Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Mechanikų direktoriaus rinkimai

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

Gytas_Gytas

Gytas_Gytas
  • 1.203 Pranešimai
Reputacija: 743

Informacija ir taisyklės pildant anketą į mechanikų direktoriaus pareigas:

• Griežtai draudžiama keiktis ar ką nors įžeidinėti anketoje.
  • Turėti tiek patirties taškų, kiek reikalauja darbas.
  • Griežtai draudžiama kopijuoti anketą. 
  • Stenkitės nedaryti klaidų pildydami anketą.
  • Klausimus paryškinkite, o atsakymus pabraukite
  • Prašau nepilstyti iš tuščio į kiaurą, per daug neišsiplėsti
  • Anketa negali būti paredaguota praėjus 5 minutėms po anketos paskelbimo.
  • Draudžiama sukurti 2 pranešimus.
  • Esant keliems direktoriaus rinkimams pildyti tik į vienas direktoriaus pareigas.
  • Darbų pavaduotojai nepriklausomai nuo išbūto laikotarpio savo darbe gali pretenduoti į direktoriaus postą.
  • Norint tapti direktoriumi turite turėti patirties šiame darbe.
  • Turite būti pakankamai aktyvus serveryje.
  • Privalote nebūti direktorių, pavaduotojų ar darbų su pakvietimu juodajame sąraše
  • Privalote susipažinti su direktorių taisyklėmis.

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?

Jūsų amžius?:

Kiek turite patirties taškų (XP/kadencijų) žaidime?:

Jūsų patirtis direktoriaus ar pavaduotojo postuose (jei jų daug papasakokite apie 1 paskutinį):

Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi?

Kokia jūsų patirtis šiame darbe (km/skill)?

Kaip manote ar gebate vadovauti?

Kaip planuojate privilioti žaidėjus į būtent šį darbą (žinant kad žaidėjų skaičius nedidelis):

Ar manote kad jūsų elgesys ir aktyvumas yra pakankamai geras šioms pareigoms?

Papasakokite apie savo bruožus tinkančius šiam darbui:

Galbūt turite kokių nors idėjų/naujovių šiam darbui, ko negali pasiūlyti kiti? Pasidalinkite savo mintimis:

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriumi?

Jūsų siekiai šiame poste:

Jūsų nuomonė apie buvusį direktorių (ką jis darė blogai, ko nepadarė, o gal klaidų nepastebėjote?):

Ar susipažinote su direktorių taisyklėmis?

Kaip manote kurios taisyklės yra svarbiausios? Kodėl? (Argumentuokite):

Pastabos, idėjos, pastebėjimai, klausimai, jei turite. (šią skiltį galite palikti tuščią):

Sėkmės pretendentams!

• Zilvinas_Rusys ir Vilius_Skype tai mėgsta

Vilius_Skype

Vilius_Skype
  • 17 Pranešimai
Reputacija: 14
Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?Vilius_Skype

Jūsų amžius?:15

Kiek turite patirties taškų (XP/kadencijų) žaidime?:10k+

Jūsų patirtis direktoriaus ar pavaduotojo postuose (jei jų daug papasakokite apie 1 paskutinį):Turėjau tik viena taksi direktoriu,buvau naujokas nieko nezinojau beveik ,bet man padejo zaidejai isbuves kiek laiko nebegalejau buti aktyvus ir viena kartą užlužo kompas ir taip pasibaigė viskas.

Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi?Nes kai tik atėjau i sita servery man labai norejosi tapti direktoriumi tapau taxi bet tuo ir neuzbaigiu patinka man vadovauti todel siekiu mechanikų direktoriaus pareigų.

Kokia jūsų patirtis šiame darbe (km/skill)?50km zinau mažai bet tikrai bus didele nes sito darbo labai laukiau.

Kaip manote ar gebate vadovauti?Taip tikrai nes man vadovavimas yra kaip kaifas,bet as neisiskiriu is darbuotoju darau ta pati ką jie.

Kaip planuojate privilioti žaidėjus į būtent šį darbą (žinant kad žaidėjų skaičius nedidelis):Pasistenksiu rodyti žaidejams inicetyva ,kad sis darbas skirtas kaip tik jus ir jame nenuobodu.

Ar manote kad jūsų elgesys ir aktyvumas yra pakankamai geras šioms pareigoms?Taip nes esu susilaužes koja ir visa laika būnu prie kompo.

Papasakokite apie savo bruožus tinkančius šiam darbui:Taigi man patinka vis kažkokia veikla prie mašinų man patinka jas tuninguoti ,esu greit susidraugaujantis ir nesivelentis i konfliktus.

Galbūt turite kokių nors idėjų/naujovių šiam darbui, ko negali pasiūlyti kiti? Pasidalinkite savo mintimis:Tai ,kad gal jau perdaryti mechanikų baze ,kad butu atsinaujinimas ir vel darbuotojai norėtu i sita darba.

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriumi?Kol ismes.

Jūsų siekiai šiame poste:Tikrai pasistenksiu padaryti mechaniku darba aktyviu bei geru darbu kad visa laika būtų darbuotojų.

Jūsų nuomonė apie buvusį direktorių (ką jis darė blogai, ko nepadarė, o gal klaidų nepastebėjote?):Senasis direktorius kaip ir kalbėjau jis sake tiesiog pabodo sis darbas,ir manau jam labai truko aktyvumo.

Ar susipažinote su direktorių taisyklėmis?Beabejo.

Kaip manote kurios taisyklės yra svarbiausios? Kodėl? (Argumentuokite):manau apie darbuotoju iskart ismestima kad negalima tai tikrai svarbi nes PVZ esa darbuotojas aktyvus bet direktorius nezino to ir ji ismeta.

kita manau yra kad direktorius turi isbuti 60min bet manau geriau butu bent kokias 2valandas per diena nes tikrai per mazai yra 60.

Pastabos, idėjos, pastebėjimai, klausimai, jei turite. (šią skiltį galite palikti tuščią):Idejos atnaujinti baze mechaniku.

Šį pranešimą redagavo Vilius_Skype: 21 gegužės 2019 - 05:12

• Gytas_Gytas tai mėgsta

Zilvinas_Rusys

Zilvinas_Rusys
  • 566 Pranešimai
Reputacija: 86

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?Ž_R

Jūsų amžius?: 14metų

Kiek turite patirties taškų (XP/kadencijų) žaidime?: 58,842xp

Jūsų patirtis direktoriaus ar pavaduotojo postuose (jei jų daug papasakokite apie 1 paskutinį): Turėjau Taxi direktoriu, PD direktorių, paskutinis buvo Taxi, todėl apie jį plačiau : Sekėsi gana gerai, turėjau 8 aktyvius darbuotojus, manau buvau gerą sistemą įvedęs todėl visiem taip ir patiko. Buvau keletą baudos balų gavęs, bet tai nieko tokio, iš klaidų mokomės. Mannau daugiau nėra ką pasakoti, direkjtorius buvo lengvas todėl ir gerai praėjo laikas.

Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi? Dar nevadovavau mechanikų darbui, noriu jį išbandyti. Taippat bandau surinkti visus direktorius, taigi  dabar yra proga gauti jį.

Kokia jūsų patirtis šiame darbe (km/skill)? 500km, skillo apie 20

Kaip manote ar gebate vadovauti? Manau taip, turėjęs du durektorius, dėl vadovavimo niekas nesiskundė.

Kaip planuojate privilioti žaidėjus į būtent šį darbą (žinant kad žaidėjų skaičius nedidelis): Didelėmis premijomis ir gera darbo komanda. Daugiau nežinau, gal padarysiu kokių daily užduočių kad sudominčiau darbuotojus.

Ar manote kad jūsų elgesys ir aktyvumas yra pakankamai geras šioms pareigoms? Elgesys tikrai geras, nesikeikiu ir neįžeidinėjų kitų. Aktyvumas galėtu būti geresnis, su laiku susitvarkys.

Papasakokite apie savo bruožus tinkančius šiam darbui: Esu darbingas, nepiktas, dažnai dirbau mechaniku, ir dar dažniau nuvarinėdavau mašinas, o tam reikia gerų nervų nes dažnai užknisa kai veži ir tau trukdo ar šiap sistema susibugina.

Galbūt turite kokių nors idėjų/naujovių šiam darbui, ko negali pasiūlyti kiti? Pasidalinkite savo mintimis: Nelabai, nebent pats kažką sugalvosiu būdamas direktoriumi.

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriumi? Mažiausiai mėnesi.

Jūsų siekiai šiame poste: Išlaikykiti mėnesį ir pririnkti pilną darbo komandą.

Jūsų nuomonė apie buvusį direktorių (ką jis darė blogai, ko nepadarė, o gal klaidų nepastebėjote?): Neatsimenu koks buvo, nes manau pats net serveryje nebuvau.

Ar susipažinote su direktorių taisyklėmis? Dar ne, tačiau pasiskaitinėsiu

Kaip manote kurios taisyklės yra svarbiausios? Kodėl? (Argumentuokite): ...

Pastabos, idėjos, pastebėjimai, klausimai, jei turite. (šią skiltį galite palikti tuščią):

• Demetrio_Verchas ir Kennys_Scrub tai mėgsta

8887d2b3a4b07d61be3bd6a32cea158e66.png

Pasiekimai

1x Taxi Direktorius

1x Policijos Direktorius

8887d2b3a4b07d61be3bd6a32cea158e66.png

Tom_Harlow

Tom_Harlow
  • 1.138 Pranešimai
Reputacija: 161

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?​​Tom_Harlow
Jūsų amžius?: 15
Kiek turite patirties taškų (XP/kadencijų) žaidime?:52240 patirties taškų ir 2 kadencijos.
Jūsų patirtis direktoriaus ar pavaduotojo postuose (jei jų daug papasakokite apie 1 paskutinį):Na paskutinis postas buvo medikų departamento direktorius, poste išbuvau 27 dienas, bet kadangi mane užblokavo 24h ir teko nuimti direktorių, turėjau nemažai papeikimų ir baudos balų, nes sunku buvo priprast prie taisyklės, kad negalima šaudyti žmonių su darbo uniforma, laikiausi direktorių taisyklių, elgiausi mandagiai su darbuotojais turėjau net savo sistemą aišku dabar nepamenu kokia buvo sistema, bet tikrai skatinanti prisijungti prie medikų departamento. Turėjau keletą pavaduotojų, na buvo nevykę (atsiprašau už išsireiškimą), na bet jau mano kaltė, kad nežiūrėjau ką imu į pavaduotojus.
Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi?Nes dar nesu buvęs šio darbo nei pavaduotojas nei direktorius ir tikrai noriu išbandyti, turiu minimaliai patirties šiame darbe tai žinau kaip dirbti mechanikuose. Suprantu jog ilgai nežaidžiau šitame serveryje ir pastarajį laiką buvau neaktyvus, bet dabar pradėsiu tikrai žaisti dažniau ir ilgiau.
Kokia jūsų patirtis šiame darbe (km/skill)?Šiame darbe mano patirtis 528km, maža patirtis, nes tikrai lėtos mašinos yra towtruck ir tahoma.
Kaip manote ar gebate vadovauti?Aš manau, kad gebu vis dėlto esu buvęs jau 2 kartus direktorius ir 3 kartus pavaduotojų ir neblogai sekėsi man, tai man atrodo, kad gebu.
Kaip planuojate privilioti žaidėjus į būtent šį darbą (žinant kad žaidėjų skaičius nedidelis):Na dar nežinau, bet sugalvosiu yra to laiko daug.
Ar manote kad jūsų elgesys ir aktyvumas yra pakankamai geras šioms pareigoms?Mano elgesys ir tikrai geras, su aktyvumu tai tikrai jis pagerės ilgą laiką nežaidžiau, bet dabar pradėsiu žaisti manau viskas susitvarkys.
Papasakokite apie savo bruožus tinkančius šiam darbui:Esu darbštus, turintis patirties (nedaug bet vistiek turiu), aktyvus (pradėsiu žaist 100%)
Galbūt turite kokių nors idėjų/naujovių šiam darbui, ko negali pasiūlyti kiti? Pasidalinkite savo mintimis:Na deja niekas nešauna į galvą, tai nieko negaliu pasiūlyti.
Kiek laiko planuojate išbūti direktoriumi?Na minimalu laikotarpį tai būtinai, jei gerai seksis žiūrėsim kaip bus.
Jūsų siekiai šiame poste:Išbūti minimalų laikotarpį, surinkti gera kolektyvą kol kas tiek.

Jūsų nuomonė apie buvusį direktorių (ką jis darė blogai, ko nepadarė, o gal klaidų nepastebėjote?):Nežinau kas buvo direktorius tai nieko pasakyti negaliu.
Ar susipažinote su direktorių taisyklėmis?Taip.
Kaip manote kurios taisyklės yra svarbiausios? Kodėl? (Argumentuokite):Na manau visos taisyklės yra svarbios ir svarbiausių mano manymų nėra, nes jei jas įrašė tai jos yra visos vienodai svarbios.

zaidejai.php?&t=1&z=Tom_Harlow. 

#AYCM

#BYZM

Domka_Mafia

Domka_Mafia
  • 10 Pranešimai
Reputacija: 0
Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?Domka_Mafia

Jūsų amžius?:15

Kiek turite patirties taškų (XP/kadencijų) žaidime?:10k+

Jūsų patirtis direktoriaus ar pavaduotojo postuose (jei jų daug papasakokite apie 1 paskutinį):neturejas

Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi?Norisi pareigas turet plus db nera direktoriu :D

Kokia jūsų patirtis šiame darbe (km/skil) 0KM NEDIRBES

Kaip manote ar gebate vadovauti?Taip tikrai nes man vadovavimas yra kaip kaifas,bet as neisiskiriu is darbuotoju darau ta pati ką jie.

Kaip planuojate privilioti žaidėjus į būtent šį darbą (žinant kad žaidėjų skaičius nedidelis):Pasistenksiu rodyti žaidejams inicetyva ,kad sis darbas skirtas kaip tik jus ir jame nenuobodu.

Ar manote kad jūsų elgesys ir aktyvumas yra pakankamai geras šioms pareigoms?Taip nes esu susilaužes koja ir visa laika būnu prie kompo.

Papasakokite apie savo bruožus tinkančius šiam darbui:Taigi man patinka vis kažkokia veikla prie mašinų man patinka jas tuninguoti ,esu greit susidraugaujantis ir nesivelentis i konfliktus.

Galbūt turite kokių nors idėjų/naujovių šiam darbui, ko negali pasiūlyti kiti? Pasidalinkite savo mintimis:Tai ,kad gal jau perdaryti mechanikų baze ,kad butu atsinaujinimas ir vel darbuotojai norėtu i sita darba.

Kiek laiko planuojate išbūti direktoriumi?Kol ismes.

Jūsų siekiai šiame poste:Tikrai pasistenksiu padaryti mechaniku darba aktyviu bei geru darbu kad visa laika būtų darbuotojų.

Jūsų nuomonė apie buvusį direktorių (ką jis darė blogai, ko nepadarė, o gal klaidų nepastebėjote?):Senasis direktorius kaip ir kalbėjau jis sake tiesiog pabodo sis darbas,ir manau jam labai truko aktyvumo.

Ar susipažinote su direktorių taisyklėmis?Beabejo.

Kaip manote kurios taisyklės yra svarbiausios? Kodėl? (Argumentuokite):manau apie darbuotoju iskart ismestima kad negalima tai tikrai svarbi nes PVZ esa darbuotojas aktyvus bet direktorius nezino to ir ji ismeta.

kita manau yra kad direktorius turi isbuti 60min bet manau geriau butu bent kokias 2valandas per diena nes tikrai per mazai yra 60.

Pastabos, idėjos, pastebėjimai, klausimai, jei turite. (šią skiltį galite palikti tuščią):Idejos atnaujinti baze mechaniku

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.482 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.151
Sito irgi noriu ziauriai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0