Peršokti prie turinio

Su Jumis sveikinasi SA-MP.lt forumas
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, vertinti narių pranešimus, naudotis asmeninių žinučių gavikliu, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą kviečiame prisijungti - arba užsiregistruoti naują paskyrą!
Nuotrauka

Nori nuomonės?

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 4

Al_Bundy

Al_Bundy
  • 921 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio sumanusis

Reputacija: 1.124

*
Populiarus

Like= Nuomonė apie tave.

Begin.

Jei kas nežinote (senasis mano nick Cocaine_Addict)

Šį pranešimą redagavo Walter_White: 20 birželio 2014 - 12:53

• Tendo_Ace, Qyz_Escobar, Super_Pro ir dar 54 kt. tai mėgsta

Al_Bundy

Al_Bundy
  • 921 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio sumanusis

*
Populiarus

1. Edga_Swarcnegeris - Tu žmogau man atrodai kaip žmogus, kuris tikrai lošia dėl malonumo. Pamenu pirmą kartą susipažinom kai buvom NWA ar kažkokioje kitoje gaujoje (tiksliai nepamenu kur ) . Visada man atrodei rimtas, pasitikintis savimi, nerašydavai nesamoniu, nors kiek pamenu forume mėgdavai pasireikšti ir ypač kai kalba ėjo apie gaujas. Patinka tai, kad nesistengi niekam įtikti, būni savo vietoje, kai reikia pasakai savo žodį, žodžiu tikras mėgėjas ir tikrai žinau, kad nesistengi tapti kažkuo daugiau šiame serveryje, nes tau tiesiog patinka ateiti pašaudyti ir pabendrauti su kitais bendraamžiais. Tiesa? Jei taip, tada tu esi vienas iš žmonių, kuriuos nuoširdžiai gerbiu ir man išties malonu žinoti, kad yra žmonių kurie tiesiog žaidžia. Peace dude.

2. Taz_Redbull - Hmmm, tu man išties paslaptingas ir kiek pasimetęs žaidėjas atrodai. Kiek suprantu tu Dany ir Leon esate draugai, arba bent jau susipažinote žaidime ir tapote draugais (spėju iš bendro Redbull užrašo). Kodėl tu man atrodai pasimetęs, tai, kad vieną dieną tu būni gaujoje, kitą jau teisėsaugoje ir šitaip šokinėjai ne mažą laiko tarpą. Galbūt todėl didesnės nuomonės ir požiūrio į tave kaip žmogų ir žaidėją neteko susidaryti. Bet manau, kad esi geras, malonus žaidėjas, kurio tikslas praleisti gerą laiką serveryje. Peace you too.

3. Brad_Frissco - ex pydaras :D. Ne ne juokauju . Bet tiesą sakant kai pačioje pradžioje žaidei su Nick Mindulis_Pupulis tikrai maniau arba tu dergiesi arba tiesiog esi duxelis. Ilgą laiką maniau, kad išsišoksi forume arba žaidime, bet klydau. Buvai ramus, todėl labai ilgą laiką maniau, kad esi eilinis vaikas ir atėjai čia papjauti grybo. Veliau nebeaidžiau bet kaip Ignas pasakė, kad tu gavai direktorių ar kažką ten labai nustebau. Veliau sužinojau, kad tu ir metuose (manau turi 17-18 metų) . Grįžęs į serverį pažinau tave iš naujo. Buvai labai pasikeitęs, rimtas ir visada rašantis tik tai kas reikalinga. Nuo to karto nuomonė stipriai pasikeitė, o dabar ji visiškai kitokia nei buvo iš pradžių. Trumpai tariant pirmas žvilgsnis buvo klaidingas, o dabar tikrai esi maladec žmogus, visada padedantis ir panašiai. Sėkmės.

4. Marcus_Hopson. Visvaldas, Carlos_so ir Nirvana_E. Šitą pilieti atsiminsiu ilgai ir tikrai jei kas paklaustų, kuris serverio žaidėjas yra tiesiog legenda, atsakyčiau 2 žaidėjus. Neymara ir tave Visvaldai. Tu buvai tas žmogus, kurio bijojau nuo pat pradžios, nelabai pamenu ar sutardavom, bet tu visada buvai olimpo viršūnėje. Veliau tapai administratoriumi ir panašiai, padėdavai , su laiku būdavome tose pačiose gaujose, ir visada būdavo smagu pabendrauti. Sori, senus laikus aš pamiršęs ir nedaug kažką galiu pasakoti. Žinau, kad sportuoji todėl linkiu sėkmės siekiant rezultatų. :)

5. Romas_G - taip pat buvęs mano kaip kvailelių saraše. Neįsižeisk :D Seniau žaidžiant apie tave nuomonės išvis net nebūčiau susidaręs, nes tiesiog nežinočiau ką apie tave rašyt. Tu niekur nedalyvavai, galbūt šaudydavaisi /dm evente, bet gaujų karuose tavęs tikrai neprisimenu. Man grįžus Igno klausiau kas tas Azzo, jis man sako Romis_ , pasižiūriu, o tu jau vyr.admin ir vienas rimčiausių ir labiausiai gerbiamų žaidėjų. Išties nustebau, kad toks ramus ir niekur nesiveliantis žmogus, per maždaug 6 mėnesius pasiekė tiek daug. Vėliau sužinojau, kad tu mano bendraamžis ir patekau pas tave į gaują, man nepatiko, kad į daug dalykų žiūrėjai labai rimtai ir neprikolinai, todėl palikau gaują ir išėjau į SOA, deja iš ten taip pat išejau ir grįžau pas jus. Šiaip kalbant apie tave patį tai žinau, kad tikrai turi proto, turi vadovavimo gyslelę, nes tau puikiai pavyksta suvaldyti dideles žmonių grupes. Manau, kad jei tu ir realybėje esi toks pats rimtas ir labai protingas žmogus, tai gyvenime pasieksi laaabai daug. Sėkmės :)

6. Deivis_Ganga. Oj ganga ganga, jaučiu apie tave išeitų puikus romanas :D. Nuo pat pradžių tu ir Mantis buvote mano ir Igno priešai ir duxai nr1. Tiek mes tiek jūs nekęsdavom vienas kito, vos pamatę šaudydavomes, vadindavome vienas kitą duxais ir panašiai. Pamenu, man ir Greatui iškilus bandei nardyti, vieną dieną eidavai už mus kitą už locos ir panašiai. Galų gale įvyko ta nesamonė skaipe ir pasitraukiau :D. Bet manau puikiai žinai, kad dergti nepažįstamo žmogaus mamą yra žemiausia, ką žmogus gali padaryti. Taigi. Grįžęs supratau, kad tu esi visai kitas žmogus. Netgi per daug kitoks nei buvai. Pamenu netgi klausiau ar čia tikrai tas pats ganga, o gal jau anketa parduota. Pasirodo tas pats Deivis :D. Koks buvai man grįžus tai labai patikai, nes pagaliau supratau, kad suaugai ir nebesvaigsti apie kažkokius atvažiavimus su Mančio chuliganke . Dabar surimtėjas, nebesvaigsti ir žiauriai gerai šaudai, ir aš netikiu, kad tą aimą naudojai iš blogos valios. Bet gi visiems pasitaiko :D Linkiu sėkmės sportuojant ir su panele. Čiao 

7. Kevin_Vanilla- dabartinis mano nemėgstamiausias žaidėjas. Kiek žinau tu dar jaunas ir taip pat per daug į viską žiūri per rimtai. Tu man labai primeni Deivi ir Mantį, nes jie taip pat jautėsi per daug vierchai, tas pats ir tau su Tom. Kalbant apie tave tai daug nepasakyčiau, nes tiesiog vienintelis mūsų bendravimas buvo "duxas, loxas" ir t.t. Žinau esi pasigavęs ant aimo, todėl apie šaudymą nieko nesakysiu, nes ką čia gali žinot, ar šaudai tu ar programa. Tačiau linkiu vieną dieną švelniai tariant suaugti ir į viską žiūrėti ne taip rimtai ir su ne tokia panieka. Mėgaukis žaidimu ir mažiau visus vadinkis duxais, nes prieisi prie to, kad žmonės prašyte prašys tave pašalinti iš serverio, kaip kad buvo Mančiui ir Deiviu. Peace. 

8. Leon_Redbull. Žinau, kad tikrai naudojai čytus, aš tokių žmonių nemėgstu, nes mano nuomone čytinti tai yra nesamonė, nes neįdomu žaist. Žinoma kai žinai kad tikrai šito nebžaisi tai poxui gali . O šiaip nuomonės apie tave didelės neturiu, žinau kad esi universalus žaidėjas, nes sugebi prisitaikyti tiek gaujose, tiek teisėsaugoje, kas manau yra išties geras kaip žaidėjo bruožas. Daugiau apie tave neturiu ką pasakyti.

9. Kevin_Saucedo. Ex loxelis ir verksnys. Tačiau įsimink žodžius ex. Pradžioje laikiau tave loxu ir verksniu, nes verkei dėl visko forume ir norėjai tvarkos. Veliau sužinojau, kad tu ir adminas ir frm mod. Visi sakė, kad tu prinėriai ir gavai šias privilegijas, bet aš į tuos ginčus nesivėliau, nes iš tikro net nežinau kaip tu viską pasiekiai. Apie tave mano nuomonė išties gera, esi dar jaunas, bet protingas, nesvaigsti, esi geras adminas, galbūt šaudyti ir nemoki, bet matyt tavo arkliukas ne didelis nužudymų skaičius, o tiesiog tvarka. Tu taip pat esi universalus žaidėjas, nes tikrai gali pakovoti ir gaujų karuose ir būti teisėsaugoje, kaip sakant tau tinka viskas. Manau realybėje esi geras žmogus, kuris pasieks nemažai, svarbu siekti savo svajonės. Sėkmės Ainiau. 

10. Vicka_Vicka - Apie tave žinau iš ties mažai. Pamenu buvai NWA (man rodos) buvai ir Goodfellas ir 18th gaujose, bet buvai neaktyvus ir tikrai ne pats geriausias šaulys. Daug apie tave neturiu ką pasakyti, bet kiek suprantu mano darbai ir nuomonės tau patinka, todėl tikrai sutartume. Nuomonė neutrali, tikiuosi pasieksi kažką daugiau serveryje. 

11. Tendo_Ace. Bendraamžis, protingas ir manau įdomia veikla realybėje užsiimantis žmogus. Tu esi vienas iš tų žmonių serveryje, į kuriuos žiūriu neutraliai ir nelaikau tam tikros pusės atstovu, turiu omenyje, kad galėčiau tave įsivaizduoti būnant ir Gf gaujoje ir SOA, bet visi žinome kad liksi savo draugo ir kolegos Loremo pusėje. Daug pasakyti apie tave taip pat negaliu , bet tikrai tikiu, kad esi puikus žmogus, turintis daug idėjų. 

12. Andrius_Zipas. Nežinau kodėl, bet tave įsivaizduoju kaip nuolat besišypsantį žmogų. Žinau, kad tu dar laaabai jaunas man rodos tau 13-14 metų. Jei klystų tai dzin :D. Nepaisant metų manau, kad esi protingas kaip savo amžiaus žmogus, sieki savo tikslų, nuolat bandai padaryti kažką, ką žmonės pamėgtų. Stengiesi nesipykti su kitais, visai neblogai šaudai ir tikrai matau, kad žaidimą laikai savo malonumo, o ne darbu kaip kiti. Kaip matau, tau vasara tikrai labiau rūpi laukas ir draugai, todėl linkiu sėkmės bręstant ir svarbiausia neužsibūk prie kompiuteriu . Sėkmės. 

13. Dimitry_Daniels. Vodze_Nu kiek atmenu. Tu taip pat esi brandus žmogus, kuklus, tylus ir gerai šaudantis. Kai riekia paprikolini, kai reikia taškai visus. Manau esi nrmalus baxuras realybėje, nekalbantis ir nedarantis nesamonių. Man patinka, kad nesireiški forume, ir nesvaigsti apie gaujų pagarbąm, kaip kiti mūsų bendraamžiai (Arty) . Nepaisant to, kad seniau buvome skirtingose barikadų pusės, tu visada išlikai malonus ir neįsivaizdinai, kad tipo aš priešas. Kai reikia padedi kai reikia padedu ir aš. Sėkmės toliau žudant, nes kaip žinau tau tai patinka 

14. Dany_Redbull - Eimantas_Dovydaitis man rods . Pamenu pradžioje žaidei su tuo nick ir buvai man visiškai neutralus. Vėliau pasikeitei nick į Redbull ir po truputį pradėjai reikštis forume ir žaidime. Kaip matau, vargais negalais tau pavyko ir dabar esi gerbiamas ir žinoma pilietis serveryje. Manau esi labai geras direktorius, niekada neturėjai nusiskundimų jokioje srityje, todėl aš drąsiai tau suteikčiau admino statusą, galbūt ateityje tau tą pavyks pasiekti ir manau labai gerai susitvarkyti su pareigomis. Manau esi geras pacukas,kuris mėgaujasi žaidimu kaip ir daugelis GF narių. 

15. Martin_Couceiro -  Kažkada labai labai seniai pamenu, kai netikėtai užklydai į serverį, tada turėjai apie 20000xp. Kaip supratau esi senbūvis, Veliau sužinojau, kad buvai ir ex admin, kuris paliko serverį. Pabuvai labai neilgą laiką ir vėl dingai. Ir štai boom, prieš gerus 3 mėnesiu tu vėl grįžai ir per labai trumpą tarpą pasiekiai labai daug. Manau tau padėjo tavo amžius (kiek žinau tu tikrai pilnametis) na o jei klystu tai nepyk :D. Esi labai protingas ir į forumo karus nesikišantis žaidėjas. Apie tave daug nepasakysiu, nes tiesiog vieninteliai būsų pokalbiai būna kai veži mane į kalejimą  . Šiaip manau kad tu brandus ir labai protingas žmogus, kuris nori praleisti savo laiką serveryje, įvesti čia tvarką ir būti tiesiog geras adminas. Manau, kad tu vienas iš tų adminų, kuris tikrai nusipelnęs šio posto. Nors kartais ir negirdi žaidėjų kai jie šaukiasi pagalbos, bet visada stengiesi padėti. Sėkmės dirbant su PD postu, nes tau kol kas labai gerai sekasi. Čiao. 

16. Tomy_Smith. Kitaip visiems žinomas kaip Davidas. Tu ko gero esi vienintelis serverio žmogus, kuris išgarsėjo kaip didžiausias taisyklių pažėidėjas ir čyteris visame serveryje. Visi žinojo, kad tu tiek dažnai čytindavai, kad paskui tekdavo leisti pinigus ant unbanų. Šiaip būdavai toks per vidurį, kai būdavau adminas tekdavo nuolat tave baninti nes dergadavaisi. Pamenu kai kartą (jau beveik prieš serverio žlugimą) tau atsiunčiau Aimą, su kuriuo bugindavau kulkas. Tada maniau kad išduosi ir pasakysi kad geriausias serverio adminas turi kulkų buginimo programą. Bet tu tylėjai ir parodei, kad esi ištikimas. Šiaip manau esi nrmalus žmogus, tik gal kiek per daug į kai kuriuos dalykus žiūri rimtai, bet su laiku ateis ir protas. Dabar kiek žinau atsisakei čytų arba tiesiog jos naudoji kitame serveryje. Tu jau šio serverio senbūvis, bet dar neturėjai admin, ir man rods neturėjai drk, tačiau matyt žaidi ne dėl to nes net nesu matęs kad rašytum anketas. Šiaip tikiuosi, kad kompiuteris netaps tavo kasdienybe o tiesiog tik kartais atsisėsi prie jo pasišaudyt su kitais. Sėkmės.

17. Infinity_Kidas - Tu esi tas žmogus, kuris man pasirodė kiek dviprasmiškas. Iš pirminio bendravimo maniau, kad esi eilinis vaikas, bet veliau pastebėjau, kad labai protingai rašai ir nesvaigsti. Tiksliai nežinau, bet galiu spėti kad tau apie 16 o gal net daugiau. Šiaip esi toks neutralus mano nuomone, forume reiškiesi tik dalykiniais reikalais, truputį nesupratau, kodėl atsisakei tune drk, nes iš jo galima užkalti daug pinigų (kuriuos veliau gali parduot) tačiau į tai nesigilinau. Laikau tave protingu ir tiesiog eiliniu gerą laiką žaidime norinčiu praleisti žmogumi, kuris galbūt ateityje prisijungs prie svarbių asmenų serveryje. Linkiu kad taip nutiktų. Taika bus. 

18. Rytis_Big3 - Apie tave daug tikrai negalėčiau parašyti, nes daug nebendravom, o susitinkame tik per /dm eventus. Šiaip galiu pasakyti, kad šaudai mano nuomone prastai. Tave labai lengva nukalti, ypač /dm eventuos, bet žinoma tobulėsi ir galbūt vieną dieną galėsi rungtis šaudymo turnyruose. Kiek žinau tu prijauti teisėsaugai ir tau ten patinka, bet kažkodėl tave matau gaujose, galbūt nori pasikeisti, nežinau. Šiaip ar taip nuomonė apie tave neutrali, esi mano atžvilgiu eilinis serverio žaidėjas, galbūt jei rastum savo gyslelę pasiektum labai daug. Taigi sėkmės ieškant sau tinkamų dalykų.

19. Jeff_Armani - Legendinis Jeffas. Su tavim reikalai buvo labai banguoti. Kadaise sutardavom labai gerai, visada padėdavom vienas kitam, tu dirbdavai pas mane aš pas tave. Žodžiu buvom tikri gaujiškiai (tipo). Būdavo smagu su tavim pašnekėti, nes neiškojai žodžių kišenėje. Bet įvyko persilaužymas kai išėjai iš NWA, tapome priešai, nesutardavome ir galų gale taip viskas ir liko. Dabar nuomonė apie tave nei teigiama nei neigiama, kaip žmogus galbūt palikai toks pats, tik dabar esi kitoje barikadų pusėje, o tai verčia būti priešais. Tačiau abu sutarsim, kad buvo smagu šaudytis prieš GSH ir kitas gaujas. Šiaip esi maladec pacukas, protingas ir puikiai žinantis ką daro, tik kaip ir visi žmonės padarai klaidų. 

20. Arnas_Rakauskas. Serverio gegutė ir dažnai į viską besikišantis žmogus. Tokia mano nuomonė apie tave. Seniau išvis nebendravau su tavim arba tiesiog neatsimenu, tai reiškia kad nepalikai man jokio įspūdžio. Tačiau staiga tu grįžai į serverį ir surimtėjai. Dabar esi rimtas, savo darbą atliekantis žaidėjas, kuris manau pasieks aukštumų PD darbe. Kiek suprantu visada buvai teisėsaugos pusėje, todėl tau siūlau ten ir likti, nes tau puikiai sekasi tai ką dabar darai. 

21. Delta_Karys - Didelės nuomonės apie tave neturiu, pabendraudavom SOA gaujoje. Mano nuomone esi eilinis žaidėjas, kuris išsiskirtų iš minios tik pasiūlydamas kažką unikalaus, o šiaip linkiu toliau mėgautis žaidimu.

22. Marian_Ace - Garsusis Marianas. 13 locos 2 pagal svarbumą narys, kuris nepaisant visų savo draugo Arčio nesamonių ir daugybės serverio palikimų vistiek išliko čia ir karts nuo karto čia apsilanko. Žinau, kad esi subrendęs ir tai matosi iš tavo bendravimo. Visada parašai kažką protingo ir kartais pašiepiančio, bet niekada nerodai nervų ir savo nepasitenkinimo, o jei taip ir įvyksta tai viską parodai per sarkazmą ir ironiją. Daug negaliu papasakoti, nes niekada nebuvome toje pačioje pusėje ir mūsų nuomonės retai sutapdavo. 

23. Mantelis_Pokst. Mano nuomone apie tave labai paprasta. Esi paprastas žaidėjas, kuris tiesiog žaidžia. Tu nesistengi tapti svarbiu šulu serveryje ir galbūt tai gerai, jei tu tai mėgsti tai ir daryk. Šiaip manau, kad tau pasitraukus iš žaidimo tave atsmintų nedaugelis žmonių.

24. Domas_Petrello -  Serverio adminas ir tikrai dėl malonumo žaidžiantis žaidėjas. Nepamenu kaip mes susipažinom, bet žinojau kad esi Loremui svarbus žmogus. Kiek žinau kažkada užsiėmiai CS serveriu (jei neklystu) . Nuomonė apie tave neutrali, mano manymu tu esi išties neblogas administratorius ir nieko apie tave blogo pasakyti negalėčiau. 

25. Tautis_Brd. Tautekas. Serverio vierchas ir gangsteris NR1. Puikiai žinau, kad susipažinom per Greata, nes tu jį išmokinai žaisti čia, o veliau išmokinote ir mane. Mes ir pykdavomes ir vel būdavome draugai ir gaujiškiai. Apie tave nuomonė tikrai puiki, galbūt tik seniau elgdavaisi kaip mažas vaikas, bet visiems pasitaiko. Labiausiai man patinka tavo atsipalaidavimas žaidžiant. Tu niekada nepyksti ir nesinervini kai kas nors blogo įvyksta, tu tiesiog paršai kokį juokelį ir viskas. Manau, kad tokių žaidėjų kaip tu reikėtų kuo daugiau, nes tu išties geras žaidėjas ir žmogus. Siek daug ir mažink LOL ar ką ten žaidi.

26. Zuikutis_Kill. Xixi mano žaidėja NR1. Tu esi pavyzdys visoms soliariuminėms kalėms ir kitoms debilėms, kurios nesupranta kaip gali būti smagu žaisti žaidimus. Niekada nemaniau, kad panelė taip mėgs pažaisti žaidimą, kuriame daug šaudomasi ir yra tiek daug komandų. Žinau, kad kai tave kas nors šaudo tu pasimeti ir prašai kad aš tą gaidį nukalčiau. Taip pat labai patinka važinėtis kartu su žoliapjovėmis ir pjauti grybą. Ne kartą per tave esu buvęs nubaustas ir buvo giliai pofik, nes buvo išties smagu. Tu Zuikuti esi tikras pavyzdys, kokia turi būti mergina, nes manau kiekvienas baxuras svajoja, kad panele kartu su juo galėtų pažaisti žaidimą ir atsipalaiduoti. NR1 visame serveryje ir viskas tuom pasakyta.

27. Mantis_Ganga- Deivio geras draugas ir visa istorija apie tave labai panaši kaip ir su Deiviu. Seniau taip pat labai pykomes, veliau būdavome vienoje gaujoje, paskui vėl pykomės ir taip visą laiką. Tu man atrodai rimtas pacukas, nežinau, galbūt kiek per daug keli save ir savo žodžius į aukštumas, tau labai patinka būti gerbiamu ir nori, kad visi tavęs bijotų. Forume labai nekenti kai kas nors rašo ne į temą arba ant tavęs stumia. Manau šis bruožas tau labai praverstų būnant forumo moderatoriumi, nes tuomet dėtum įspėjimus kiekvienam. Žinau jau esi ganėtinai suaugęs ir į žaidimą žiūri kaip į pramogą, kurioje nori būti geriausias. Tai tiek apie tave.

28. Rokas_J - Kiek žinau ir tikiuosi neklystu esi buvęs Tomy_William ar kažkaip kitaip. Su tavim nepamenu kaip susipažinau, man rodos tai bus nutikę NWA gaujoje. Tu esi labai geras šaulys, ne kartą tave įtardavau dėl aim naudojimo, bet tikiuosi šaudai gerai ir nenaudoji pagalbinių programų. Apie tave mano nuomonė išties gera, esi normalus paprastas baxuriukas, kuris karts nuo karto ateina čia pažaisti. Mūsų keliai išsiskyrė kai išėjai dirbti į teisėsaugą ir pastaruoju metu matau, kad tau ji labiau traukia nei gaujų gyvenimas. Tačiau esu įsitikinęs, kad galėtum būti puikus gaujiškis ir žinoma puikus teisėsaugos atstovas. Sėkmės.

29. James_Boss - White_Boss kiek žinau, nemėgstu tavęs dėl tavo mažvaikiškumo ir greito darbų keitimo. Freepostini kiekvienoje temoje, o tavo mintys tikrai ne pačios protingiausios. Įspūdžio nei didelio nei gero nesusidaręs. 

30. Great_Weed - serverio loxelis. (cha atsikirtau, kad tu apie mane neparašei)

31. James_Dello - kiek žinau tu esi tasai garsusis Dr_Dre. Mano nuomone esi dviveidis ir šiaip tikrai ne pats maloniausias žmogus. Buvai dar paprastas vaikelis, totaliai pjoviai grybą, bandei primest vierchą ir niekada neišeidavo, visi taip pat ir aš laikėme tave loxu, deja man toks ir likai. Nuomonė tikrai ne pati gražiausia, galbūt dabar kiek rimčiau žiūri į viską ir stengiesi nesikišti, nors esu ne kartą matęs kaip peiki šį serveri. Na, bet jei tu ne tas pats Dr_Dre apie kurį čia rašau tai tada mano nuomonė apie tave neutrali, nes nebendravau ir tikrai nežinau, ką galėčiau pasakyti

32. The_Paulius- žinau esi serverio naujokas, su tavim dar net neteko bendrauti ir jokio rimtesnio kontakto nepalaikome, bent jau kolkas. Iš pirmo žvilgsnio pasirodei daug žadantis, kadangi rimtai sieki Tune direktoriaus posto (p.s tavo anketa man visai patiko). Daug negaliu rašyt, nes nežinau koks tu žmogus, tačiau tikiuosi, joga ateityje teks daugiau pabendrauti ir tu puikiai įsiliesi į bendruomėne. Sėkmės bandant tapti direktoriumi. 

33. Darius_Zajevas - Žaidime esi Darius_New. Taip pat esi serverio naujokas, iki vakar neteko su tavimi nei bendrauti nei kur kitur susidurti. Tačiau vakar tu užpildei anketą į Žurnalistus, kuri buvo labai gera ir išsami. Mano galva tu esi daug žadantis žaidėjas, kuris turi aiškius tikslus serveryje ir manau gyvenime. Taip pat esi atsakingas ir į darbą žiūri tikrai rimtai, nori padėti, nes puikiai supranti, kad padėdamas serveryje ilgiau žaidžiantiems žaidėjams tau bus lengviau pritapti. Mano nuomone tu jau pritatapai ir serveryje tavo vardą žinos daug daugiau žaidėjų. Sėkmės žaidžiant.

34. Vladimir_Tomko. Tave vadinu tiesiog Vladžiu. Nors išvis neteko bendrauti, nes visuomet buvome skirtingose gaujose ir darbuose, tačiau įspūdis apie tave visai neprastas. Tu nesi toks žmogus, kuris iš lempos stumtų vien dėl to, kad jis yra iš kitos gaujos, bent jau apie save iš tavęs negirdėjau jokių įžeidimų. Esi protingas ir tikrai žinai kada reikia kažką pasakyti, o jei tavęs tai neliečia tu ir nelendi, siūlai visai neprastus ir tikrai įgyvendinamus pasiūlymus, kas traktuoja jog esi sumanus ir vis ieškai būdų kaip kažką patobulinti. Tokia mano nuomone apie tave. 

35. Moon_Light - Pamenu tavasis pirmas nick buvo labai trumpas (tikslaus nepamenu), žinau, kad esi Visvaldo geras draugas, tiksliai nepamenu kaip susipažinom, tačiau puikiai žinau, kad tai įvyko gaujoje. Dabar kaip matau grįžai į serverį po labai ilgos pertraukos ir išties džiaugiuosi, kad tu ir Martin čia grįžote. Kalbant apie tave tai žinau, kad turi proto ir nekalbi nesamonių, sakai tai ką tau reikia ir tai labai geras bruožas. Daug apie tave negaliu pasakoti, nes bendravimas buvo neilgas, o jei ir buvo tai matyt nelabai pamenu. Šiaip sėkmės toliau čia žaidžiant.

36. Mantas_Poparalis - Susipažinom SOA gaujoje, kai į ją aš atejau. Rodei šiek tiek pagarbos ir klausei manęs, bent jau man taip atrodė. Stengdavaisi nuolat būti veiksme ir įvykių sukuryje, buvai ištikimas gaujai ir mano nuomone nepjoviai grybo. Iš šitų aspektų mano nuomonė apie tave iš ties nebloga. 

37. Vilius_Creative - Vienas iš tų žaidėjų su kuriuo daug nebendravau ir jokų ryšių nepalaikiau. Kiek žinau susipažinom kai dirbome kartu Mechanikuose, pokalbis buvo paprastas ir niekuo ypatingas. Tiesa, žinau, kad esi neblogas policininkas ir mėgsti teisėsaugos darbą, tad tikiu, kad šiame darbe daug pasieksi ir tapsi vienu iš geriausių teisėsaugininkų.

38. Vilius_Gigabyte - Vienas iš serverio normaliausių ir geriausių žaidėjų kokius esu matęs. Nepamenu iš kur mes pažįstami, bet tarp mūsų yra buvę ir pykčių ir stumimų ir vėl normalių bazarų. Apie tave esu tikrai geros nuomonės, esi puikus šaulys. Nuolat per sandelį vienu atvažiavimu ištaškai po 5-6 gandonus. Taip pat esi protingas ir tai rodo tavo bendravimas. Nemėgsti tylėti ir kai reikia pasakai visą tiesą į akis, nieko neslepi ir nestumi už akių, tai rodo kad esi stiprios valios ir sieki teisybės. Tokių žmonių čia labai mažai, todėl vertinu, kad dabar normaliai bendraujam ir esame toje pačioje pusėje. 

39. Super_Pro - Ach superi superi. Tu tikras pavyzdys kaip turi elgtis tikras žaidėjas: niekada nesikiši kur nereikia, forume rašai tik tuo atveju, kai reikia anketos į darbą, neturi priešų (arba bent jau to aš nežinau), esi linksmas ir bendraujantis baxuras. Tu vienas iš tų žaidėjų, kuriuos net praėjus ilgam laiko tarpui nepamiršti. Labai gerai pamenu, kad per tuos laikus kai buvome visi turtingi negailėdavai pinigų, duodavai nors ir 600k ir tau visiškai buvo negaila. Kaip sakydavai pats „PX bus  tų pinigų“. Galiu drąsiai sakyti, kad tu esi unikaliausias ir geriausias projekto žaidėjas ir tau užtektų šiek tiek noro ir gautum tą patį administratorių ir manau puikiai su juo susitvakytum, bet tu aiškiai esi parodęs, kad žaidi tiesiog dėl malonumo ir tau to užtenka. Linkiu sėkmės serverio pavyzdį.

40. White_Boss - Serverio freeposteris. Apie tave pasakyti daug negaliu, nes nebendravom, kontakto neturėjom ir vienoj gaujoj ar darbe nebuvom. Ai tiesa, buvai žurnalistuose 1 dieną. Nuomonė nėra labai gera, nes esi paprasčiausias svaigulys. Tavo pasisakymai tikrai ne patys protingiausi ir tu tikrai per daug kišiesi į reikalus, kuriuose tavęs net neturėtų būti. Taip pat esi darbų šokinėtojas, nuolat keiti darbus, būni nepaklusnus ir tai sudaro labai blogą įspūdį. Nuomonė išties prasta, vertėtų susimąstyti.

41. Gary_Barlow - Mantas. Pamenu daugiau bendravom NWA laikais kai buvom abu administratoriai. Tiesa, jei čia tas pats Mantas tai tada taip. Žodžiu jie tu senasis Mantas tada apie tave nuomonė tikrai nėra prasta. Man pasirodei kaip neutralus žaidėjas, forume nesikišdavai, nesvaigdavai ir nerašydavai kažko, ką supranti tik tu pats. Buvai neblogas adminas, gal kiek neatyvokas, bet savo darbą atlikdavai. Esi protingas ir puikiai gebi sutarti su visais žaidėjais. Tokių kaip tu nedaug, tad tu tikrai esi maladec pacanas. Sėkmės.

42. Donce_Afk -  Smagus bičiukas, visada yra ko pakalbėti, matosi esi rimtas, šūdo nemali, galbūt šiuo metu ne toks aktyvokas, bet juk vasara tikriausiai dirbi ar panašiai. Atrodo susipažinom per Tautį, nes jūs esat draugai ir Tautis mane paėmė į savo gaują, kurioje buvai ir tu. Nuo to karto mes draugai, gaujiškiai ir šiaip sutariam. Nuomonė išties gera.

43. Glaza_Nvm -  Erikasssssss. Su šituo pacanu buvo visko: pykdavomės, paskui vėl sutardavom, vėliau vėl pykomės. Visada mėgdavom vienas kitą pertraukti per dantį, bandydami prikišti įvairias nesamones. Niekada nepamiršiu mūsų pokalbių apie tam tikrus reikalus, kurie mums buvo įdomūs (jei pamiršai tai susiję su mergomis ir džigi džigi). Šiaip esi normalus, tikrai turi proto, moki suktis įvairiose situacijose. Iš tiesų nustebau, kai buvai labai užsikabinęs ant šio žaidimo, į viską žiūrėjai labai rimtai ir tikrai nemaniau, kad taip sugebėsi pasikeisti. Juk seniau serve buvai vagis, apgavikas ir panašiai. Tačiau atėjus vasarai tavo noras būti geru žaidėju dingo ir tu susimovei. Pradėjai dergtis. Taigi grįžo senasis Glaza ir manau tai gana gerai, nes buvo keista žiūrėti į tave kaip į rimtą žaidėją. Nuomonė visai nebloga, tik patarčiau mažiau save kelti į aukštumas, nes kaip sakoma „Visi mes dideli, bet ir dideli dvės“.

44. Senis_Boyka - Kiek pamenu tavo senas nick Willy_DeMarco. Esi tikrai maladec bachuras, žinai savo vietą, nesireiški ir nesvaigsti nei žaidime nei forume. Pamenu buvai geras administratorius. Vos parašęs gaudavau pagalbos ir informacijos. Visi žaidėjai tau buvo lygūs, bent jau taip atrodė man. Buvai ir esi neaktyvus ir tai pakišo tau koją netenkant administratoriaus, tačiau tikiu, jog turi žymiai svarbesnių reikalų. Šiaip sėkmės visose srityse. Peace.

45. Jizzy_B - Vienas iš įdomesnių šio projekto žmonių. Nepamenu, kad mes bendrautume ar palaikytume kokiu nors ryšius, bet šiaip buvai visai neprastas administratorius, bet su vyr.administratoriaus pareigomis tau sekėsi prasčiau. Nekontroliavai situacijų ir taip jo netekai ar atsisakei, nelabai pamenu. Kalbant apie tave kaip žmogų tai esu visai ne prastos nuomonės apie tave. Visada išlikai man neutralus, negriežiau apie tave danties ir tikrai nelaikiau debilu, nes tu kalbėdavai protingai, užtikrintai, tai parodo, kad esi išties subrendęs. Tačiau paskutiniu metu projekte nebežaidi, bet karts nuo karto pasireiški forume su savo neaiškiomis žinutėmis, kurios neva yra prikolai. Atvirai kalbant man tavo "prikolai nejuokingi. Neįsižeisk. Na, o nuomonė kaip jau sakiau neutrali ir gana teigiama.

46. Weed_Fanatic - Garsusis Arnas. Apie tave žinau labai daug ir galėčiau pasakoti apie tave tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Papasakosi iš abiejų. Susipažinom, ko gero tada kai paėmei mane į NWA gaują. Kartu su Great buvom pas tave šviežiena. Great išėjo, o aš likau, nes puikiai žinojau, kad ši gauja - geriausias būdas užsitarnauti gero šaulio ir gaujiškio vardą. Buvai labai įsijautęs į vado ir gangsterio vaidmenį, kas mane labiausiai juokino. Atrodei turintis proto, bet per daug viską sureikšmindavai. Šiaip esi toks per vidurį, tik mažiau reiktų svaigti apie garbę, gaujų galią ir kitas nesamones, nes čia tik žaidimas. Ir aš neabejoju, jog tau grįžus ir vėl įkūrus NWA susisuktų šarabanai dėl gaujų ir galios. Deja, toks man ir likai - gyvenantis kažkur kitoje planetoje. P.S Sėkmės kuriant muziką, jau vieną tavo dainą girdėjau M-1 ONE DIRECTION  You & I . 

47. BlizHub_Area - Kiek žinau, jog tu naujokas, dirbi (dirbai) pas mane. Tiesa, girdėjau tavo seną nick tik nepamenu (Auris_Mafijozas lyg ir). Kol kas apie tave nuomonė gera, nes dirbi normaliai, neišsipisinėji ir nesidergi, bent jau to nematau aš. Manau daug pasieksi, jei nepasimaišys protas, o kol kas tiek apie tave, ateityje pažinosiu daugiau.

48. Frankie_Gallo - Arnas_Goodyear, Mark_Wayne. Normalus bachuras, pamenu kai nuolat šaudydavai Zuikutis_Kill ir man visada tekdavo tave nužudyti ir pasakyti, kad nelystum prie jos, bet tu vistiek lindai ir mes daug konfliktavom. Nuomonė pasikeitė kai sužinojau, kad nesi koks 12 metų vaikas, kuris neturi ko veikti. Tuomet tau buvo 16-17. Šiaip esi labai nepastovus, dergdavaisi, būdavai tai už GSH tai už kitas gaujas, visur prisitrindavai, tai rodo, kad esi komunikabilus arba tiesiog mėgsti prisitrinti. Šiaip nuomonė neprasta, bet ir ne pati geriausia. Sėkmės.

49. Night_Shift - Naktinė pamaina. Vienas iš tų pacanų serveryje iš kurio galima pasimokyti poxuizmo ir atsipalaidavimo žaidime.Vien dėl šito bruožo galima suprasti, kad esi jau ganėtinai subrendęs ir puikiai supranti, jog čia tik sušiktas žaidimas. Šiaip buvai neblogas adminas, visada padėdavai ir darydavai eventu, bet su forumo modu buvai kiek tingesnis, matyt tu tiesiog tingėdavai trinti visas vaikų nesamones apie žaidimus, bet esmė tokia, kad mano galva buvai šaunus adminas ir šiuo metu tu tikrai būtum vertas susigrąžinti savo pareigas. Nedaug bendravom, bet nuomonė gera ir ji išliks tokia visą laiką, nes nemanau, kad pradėsi svaigti kaip kiti.

Šį pranešimą redagavo Vilius_N: 31 rugpjūčio 2014 - 10:26

• Samuel_H, Vilius_Gigabyte, Great_Weed ir dar 20 kt. tai mėgsta

Al_Bundy

Al_Bundy
  • 921 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio sumanusis

*
Populiarus

Galvoju gal reiktų iš naujo parašyti nuomones apie šio žaidimo čiuvakus. LIKE ant šio posto ir nuomonė apie jus. Che che ką aš čia knisu protą tiesiog noriu 800 reputacijos taškų susirinkt, kad mamai pasigirčiau :D.

Ne o jei rimtai tai LIKE= nuomonė.

Begin again.

P.S nuomones surašysiu rytoj vakare, kai jau bus surinkta daugiau paspaudimų, nes tingiu su kiekvienu vis rašinėti.

Šį pranešimą redagavo Vilius_N: 06 rugsėjo 2014 - 11:13

• Qyz_Escobar, Samuel_H, Glaza_Nvm ir dar 26 kt. tai mėgsta

Al_Bundy

Al_Bundy
  • 921 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio sumanusis

Nu reik surašyti manau.

Jeff_Armani - Per tą laiką nuomonė mažai pasikeitė, tiesa, kažkodėl man pradėjai nebepatikti, tiesiog užknisi su savo postais forume. Manau, kad bendrauji su mažvaikiais, kas tave ir verčia karts nuo karto elgtis taip pat mažvaikiškai kaip jie. 

Marian_Ace - Žmogus su subtiliu humoro jausmu. Apie tave nuomonė konkrečiai pasikeitė, nes man nebereikia dėti tau įspėjimų už freepostus ir dabar pats galiu paprikolinti. Šiaip esi tikrai maladec žmogus, neieškai žodžių kišenėje ir visuomet žinai ką pasakyti. Esam bendraamžiai, tą supratau kai klausei kur kas įstojo. Visuomet tavo postai priverčia nusijuokti arba bent jau šyptelti. Taip ir toliau Marianai. Nuomonė liuks.

White_Boss - Vis tiek išlikai neutralus man. Nors dabar tikrai pasikeitei, arba pasikeitė šios anketos savininkas. Žodžiu dabar nebefreepostini ir nebesvaigsti, stengiesi pateikti kuo daugiau pasiūlymų ir jie visai neblogi. Dabar tikriausiai tiesiog žaidi, nes tau nusibodo bandyti kažkam įtikti. Jei taip ir toliau tai būsi vienas iš tų žaidėjų, kuriuos gerbiu dėl jų atsipalaidavimo žaidžiant. Nuomonė tikrai pagerėjo.

Jimmy_Clinton - Gegutė. Kai gavai Žurnalistų direktorių tave akylai stebėjau, žiūrėjau forume temas, nes norėjau pamatyti kaip susitvarkai su šiuo darbu. Ir tikrai žinai dėl ko aš tai padariau. Iki vakar tikrai maniau, kad nieko doro iš tavo direktoriavimo nėra, bet vakarykštis laikraštis iš dalies pakeitė nuomonę. Nors nelabai skaičiau, bet bent jau matėsi, kad stengiesi ir bandai sekti mano pėdomis. Deja, ka tik pamačiau, jog žadi atsisakyti direktoriaus, tad tikrai nusivyliau, nes maniau, jog tavo iškalba tikrai pravers šiam darbu. Dabar lauksiu ar tikrai atsisakysi direktoriaus ir galbūt vėl perimsiu Žurnalistų postą. Dėl šito nežinau. Žodžiu, jei neatsisakytum direktoriaus nuomonė būtų gera, bet jei taip įvyks - krisi mano akyse.

Glaza_Nvm - Taip ir maniau, kad grįši su savo rimtumu ir taisyklinga kalba ir kitu šūdu, kurį mačiau praėjusį kartą kai neva buvai rimtas žaidėjas. Tiesa, kol kas pastebiu jog nepradėjai svaigti ir nesistengi pagerinti servo, tad galbūt dabar nori tiesiog pažaisti. Jei taip tada tikrai džiaugiuosi, kad negrįžai prie savo svaigimų apie serverį, nes tai tau nelabai tinka. Sėkmės. Nuomonė pagerėjo.

Timy_Johnson - Leon. Nepatiko, kad kartą tu melavai, jog tau 17, nors visur rašai, kad tau 15. Bet šiaip ar taip nuomonė visai neprasta, bet nematau, jog stengtumeisi dėl savo posto. Temos nesutvarkytos ir nelabai gražios, o postą jau turi ne vieną dieną. Apie tave kaip žmogų negaliu plačiai pasakot, nes nelabai pažįstu, bet jaučiu, kad turi neblogą humoro jausmą, stengiesi nesikišti į beprasmius pokalbius ir tiesiog žaidi. Tai labai gerai. Sėkmės.

Mantis_Ganga- Che che sakiau, kad grįši. Kai pamačiau tavo temą "Palieku" perskaitęs pasidėjau rankas ant kaktos ir linksėjau (nusivylimo linksėjimas) . Man tikrai buvo tavęs gaila, nes žinau, kad esi metuose ir tikrai esi gana protingas, bet kurti tokias temas buvo taip mažvaikiška. Žodžiu, kai grįžai nebendravom, o jei ir būdavo kontaktas tai ne maloniausias, bet dabar matau, kad nenori jokių nesutarimų ir nori žaisti tiesiog paprastą žaidimą. Kaip žmogus tikrai matau, kad esi labai pasikėlęs, nori pats pastovėti už save, bet kartais tai peržengia visas ribas. Patarimas: nerodyti savo ožių ir nebandyti parodyti kas čia vierchas, nes iš to tikrai nebus jokios naudos. Tie kurie daug pasiekia, nesiūlo kiekvienam kalbėti per skype arba važiuoti į mišką, jie viską daro ramiai ir kantrai, tad jei nori pasiekti kaip tavo draugas Igoris tai daryk viską ramiai, o ne piktybiškai. Keep it going on sports. 

Infinity_Kidas - Pacanas, kuris man patinka šiame žaidime. Atvirai kalbant esi vienas normaliausių čia žaidžiančių žaidėjų, kuris yra nepilnametis. Tu visada atsipalaidavęs, nesikiši į nesamones ir tiesiog žaidi. Tai labai gerai. Manau mudu visai neprastai sutariam ir pašnekam. Manau taip bus ir toliau. Sėkmės.

Brad_Frissco - Mindaugai apie tave galutinai pakeičiau nuomonę. Kaip jau sakiau, seniau laikiau tave lopu, bet dabar esi vienas iš labiausiai gerbiamų ir patikimų žaidėjų žaidime. Tavęs visada galima kažko paklausti ir tu visada rasi atsakymą. Visada padedi ir pakonsultuoji. Forume taip pat nesiveli į ginčus. Tiesa, kol kas tiek tavo tiek Arabo darbu forume esu nusivylęs, nes pats matau daugybę pažeidimų ir betvarkės, bet jūs nieko nepadarot. Manau, tau tai padės pasitempti ir labiau užsiimti su pareigomis. Nuomonė labai gerai ir ji tokia liks tikrai ilgai.

Dontikas_Kileras - Nežinau kaip tu, bet aš tave laikau tiesiog paprastu žaidėju ir tikrai ne draugu. Tiesa sakant nei vienas iš čia esančių žaidėjų nėra mano draugas. Išskyrus realius žmones su kuriais bendrauju iš šio žaidimo. Žodžiu, esu pastebėjęs, kad mes tipo lyg ir draugai ir tu stengiesi su manimi sutarti. Prieš tave neturiu nieko blogo, tu gali žaisti ir visa kitą ir aš tau nieko nedaryčiau, esi man neutralus ir toks išliksi visuomet. Sėkmės. Tai tiek.

Invision_Touch - Deivi. Pacanas, kurį gerbiu už jo pastangas ir gero žmogaus savybes. Esi protingas, sumanus, labai gerai šaudai ir turi ką pasakyti. Bet kaip jau ne kartą sakiau - nesivelk ir nerodyk savęs visokiems vaikams. Lai jie galvoją ką tik nori, čia tik žaidimas. Žinoma, aš ne tavo mama ar mergina, kad aiškinčiau ką daryti ir kaip, bet turėtum pats suprasti, kad paskui gali būti visokių nesamonių. Gerbiu už tai, kad aktyviai sportuoji. Paskutiniu metu gerai sutariam, pasisveikinam ir gerbiam vienas kitą. Kuo ilgiau taip išbus tuo geriau. Sėkmės su panele ( jei dar turi).

Martin_Cocaine - Nuomonė nepasikeitė, esi neutralus man ir žaidi savo malonumui. Tą matau iš elgesio ir aktyvumo. Taip ir toliau. Good luck.

Mantas_Poparalis - Esi neutralus mano atžvilgiu, su tavim rimtų pykčių neturiu ir net nesiruošiu turėti. Žaisk kaip žaidęs ir pasieksi nemažai. Sėkmės.

Dimitry_Daniel - Dimis Dimis Dimis. Vienas mėgstamiausių mano playerių čia. Tu visada turi ką pasakyti ir tikrai padedi. Esi tiesiog normalus čiuvas ir manau toks esi realybėje. Žinau jau esi pilnametis, tad spaudžiu tvirtą dešinę ir linkiu sėkmės pasirenkant gyvenimo kelią. Nuomonė labai labai gera Dimi.

Great_Weed - Draugaučiau, bet sakei, kad aš tau per stora...

Laido_Riteris - Nepatinki tu man kaip žaidėjas, na žinoma esi dar jaunas, bet šiaip tai nemanau, kad kažką gausi šiame serve. o galbūt tau nieko ir nereikia. Tai tiek. Nuomonė ne geriausia.

Darius_New - Esi šaunus bičas, protingas, seniau labai rimtai žiurėjai į sampą, bet dabar kaip matau atsileidai, nebeskundi visų iš eilės ir t.t Esi subrendęs tad galėtum užimti visai neblogas pareigas šiame serve, bet čia jau tau spręsti ar tu norėsi terliotis su žaidimu tokiame amžiuje. Nuomonė pasikeitė į gerąją pusę, sėkmės darbuose. 

Tautis_Brd - Tauteks. Visada išliksi tas pacanas, kurį malonu matyti žaidžiant. Tu visada toks relax kai žaidi ir tai man patinka. Netgi sakyčiau čia tavo vizitinė kortelė, nes visada toks išlikai. Malonu, kad mes sutariam ir gerbiu tave kaip asmenybę. Esi Mldc.

Vicka_Vicka - Šaunus žmogus, neprastas pašnekovas, visada žinai ką pridurti ir žinai kada reikia pasakyti kažką. Malonu pažinoti tokį žaidėją. Jei stengsiesi tai turėtum gauti aukštesnes pareigas, arba tiesiog būti vienas iš patikimiausių žaidėjų, kuriam būtų nebaisu suteikti direktorius. Nuomonė puiki.

Jamani_Dandrea - Nebendravom ir rimto kontakto neturėjom, bet iš tavo "aktyvumo" ir kalbos suprantu, kad esi jau ne mažas vaikas, mėgsti kitus pašiepti ir tikrai nesileidi stumdomas. Buvai neprastas mapperis, bet matyt užkniso ar kažkas tokio. Daug pasakyt negaliu, bet serve tikrai malonu pamatyti tave žaidžiant.

Santos_Baresi - Normalus žmogus atrodai, rimtas, mažai kalbi, bet pasakai viską protingai ir suprantamai, kiek esu girdėjęs esi gana subrendęs pagal amžių ir tai tikrai matosi, su pareigomis susitvarkai visai gerai, tad ir nuomonė apie tave gera. 

Andrius_Zipas - patinka man šitas vaikinas. Visada su nuotaika atrodai, nemali šūdo, esi pavyzdingas ir kaip savo amžiumi atrodai gana protingas, nes kaip jau ir sakiau nemali šūdo. Nuomonė gerai, taip ir toliau.

James_Dello - Neutralus tu man, nieko daug pasakyti negaliu, bet iš po paskutiniųjų kartų, kurie buvo labai senai atrodo, jog pasikeitei, nebesvaigsti. Daug nupasakot negaliu. 

Jizzy_B - hmmm, įdomus žmogus tu man, prieš gerą savaitę ar 2 ar net daugiau, net nepamenu nes poxui, visiškai dergeisi forume, žodžiu palikai labai prastą įspūdį ir štai kaip perkūnas iš giedro dangaus grįžai čia žaisti ir jau nori direktoriaus, arba nebeturi ką veikti arba tiesiog tau vapšė poxui. Manau, kad 2 variantas ir jei aš teisus tai esi normalus, nes tau tiesiog poxui. 

Matt_Payne - maldauju nebemaldauk tų unbanų ir kito šūdo, nežemink savęs viešoje erdvėje, nes ateityje pasigailėsi. Ir kai grįši verčiau nebepirk jokių vipų ar modų, nes bereikalo leisi serverio valiutą. Nuomonė į prastąją pusę.

Titas_Loc - daug pasakyti negaliu, nes nešnekėjau, bet iš forume parašytų dalykų suprantu, kad nemėgsti malti šūdo ir žaidi savo malonumui. Taip ir toliau.

*********************************************************************************************************************************************************************************************

*********************************************************************************************************************************************************************************************

Naujausios

Dan_B aka Dimitry_Daniel- Xexe Dimis arba kaip dabar tave vadinu Bilzerianu. Normalus, santūrus ir visiškai neutralus pacanas, kuris gali prisitaikyti bet kokioje žaidimo srityje, esi visur laukiamas ir mėgstamas, tavo reputacija nesuteršta. Patinka, kad nesvaigsti bet kur kur papuola, išsakai savo nuomonę aiškiai ir be skrupulų. Tai parodo, jog esi subrendęs rimtas žmogus. Nuomonė puiki ir ji tokia bus visada.

Martis_Seami - Bendramintis, suaugęs, rimtas žmogus su rimtais ketinimais ir siekiais. Tu visada žinai ko nori ir sieki kuo geresnio visiems. Nebijai pasakyti ką manai ir ką reikėtų keisti. Kiek žinau dabartinis tavo siekis labai aukštas ir tikiuosi tu gausi ko nori, nes tu to esi vertas. Patinka su tavim pašnekėti įvairiomis temomis, nes visada randi ką pridurti ir papasakoti istorijų iš gyvenimo. Na, o dėl tavo siekio tai pasakysiu paprastai: pagalvok ar verta tai daryti, jei galbūt greitai nebebus laiko žaidimui. Na, bet čia tau spręsti. O šiaip nuomonė labai gerai, nes esi protingas. 

Matt_Payne- eilinis žaidėjas, kuris jau yra susidirbęs savo reputaciją ir praradęs adminų pasitikėjimą. Vien dėl šito tu niekada negausi aukštesnių pareigų, neskaitant nusipirkimo už kreditus. Patikėk aš šitą žinau ir tą pasakau tiesiai šviesiai. Žinoma tu dar jaunas, nesupranti ko reikia iš tikrųjų. Na bet visi darome klaidų ir iš jų mokomės, tad palinkėsiu mokytis iš klaidų ir surimtėti, galbūt iš tavęs išeis kas nors gero. Sėkmės. Nuomonė dviprasmiška.

Tautis_Brd- a vot gaila, jog čia nebežaidi, tavo poxuizmo ir pašnekesių dabar laibai trūksta. Kai tu žaidi tai tarsi viskas pasidaro visiška pramoga. Tau nerūpi čia esančios problemos ar jų sprendimų būdai. Būtų smagu, jog čia apsilankytum dažniau. Gerbiu kaip žmogų ir kaip žaidėją. Nuomonė liux.

Santos_Baresi - Hmmm, iki tos dienos kai aš ir deivis negavom adminų pasirodei rimtas žaidėjas, kuris nori tiesiog praleisti gerai laiką. Bet kai gavom adminus tu labai supykai ir man tai pasirodė labai keista. Pirmą kartą mačiau, jog taip nervintumeisi ir pyktum dėl žaidimo. Na gal tu ir turi motyvą dėl ko nervintis, bet pagalvok logiškai ar verta? Šiaip esi subrendęs ir tai tikrai matosi, bet pastarųjų dienų elgesys priverčia suabejoti mintimi, kad žaidimą laikai tik paprasčiausia pramoga. Tikiuosi, jog mano patarimas tau padės suprasti, kad nėra dėl ko nervintis - čia tik žaidimas. P.S Labai džiugu, jog tu esi PD direktorius, nes pirmą kartą po ilgos pertraukos neturiu jokių priekaištų policijai, o ypač tau. Sėkmės, nuomonė gera, bet yra ir truputis minusų.

Deivis_Ganga - Viskas būtų čiki, jei nebūtum iš lempos užsirovęs dėl mano "nardymo" per direktorius. Dabar paaiškinsiu kodėl taip yra. Visų pirma reikia suprasti - čia žaidimas. Kaip ir kiekvienam tokio žanro žaidime stengiamasi gauti kuo daugiau įvairovės, kad žaidimas būtų įdomesnis. Būtent su tokiu požiūriu aš ir žaidžiu. Neaiškinau to viešai, nes žinojau, jog nesiklausysi tai parašau tai dabar. Šiaip ar taip juokiausi kai tu čia rodei savo pyktį, nes buvo iš tiesų juokinga. Žodžiu, jei ne tas mini konfliktas tai laikyčiau tave vienu iš labiausiai gerbiamų žaidėjų. Nors ir nesi daugelio žaidėjų mėgiamas žmogus, bet man tu jokių kliūčių nedarai. Nuomonė gera ir nereikia čia pyktis, čia gi online žaidimas. Visokių yra, visokių ir reikia. Peace. P.S Sėkmės sportuojant.

Timy_Johnson - Geras tune direktorius, nors dabar apsileidai, nes darbuotojų mažai ir t.t, bet manau tam yra svarbi priežastis. Nieko tokio žinoma. Šiaip esi man visiškai neutralus, kai reikia padedi ir tai labai gerai, nesi nervininkas ir tai labai gerai. Mėgstu žmones, kurie žaisdami į viską žiūri paprastai, be jokio bandymo įtikti. Nuomonė apie tave paprasta, kukli, bet gera. Sėkmės.

Brad_Frissco - Iki pat dabar tu man esi užsidaręs, ramus ir kuklus žmogus. Forume nerašai litanijų ir būtų išties keista matyti tave tai darant. Siūlai protingus ir reikalingus pasiūlymus, o tai rodo, jog esi protingas, subrendęs žmogus. Šiaip kartais būtų įdomu sužinoti apie tave daugiau, bet žmogus su paslaptimi yra įdomesnis. Kai pradėjai rinkti direktorius, šioje srityje pajutau stabilumą ir užtikrintumą. Tai labai gerai ir tai rodo, jog savo pareigas atlieki gerai. Tau drąsiai duočiau vyriausią adminą, bet ir taip pareigų turi labai daug. Nuomonė liuks, sėkmės toliau.

Mantas_Poparalis - Kažkaip man atrodo, jog tu esi retas svečias serveryje, žinau ir tikrai matosi, jog esi dar jaunas, nori visur įsikišti, pareikšti savo nuomonę ir nepasitenkinimą. Kartais tai labai užknisa, bet aš nesiveliu, lai su tuo tvarkosi moderatoriai. Žodžiu apie daug pasakyti negaliu, nes bendros nuomonės pasakyti negaliu, bet šiaip viskas atrodo gerai, tik truputį mažiau kiškis į bet kokius konfliktus. Nuomonė neprasta. 

Harry_Wills- Rytis_Bg3 kiek mačiau. Tu taip pat retesnis svečias serveryje, bet matyt turi kitų reikalų. Neatrodai kvailas, jei pasiūlai tai pasakai aiškiai ir suprantamai, o tai rodo, jog esi konkretus žmogus. Daug pasakyti negaliu, bet tu man nekliudai ir tai yra gerai. Nuomonė gera.

Marian_Ace - apie tave nuomonė nepasikeitė, koks buvai padorus, normalus anti-žydas toks ir likai :D

Joe_Vegas- Daug pasakyti negaliu, nes tu čia ypatingai retas svečias, bet kiek pamenu seniau žaidei ir buvai administratorius, tačiau jokių ryškesnių dalykų nepamenu. Matau labai mėgsti ir moki driftinti, kuri video klipus apie driftinimą, be to moki neprastai juos sumontuoti ir palieki nemažą įspūdį. Be to tavo klipuose dažnai skamba gera muzika, tad prašyčiau kitam kartui parašyti dainos pavadinimą, kad galėčiau atsisiųsti :D . Nuomonė gera, sėkmės. 

Martin_Saucedo - vienas iš labiausiai įsiminusių žmonių žaidžiant čia, nuomonė žinoma kaip visada gera ir ji nepasikeis, nes normalius baxurus aš gerbiu. Daug pasakyt naujo negaliu, tik vat naujiena, jog sužinojau, kad tu eini ne į sporto klubą, o į boksą :D nu bet poxui :D sėkmės čiešinant tą paną kur sakei :D P.s gal pas jus mieste nauja sporto salė atsidarė? Savininkas Slamirov kažkaip taip vardas :D

Delta_Karys - nieko naujo nepasakysiu, tu man neutralus, nešnekėjau ir t.t Nuomonės nesu susidaręs.

Passatas- Tingiu pilną nick rašyti, nes sudėtingas :D Žodžiu žaidime žaidi Kajus_Valenta nicku (patarimas keisk, nes fb tuoj pat visi ras). Daug ką paloti ir negalėčiau, nes mažai bendrauju, gavai nuo manęs baną dėl turtinio apgaudinėjimo, bet pripažinkim taip ir buvo, na, bet nesigilinsiu ir neteisiu kaip kas turėjo būti. Iš pažiūros tu turi proto ir idėjų, bet kaip ir daugelis mano taip ir aš manau, jog tu esi keistas. Vieną dieną tu rodai save kaip rimtą ir išprususį žmogų, o kitą jau pjauni grybą ir t.t. Nežinau, bet aš esu susidaręs apie tave neutralią nuomonę, žinoma ateityje su tavim tikrai nežadu nei pyktis nei bendrauti daugiau. Neutralus. Peace.

Vitalijus_Drift - Nėra daug ko pasakyti, bet kažkokio pykčio ir neigiamos nuomonės apie tave neturiu. Neatrodai visiškas vaikas, nors elgiesi gana durnai kaip savo amžiumi. Kaip ir sakiau nepripasakosiu pasakų, nes paprasčiausiai nebendravom. Nuomonė apie tave neutrali.

Šį pranešimą redagavo Vilius_N: 26 spalio 2014 - 11:39

• Samuel_H, Tautis_Brd, Mantis_Ganga ir dar 5 kt. tai mėgsta

Al_Bundy

Al_Bundy
  • 921 Pranešimai

• Pasiekimai
    Serverio sumanusis

Atnaujinsiu kaip ir visi. Patinka - Nuomonė.

• Samuel_H, Carlos_So, Tautis_Brd ir dar 15 kt. tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

SA-MP.lt serveris | SA-MP serveriai| Uždarbis internete