėdavai pareigų ir šiais laikais, kai dar buvau Pirmininku. Aš tau nenorėdavau jų duoti, nes tavo aktyvumas būdavo per daug silpnas. Daug esi man ten prirašinėjęs į forumą dėl pareigų gavimo ar kaip ten buvo aš nežinau.... Esi tikrai neblogas žmogus savo bendravimu, bet nustok imti į galvą tokius dalykus, jeigu tu negauni pareigų. Nėra ta nuomonė bloga, nes ir mane esi daug kartų palaikęs už ką tau esu labai dėkingas.
  • Andrius - Teko pabendrauti, bet negaliu parašyti, kad bendraudavom daug ir dažnai. Sueidavom tikrai neblogai, pašnekėdavom apie reikalus ir šiaip pasitardavom. Nežinau, galbūt esi pasikeitęs Vardą ir aš tavęs jau nebeatsimenu ( primink jei klystu ). Bendraujantis žmogus esi ir nemanau, kad pasikeistum į blogąją pusę. Nebežinau ką tau daugiau parašyti, nes mūsų bendravimas būdavo labai trumpas. Kalbėdavom tiktai apie paprastus ir visiems įkandamus dalykus. Dar kartą pakartosiu, jeigu esi pakeitęs Vardą ar ten Account'ą, tai pataisyk manę.
  • ​Miguel - Su tavimi tikrai neteko normaliai pabendrauti, tai ir tos nuomonės nelabai turiu. Vieną dalyką žinau, kad būdavai labai ramus žmogus, gal ne visai jau toks ramus, bet tikrai ramybės tau netrūkdavo. Galbūt jeigu teks pabendrauti daugiau, tai ir parašysiu tą tvirtesnę nuomonę. Sėkmės.
  • ​Rokas - Esu su tavimi labai senai bendravęs, bet lyginant su dabar, tai nebe tie laikai jau.... Kažkada esu buvęs ir gaujoje su tavimi, pasirodei toks normalus asmuo ir gerai pašaudantis. Jei neklystu esu ir TeamSpeake šnekėjęs su tavimi, tą kartą ir gerą nuomonę susidariau. Šiais kartais nelabai ir teko pakalbėti, bet kaip jau yra taip. Tiesiog iš tų senų laikų nėra labai daug prisiminimų, o skaitant iš dabartinių, tai ir ne kažką ten bendravom..... Nėra ta nuomonė bloga, tik aš daug ką esu primiršęs, tad ir neparašau....
  • Artur - Su tavimi daug ko yra nutikę. Visų pirma ką aš labai gerai prisimenu, tai tą kivirčą su pareigom.... Tas kivirčas buvo ir tau į pliusą, nes ten tą patį rašei, ką beveik rašė Daichi. Aišku čia nėra didelis pyktis ar dar kažkas, bet tik tau tai primenu.... Čia vienas iš tokių dalykų, kur pirmais labai keistas būdavai, tik laikui bėgant kažkas pasikeitė su tavimi. Daug serveryje gerų nuotykių nesame patyrę, bet šiaip pasikalbėję ir pasitarę tikrai esame ne tiek ir mažai. Su tavim kartais yra apie ką pakalbėti, bet reikia tą temą atrasti. Esame ir TeamSpeake buvę ir ten kalbėdavom, juokdavomės, tardavomės ir visokius kitokius dalykus darydavom. Esu ir tave prigėrusį girdėjęs, kai šneki. Nežinau, gal ten pats vaidinai ar kaip ten buvo, bet ką girdėjau, tą ir rašau. Šiais laikais pretendavai į DPK postą ir aišku tave paėmiau į jį. Galvojau pasirodysi blogai ar ten pradėsi nesąmones daryti, bet taip su tavimi nebuvo. Gerai DPK postą laikei ir puikiai atlikai darbus. Šiaip bendraujantis žmogus esi, kiek teko man su tavimi bendrauti. Tie seni laikai man nelabai patikdavo, bet su laiku ir žmogus keičiasi, tai tu į labai stiprią ir gerą pusę pasikeitei. Tikrai negaliu parašyti, kad esu apie tave susidaręs labai blogą nuomonę. Ne, tokios nuomonės nėra ir nebus.
  • ​Giorgi - Nežinau iš tikrųjų ką tau reikia parašyti, nes tų prisiminimų aš nelabai ir prisimenu. Ką gerai prisimenu, tai kai tu norėjai Fūristo postą. Man visokius dalykus pradėjai rašinėti ir pažadėti, kad tokių bėdų tau su manimi nekils. Iš tikrųjų ir patikėjau tavimi ir pati pradžia nenuėjo veltui. Pirmas savaites tikrai gerai darbus atlikdavai ir tikrai neturėjau prie ko prikibti. Tik įpusėjęs pareigų laikymą tu man parašei, kad nuimčiau pareigas. Buvau nesupratęs galvojau, kad juokauji, bet kai parašei priežastį, tai man tada buvo viskas aišku. Tai čia mano labiausia prisimenantis dalykas, kas buvo su tavimi nutikę pareigų metu. Šiaip iš bendravimo kalbant tai nepasakyčiau, kad esi labai jau toks draugiškas. Kai tu turi kažkokį tikslą, tai būni draugiškas. Neteko labai daug bendrauti, vien tas bendravimas ir buvo Fūristų firmoje.
  • ​Lukas_Nice - Esu su tavimi bendravęs, kai kažkokias pareigas laikydavai. Būdavai tikrai daug kalbingesnis, kai kažko siekdavai. Kiek dar prisimenu esi buvęs ne vieną ir ne du kartus serverio darbų Direktoriais. Šiaip kai tau kildavo kokių nors klausimų, tavo šneka atsirišdavo ( kalba eina, kai bendraudavai su manimi. Jei kalbant aplamai, tai nežinau kaip tu su kitais bendrauji ). Labai jau daug įvykių nesu su tavimi turėjęs arba patyręs. Bet nuomonė tikrai nėra bloga, vien už tavo išsakytus dalykus serveryje. Jeigu dar ką nors svarbaus prisiminsiu, tai ir redaguosiu šią nuomonę būtinai.
  • ​Kelas - Kiek su tavimi įvykių yra padaryta, tai labai sunku užmiršti. Aš net neįsivaizduoju, kaip mūsų bendravimas įsistiprino iki tokio didelio procento. Beveik kiekvieną mielą dieną tu būdavai mano Advokatas. Nežinau, kad ir ką daryčiau tu vis randi prie ko prikibti ( draugiškai ), bet kartais ir tave apgaunu ir pats dar pasijuokiu. Esame ir TeamSpeake buvę ne kartą ir ne du. Man rodos pirmasis ( o gal ir ne ) kartas, kai su tavimi šnekėjau TeamSpeake buvo kartu su Dariumi. Tą dieną tu buvai jo Pavaduotojas, o aš dar tas pats pirmasis Pirmininkas. Būdavo to juoko į valias, bet kažkaip tie juokai greitai man atsibosdavo. Lakstydavom su mašinom, daužydavomės ir šiaip šaudydavomės. Buvo akimirkų ir arenoje ( 1x1 ) ten tikrai būdavo smagu pasišaudyti su tavimi ir kartais pasijuokti, kai tu susinervini iš menkiausio dalyko. Atsimenu tą dieną ( gal tu ir nelabai prisiminsi ), kai pakviečiau tave į 1x1 areną pasitreniruoti grobimui ar šiaip pasišaudyti ( to pats neprisimenu ). Tą dieną man kažkokie lempiški šaudymo įgūdžiai buvo. Tai čia labiau prisiminimai buvo iš senesnių laikų. Kalbant apie dabartinius, tai irgi tas bendravimas nedingo. Pasijuokdavom, pasišaudydavom, pasitardavom ir visokius kitus dalykus mes darydavom. Daugiau tokių linksmesnių prisiminimų nelabai prisimenu, tai su lyg čia ir baigsiu. Nuomonę manau ir pats žinai kokią aš turiu apie tave nusistatęs.
  • ​Augustė - Labai jau daug man su tavimi ir neteko bendrauti. Esame ten porą kartų buvę TeamSpeake ir galiu pasakyti nelabai ten daug ir kalbėdavai. Pirmą kartą galvodavau, kad esi labai iškalbinga, bet klydau...... Pačiame serveryje ir per daugiausia nebendraudavom, nes turbūt neatrasdavau klausimo į katrą būtų įmanoma tau atsakyti. Ką žinau ką dar parašyti....... Galbūt nesieina tau kalba su manimi, kad nemėgsti manęs ar dar kažkas...... Žodžiu nežinau kaip ten viskas yra ir tikrai nelabai norėčiau sužinoti.... Aš manau esi tikrai bendraujanti asmenybė, tik tu nenori šio dalyko atskleisti. Manau, kad esi žmogus prie patarimo, išklausymo, išsipasakojimo ir daugiau kitų dalykų. Šiam kartui tik tiek galiu parašyti tos nuomonės. Žinoma mano sudaryta nuomonė nebus bloga arba jeigu ji ir yra bloga, tai aš ją perdarau į gerąją. Sėkmės.
  • ​Adomas - Kažkada labai senai, kai žaisdavai dar serveryje tikrai bendraudavom visaip. Būdavo ir gerų ir blogų bendravimo akimirkų. Aišku su laiku ir užblokavimą gaudavai, po to vėl sugrįždavai... Žodžiu tavo keliai nežinomi būdavo ir dar vis tebėra.... Iš senesnių laikų daug ko aš negaliu parašyti, nes beveik jų ir nebūdavo..... Esi bendraujantis, užtariantis jeigu reikia, išklausantis ir taip toliau..... Šiais laikais tavęs neteko matyti, nes turbūt esi užblokuotas..... Nežinau gal kai grįši tu jau būsi pasikeitęs į gerąją pusę. Nuomonė nėra bloga, bet su laiku ji kils į daug geresnę.
  • ​Dwayne - Neteko su tavimi bendrauti, tai tos nuomonės beveik ir nebus. Atsimenu tą kartą kai buvo į rinkimai į Taksi Direktorių tu ten laukiai nesulaukei, bet ir negavai jo....
  • ​Žilvinas - Pirmais maniau, kad esi esi paprastas žmogus, kuris ateina praleisti šiame serveryje gerą laiką. Gaila klydau taip manydamas apie tave.... Tą kartą kai negavai Takso Direktoriaus labai jau įsižeidei, kad tave nugalėjo paprastas naujokas..... Tada ir prasidėjo didysis barnis su manimi ir dėl mano atliekamų pareigų... Aš tau tik turiu vieną paprastą klausimą - ar tu pats geriau sugebėtum jas atlikti negu atlikau aš? Žodžiu kad ir ką atsakysi, man yra visiškai vienodai..... Tu gali girtis kiek nori, gali aiškinti man kiek nori, bet vistiek senų laikų tu jau nebesugrąžinsi. Kol to barnio tu nebuvau padaręs, tol manydavau apie tave visai kitaip ir kaip į normalų žmogų..... Neįsivaizduoju, kam tiek nervų reikia leisti ir dar mane gaišinti su paprastu Takso Direktoriumi, kurio tu negavai ir šitą sceną kurią buvai iškėlęs tuo labiau nebūtum jo gavęs. Bendraudavai normaliai iki tol, kol sužinojai kas tapo Direktoriumi.... Aš daugiau apie tave nebeturiu ko teigiamo parašyti ir manau jau nebe išeis..... Gal kažkada tu į tai atsižvelgsi ir susiprotėsi, gal taip kvailai nedera elgtis dėl tokių menkų dalykų. Sėkmės tau, kad ir ką dabar beveiki.

• Tautis - Kai tave pirmą kartą sutikau 2014 ar 2015 metais galvojau kas per žmogus būsi. Ilgą laiką tave matydavau su serverio legendomis ( taip galima būtų pavadinti ) ir galiu paminėti, kad tais laikais aš tavęs nepažinojau. Jeigu gerai pamenu patį pirmą kartą tave mačiau SOA gaujoje, kai dar aš joje buvau pradinukas. Iš tavo rašomų žodžių gaujos racijoje aš manydavau, kad esi tikrai subrendęs žmogus ir šito dalyko aš neneigiu, nes taip ir buvo.... Laikui bėgant ( nežinau kokiu būdu ) mes pradėjom kažkaip tą kalbą rišti į normalų susikalbėjimą. Atsimenu tą kartą, kai tu grįžai į serverį po ilgo laiko tu turėjai perimti mano pareigas, nes Ainius sakydavo, kad man vis dar trūksta to darbo. Tą kartą jis tau suteikė pareigas, o man parašė, kad dar duos dvi savaites patobulėti. Praėjo tos dvi savaitės, bet taip jis man jo ir nenuėmė.... Nežinau kodėl, bet tikrai buvau nusiteikęs, kad jis mane nušalins.... Laikui bėgant tu tapai pirmuoju Vyr. Administratoriumi ( mano akimis ) ir tada tas mūsų bendravimas pradėjo tobulėti į didesnį pliusą. Kiek atsimenu tikėjausi, kad komandą perrinksi ir naujus veidus rinksi, bet taip nebuvo... Pradėjome bendrauti abu būnantys pareigose. Iš tikro kalbant tavęs net kartais nenorėdavau klausti kažko rimto, nes manydavau, kad pasiūsi ten kur visi siunčia arba aš ne lygis tau esu, kad klausčiau kažką.... Įsidrąsinęs paklausiau ten kažkokio klausimo ir tikrai nustebau, kad į jį atsakei normaliai.... Ir tą kartą kažkaip mūsų bendravimas pradėjo į žymiai didelį pliusą kilti. Būdavo, kai tavęs prašydavau labai stiprios pagalbos ir kai man būdavo sunku su aktyvumu tu man nieko prieš nesakydavai.... Už tai tau esu labai dėkingas, kad mane tą kartą supratai. Ir dar esu dėkingas, kad supratai dėl šito PC tikrinimo... Nerašysiu detalių, nes manau ir pats jau žinai ką parašysiu.. Tikrai esi padorus, draugiškas, padedantis bėdoja, išklausantis, patariantis, užtariantis žmogus, kurių labai maža šiame projekte. Tikrai norėčiau iš tavęs dar daug ko išmokti, bet jeigu ir taip neišeis, tai žinok, kai pritrūkdavo man žodžių prisimindavau tavo pasakymus ką man sakydavai ir patardavai.. Užmiršau paminėti, kad ir šiaip su mašina esame važinėję ir aptarę kokius nors reikalus arba šiaip juokavę. Tikrai dar daug ko esi išskirtinis nuo kitų. Aš tikiuosi grįžęs į projektą tu nebūsi pasikeitęs arba nusisukęs visai į kitą pusę. Negaliu parašyti, kad ta nuomonė yra tik gera, nes tokios aš nematau. Nuomonė yra vieną iš pačių geriausių. Sėkmės tau.

• ​Sveiki - Patį pirmą kartą su tavimi susipažinau dar tais laikais, kai tu žaisdavai su Batmanas pseudonimu. Laikui bėgant ta mūsų kalba pradėjo tobulėti. Nežinau kuo aš tave sudominau, kad taip dažnai visko klausdavai manęs..... Dar tais laikais aš buvau man rodos pirmasis Pirmininkas ( pirmą kartą gavęs ). Tikrai esame ne tik serveryje buvę, bet ir ne kartą TeamSpeake kalbėję. Tais laikais ( kai žaisdavai su Batmanas pseudonimu ) dar su tavimi būdavo ta kalba normali ir gera. Paskui kai ėjo mėnesiai, metai tu labai pradėjai kabinėtis prie pačių mažiausių smulkmenų.... Dėl šito aš nei trupučio nepykstu, bet kam taip stipriai reikėjo reaguoti į menkiausias smulkmenas? TeamSpeake irgi būdavo juokingų ir rimtų akimirkų ir negaliu parašyti, kad nebūdavo linksma. Pradėjai po truputi mažiau rodytis serveryje ir tas mūsų bendravimas sumažėjo iki pat šitos minutės. Aišku nerašau, kad nepasisveikindavai užėjęs į serverį trumpam laikui, bet to bendravimo jau nebebuvo..... Aš tikiuosi, kad ir ką dabar dirbti tau visa tai į naudą išeis. Nuomonė tikrai labai gera ir linkiu sėkmės tau gyvenime. Gali būti, kad tikrai daug ką praleidau, tai iš karto parašau, kad labai į tai neatsižvelgtum.

• ​Santiago - Prisiminimų apie tave labai menkų yra. Tiksliau rašant ne ką daugiau ir pamenu apie mūsų bendravimą. Buvo ten kartas nuo karto, kai mes bendraudavom ir kai pats normalų aktyvumą laikei. Event'uose su tavimi būdavo ką veikti. Gaujų karuose irgi prakaitą darydavau, kai tave reikėdavo nušauti... Esi labai senai užėjęs į serverį, tai aš negaliu ir neigti kad nebendravom visiškai, bet nieko nuo senų laikų jau nepamenu. Kiek dar man atsiminimų yra likę tai, kad esi draugiškas, gerai pašaudantis asmuo. Sėkmės tau, kad ir ką dabar veiki.

• ​Gytas - Mūsų bendravimas turbūt prasidėjo nuo Daktarinių gaujos. Tą kartą kai mane pakvietei ( o gal ne tu pakvietęs buvai ) aš nežinojau. kaip čia dabar reaguoti reikia. Tais laikais manęs gaujos labai netraukdavo ( išskyrus tas gaujas su kuriomis esu nuo pirmojo serverio prisijungimo ir čia užsibuvimo ). Jeigu prabilau apie tas gaujas, tai vienos iš gaujų mano būdavo mėgstamiausios SOA ir aišku patys Daktariniai. Viskas nuo ten ir prasidėjo. Kai įstojau į jūsų gaują ėmė rištis kalba su gaujos nariais. Tai ką noriu parašyti, kad mūsų tas užtikrintas bendravimas prasidėjo nuo Daktarų gaujos. Kalbant ne apie gaujas, tai ir šiaip pasikalbėdavom, apsitardavom, apšnekėdavom apie daug ką ir t.t..... Būdamas Administratoriumi irgi smagų laiką leisdavom. Administratorių pareigose su tavim ko tik nėra buvę, kad sunku net aprašyti...... Čia prieš tą tavo pasibaigimo erą ( taip turbūt reiktų pavadinti ) su tavimi teko irgi pasikalbėti apie realius dalykus ir galiu pasakyti tikrai buvo įdomu išgirsti tavo naujienas ir kuo užsiimi gyvenime... Apie serverio dalykus, tai aš vienu sakiniu arba vienu žodžiu neparašysiu ir nepapasakosiu, nes yra labai daug ką rašyti ir pasakoti. Žmogus esi prie juoko ir prie rimtumo. Manau su lyg čia ir pabaigsiu rašyti. Nuomonė pati geriausia kokia tik gali būti.

• ​Ainius - Ilgą laiką jau su tavimi esu labai gerai pažįstamas. Žodžiu pradėsiu nuo to, kad esu tau dėkingas už suteiktas pagalbas ir už suteiktą šansą pabūti pirmuoju Administratoriumi pas tavęs. Realiai kalbant nuo to gavimo kažkaip ir prasidėjo visas mūsų bendravimas, arba nuo tų laikų kai įstojau į SOA gaują. Nežinau iš tikro nuo katro karto mes labiau pradėjome bendrauti, bet man tokia mintis yra, kad nuo SOA laikų. Ilgą laiką mane palaikydavai sunkiais momentais, išklausydavai mane jeigu būdavo problemų, išspręsdavom bėdas, užtardavai kai reikėdavo ir dar daug ko kito.... Iš tikrųjų tai manau, kad vien per tavo dėką aš šiame serveryje ir apsipratau ir išdrąsėjau šiek tiek. Galų gale suteikei pareigas gan rimtas... Tą dieną kai tu norėjai mane nušalinti, galvojau kas dabar bus, bet kai ta diena atėjo, tu manęs nenušalinai...... Laikui bėgant tu sumąstei man pasiūlyti Pirmininko pareigas, kas iš tikro mane labai nustebino.... Negalvojau, kad man tokias pareigas tu išvis skirsi..... Bendravimas tikrai geras buvo ir liko iki pat šiol. Net ir šiomis dienomis, kai dar žaisdavai ir kai bandei atkurti SOA gaują, tu buvai toks pat žmogus, koks ir ankščiau... SOA laikais daug kalbėdavom, diskutuodavom ir šiaip veiklomis užsiimdavom, dabar net ir šiais laikais viskas vyko vos ne vienas prie vieno.... Tikrai yra dar daug ko parašyti apie tave, bet nenoriu aš čia taip jau smarkiai išsiplėsti. Dar kartą dėkoju, kad leidai pabūti pareigose ir aišku apsiprasti serveryje.... Niekados nepamiršiu, kad tikėjai, ko kiti manau taip nepadarytų.... Sėkmės tau gyvenime ir aišku jeigu dar kažkada sugrįši į serverį tai ir ten sėkmės tau linkiu iš karto. Nuomonė pati geriausia, kokia tik gali būti.

Ką gi, visos nuomonės surašytos laiku. Dėkoju, kad buvote tokie kantrūs. Tikiuosi, kad nei vienas iš jūsų neįsižeidė ką aš parašiau.... Jeigu yra tokių žmonių, kurie liko įsižeidę nuo parašytos nuomonės, tai iš karto atsiprašau. Sėkmės jums visiems ir iki kitų kartų.

Šį pranešimą redagavo Damian_Morris: 10 kovo 2019 - 03:20

• Qyz_Escobar, Tautis_Brd, Andrius_Zipas ir dar 50 kt. tai mėgsta

Leo_Frizenzo

Leo_Frizenzo
  • 453 Pranešimai
Reputacija: 165

Myliu,bučiuoju ir ate 

PASIEKIMAI:

Medikų direktorius (1x)  

Taksi direktorius (1x) 

Mechaniku pavaduotojas (1x)

Policininkų Departamento pavaduotojas (1x) (dabar)

S.W.A.T Pavaduotojas (1x) 

Moderatorius (2x)

5ab683e3f2efadea9d55d3b61dd2770444.png

Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
  • 1.881 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Lauksiu.

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

Žuvies fabriko darbininkas

• 2.088 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710

Davai man ilgiausia seniukai :)

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

Chos_Gamin

Chos_Gamin

Debilas

• 1.257 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio gaishena
    Serverio pituchara
    Serverio pituxas

Reputacija: 378

Aš gerutis, tad ir nuomonę gera parašyk, a tai čia va tu mldc esi, vienas toks vyras

U GOT THAT DYNAMI_TI

Marco_Diaz

Marco_Diaz
  • 140 Pranešimai
Reputacija: 116

laukiammmmmmmmmm

<p style="text-align:center;"><strong>Mano atlikti žemėlapio maketavimo darbai - </strong><a data-ipb='nomediaparse' href='https://mistakas.imgur.com'>https://mistakas.imgur.com</a></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;">Nuotrauka</p>

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.478 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.150
Pagaliau gausiu nuomonę iš tavęs :)
  • Damian_Morris tai mėgsta

Malia_Ibrahimovic

Malia_Ibrahimovic
  • 294 Pranešimai
Reputacija: 275
Savosios lauksiu taip pat :))

Mark_Roman

Mark_Roman
  • 204 Pranešimai
Reputacija: -61

sitas kol surasys tai ateis laikas naujas nuomones rasyt

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

sitas kol surasys tai ateis laikas naujas nuomones rasyt

Aha tiesa
  • Mark_Roman tai mėgsta

Andrey_Bacardi

Andrey_Bacardi
  • 1.231 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Teisėsaugininkas"

Reputacija: 380

Priviet, ši kartą ilgąąąąąąą :D

Spoiler

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Priviet, ši kartą ilgąąąąąąą :D

Matysim
  • Andrey_Bacardi tai mėgsta

Maritza_Martell

Maritza_Martell

Lakudra

• 1.097 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.353
Opa opa opapapa, mano mylimiausias pirmininkas

Šį pranešimą redagavo Maritza_Martell: 11 vasario 2019 - 01:43

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai

Martin_Gutierrez

Martin_Gutierrez
  • 2.447 Pranešimai
Reputacija: 1.543

James_Clinton* ačiū už nuomonę

• Demetrio_Verchas tai mėgsta

Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
  • 1.881 Pranešimai

• Pasiekimai
    Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181

Dėkoju.

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Manau dar rytoj kažkam parašysiu.

Valia_Abdulov

Valia_Abdulov
  • 1.873 Pranešimai

• Pasiekimai
    2017 SA-MP.LT serverio ''Leavintojas''.
    2018 Metų serverio "Rimtasis"

Reputacija: 1.474

Šis žmogus specialiai padidino teksta, kad atrodytu, jog didele nuomone parašė... Už tokius bajerius baust reik.

Leo_Frizenzo

Leo_Frizenzo
  • 453 Pranešimai
Reputacija: 165

• Leo - Su tavimi susidūriau kitomis bendravimo aplinkybėmis. Jopapa, net spėjau pamiršti tavo patį pirmą pseudonimą serverio. Visų pirma nuo ko mūsų bendravimas prasidėjo, tai jis pradėjo judėti į priekį, kai mane labai stipriai užknisdavai ir labai drąsiai nusišnekėdavai. Manydavau, kad esi eilinis vaikėzas, kuris tik nusišneka ir nesąmones rašinėja kitiems. Paskui su laiku tu aprimai ir kažkaip pasikeitei į gerąją pusę. Aš neįsivaizduoju, kas tau atsitiko, kad taip stipriai savo minusus ištaisei. Mane iš tikrųjų tavo bendravimas nustebino, kai vieną dieną, tu į mane kreipeisi normaliu vardu ir aišku rašydavai viską į temą ir be jokių nesąmonių. Mūsų bendravimas vis gerėjo ir aišku tu daug man rašydavai ir aš nesuspėdavai net perskaityti to, ką man rašydavai. Būdavo sunku man atrašyti, kai rašo vienas žmogus, bet į kitus susirašinėjimus rašinėja dar keli. Dabartinis mūsų bendravimas buvo tikrai neblogas, susirašyti į normalius sakinius su tavimi tikrai eidavo ir aišku man taip pradėjo įtikti. Aš čia visokių detalių nerašinėsiu, nes ir pats manau puikiai supranti link kur nukrypčiau. Esi tikrai daug bendraujantis žmogus ir tikrai gali pasikeisti į gerąją pusę ( kalba eina apie pirmą susidraugavimą ). Aš tikiuosi, kad vėl kažkuo išsiskirsi iš kitų ir būsi dar kažkuo ypatingas asmuo. Sėkmės tau ir būk koks esi dabar, o ne koks buvai pirmą syki.

Nežinau kaip, bet ir be tavęs gavau direktorių :D , bet jo atsimenu apie pirma mūsų karta kai susitikom :DD . Ačiū už visa suteiktą laiką man :) 

• Demetrio_Verchas tai mėgsta

PASIEKIMAI:

Medikų direktorius (1x)  

Taksi direktorius (1x) 

Mechaniku pavaduotojas (1x)

Policininkų Departamento pavaduotojas (1x) (dabar)

S.W.A.T Pavaduotojas (1x) 

Moderatorius (2x)

5ab683e3f2efadea9d55d3b61dd2770444.png

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Šis žmogus specialiai padidino teksta, kad atrodytu, jog didele nuomone parašė... Už tokius bajerius baust reik.

Matysim, kokia bausmė bus. Nuomonės ilgesnės, nei praeitos. Tavoji irgi ateina, spicealiai prirašysiu daugiau.

Šį pranešimą redagavo Damian_Morris: 12 vasario 2019 - 08:08

• Valia_Abdulov tai mėgsta

Damian_Morris

Damian_Morris
  • 797 Pranešimai

• Pasiekimai

Nežinau kaip, bet ir be tavęs gavau direktorių :D , bet jo atsimenu apie pirma mūsų karta kai susitikom :DD . Ačiū už visa suteiktą laiką man :) 

Tai aš galvoje neturėjau, kad visai negausi Direktoriaus.....

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete