Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Karštos naujienos: SA-MP.lt ir LibertyLife.lt projektai jungiasi į vieną

- - - - -

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#41
Maritza_Martell

Maritza_Martell

  Lakudra

 • 1.093 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2017 SA-MP.LT serverio ''drama queen''.

Reputacija: 1.350

Čia turbūt kalba apie mane.. Mes dar neperėjom į jūsų projektą ir dar ne visi pasiruošėm dirbti.. Tu apie mane nieko nežinai ir negali nieko sakyt.. so palauk ir pamatysi.


Nemyzk i bata, cia visi mes ahueni, o adminai lohai, taip buvo ir bus
 • Theo_Raeken tai mėgsta

Direktoriai1f451.png
Mechanikų firmos (2x)
Žurnalistų ofiso (2x)
Ginklų centro (1x)
S.W.A.T būrio (1x)

Pavaduotojai 1f451.png
Mechanikų firmos (1x)
Taxi firmos (1x)
Fūristų (2x)
Policijos Departamento (2x)

Privilegijos1f451.png
Administratorė 2x 2018.03.23 -2018.09.28 || 2018.10.18 - 2018.11.01

Jau paruoštas baltas lapas mano tiesai

Bandyk suprast, nesakysiu nieko tiesiai


#42
Laba_Dienaa

Laba_Dienaa
 • 130 Pranešimai
Reputacija: 91

Čia turbūt kalba apie mane.. Mes dar neperėjom į jūsų projektą ir dar ne visi pasiruošėm dirbti.. Tu apie mane nieko nežinai ir negali nieko sakyt.. so palauk ir pamatysi.


Neperejo y projekta bet su pareigom? Ok
 • Theo_Raeken tai mėgsta
Nuotrauka
Nuotrauka

Nuotrauka

#43
Nojus_Shadow

Nojus_Shadow
 • 613 Pranešimai
Reputacija: 496

Nelabai turiu noro komentuot apie pasikeitimus administracijoj, nes čia jau kartojasi situacija ir nėra ką pasakyti apie tai, bet dėl turto. Tai mes taupėmės pinigus, varėm geriausias varkes ir dabar viską pravalyt norit? Nelabai gerai čia būtų, toks jausmas, lyg naują projektą atidaryt. Jei pats sakai, kad tik sujungiama reiškias turi būt atsiželvgta tiek į LC žaidėjus, tiek į mus, kadangi LC nelabai egzistuoja, tai mūsų turtą turėtumėt palikt arba duot normalią kompensaciją už jį ir ne 30% nuo turto o visą dalį pagal rinką. Ačiū už dėmesį.


Šį pranešimą redagavo Nojus_Shadow: 27 gegužės 2019 - 05:14

 • Damian_Morris, Poska_Ltu ir Malia_Ibrahimovic tai mėgsta

What worries you, masters you.


#44
Marte_Volka

Marte_Volka
 • 282 Pranešimai
Reputacija: 130
Taigi Ainiau, pasakysių taip, kiek pamenų tavo valdymo laikais, žaidėju kiekis buvo gana ne mažas, bet nesigirk kad čia buvo tavo nuopelnai, manyčiau netgi Jeffas daugiau reklamavo ta serverį nei tu pats, visu antrą iš tavęs valdžia, kaip iš manęs baleriną, ir aplamai *Keiksmaźodis* tu gryžai čia kažko įrodyt, jei eilinį karta *Keiksmażodis* viską?, po tavęs manau tik daugiau bėdu būna nei naudos :), Prieš tave valde servery Valia, su Auga, nu arba Taučiu, bet manyčiau jie savo pareigas atliko tiesiog puikiai, dabar tavo atžvilgių jie turėjo sukelt žaidėjus, bei visa serverio rinką aukštyn, bet dabar tu pagalvok su galva, kam jiems tai buvo naudinga, jei toks kaip tu ateina ir dar *keiksmažodis* savo kritika, o galu galiausiia nei pats Švedas neatsiligina už tiek darbo, bei reklamos išlaidas, ateina sako va aš tau biški kredu numesių ir tu būk laimingas, tai *Keiksmażodis* jus apsispręskit ko jus *keiksmažodis* norit ar normalaus servo *keiksmażodis* *keiksmažodis* kuriame net savo žodžio ištarti negali nes dėdė Ainius gali nubausti už šita cenzūra, darykit išvadas...

Šį pranešimą redagavo John_Bee: 28 gegužės 2019 - 10:29

 • Poska_Ltu, Lukas_Nike ir Ricardo_Guerra tai mėgsta


#45
Mantis_Ganga

Mantis_Ganga
 • 1.123 Pranešimai
Reputacija: 529

Blemba chebra negi Jus rimtai? Manot jog prijungdami kita projekta sulauksit daugiau demesio? cia tas pats kas is 2 pensininkus ant suoliuko susodint, nes nu rimtai to aktyvumo nera o logiskai mastant koks geras projektas noretu jugtis, tai arba mes labiau zluge arba jie kad reiktu uzdaryt viska ir persikelt. niekada tos administracijos paskutiniu metunebuvo geros, nes vis nauji nauji nauji, aisku senoves neprikelsi bet kazkada buvo gerai, turbut tada kai as atejau, kai buvo beveik pati pradzia ir zaideju buvo tiek kad nors maisais nesk. Is kitos puses paziurejus tai vien visa platforma jau yra atgyvenusi, tas pats kas cs 1,6 serveri (kuri reallife kazkada turejo :DDDDDDDDD) bandyt prikelt iki fortnite ar pubg aktyvumo.. Tai ka norejau pasakyt kad ne administracijoj esme ar paciam servery.. taip viskas yra atgyvene net ir Ainius yra atgyvena :D bent jau mano galva kas butu logiskiau tai nekist lesu ir laiko i sampa o bandyt galbut perklelt i kita platforma GTA V aisku auditorija iskart krenta nes daugelis su mediniais kompais lazina bet verta juk pabandyt sukurt tarkim role play sa-mp.lt serveri gta v zaidime. Skamba labai keistai bet dabar tai yra populiaru, daugelis Lietuvos streameriu pasinese ant gta v role play lietuvisku serveriu. O kas licia sampa tai kas yra mano atminty tas isliks nedagelio dar cia besilankanciuju atmintyse, kazkada buvo linksma ir gerai kol reallife.lt buvo vienas pirmuju tokiu projektu ir visi tik ir stengesi but geresniais uz vienas kita, o dabar jokios konkurencijos nes issivaiksciojo kas kur.. apibendrinant ka norejau pasakyt tai kad nebekankinkit 2000uju zaidimo platformos, jei yra noro ir lesu bandykit kazka modernesnio, na jei ne gta v tai gal gta iv bet supratot ka turiu omeny.


 • Simas_Infinity, Malia_Ibrahimovic, John_Legend ir dar 2 kt. tai mėgsta

Nuotrauka

Just a random guy, with inormous dreams crawling through the space

Deivis_Ganga - "Sekmes jam ieskot nereik, kai jis ateina - sekme pati pas ji ateina."

Since 2k12


#46
Adomas_Santos

Adomas_Santos
 • 111 Pranešimai
Reputacija: -100

Ainius yra mano manymu geriausias vyr administracijos, visokie valios, taučiai buvo serverį niekinantys adminsitratoriai, jade ir anius yra vieni geriausi ir protingiausi, tik jie šį serverį galėjo vadinti naujos kartos. 

Btw ainiau neverk, viskas bus gerai, duos tau ta jade įmerkt, tik neišsigąsk žvairių akių.


<p><strong><span style="font-size:18px;">Serveryje nuo 2012-03-25, leavinau 2018-04.29, tikri draugai išliks tikrais draugais, kai bus veiklos gryšiu <3, forume apsilankysiu dažnai, tad jeigu konors reikės rašykit į pm <333</span></strong></p>

#47
Mike_Phelps

Mike_Phelps
 • 135 Pranešimai
Reputacija: 58

serwo susijungimo deka turime labai 3-4aktyvius zaidejus is ju blt cj 2adminai#48
Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

  Žuvies fabriko darbininkas

 • 2.085 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710

serwo susijungimo deka turime labai 3-4aktyvius zaidejus is ju blt cj 2adminai

jokios naudos is tu keliu adminu

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

#49
Mike_Phelps

Mike_Phelps
 • 135 Pranešimai
Reputacija: 58

jokios naudos is tu keliu adminu

tai ce faktas xD nereik ir sakyt to#50
Deivis_Ganga

Deivis_Ganga
 • 3.183 Pranešimai

 • Pasiekimai
  [I] 1x1 master nugalėtojas

Reputacija: 1.901

mldc suzlugdei projekta issigimeli


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0    SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete