Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Svarbi informacija: persikėlimo į Las Venturas miestą darbai ir pokyčiai komandoje

- - - - -

 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1
Ainius_Wayne

Ainius_Wayne

  SA-MP.lt legenda

 • 3.530 Pranešimai
Reputacija: 2.121

Labas vakaras,

 

Pirmiausiai noriu atsiprašyti, kad šį pranešimą rašau tik šiandien, nors buvau pažadėjęs padaryti vakar. Man to padaryti nepavyko, nes paprasčiausiai turėjau asmeninių problemų ir teko projekto reikalus pastumti į antrą planą. Pasistengsiu kiek įmanoma detaliau aprašyti mūsų esamą situaciją, supažindinti su persikėlimo į Las Venturas miestą informacija ir paviešinti išsiskyrimo su direktorių prižiūrėtoju priežastis.

 

Reiktų pradėti nuo to, kad šiuo metu mūsų pagrindinė priežastis – išlaikyti stabilumą serveryje iki persikėlimo. Dabar mūsų prioritetas nėra ženkliai pakelti lankomumą serveryje, kadangi tai būtų visiškai nelogiška. Asmeniškai galvoju, kad tiek mūsų MAP darbai nėra tokie, kurie patrauktų iš kitų projektų atėjusių žaidėjų akį, tiek dabartinė situacija administracijoje ir visoje bendruomenėje. Šiuo metu projektas atsilieka mažiausiai keliais metais nuo kitų projektų, kurių siekis išlikti konkurencingiems SA:MP žaidimo rinkoje. Žinau, kad susijungimas sulaukė neigiamų atsiliepimų ne tik iš SA-MP.lt, bet ir iš LibertyLife.LT žaidėjų, bet realybė yra tokia, kad jeigu ne susijungimas – šio projekto visai nebūtų, kadangi būtent šis sprendimas privertė Aivarą persigalvoti ir tęsti veiklą. Taigi, pykčiai nė vienai pusei neatneš teigiamo rezultato, todėl draugiškai siūlau susiimti ir keistis kartu, pamatysite, kad mes dar turime parako ir sugebėsime įveikti dar vieną krizę, kurių per visą projekto gyvavimą buvo ne viena ir ne dvi. Kiekvieno sunkaus laikotarpio metu buvo pykčių ir akmenų mėtymų į administracijos pusę, bet tas tik apsunkindavo atsigavimo procesą.

 

Kas mūsų laukia dabar? Dabar mūsų laukia du dideli darbai. Pirmasis, kaip jau minėjau išlaikyti stabilumą iki serverio užrakinimo persikėlimo darbams vykdyti, antrasis – kiek įmanoma greičiau, kokybiškiau ir profesionaliau pasidaryti darbus, kurie paspartintų persikėlimą, tokius kaip MAP darbų sukūrimas, detalaus sistemų keitimo ar jų perkėlimo plano parengimas. Galėtume visą tai atlikti užrakinę serverį, tačiau tai būtų ne itin protingas žingsnis ir mes pasistengsime nenukrypti nuo išsikeltų tikslų, kurie turi padėti užtikrinti sklandesnį persikėlimą. Mūsų jungtinė administracija jau netrukus pradės tinkamiausių vietų paieškas, kuriose turėtų atsirasti MAP darbai. Prie persikėlimo darbų galite prisidėti ir Jūs, pasiūlymų skiltyje specialiai sukurtoje temoje siūlydami vietas ir argumentuodami, kodėl būtent toje vietoje turėtų būti sukurtas vienas ar kitas objektas.

 

Pastebėjau, kad pasikeitimai komandoje buvo pasitinkami ne itin maloniai, tačiau permainų vėjai turi pūstelėti ne tik serverio modifikacijoje, bet ir valdyme, kadangi iš dvidešimties aktyvių žaidėjų perrinkti komandą būtų ne tik neprotinga, bet tuo pačiu ir labai juokinga. Puikus pavyzdys didžiausia parodija tapę direktorių rinkimai, kai firmų valdymas laikui bėgant buvo patikimas vis mažiau raštingiems ir vis mažiau logiškai mąstantiems žaidėjams. Sugrįžęs į projektą paprasčiausiai pakraupau, kad tokie žaidėjai užima direktoriaus pareigas, prieš du ar tris metus nė nebūčiau pagalvojęs, kad jie galėtų gauti šansą pavaduotojo poste, o čia patikimos tokios svarbos pareigos. Kodėl taip nutiko? Paprasčiausiai dingo žaidėjai ant kurių laikėsi visas projekto valdymas, kardinaliai pasikeitė ir situacija administracijoje. Naujų žmonių atsivedimas į komandą nėra kažkoks neapgalvotas veiksmas, tai paprasčiausias bandymas išvengti direktorius ištikusio likimo, kai į pareigas patenka visiškai to neverti arba dar nesubrendę asmenys. Gerbiamieji, naujokas nėra lygus kūdikiui, kuris ką tik išvydo pasaulį. Nereiškia, kad naujokas šiame projekte visiškai nesiorientuos aplinkoje ir neatneš teigiamų rezultatų. Priešingai, žmonės, kurie atėjo su manimi yra protingi ir logiškai mąstantys, nė kiek neabejoju, kad tas padės projektui atsistoti ant kojų ir prisiminti gerus laikus.

 

Žinoma, visur visko būna. Ši informacija galbūt aktualesnė LibertyLife.LT projekto laukusiems žaidėjams, kadangi būtent jie matė mūsų prezidento (po susijungimo pirmininko) darbą ir tikėjosi, kad būtent šis žmogus bus direktorių prižiūrėtojas toliau. Išsiskyrimo istorija iš šono gali pasirodyti gan komiška, kadangi viskas įvyko be didelių pykčių, paprasčiausiai sulaukiau klausimo iš Andriaus, į jį atsakiau ir jis netrukus paliko komandos grupę duodamas suprasti, kad pasitraukia. Mes su grupėje likusiais žmonėmis pradėjome kalbėti apie susidariusią situaciją ir paprasčiausiai supratome, kad teks ieškoti pamainos. Galiausiai pirmadienio rytą sulaukiau Andriaus žinutės, kurioje buvo rašoma, kad visa tai – „bajeris“. Tas mane dar labiau papiktino, kadangi tokioje situacijoje jokių panašių pokštų būti negali, ypatingai, kai projektą krečia permainos ir viskas yra labai trapu ir dar ne iki galo aišku. Su Andriumi dar turime nesuvestų sąskaitų, kaip su svetainės koduotoju, bet tikiuosi, kad iki persikėlimo mums pavyks visą išsiaiškinti ir padaryti. Asmeniškai noriu padėti Andriui, kuris kiek galėjo, tiek stengėsi, žinoma, tos pastangos labiau buvo matomos iš kodavimo pusės, ne direktorių struktūros kūrime. Naujojo direktorių prižiūrėtojo ieškosime, ne rinksime, to priežastis pakankamai detaliai išdėsčiau aukščiau.

 

Tai tiek, ačiū už dėmesį ir tikiuosi, kad keisimės ne tik mes, bet ir elgesio pakeitimo svarbą supratę Jūs. Primenu, kad mūsų tikslas nėra daryti perversmus ar kenkti esamiems žaidėjams, mūsų tikslas – projektą padaryti vėl konkurencingu ir mėgiamu kitų žaidėjų. Buvo daug klausimų dėl turto anuliavimo, nes pradžioje administracija tokią galimybę svarstė, tačiau dabar galiu drąsiai teigti, kad to nebus, integruoti kitus žaidėjus sieksime kitais būdais, tokiais, kuriais nebūtų pažeisti dabartinių žaidėjų interesai.


 • Auguste_San, Martin_Gutierrez, Kevin_Boh ir dar 10 kt. tai mėgsta

#2
Leo_Frizenzo

Leo_Frizenzo
 • 453 Pranešimai
Reputacija: 165
Čia per daug skaityti gali sutrumpinti ?

PASIEKIMAI:

 

Medikų direktorius (1x)  

Taksi direktorius (1x) 

Mechaniku pavaduotojas (1x)

Policininkų Departamento pavaduotojas (1x) (dabar)

S.W.A.T Pavaduotojas (1x) 

Moderatorius (2x)

 

5ab683e3f2efadea9d55d3b61dd2770444.png

 


#3
Daichi_Akiyama

Daichi_Akiyama

  Ultra Instinktas

 • 2.755 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Metų serverio transformacija
  2018 Metų serverio "Gaujos Siela"
  SA-MP.lt 2x2 turnyro nugalėtojas!

Reputacija: 3.598
Tai adminai kalti, tai dabar direktoriai. Kas kitoje temoje bus kaltas?
4a1d25a93f67c6abe4a35565973caf27138.gif
waves are inspiring not because they rise and fall, but because each time they fall they never fail to rise again.<p>

#4
Ricardo_Guerra

Ricardo_Guerra

  SWAT būrio direktorius

 • 713 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2018 Metų serverio "Agresyvus"

Reputacija: 256
Aktyvacija išimk ir žaidėjų daachuja bus. Keisit grobimų vietas gal nes pvz antradienio ir sekmadienio grobimus galėtumėt.

Šį pranešimą redagavo Ricardo_Guerra: 29 gegužės 2019 - 06:55

 • Poska_Ltu tai mėgsta

#5
The_Whiteman

The_Whiteman
 • 1.219 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2016 Metų serverio mergišius

Reputacija: 545

Aš ir už tai, kad aktyvaciją išimti.


 • Leo_Frizenzo, Tom_Harlow, Poska_Ltu ir dar 3 kt. tai mėgsta

#6
Laba_Dienaa

Laba_Dienaa
 • 131 Pranešimai
Reputacija: 91

Tai adminai kalti, tai dabar direktoriai. Kas kitoje temoje bus kaltas?4a1d25a93f67c6abe4a35565973caf27138.gif


Zaidejai lul
Nuotrauka
Nuotrauka

Nuotrauka

#7
Thams_Blood

Thams_Blood
 • 592 Pranešimai
Reputacija: 126

los santos laimejo, bet las ventura pasirinkot jus :D tai kam tas vote buvo? ir siaip gal grazinsit mano turta tada kuri istryne kai padare acc patvirtinimo sistema, nors as tuo metu nezaidziau serverio? ar taip ir pamirsim?


Pasiekimai:Žurnalistų direktorius.<p>Medikų direktorius.

#8
Ainius_Wayne

Ainius_Wayne

  SA-MP.lt legenda

 • 3.530 Pranešimai
Reputacija: 2.121

los santos laimejo, bet las ventura pasirinkot jus :D tai kam tas vote buvo? ir siaip gal grazinsit mano turta tada kuri istryne kai padare acc patvirtinimo sistema, nors as tuo metu nezaidziau serverio? ar taip ir pamirsim?

Balsavimo temoje aiškiai parašyta, kodėl pasirinktas Las Venturo miestas. Elementari situacija, vienas žaidėjas balsavo iš kelių paskyrų ir jas atmetus gavosi taip, kad Los Santos miestas surinko mažiau tikrų balsų. #9
Ricky_Vasquez

Ricky_Vasquez

  Žuvies fabriko darbininkas

 • 2.088 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2017 SA-MP.LT serverio juokdarys.

Reputacija: 710

los santos laimejo, bet las ventura pasirinkot jus :D tai kam tas vote buvo? ir siaip gal grazinsit mano turta tada kuri istryne kai padare acc patvirtinimo sistema, nors as tuo metu nezaidziau serverio? ar taip ir pamirsim?

Tau dar neaisku? Gi Las Venturas laimejo, nes Los Santos laimejo per klaida ir cia del Batistos acc su kuriais balsavo jis.
 • Poska_Ltu ir Demetrio_Verchas tai mėgsta

Direktoriai

Medikų Departamento 1x

Fūristų 2x

S.W.A.T 1x

Policininkų Departamento 1x

Pavaduotojai

Fūristų 5x

Advokatų 1x

Žurnalistų 1x

Ginklų Centro 1x

thBOo3K.png

Direktorių išbuvimo laikas
Spoiler
Privilegijos
Spoiler

#10
Super_Macher

Super_Macher
 • 163 Pranešimai
Reputacija: 23

 naujokas nėra lygus kūdikiui, kuris ką tik išvydo pasaulį. Nereiškia, kad naujokas šiame projekte visiškai nesiorientuos aplinkoje ir neatneš teigiamų rezultatų. Priešingai, žmonės, kurie atėjo su manimi yra protingi ir logiškai mąstantys, nė kiek neabejoju, kad tas padės projektui atsistoti ant kojų ir prisiminti gerus laikus.(cituoju) tai ka naujoku geros idejos padaryti darbus nuo 0xp?


Šį pranešimą redagavo Super_Macher: 30 gegužės 2019 - 04:11

 • The_Whiteman tai mėgsta

   #BYZM


#11
Fergucas_Blyet

Fergucas_Blyet
 • 1 Pranešimai
Reputacija: 1
Pritariu jog vartotojo aktyvavimą reiktu šalint, su draugu kai registravomes laukėm gana ilgai.
 • Demetrio_Verchas tai mėgsta

#12
Kevin_Corleone

Kevin_Corleone
 • 4 Pranešimai
Reputacija: 4
Nelabai suprantu. Susijungimas projektų buvo dėl nostalgijos, tačiau serveris atrodys neatpažįstamai. Tai kokio by*** reikėjo jungtis? :D reikėjo toliau liberty daryt, naujas projektas gali būti žymiai konkurencingesnis nei žlugus seniena. No offense sa-mp.lt bendruomene, bet būkim atviri, patys nenorėjot libertiečių matyt savo projekte valdžioje, kaip ir mes, libertiečiai, nenorėjom jungtis.
 • Daichi_Akiyama, Poska_Ltu ir Malia_Ibrahimovic tai mėgsta

#13
Jim_Corres

Jim_Corres
 • 1.194 Pranešimai

 • Pasiekimai
  2018 metų serverio "Transformacija"

Reputacija: 535
Eikit jus nx visi
 • Daichi_Akiyama, Poska_Ltu, Martynas Lileikis ir dar 3 kt. tai mėgsta

#14
Scott_Wought

Scott_Wought
 • 1.372 Pranešimai
Reputacija: 338

Eikit jus nx visi

Einam už rankyčiu susikabinę dwj pls abiem į tapačia puse.


 • Malia_Ibrahimovic tai mėgsta

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2

 

Advokatų direktorius

Advokatų pavaduotojas

Medikų direktorius

Medikų pavaduotojas

Ginklų Centro direktorius

Žurnalistų pavaduotojas

Taxi pavaduotojas

Fūristų pavaduotojas

 

GSILaMh.png&key=77b968f04bd8904030bee2c2


#15
Mike_Phelps

Mike_Phelps
 • 136 Pranešimai
Reputacija: 58

ce zais 100zmoniu matau sviesia ateity sitam serveriui :]]]#16
Don_Alvarez.

Don_Alvarez.
 • 747 Pranešimai
Reputacija: 476

ce zais 100zmoniu matau sviesia ateity sitam serveriui :]]]

as irgi matau, kad nepagydoma liga sergi


Šį pranešimą redagavo Don_Alvarez.: 04 birželio 2019 - 09:48

 • Leo_Frizenzo, Poska_Ltu, Kelas_Peckurys ir dar 1 kitas narys tai mėgsta

#17
Begantis_Beprotis

Begantis_Beprotis
 • 2 Pranešimai
Reputacija: 10

VISKAS BUS TAIP, KAIP IR TURI BŪTI. SĖKMĖS KOVOJANT SU LIKIMO, BET SU LIKIMUI NEPAKOVOSI. 

 

VISKAS BUS GERAI.#18
Tom_Harlow

Tom_Harlow
 • 1.138 Pranešimai
Reputacija: 161

blec jo isimkit tas aktyvacijas pats daug laiko užtrukau kai su ip changeriu reikėjo kurtis accountus.


zaidejai.php?&t=1&z=Tom_Harlow. 

#AYCM

#BYZM


#19
Deone_Mathieu

Deone_Mathieu

  dalbajobas, neveltui chosas

 • 54 Pranešimai

 • Pasiekimai
  Serverio besmegenis
  Serverio lashara
  Serverio autistas

Reputacija: 63

Galit servą grč uždaryt?Autistas
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0    SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete