Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Teamspeak Admin Rinkimai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 5

Marshall_Russell.

Marshall_Russell.
  • 87 Pranešimai
Reputacija: 99

Teamspeak.png

Teamspeak Admin Rinkimai

Renkamas teamspeak admin anketos laisvos formos, viską papasakokite apie save ar esate buves teamspeak admin ir kaip jums ten sekėsi bus išrinkti 3 admin sekmės ;)

Reikalavimai

Būti aktyviam

Rodyti pavyzdį kitiems

Anketą reikia pildyti normaliai, o ne sv ir duok admin. Ts

Šį pranešimą redagavo Marshall_Russell.: 02 balandžio 2019 - 10:08

mrcina_xd

mrcina_xd
  • 144 Pranešimai
Reputacija: 32
Sveiki visi. Esu Gabrielius, man 16 metų,
kitaip zinomas, kaip Mrcina_xD. Sitame projakte zaidziu nuo 2017 metų. Esu turejas kelis pavaduotuojius serveryje, bei vip ir Moda teamspeake. Esu labai aktyvus. Serveryje, kaip ir pykčių neturiu. Esu ramus ir prikolnas zmogus. Teamspeake padarysiu tvarka, bei padesiu savininkui. Prisijunkti i TS3 galiu visalaik tiek ryte, tiek diena, tiek vakare. Linkiu gerai praleisti laika teamspeake ir serverije. Iki

Šį pranešimą redagavo mrcina_xd: 03 balandžio 2019 - 01:40

• Marshall_Russell. tai mėgsta

Chos_Gamin

Chos_Gamin

Debilas

• 1.257 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio gaishena
    Serverio pituchara
    Serverio pituxas

Reputacija: 378

Sveikas, Marshallai. Esu Chosas, tikrai gerai pažįsti mane, ir tikriausiai apie save pasakoti daug nereikia.

Šiuo metu esu užblokuotas serveryje, tad daug laiko galiu skirti būtent TS, kol gausiu atblokavimą. Mano aktyvumas jame būtų nuo 2 iki 6 valandų per diena.

Kaip žinai, daug jau tau esu padėjęs, pagelbėjęs su TS kanalais, dariau tau GFX, ir neabejoju, jog gavęs pareigas TS kanale juos ir toliau darysiu.

Nebijau kalbėti su žmonėmis, mikrofoną jeigu reikės gerą pasijungsiu, tikrai nebėda su kalbėjimu, bendravimu.

Manau daug nereikia čia šnekėti, neabejoju, jog tau galiu padėti, pats turėjau ir owninau TS kanalą, viską tikrai moku, bėdų tame nėra. Manau nepagailėsi pareigėlių :) Iki.

• Marshall_Russell. tai mėgsta

U GOT THAT DYNAMI_TI

Kelas_Peckurys

Kelas_Peckurys

Policijos departamento direktorius

• 167 Pranešimai
Reputacija: 150

Sveikas dede edvinai man yra 17 metų as esu svarkemonas arba kitaip zinomas kaip kelas_peckurys pats zinai kad as esu geriausias.

• Demetrio_Verchas ir Marshall_Russell. tai mėgsta

Ricardo_Guerra

Ricardo_Guerra

SWAT būrio direktorius

• 709 Pranešimai

• Pasiekimai
    2018 Metų serverio "Agresyvus"

Reputacija: 255
Zdarova senas drauge man 15m pameni abu gėrėm tau už tai man adminas. Sėkmės kelai peciauskuri

Marshall_Russell.

Marshall_Russell.
  • 87 Pranešimai
Reputacija: 99

Admin gauna Mrcina Kelas Chos 

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete