Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

N.P.K. Pretendicija į naujokų prižiūrėtojo pareigas.

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

Gtadze_Arce

Gtadze_Arce

Ginklų centro direktorius

• 913 Pranešimai
Reputacija: 314

N.P.K. Pretendicija į naujokų prižiūrėtojo pareigas.

Reikalavimai.

Turėti pilną supratingumą apie serverio taisykles, bei pagrindine serverio sistemos dalį.

Pilnai dalyvaut gaujos veikloje(atsiduot gaujai).

Su naujokais bendradarbiausi, elgtis mandagiai be įžeidimų ar pan.

Nebendradarbiauti su teisėsauga ar kitų gaujų nariais.

Klausyti gaujos valdžios, bei paklausyti patikimų narių.

Anketoje rašyti tiesą, visas humoras gali būti priimtas kaip freepostinimas.

Anketos šablonas.

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai?

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)?

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas?

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime?

Šį pranešimą redagavo Gtadze_Arce: 21 gegužės 2019 - 08:40

• Aim_Exe tai mėgsta
Nuotrauka[/url]
<a class="bbc_url" data-cke-saved-href="[url=" href="[url=" ""]http:="" sa-mp.lt"="">[/url]Nuotrauka

Vincent_Alo

Vincent_Alo
  • 47 Pranešimai
Reputacija: 26

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincent_Alo

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai? gal vadovas as ri prastas bet gaujai atsidaves 100proc ;)

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)? saudymas 5/10 vairavimas 7/10

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas? smagu padet naujokam ir gauja padejo man paciam kai buvau naujokas tai tesiu savo proteviu palikima 

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime? na nesu chyteris ir nesipjaunu su zaidejais manau pakenciamas 

Sveikinu. Nuo šiol tu esi vienas iš naujokų prižiūrėtojas.

Šį pranešimą redagavo Gtadze_Arce: 21 gegužės 2019 - 09:37

• Poska_Ltu ir Gtadze_Arce tai mėgsta

Super_Macher

Super_Macher
  • 163 Pranešimai
Reputacija: 23

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Super_Macher

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai?vadovas prastas bet igudžiai kartais geri kartais neapgalvotini bet gaujai būnu ištikimas iki pat jos užsidarimo

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)?saudymas 8/10 vairavimas 5/10

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas?nes gaujose dažniausiai būnu esu aktyvus ir pašaudau ir viska suprantu ka sako man gaujos vadeiva 

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime?nesipykstu su kitais žmonemis bendraujantis esu 

• Scott_Wought tai mėgsta

#BYZM

Adomas_Santos

Adomas_Santos
  • 111 Pranešimai
Reputacija: -99

Anketos šablonas.

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Adomas_Santos

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai? Draskiau, draskau visus, banų turiu daugiau, negu švedas turi intelekto [ apie 14 mždg ], vadovavimo įgūdžiai geri, bet tik, kad balsas cypiantis tai niekas neklauso.

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)? Apsileides aš dabar bus 6/10 po savaitės 9/10 be spreado

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas? Nes čia adolis.

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime? Nenoriu apie tai kalbėti.

• Diego_Rossi tai mėgsta
<p><strong><span style="font-size:18px;">Serveryje nuo 2012-03-25, leavinau 2018-04.29, tikri draugai išliks tikrais draugais, kai bus veiklos gryšiu <3, forume apsilankysiu dažnai, tad jeigu konors reikės rašykit į pm <333</span></strong></p>

Gtadze_Arce

Gtadze_Arce

• 913 Pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Super_Macher

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai?vadovas prastas bet igudžiai kartais geri kartais neapgalvotini bet gaujai būnu ištikimas iki pat jos užsidarimo

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)?saudymas 8/10 vairavimas 5/10

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas?nes gaujose dažniausiai būnu esu aktyvus ir pašaudau ir viska suprantu ka sako man gaujos vadeiva 

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime?nesipykstu su kitais žmonemis bendraujantis esu 

Atmesta.

Nuotrauka[/url]
<a class="bbc_url" data-cke-saved-href="[url=" href="[url=" ""]http:="" sa-mp.lt"="">[/url]Nuotrauka

Gtadze_Arce

Gtadze_Arce

• 913 Pranešimai

Anketos šablonas.

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Adomas_Santos

Jūsų gaujų patirtis, bei vadovavimo įgūdžiai? Draskiau, draskau visus, banų turiu daugiau, negu švedas turi intelekto [ apie 14 mždg ], vadovavimo įgūdžiai geri, bet tik, kad balsas cypiantis tai niekas neklauso.

Kaip vertinate savo šaudymo/vairavimo įgūdžius (0/10)? Apsileides aš dabar bus 6/10 po savaitės 9/10 be spreado

Priežastis kodėl pasirinkot šias pareigas? Nes čia adolis.

Kaip vertinate savo elgesį virtuoliam gyvenime? Nenoriu apie tai kalbėti.

Per visa ta laiką nemačiau tavęs serveryje, todėl ATMESTA.

Nuotrauka[/url]

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete