Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Peikiu Marshall_Rusell

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 5

Dynami_Ti

Dynami_Ti
  • 89 Pranešimai
Reputacija: 20

Delete

Šį pranešimą redagavo Dynami_Ti: 04 liepos 2019 - 08:51

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.482 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.151
Per toki ozi tuoj neliks is viso zaideju tu dziaukis kad is viso kazkas dar ten losia vienas sedi tam serve po 5 valandas ir kiekviena stebi gtadze pabuk protingas ir nezek tu taisykliu tu pazek kiek zaideju serve buna db katastrofa ir dar uz kiekviena pirstelejima banas bent jau serveris graziau atrodys su trim zaidejais nei su situ vienu
  • Lukas_Nike tai mėgsta

Dynami_Ti

Dynami_Ti
  • 89 Pranešimai

Per toki ozi tuoj neliks is viso zaideju tu dziaukis kad is viso kazkas dar ten losia vienas sedi tam serve po 5 valandas ir kiekviena stebi gtadze pabuk protingas ir nezek tu taisykliu tu pazek kiek zaideju serve buna db katastrofa ir dar uz kiekviena pirstelejima banas bent jau serveris graziau atrodys su trim zaidejais nei su situ vienu

Tu nei nežinai, kiek aš tokių dalykų praleidžiu pro akis. :D Ir dar atkreipk dėmesį, kad čia prieš 4h. kažkur buvo. :D Tai galvojau, kad nei nerašysiu jokio skundo, bet kai pats man pradėjo grasint, nu tai va prašau, turėkis. :D

Bet žinoma, aš čia kalčiausias, ir taip senai aišku. :D Kad jau on keli žaidėjai, tai darom ką norim, čytinam, naudojam /baigti po mašina (ar ne, edy?). :D Darykit ką norit dėl manes, man px, jei aš nematau, man neskauda. 

Šį pranešimą redagavo Dynami_Ti: 04 liepos 2019 - 07:50

Zlatan_Ibrahimovic

Zlatan_Ibrahimovic
  • 2.482 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio taikdarys 2016
    Sa-mp.lt lenktynininkas 2017
    Serverio šaulys 2017
    Gaujos siela 2017

Reputacija: 2.151

Tu nei nežinai, kiek aš tokių dalykų praleidžiu pro akis. :D Ir dar atkreipk dėmesį, kad čia prieš 4h. kažkur buvo. :D Tai galvojau, kad nei nerašysiu jokio skundo, bet kai pats man pradėjo grasint, nu tai va prašau, turėkis. :D

nu man neidomu ka tu praleidi ko nepraleidi issitrink foruma idomesnis bus zaidimas serve

Dynami_Ti

Dynami_Ti
  • 89 Pranešimai

nu man neidomu ka tu praleidi ko nepraleidi issitrink foruma idomesnis bus zaidimas serve

mhm man tuo labiau

Dynami_Ti

Dynami_Ti
  • 89 Pranešimai

Skundą atsiimu. Tik negalvok zynga kad čia tavo nuopelnas. :)

• Demetrio_Verchas tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete