Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Karštos naujienos: SA-MP.lt ir LibertyLife.lt projektai jungiasi į vieną

- - - - -

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#1
Ainius_Wayne

Ainius_Wayne

  SA-MP.lt legenda

 • 3.530 Pranešimai
Reputacija: 2.121
Sveiki. LibertyLife.LT ir SA-MP.lt žaidėjai,
 
Šį pranešimą pradėsiu nuo pranešimo LibertyLife.LT žaidėjams. Iš karto noriu pasakyti, kad aš pats nežinau ar darau klaidą, ar žengiu drąsų žingsnį, kuris netolimoje ateityje pilnai pasiteisins. Galima išsireikšti labai paprastai, protas sakė tokio sprendimo nepriimti, tačiau širdis tiesiog reikalavo elgtis priešingai. 
 
Pasistengsiu kalbėti kuo suprantamiau visiems. Mes kiekvienas savo kelionę SA:MP žaidime pradėjome viename ar kitame projekte ir nori ar ne, tiems projektams jaučiame pagarbą, kadangi prisiminimai ten – neeiliniai. Aš irgi nesu kitoks, iki pradėdamas kurti LibertyLife.lt rimčiau užsiėmęs buvau tik SA-MP.lt reikalais, tai – mano pirmasis serveris, kuriame žaidžiau daugiau nei penkis metus iš kurių beveik keturis – jį administravau. Šis projektas yra vienas seniausių Lietuvoje, turi savo beveik dešimties metų gyvavimo istoriją ir dar seniau stipriai išsiskyrė unikalumu iš kitų Lietuvos serverių.
 
Taigi, sekmadienį su manimi susisiekė SA-MP.lt savininkas, kuris pranešė, kad ruošiasi uždaryti projektą ir paprasčiausiai paprašė manęs, kaip žmogaus, kuris projektą administravo ilgą laiką, parašyti atsisveikinimo tekstą. Jau buvau tą pasiruošęs padaryti, bet pokalbio tema nukrypo į projekto išsaugojimo galimybių apsvarstymą. Galiausiai priėjome sprendimą, kad šių dviejų projektų susijungimas gali ne tik išsaugoti vieną seniausių projektų Lietuvoje, tačiau tuo pačiu ir pagerins mūsų būsimų žaidėjų žaidimo kokybę, kadangi starto metu būtume turėję nemažai klaidų ir jų ištaisymas galėjo ne tik užtrukti daug laiko, tačiau ir atsiliepti neigiamai žaidėjų lankomumui. SA-MP.lt projektas gyvuoja daugybę metų, tai reiškia, kad didžiausios klaidos per tiek laiko buvo ištaisytos, todėl galime laisvai tobulinti serverį.
 
Žinau, kad mūsų rate bus žmonių, kurie į šį sprendimą įvertins neigiamai, negaliu ir aš pats pasakyti ar mes judame teisinga kryptimi. Nuoširdžiai atsiprašau tų, kuriems šis planas nepatinka, bet aš negalėjau leisti žlugti projektui, kuriame praleidau beveik visą savo SA:MP žaidimo laiką.
 
Mūsų strategija? Turime tvirtus pamatus, SA-MP.lt serveryje nebėra daug klaidų, todėl didžiąją dalį atnaujinimų galėsime paskirti naujų sistemų diegimui ir esamų tobulinimams. Nereikia galvoti, kad susijungimas reiškia, kad LibertyLife.lt modifikacija liks nuošalyje. Mes atsižvelgsime į LibertyLife.LT bendruomenės narių norus ir pagal poreikį į SA-MP.lt modifikaciją įdiegsime svarbias LibertyLife.lt sistemas, todėl forume jau greitai bus daug apklausų, kuriomis sieksime išsiaiškinti ką žaidėjai nori matyti po projektų susijungimo.
 
Kas bus su forumu, TeamSpeak serveriu ir projekto komanda? Naudosime SA-MP.lt domeną, tačiau forumo dizainas bus LibertyLife.lt, kadangi SA-MP.lt yra senas ir jį reikia verkiant atnaujinti. TeamSpeak serveris – irgi bus naudojamas LibertyLife.LT. Kas liečia komandą, tai SA-MP.lt komandos nebėra, būtent prastas valdymas bei priežiūros trūkumas ir lėmė, kad projektas atsidūrė ant išnykimo ribos, todėl į projekto valdymą po susijungimo priimsiu visus mūsų esamus komandos narius, jei jie nenuspręs pasitraukti dėl prieštaravimo šiems mano sprendimams. Jie turi tokią teisę, tačiau tikiuosi, kad ja nepasinaudos, kadangi turime tikrai labai tvirtą branduolį ir kartu galime padaryti tikrai daug gerų dalykų. Tikiuosi, kad jau rytoj turėsiu informacijos kas lieka, kas traukiasi.
 
SA-MP.lt serveris veikia, todėl galite į jį jungtis jau dabar ir pradėkite savo žaidimą. Susipažinkite su pačiu serveriu, pagalvokite ką norėtume pakeisti jame, rašykite pasiūlymus ir judėsime į priekį. Be to, tiek direktorių, tiek administratorių rinkimai nebus sustabdyti, jie tęsis ir greitu metu esamus direktorius bei administratorius pakeis (arba komandą papildys) nauji.
 
Informuoju, visą svarbiausią informaciją jau rašysime tik SA-MP.lt forume, todėl užsiregistruokite ir sekite jas ten. Jau greitai forume pasirodys apklausa dėl turto reseto, todėl galite pareikšti savo nuomonę. Pažiūrėsime ar daugiau norinčių palikti „užgyventą“ turtą, ar daugiau norinčių pradėti turto kaupimą iš naujo.
 
Kokie artimiausi darbai serveryje? Dabar serveryje kritęs ne tik aktyvumas, bet ir MAP darbų kokybė, todėl dar iki birželio 1 dienos turėtume atnaujinti visus darbus, turime puikiai savo darbą išmanantį maperį, todėl nė neabejoju, kad pasivažinėjimai San Fierro gatvėmis bus kur kas malonesni.
 
Kaip bus valdomas projektas? Po projektų sujungimo tapau bendrasavininku bei pagrindiniu jo vadovu, iki šiol vienas projektą valdęs jo įkūrėjas Aivaras bus žmogus, kuris dirbs prie serverio atnaujinimų, tačiau neturės jokio tiesioginio ryšio su žaidėjais. Taigi, visais projekto klausimais kreipkitės į mane, nuo šiol už viską atsakingas būtent aš.
 
Kadangi projektai netrukus bus sujungti, tiek viename, tiek kitame forume vieno ar kito projeto pavadinimų naudojimas nebus laikomas reklama, todėl galite laisvai juos naudoti tiek pasiūlymuose, tiek kitose temose.

 • Vilius_Gigabyte, Adomas_Brazauskas, Thams_Blood ir dar 15 kt. tai mėgsta

#2
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Tai sujungus projektus čia viskas nuo 0 bus ?
#bye
 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#3
Ainius_Wayne

Ainius_Wayne

  SA-MP.lt legenda

 • 3.530 Pranešimai
Reputacija: 2.121

Tai sujungus projektus čia viskas nuo 0 bus ?
#bye

Aiškiai parašyta, kad bus svarstomas tik turto anuliavimas, visa kita liktų. O pats anuliavimas bus sprendžiamas viešoje apklausoje.


 • Demetrio_Verchas tai mėgsta

#4
San_Dieggo

San_Dieggo
 • 285 Pranešimai
Reputacija: 40

apsišiksiu iš laimes jei bus žaidėju skaičius kaip ir seniau budavo 


 • Adomas_Brazauskas, Demetrio_Verchas, Gtadze_Arce ir dar 3 kt. tai mėgsta

#5
Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

  Žuvies fabriko darbininkas

 • 2.088 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710

Noreciau paklaust, o vis dar liksim San Fierro mieste ar kraustysimes i kita miesta?


Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

#6
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
O cleo bus leidžiamas ? Ar kaip su PC tikrinimais ? Išliks ar kaip ? Kada apklausa bus ?

Šį pranešimą redagavo Demetrio_Verchas: 21 gegužės 2019 - 04:31

 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#7
Ainius_Wayne

Ainius_Wayne

  SA-MP.lt legenda

 • 3.530 Pranešimai
Reputacija: 2.121

Noreciau paklaust, o vis dar liksim San Fierro mieste ar kraustysimes i kita miesta?

Liksime San Fierro mieste, tiesiog jis bus visiškai atnaujintas, bus pakeisti ar bent jau didžioji dalis visų MAP darbų.

 

 

O cleo bus leidžiamas ? Ar kaip su PC tikrinimais ? Išliks ar kaip ? Kada apklausa bus ?

CLEO tikrai nebus leidžiama, o dėl tikrinimų bus rimtai svarstoma. Tai nėra labai geras dalykas, todėl bent jau dabar atrodo, kad teks to atsisakyti. 


 • Ricky_Vasquez tai mėgsta

#8
Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

  Ultra Instinktas

 • 2.755 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Metų serverio transformacija
  2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
  SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598

Maniau tu kiek normalesnis, bet pasirodo klydau.

 

Išaukštindamas save ir rašydamas:

''būtent prastas valdymas bei priežiūros trūkumas ir lėmė, kad projektas atsidūrė ant išnykimo ribos, todėl į projekto valdymą po susijungimo priimsiu visus mūsų esamus komandos narius''

Ta prasme ką?:DDDDDDD Tu bent jau žinai, matei koks valdymas buvo? Parodai šituo sakinių koks menkas esi ir tiek, bent padėkotum vyr.adminams už darbą, o čia dar rašo pasakas ir sako, kad blogas valdymas buvo. Typo wtf?:DD Būtent ir jis buvo priežastis dėl ko Aivaras norėjo uždaryti projektą?? Ta prasme ką? Savininkas vadinasi čia

Toliau savo libertiečius čia atvesi ir jie jau mokės valdyti serverį kaip reikia? Kokie čia cirkai vyksta vapše?

 

Ir dar dėl PC tikrinimų tai ok, galės su wh ir aim lakstyti pagaliau normalus atnaujinimai. VALIO. Kas toliau /sz uždraudimas, nes pažeidžia žaidėjų privatumą?

 

Linkiu toliau pasakas sekti, senbuviai žino kaip yra ir bus, o kiti gali tikėti šitomis pasakomis


 • Arthur_Morgan, Marco_Rossi, Demetrio_Verchas ir dar 6 kt. tai mėgsta
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

#9
Valia_Abdulov

Valia_Abdulov
 • 1.873 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2017 SA-MP.LT serverio ''Leavintojas''.
  2018 Metų serverio "Rimtasis"

Reputacija: 1.474
Nu va :D ir vėl eilinį sykį kalta lieka SENOJI PROJEKTO KOMANDA :D. Tikrai mane reikia kaltinti už tai, kad jau vasario 1 rašiau serverio savininkui dėl pareigų palikimo, tačiau savininkas norėjo, kad pabūčiau pareigose, tai ir likau iki kol pats nusiėmiau pareigas. Aš nepykčiau dėl šios pastraipos apie senąją komandą jeigu nebūčiau pareigų norėjęs palikti ankščiau, tačiau dabar tikrai yra pikta.
Realiai aš irgi norėčiau prisiminti laikotarpį, kas buvo prieš Taučiui vienam vadovaujant serveriui (čia dar prieš Jade). Ar kartais serveris nebuvo tokioje pačioje stadijoje kaip dabar? IR AR KARTAIS TUO METU PAREIGŲ NEUŽĖMĖ TOKS AINIUS_WAYNE? :DDFF
Paskiau po Taučio vadovavimo ir vėl grįžai čia, ir meilė tave taip apsėdo, kad uždėjai Jade pareigas, nuo ko viskas ir prasidėjo. Jei nebūtų tuomet Vilius buvęs kartu su ja pareigose, serveriui būtų greičiausiai atėjusi pabaiga.
Eilinį sykį rašai panašias nesąmones, pats įsivaizduoji, kad čia geriausias vyr. admin esi ar kažką tokio. Nu dėl manęs tai gali įsivaizduot tai, bet jei aš būčiau geriausias atseit čia Lietuvoj, tikrai to nerašyčiau kiekvieną sykį informacijos temoje, nes tikrai gėda būtų taip galvot apie KOMPIUTERINĮ ŽAIDIMĄ :D. Tikiuosi, kad realybėje tokiais dalykais nesigiri niekam, nes jei giriesi, tai patylėsiu :D.
 • Vilius_Gigabyte, Adomas_Brazauskas, Arthur_Morgan ir dar 9 kt. tai mėgsta

#10
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Ir vėl korupcija dėl pareigu
Siulau pereiti į csgo pasaulį, arba pas jeffa jis te scripteris didysis
https://youtu.be/cp4j_edZtB8

Šį pranešimą redagavo Demetrio_Verchas: 21 gegužės 2019 - 05:44

 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#11
Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
 • 1.848 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2018 Metų serverio "Prikolistas"

Reputacija: 2.441

noriu priminti, kad del serverio situacijos kaltas as, galit nesipykt, mane jau demaskavo.


 • Adomas_Brazauskas, Arthur_Morgan, Daichi_Akiyama ir dar 8 kt. tai mėgsta

c92dfc2f6c8bcde327f567066512f9d225.png


#12
Lauris_Nano

Lauris_Nano
 • 430 Pranešimai
Reputacija: 195

Jau senai šitas serveris neBėra konkurecingas žaidimo kokYbės atžvilgiu (tam pakeisti, reikia iš pagrindo naujinti serverio sistemas). Tie keliolika žaidėjų, kurie čia visdar Būna prisijungę Yra arba aSocialūs arba tiesioG ateina pachatint vieni su kitAis, nes kaip ir draugais per tiek metų tapo (tUrbūt aš priklauSau abiejom tom grupėm po truputi taIp pat). Neįsivaizduoju, kaip Aivaras Sujungs šitus du serverius, jei jau Jis pradaęs viltį ir buvo nUsprendęs uždaryti serverį, jei jis nenori net į servą užeiti. Manau Aivaras supranta, kad čia tik "paskutinis pasispardyMas" serverio, kuris greiČiausiai suvalgys ir jūsų LibertyLife... Ainiau, aš tavęs "nichuja" nepažįstu, bet šItas tavo tekstas yra labai populistinis, ir atrodo, kad juom pats save bandai apgauti, jog čia tipo kažkas gausis. Be to, siūlyčiau išmokt priimt kritiką, daryt išvadAs ir gerbt kitų darbą...


 • Daichi_Akiyama ir Valia_Abdulov tai mėgsta

#13
Thams_Blood

Thams_Blood
 • 592 Pranešimai
Reputacija: 126

Nieko neliko arba uzdarot arba sujunget, kam jus dar kazka sakot, ar dar sitas serveris gyvuos atsinaujines ar bus uzdarytas koks skirtumas jau? :D dziaukites, kad dar turesit kur zaist, realiai jei atsigaus serveris ir bus pinigu resetas uzsuksiu manau


 • Marco_Rossi ir Gtadze_Arce tai mėgsta
Pasiekimai:Žurnalistų direktorius.<p>Medikų direktorius.

#14
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Kada apklausa del rr turto
 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#15
Bernardo_Changretta

Bernardo_Changretta
 • 1.848 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2018 Metų serverio "Prikolistas"

Reputacija: 2.441

Nieko neliko arba uzdarot arba sujunget, kam jus dar kazka sakot, ar dar sitas serveris gyvuos atsinaujines ar bus uzdarytas koks skirtumas jau? :D dziaukites, kad dar turesit kur zaist, realiai jei atsigaus serveris ir bus pinigu resetas uzsuksiu manau

gal tegul leidzia serveriui numirt nei gyvent prievartaujamam


 • Daichi_Akiyama, Martin_Gutierrez, Jim_Corres ir dar 3 kt. tai mėgsta

c92dfc2f6c8bcde327f567066512f9d225.png


#16
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Kiek on yra

Šį pranešimą redagavo Demetrio_Verchas: 21 gegužės 2019 - 06:23

 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#17
Poska_Ltu

Poska_Ltu
 • 553 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: 221
Apklausa paleiskit į orbitą, arba paleisiu python in šitą forumą

Mama neleido man rašyk čia, tai tyliu...


#18
Demetrio_Verchas

Demetrio_Verchas
 • 1.881 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Pagautas naudojant AIM (palengvinto šaudymo) programą

Reputacija: -181
Apklausa nuu
 • Poska_Ltu tai mėgsta

class="bbc_url" href="https://imgur.com/a/...r.com/a/DVfL3r1<>

#19
John_Legend

John_Legend
 • 14 Pranešimai
Reputacija: 16

Nu ir vel po keliu menesiu bus, oi laiko neber, oi pasitrauke svarbus komandoje žmogus ir t.t. Ir gryžta vėl Stalino diktatūra į samp.lt... Nu nebuvo girdeti kad dėl administratorių serveris siekė dugną :D Viskas buvo gana gerai, nežinau kiek dar vaikščiojimu naujasis bendrasavininkas darys, bet čia jau kaip politikoj sakoma prostitucija :DDDD Ble negalima adminu kaltinti jog jie neatliko darbo gerai , ir išvis jau senai visi žino kad švedui pohui tas servas, jis pats teisingai sake kad nebe samp laikai jau ir visiškai su juo sutinku, ir apskritai jokio progreso i žaidėjų skaičiaus didėjimą. Nu ir kas tie atnaujinimai, ka reiškia bus maloniau važinėti sf miesto gatvėmis ? :D koks žmogus norės čia žaisti kai prie ,,ruso,, bus laikomi :D Neapsikrauk tu tuo sampu, čia bus eilinė supista vasara , btw vistiek šiemet išeis serveris kuris nušluos šita parodija. Ai dar tai tikrai best server buvo 1/10 Sekmės lipdyti moli toliau,


Šį pranešimą redagavo Ainius_Wayne: 21 gegužės 2019 - 11:11

 • Daichi_Akiyama, Marco_Rossi, Poska_Ltu ir dar 4 kt. tai mėgsta

#20
Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
 • 2.482 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Serverio taikdarys 2016
  Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
  Serverio šaulys 2017
  Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.151
Darykit reseta, nauja aplinka - naujas gyvenimas, viskas nuo nuliu
 • Gtadze_Arce ir Giorgi_Tevzadze tai mėgsta
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0    SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete