Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

SA-MP.LT Administracija | Pasikeitimai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
Alan_Paradox

Alan_Paradox
  • 3 Pranešimai
Reputacija: 26

SA-MP.LT Administracija | Pasikeitimai
 

Šioje temoje bus talpinami visi pokyčiai administracijos komandos darbe, procedūrose ar gretose. Kiekvienas pokytis bus aprašomas kuo nuodugniau, jog kiltų kuo mažiau abejonių dėl visų projekto administracijos priimamų sprendimų veikiančių šią sritį.

 

Turite pasiūlymų, komentarų ar papildymų? Susisiekite asmenine žinute.

 

Atnaujinus temą, ji bus pakeliama ir apie tai bus pranešta būsenos atnaujinimuose.

 

2019.05.28 pasikeitimai

 

Laikinai pavaduoju serverio pagr. administratorių Ainius_Wayne

 

Kadangi laikinai pavaduoju pagrindinį administratorių Ainių jo prašymu dėl asmeninių priežasčių (neviešinsiu, grįžęs galės pats pasipasakoti jeigu norės), administratorių priežiūros darbai laikinai yra pristabdomi dėl prioritetinių darbų viso projekto mastu, ypatingai su projekto komandos "išklibinimo" darbais. Šiomis dienomis tikimės pamatyti didesnį dabartinių komandos narių aktyvumą bei šiuo metu iškilusių tiesioginių komandos problemų sprendimo. We're sorry, bet mes stengiamės tvarkytis. Tikimės jūsų kantrybės bei supratingumo.

 

Šioje temoje matysite tik atnaujinimus kurie susiję su mano, kaip administracijos prižiūrėtojo, darbu. Ką atliksiu vaduodamas turbūt nelabai pastebėsite, nes daugiausiai vyks diskusijos, tačiau tikiuosi, jog pamatysime postūmį projekto atsistojime. 

 

Taip pat artimiausiomis dienomis dėl visko, kas susiję su projekto komanda, galite kreiptis į mane. Galite forumo a.ž., galite Skype (alanas.1). Kaip Jums patogiau. 

 

 

Administracijos struktūros įforminimas

 

Kadangi pastaruoju metu buvo labai laisvas administratoriaus apibrėžimas, jie veikė daug ką. Taip pat administracijos nariai neturėjo jokių progresijos galimybių. Į tai atsižvelgiant stengiausi apibrėždamas administratoriaus pareigybes sudaryti papildomų perspektyvų komandos nariams bręsti, tobulėti ir augti taip pat suteikiant jiems galimybes gauti reikalingos pagalbos iš kitų komandos narių. Taip pat turėtų būti šiek tiek aiškiau apibrėžti administratoriaus darbai, pagrinde tiesioginiai. 

 

Su nauja struktūra galite susipažinti čia:

http://forumas.sa-mp.lt/topic/30231-sa-mplt-administracijos-strukt%C5%ABra/

 

Kaip visada, jei kyla klausimų, drąsiai klauskite, bendraukime. :)

 

Senesni pasikeitimai

Spoiler


Šį pranešimą redagavo Alan_Paradox: 28 gegužės 2019 - 07:39

  • Daichi_Akiyama, Martin_Gutierrez, Poska_Ltu ir dar 11 kt. tai mėgsta
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0    SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete